آموزش گرفتن وقت سفارت آلمان

در این مطلب تمامی اطلاعات لازم در مورد آموزش گرفتن وقت سفارت آلمان را فرا میگیرید.

نکات-مهم-اموزش-گرفتن-وقت-سفارت-المان

مهمترین نکات قبل از اخذ وقت سفارت:

 • تمامی مدارک باید به زبان فارسی باشند.
 • همه مدارک در برگه A4 کپی شوند.
 • عکس شما نباید با عکس پاسپورت یکی باشد.
 • اسناد مالی 3 روز مانده به تاریخ سفارت اخذ شود.
 • تمکن مالی و گردش حساب به زبان انگلیسی باشد.
 • نکات بیشتر در ادامه مطلب قرار دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص وقت سفارت و ویزای آلمان با کارشناسان ما تماس بگیرید

آموزش و روشهای گرفتن وقت سفارت

ما قصد داریم در این مطلب راهنمای تعیین و گرفتن وقت سفارت آلمان به شما عزیزان توضیحاتی بسیار مفید و کارآمد ارائه دهیم. قبل از شروع موضوع باید این نکته را به شما عزیزان عرض کنیم شرکت گوگل ما را به شما پیشنهاد داده است چون ما توانسته ایم با ارائه مشاوره و راهنمایی به خیلی از هموطنان کمک کنیم و همین امر باعث شده است که ما در سطر پیشنهادهای گوگل قرار بگیریم. و شما عزیزان اگر از مطالب این صفحه رضایت داشتید هم میتوانید با درج نظر و معرفی ما به دیگر دوستان خود ما را یاری کنید.

احتمالا شما جزء آن دسته افرادی هستید که قصد سفر به آلمان دارید و دوست دارید خودتان تمامی کارهای مربوط به وقت سفارت آلمان را انجام دهید پس بهتر است که این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

برای سفر به کشور آلمان شما عزیزان باید مطلع باشید که سفارت آلمان دارای وقت های متعددی می باشد و شما باید در انتخاب آنها کاملا آگاه باشید که در روند پرونده شما و سفر شما مشکلی پیش نیاید و مجموعه سفریتو رسالت خود میداند که این موارد را شفاف به شما عزیزان ارائه دهد. وقت‌های سفارت آلمان در ایران انواع مختلفی دارد که از جمله آنها عبارت‌اند از:

 • وقت دانشجویی سفارت آلمان
 • وقت کاری سفارت آلمان
 • وقت تجاری سفارت آلمان
 • وقت توریستی سفارت آلمان
 • وقت پیوست سفارت آلمان
 • وقت تأیید مدارک سفارت آلمان
 • و دیگر موارد

سایت سفریتو به زودی نحوه گرفتن وقت سفارت آلمان برای موارد بالا را در سایت قرار خواهد داد.

شما با توجه به نوع سفری که قصد دارید داشته باشید باید مدارک و شرایط مورد نظر سفارت در نوع سفر خود را کامل تهیه نمایید.

نکات مهم در گرفتن وقت سفارت آلمان

نکته : توجه کنید که سفارت آلمان بر خلاف دیگر سفارت‌ها بعد از دادن مدارک به راحتی نمی‌توانید مدارکی که از قلم افتاده است را به دست آنها برسانید پس بهتر است قبل از اقدام برای دریافت وقت سفارت حتماً مدارک و شرایط کامل سفارت آلمان را مطالعه نمایید. و اگر در روز تحویل مدارک پرونده شما دچار نقص مدرک شد بهتر است با توجه به نوع سفر خود یکی از این موارد را اتخاذ نمایید:

 1. نقص مدرک برای کسانی که قصد دارند سفر کوتاه مدت ( زیر 90 روز ) به آلمان داشته باشند: برای این افراد پیشنهاد میکنیم که مدارک خود را به کارگذاری ( ویزامتریک ) تحویل ندهند چرا که این قانون در آنجا وجود دارد اگر مدرکی نقص داشت میتوانید به همراه دیگر مدارک روز بعد مراجعه نمایید و تمامی مدارک را یکجا تحویل دهید. اگر شما مجبور به تحویل مدارک هستید ( که پیشنهاد نمیکنیم این مورد را ) باید مدرک نقصی را طی 5 روز کاری به صندوق پستی سفارت انداخته باشید.
 2. نقص مدرک برای کسانی که قصد دارند سفر بلند مدت ( بالای 90 روز ) به آلمان داشته باشند: برای این افراد پیشنهاد میکنیم با توجه به حساسیت بسیار بالا در این مورد حتما با آفیسر خود مشورتی داشته باشید و با توجه به نظر ایشان اقدام به تهیه مدرک کنید.
 • لیست کامل مدارک مورد نیاز سفارت در لینک های زیر موجود می باشد.

نکته : مورد بسیار مهمی که باید در نحوه گرفتن وقت سفارت آلمان با آن توجه کنید این است که سفارت آلمان در بیشتر موارد مدارک را به زبان فارسی دریافت می‌کند و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی و یا آلمانی ندارد.

راهنمای لازم برای گرفتن انواع وقت سفارت آلمان

شما عزیزان با توجه به راهنمایی های صورت گرفته در زیر این اطمینان را به شما خواهیم داد که اطلاعات لازم و کافی برای هر نوع وقت را کسب خواهید کرد به طوری که هم بتوانید به پاسخ خیلی از سوالاتی که امکان دارد در اینده برای شما پیش بیاید پاسخ داده ایم. پش با مطالعه توضیحات زیر پروسه خود را آغاز نمایید. ما در زیر تمامی راهنمایی های لازم برای گرفتن وقت سفارت براساس هر نوع ویزای آلمان را ذکر کرده ایم که عبارتند از :

 • راهنمای گرفتن وقت توریستی سفارت آلمان
 • راهنمای گرفتن وقت تجاری سفارت آلمان
 • راهنمای گرفتن وقت پزشکی سفارت آلمان
 • راهنمای گرفتن وقت دانشجویی سفارت آلمان
 • راهنمای گرفتن وقت جاب آفر سفارت آلمان
 • راهنمای گرفتن وقت جستجوی کار سفارت آلمان
 • راهنمای گرفتن وقت پیوست سفارت آلمان
 • راهنمای گرفتن وقت تایید مدارک از سفارت آلمان

راهنمای گرفتن وقت توریستی و تجاری سفارت آلمان

در مورد آموزش گرفتن وقت سفارت آلمان باید عرض کنیم که در حال حاضر سفارت آلمان وقت های توریستی و وقت های تجاری خود و یا به صورت کاملتر عرض کنیم خدمت شما برای سفرهای زیر 90 روز شما دیگر نیازی نیست در صف های بلند مدت 4 تا 8 ماهه سفارت آلمان قرار بگیرد چرا که سفارت آلمان این بخش را برون سپاری کرده است و شرکت ویزامتریک این بخش را بر عهده دارد و در حال حاضر وقت های سفارت آلمان به 30 روز کاهش یافته است.

شرکت ویزا متریک در واقع رابط بین شما و سفارت می باشد وظایفی که این شرکت بر عهده دارد عبارتند از :

 • ارائه وقت های کوتاه مدت
 • ارائه لیست مدارک
 • دریافت مدارک از مسافر
 • تحویل مدارک به سفارت

در ادامه باید عرض شود خدمت شما که شرکت ویزا متریک هیچ دخل تصرفی در ویزا شدن یا ریجکت شدن شما به هیچ عنوان ندارد. به غیر از موارد بالا این شرکت خدمات دیگری همچون :

 • گرفتن عکس
 • پر کردن فرم های سفارت
 • ارسال پاسپورت به محل کار یا منزل
 • اطلاع رسانی ( پیامک و ایمیل )
 • و . . .

و دهها مورد دیگر را بر عهده دارد . چنانچه شما در مدارک ناقصی داشته باشید آنها تا حدالامقدور میتوانند شما را راهنمایی کنند ناگفته نماند خدمات بالا شامل هزینه های می باشد.

آموزش گرفتن وقت سفارت آلمان

راهنمای گرفتن وقت جاب آفر از سفارت آلمان

گرفتن وقت سفارت برای جاب آفر یا همان پیشنهاد شغلی روش های متفاوتی دارد اما قبل از درخواست گرفتن وقت سفارت بهتر است که از یکسری قوانین ویزای جاب آفر مطلع باشید. ویزای جا آفر برای کسانی است که از کشور آلمان دارای پیشنهاد شغلی هستند یعنی بیزینسی در آلمان وجود دارد که نیازمند شما می باشد و در واقع شما را استخدام کرده است. جاب آفر را از دو طریق میتوان اخذ کرد روش اول این است شما یک وکیل در کشور آلمان داشته باشید و ایشون کارهای شما را کامل انجام دهد و روش دوم این است که خود شما به دنبال جاب آفر باشید و خود شما تمامی کارهای لازم برای این نوع ویزا را انجام دهید.

برای راهنما و آموزش گرفتن وقت سفارت آلمان ویزای جاب آفر دو راه دارید راه اول این است که کار را به یک شخص یا شرکت و یا آژانس مسافرتی بسپارید که تمامی کارهای ویزای شما را بر عهده بگیرید و راه دوم این است که شما تمامی کارهای ویزای جاب آفر را برعهده بگیرید.که ترجیحا این مورد دوم را پیشنهاد نمیکنیم مگر اینکه تجربه این کار را داشته باشید یا اینکه از شخصی با تجربه مشاوره بگیرید.

راهنمای گرفتن وقت جستجوی کار از سفارت آلمان

گرفتن وقت جستجوی کار در ایران بسیار طولانی است دلیل این مورد هم وجود تقاضاهای بسیاری است که در سفارت آلمان در ایران وجود دارد ویزای جاب سیکر یا همان جستجوی کار یکی از پردرخواست ترین ویزاها در سفارت آلمان است. و معمولا بعد از ثبت درخواست حدود 12 تا 24  ماه زمان میبرد تا وقت شما تایید شود. اگر شما قصد دارید طی 1 تا 2 سال آینده به سفارت مراجعه کنید میتوانید الان درخواست ارسال نمایید. و معمولا این مورد را برای افرادی پیشنهاد میکنیم که دانشجو هستند و یا اینکه به دلایل شغلی نمیتوانند مسیر دیگری را انتخاب کنند.

برای گرفتن وقت سفارت جاب سیکر میتوان از طریق سایت سفارت آلمان درخواست را ارسال کرد اما قبل از ثبت درخواست پیشنهاد میکنیم به نکات و تجربیاتی که داریم در این زمینه استفاده نمایید. اگر تجربه ثبت درخواست ندارید بهتر است از افرادی که تجربه این کار را دارند بسپارید و اگر هم میخواید خود شما اینکار را انجام دهید بهتر هستش که از کسی که تجربه این کار را دارد مشاوره بگیرید. صادقانه باید گفت که 30درصد کار ثبت درخواست در سایت است و 70 درصد کار مربوط به اقدامات قبل و بعد از درخواست است و مهمترین مورد دانستن قوانین در این خصوص.

راهنمای گرفتن وقت پزشکی از سفارت آلمان

در راهنما و آموزش گرفتن وقت سفارت آلمان برای موارد پزشکی شما میتوانید از دو طریق اقدام کنید مورد اول شما باید به ویزامتریک مراجعه نمایید در مورد دوم شما به سفارت مراجعه کنید. هر یک از این موارد شرایط خاص خود را دارد که در این بخش به همه آنها اشاره خواهیم کرد.

در مورد اول شما باید درخواست وقت خود را به ویزامتریک بدهید و امکان دارد وقت های ویزامتریک برای وضعیت شما طولانی باشد در این شرایط شما یا به ویزامتریک ایمیل بزنید و در ایمیل تمامی شرایط و مستندات لازم را ارسال نمایید که بعد از بررسی به شما وقت فوری بدهد. در صورتی که ویزامتریک به شما پاسخی نداد پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید و از آنها بخواهید که وقت فوری را برای شما مهیا کنند.

در مورد دوم شما باید مستندات لازم که نشان دهنده وضعیت شما برای سفر به المان است را به سفارت المان در ایران ایمیل کنید اما در بیشتر موارد سفارت به شما در این مورد جواب نمیدهد و یا شما را به ویزامتریک معرفی می کند که عملا فایده ای نخواهد داشت اما اگرپرونده شما در سفارت است حتما ایمیل بزنید و از انها درخواست نمایید که سریعتر به شما پاسخ ویزا را بدهند.

راهنمای گرفتن وقت دانشجویی از سفارت آلمان

در راهنما و آموزش گرفتن وقت سفارت آلمان برای وقت دانشجویی از سفارت آلمان بهتر است بدانید که طبق قوانین سفارت افرادی که قصد تحصیل در مقاطع ارشد و دکترا دارند میتواند درخواست وقت نمایند. برای گرفتن وقت سفارت دانشجویی لازم است که شما متقاضیان گرامی از دانشگاهی در آلمان پذیرش را ردیافت کرده باشید چرا که بدون داشتن پذیرش عملا به شما هیچ وقت داده نمیشود.

نکته دیگری که باید عرض شود این است که قبل از ارائه مدارک خود به سفارت برای وقت دانشجویی بهتر است که مدارک لازم را حتما به تایید سفارت برسانید تا پروسه و روند اخذ ویزای دانشجویی آلمان شما سریعتر طی شود. اگر در روند ویزای دانشجویی و وقت سفارت دانشجویی مشکلی دارید میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما عزیزان را راهنمایی کنند.

راهنمای گرفتن وقت پیوست از سفارت آلمان

در آموزش گرفتن وقت سفارت آلمان برای وقت پیوست برای افرادی مورد استفاده قرار میگیرد که یکی از وابسته های عاطفی خود در کشور آلمان ساکن است. وابسته عاطفی از دید سفارت آلمان شامل این افراد می شود:

 • همسر به همسر
 • والدین به فرزند
 • فرزند به والدین

هر یک از این افراد هم دارای شرایطی خاص باشند تا سفارت انها را مورد تایید قرار بدهد برای مورد همسر به همسر باید اسناد کافی و معتبر در خصوص زن و شوهر بودن باید ارائه دهند. برای مورد والدین به فرزند باید والدین اثبات نمایند که این شخص فرزند آنها می باشد البته ناگفته نماند اگر فرزند زیر سن 18 سال باشد میتواند شامل ویزای پیوست شود در غیر اینصورت امکان پیوست نمیباشد. برای مورد فرزند به والدین باید فرزند زیر 18 سال باشد . اثبات نماید که این افراد والدین ان هستند.

گرفتن وقت پیوست از سفارت آلمان را میتوان به دو شکل اناجم داد در شکل اول شما میتوانید شخصا به سایت سفارت المان د ایران مراجعه نمایید و خود درخواست وقت سفارت کنید اما در این مورد باید توجه نمایید که حتما شماره تماس و ایمیل معتبر ثبت کرده باشید و در شکل دوم که ما شخصا پیشنهاد میکینم این است که کار ثبت درخواست وقت سفارت را به شخص یا مجموعه ای بسپارید که تجربه این کار را دارند. چرا که در روند تکمیل پروسه قطعا برای شما سوالاتی پیش خواهد آمد که اگر تجربه این کار رت نداشته باشید در روز قرار ملاقات دچار مشکل خواهید شد و این امکان را دارد که مجدد وقت دریافت نمایید.

زمان تقریبی وقت سفارت آلمان

سفارت آلمان به دلیل شلوغی بیش از حد تعدادی زمان تقریبی وقت سفارت آلمان را از قبل اطلاع رسانی میکند که افراد با توجه به این نوع وقت های برنامه ریزی لازم را داشته باشند زمان تقریبی وقت سفارت آلمان برای هر نوع ویزا کامل متفاوت است وقت های بلند مدت سفارت آلمان متاسفانه زمانبر هستند منظور از وقت های بلند مدت عبارتند از:

 • وقت دانشجویی سفارت آلمان
 • وقت جاب سیکر سفارت آلمان
 • وقت جاب آفر سفارت آلمان
 • وقت پیوست سفارت آلمان

می باشد که به طور واضح تر عرض شود که به سفرهای که بیشتر از 90 روز اقامت در آلمان به طول می انجامد وقت بلندمدت گفته می شود که تعدادی از این وقت ها در بالا ذکر شده است. این نوع وقت ها در حال حاضر از زمان ثبت نام تا زمان ورود به سفارت در حدود 12 ماه به طول می انجامد. ( به زودی آموزش گرفتن وقت سفارت آلمان برای ویزاهای بلند مدت در سایت قرار خواهد گرفت ). اما در این نوع وقت ها استثنایی هم وجود دارد که برای ویزای دانشجویی و در مواردی برای پیوست می باشد برای این دو مورد زمان تقریبی وقت سفارت آلمان قابل تغییر می باشد که آن هم با شرایطی خیلی خاص صورت میپذیرد. برای اخذ این نوع وقت ها خارج از نوبت باید مدارک لازم و برای اثبات درخواست خود را داشته باشید به عنوان مثال :

وقت فوری دانشجویی:

شما باید مدارکی دال بر پذیرش قطعی دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکترا به سفارت ارائه دهید که با این مدارک بتوانید نظر سفارت را برای اخذ وقت فوری جلب نمایید. اگر شما جزء افرادی هستید که برای مقطع کارشناسی و یا کالج قصد اقدام  دارید خدمت شما باید عرض شود که این نوع وقت فوری شامل این موارد ( مقطع کارشناسی و یا کالج )نخواهد بود.

وقت فوری پیوست:

برای دریافت فوری این نوع وقت گذشته از نوع درخواست شما که باید یکی از این موارد که شامل پیوست همسر به همسر، پیوست فرزند به والدین و یا پیوست والدین به همسر باشد. شما میتوانید با ارائه مدارک درخواست وقت خارج از نوبت بکنید. این نوبت به دلایل انسانی به شما داده می شود اگر مدارکی ارائه بدهید که نشان دهنده وضعیت اضطراری شما یا شخص مقیم آلمان باشد.

لیست زمان تقریبی وقت سفارت المان

سفارت آلمان برای شفاف سازی این مورد هر سه ماه یکبار بر روی سایت خود یک فایل قرار میدهد که در آن فایل زمان های تقریبی وقت سفارت گفته شده است که ما این موارد را در زیر لیست کرده ایم :

 • وقت تقریبی ویزای پیوست 4 الی 6 ماه
 • وقت تقریبی ویزای ازدواج 4 الی 6 ماه
 • وقت تقریبی ویزای تحصیلی 12 ماه
 • وقت تقریبی ویزای فرصت مطالعاتی 12 ماه
 • وقت تقریبی ویزای کاری بیش از 12 ماه

الان امکان دارد این سوال به ذهن شما خطور کرده باشد که چرا زمان تقریبی وقت سفارت آلمان برای ویزای پیوست و ویزای ازدواج 4 ماه درج شده است و برای موارد دیگر 12 ماه و حتی بیشتر . در پاسخ به این سوال شما باید عرض شود که در دو مورد بالا به خاطر شرایط روحی و روانی که بر دعوت کننده و دعوت شونده وجود دارد سفارت آلمان این دو مورد را سریعتر مورد بررسی قرار میدهد و از جهاتی دیگر باید گفت که تمامی افرادی که به عنوان دانشجو، نیروی کار، ازدواج، پناهندگی و… در آلمان اقامت دارند همه از گزینه پیوست به خانواده استفاده میکنند.

اما ناگفته نماند به خاطر شلوغی این بخش این امکان هم وجود دارد که سفارت آلمان این بخش را همچون ویزای های کوتاه مدت به شرکت دیگر همچون ویزا متریک واگذار کند تا بتواند به راحتی و سریعتر به درخواست های افراد رسیدگی نماید.

نحوه گرفتن وقت سفارت المان

قبل از گرفتن وقت سفارت آلمان یا به عبارتی دیگر آموزش گرفتن وقت سفارت آلمان شما باید نوع سفر خود را مشخص کرده باید اگر هدف سفر شما زیر 90 روز است باید به سایت ویزا متریک مراجعه کنید مواردی که زیر 90 روز را شامل میشوند عبارتند از :

 • ویزای توریستی
 • ویزای دیدار از اقدام و دوستان
 • ویزای ورزشی
 • ویزای پزشکی
 • ویزای نمایشگاهی
 • ویزای تجاری
 • و دهها مورد دیگر

می باشد که همه این موارد توسط شرکت ویزا متریک انجام میشود. و اگر درخواست سفر شما بیشتر از 90 روز اقامت در آلمان است باید به خود سایت سفارت آلمان در ایران مراجعه نمایید و درخواست خود را ثبت کنید که با توجه توضیحات بالابین 9 الی 12 ماه و حتی بیشتر امکان دارد به طول بی انجامد.

نکته مهمی که حتما بایستی بدانید این هستش که در ثبت نام حتما از شماره تماس معتبر و ایمیل معتبر استفاده نمایید و همچنین اگر تجربه این کار را ندارید پیشنهاد میدهیم که مورد را به افراد و یا آژانس های بسپارید که تجربه این مورد را دارند.

اگر خودتان می خواهید این کار انجام دهید به این نکات توجه کنید :

 • شماره تماس معتبر درج کنید.
 • ایمیل معتبر درج کنید.
 • اعتبار پاسپورت شما بالای 12 ماه باشد.
 • در درج اطلاعات دقت نمایید و اطلاعات پاسپورت دقیق ذکر کنید.

و اگر میخواهید کسی دیگر این کار رو برای شما انجام دهد به این نکات توجه کنید:

 • شماره تماس شما را درج کند.
 • ایمیل شما را درج نماید.
 • عکس واضح از پاسپورت ارائه دهید.
 • بعد از ثبت نام ایمیل از سمت سفارت برای شما ارسال میشود.

و اگر میخواهید ما برای شما انجام دهیم :

با شماره تماس ذکر شده در زیر تماس بگیرید تا کارشناسان ما در کمترین زمان و بهترین خدمات در کنار شما باشند.

23 نظرات
 1. امید می گوید

  با سلام
  یک سوال، در سایت سفارت قید شده در زمان اخذ نوبت برای ویزای بلند مدت (جستجوی کار) مشخصات همراه ذکر شود، ولی در بخش نوبت دهی صرفا مشخصات اصلی فرد گرفته میشه و جایی برای ورود اطلاعات همراهان نیست،
  آیا باید بصورت جداگانه یک نوبت در بخش ویزای پیوست بگیرم؟ ضمنا برای کودک زیر 15 سال جداگانه بگیرم؟
  با تشکر

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام وقت بخیر – شما ابتدا باید وقت ویزای جاب سیکر رو برای خودتون دریافت کنید بعد از انجام تمامی مراحل ویزای جاب سیکر و دریافت این ویزا باید کار مورد نشر رو هم پیدا کنید به محض پیدا کردن کار و بستن قرارداد اونوقت میتونید درخواست ویزای پیوست کنیدو همسر و فرزند خود را به المان ببرید. دریافت وقت ویزای پیسوت برای همه افراد خانواده شما لازم هستش.

 2. ندا رفیعی می گوید

  سلام و وقت بخیر
  ببخشید زمانیکه ایمیل سفارت (آلمان) رو برای گرفتن مصاحبه دریافت میکنیم اگه تا 7 روز لغوش نکنم به منزله تاییده یا باید برای تایید کار دیگه ای انجام بدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام وقت بخیر – برای ویزای پیوست – تحصیلی و کاری باید تایید کنید اگر تایید نکنید لغو میشه.

 3. محمد می گوید

  سلام، من حدود ۳ ماه پیش درخواست ویزا دادم و هیچ ایمیلی جهت تحویل پاسپورت دریافت نکردم چکار باید بکنم؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما باید داخل سایت ویزامتریک صفحه اصلی سمت چپ در بخش پیگیری تاریخ تولد و بارکد تحویل داده شده در روز مصاحبه را درج نمایید و روی دکمه پیگیری کلیک نمایید در کادر جدید باز شده اعلام میکند پاسپورت شما در چه وضعیتی قرار دارد اگر نوشته شده پرونده شما در کنسولگری قرار دارد یعنی پاسپورت شما هنوز دست سفارت هستش و اگر ار نوشته باشد پاسپورت شما نزد ویزامتریک است باید روز سه شنبه و یا پنجشنبه مورخ 15 یا 18 اردیبهشت 99 به ویزامتریک مراجعه و پاسپورت خود را دریافت نمایید. اگر در روند کار به مشکل خوردید میتوانید به اموزش درج شده در کانال تلگرامی مراجعه و یا با پشتیبان سایت پیام بدهید.
   ادرس تلگرامی
   https://t.me/visametric_ir

 4. sepideh می گوید

  با سلام من نوبت سفارتم ٦ ماهه اومد كه وضعيت بيمارس كرونا پيش اومد كنسل كردم نوبتم رو
  براى نوبت مجدد بايد چيكار كنم؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت وقت جدید باید صبر کنید تا سفارت باز بشه طبق اطلاعیه سفارت تا 10 خرداد تعطیل هستش اگر بعد از تاریخ گفته شده باز شد میتونید اقدام به گرفتن وقت سفارت کنید در غیراینصورت باید صبرکنید تا سفارت رسما فعالیت خود را اغاز نمایید.

 5. Mahbube می گوید

  سلام. وقت بخیر
  من اصفهان هستم و 5شنبه از ویزامتریک ایمیل دریافت کردم که پاسپورتم ارسال شده. هم در ایمیل و هم در قسمت پیگیری سایت گفته شده که از طریق اسمس پیگیری کنم، وضعیت ارسال پاسپورتم رو. امروز 1شنبه هست و من هیچ اسمسی برای کد رهگیری دریافت نکردم. باید چیکار کنم؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   پیامی که در ایمیل مشاهده میکنید اتوماتیک است و به صورت کلی موارد را بیان میکند. پیشنهاد میکنیم که در بخش پیگیری وب سایت، بارکد و تاریخ تولد درج کنید و پیامی که به شما نمایش داده میشود را ملاک قرار دهید. در کانال تلگرامی لینک صفحه پیگیری قرار داده شده است.
   لینک تلگرامی:
   https://t.me/visametric_ir
   اگر مورد شما حل نشد میتوانید با پیشتیبانی ما تماس بگیرید.
   مرسی

   1. Mahbube می گوید

    ممنون از پاسخ شما
    همونطور که عرض کردم، در قسمت پیگیری سایت نوشته:
    «پاسپورت شما به پست تحویل داده شده است و شما میتوانید با شماره پیگیری که به همراه شما ارسال می‌گردد، پیگیری کنید»
    الان مشکل من اینه که این شماره پیگیری برام اسمس نشده.
    چجوری میتونم با پشتیبانی ارتباط داشته باشم؟ جواب تلفن رو حتی در روزهای تعیین شده هم نمیدن. نگرانم چون مشخص نیست الان پاسپورت دست کیه.

   2. Deniz می گوید

    سلام.
    چطور میشه با پشتیبانی تماس گرفت؟ اگر ایمیلی هست، لطفا لینک و یا آدرس ایمیل رو بفرمایید.

    1. مدیر سایت می گوید

     وقت بخیر
     شما میخواید از طریق لینکی که در کانال تلگرامی گذاشتیم پیام خود را ارسال کنید

 6. Mahbube می گوید

  ممنون از پاسخ شما
  در قسمت پیگیری سایت نوشته: *پاسپورت شما به پست تحویل داده شده است و شما میتوانید با شماره پی گیری که به همراه شما ارسال میگردد پی گیری کنید*
  الان مشکل من اینه که این شماره پیگیری برام اسمس نشده. چجوری میتونم با پشتیبانی تماس بگیرم؟ جواب تلفن رو کسی نمیده حتی در روزهای تعیین شده!

  1. مدیر سایت می گوید

   وقت بخیر
   اصلا جای نگرانی نیست پاسپورت شما حتما دستتون خواهید رسید . متاسفانه بخاطر مشکلات پنل پیامکی برای شما ارسال نشده اما تجربه به ما نشون داده قطعا دست شما خواهید رسید. اصلا نگران نباشید.

 7. وحیده می گوید

  سلام روزتون بخیر
  برادر من المان هستند و نیاز به تاییدکارت ملی دارند. من شیراز هستم و گفتند یه شرکتی توی شیراز که زیرنظر سفارت هست این کار رو انجام میده… میخواستم ببینم آیا همچین شرکتی هست توی شیراز که کار تایید کارت ملی را برایم انجام‌دهد. اگد جواب مثبت هست نام شرکت رو لطف بفرمایید…. با سپاس

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام وقت بخیر – این درخواست شما یعنی ( تایید مدارک ) شما باید اول کارت ملی برادرتون رو ترجمه بشه و به تایید وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه برسه بعد از اون شما باید وقت تایید مدارک از سفارت آلمان در تهران دریافت کنید و ترجمه کارت ملی رو به سفارت نشون بدید تا اونا هم مهر سفارت رو روی ترجمه درج کنند.
   برای دریافت تاییدیه وزارت ها شما میتونید به یک دالرتجمه مراجعه کنید و خود اونا این ترجمه و تاییدیه ها رو انجام میدن.
   من تا الان در شیراز این مورد رو نشنیدم متاسفانه ( بهتره بیشتر تحقیق کنید )
   مرسی

 8. وحیده می گوید

  سپاس از وقتی که گذاشتید و سرعت عملتون در پاسخگویی

  1. مدیر سایت می گوید

   زنده باشید در خدمت شما هستیم

 9. نادی می گوید

  سلام من نزدیک 18ماه هستش درخواست ویزای جاب سیکر دادم هنوز واسم ایمیل نوبت نیومده. طبیعیه این مدت؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام وقت بخیر. پروسه ویزای جاب سیکر بین 12 تا 24 ماه هستش

 10. امیر می گوید

  با سلام من پاسپورت المان دارم الان میخاهم برای دخترم صحبت کنم که چه راهی هست که ببرمش باید چه کار کنم ممنون میشم پاسخ بدی

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. بفرمایید که دخترون چند سالشه و تحصیلاتش چیه ؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.