امروزه با توجه به پیچیده تر شدن و گستردگی قوانین کشورها در زمینه ی مهاجرت، افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند، مهم است تا به یک وکیل مهاجرت مراجعه کنند. آشنایی با وکیل مهاجرت به نیوزیلند و معرفی ویژگی ها، هزینه ها و انواع وکیل مهاجرت به نیوزیلند در این مقاله مورد بحث قرار می گیرند.

اطلاعاتی درباره کشور نیوزیلند

نیوزیلند کشوری جزیره ای می باشد که در جنوب غربی اقیانوس آرام قرار دارد و از خشکی های کره زمین فاصله بیشتری دارد. به این خاطر می توان گفت کشور نیوزیلند می تواند کشوری امن تر در سرمایه گذاری و زندگی به شمار برود.

غالب مردم نیوزیلند از نوادگان اروپایی ها و به خصوص انگلیسی هایی هستند که از زمان تسلط انگلستان بر این کشور، در این منطقه ساکن شده اند. استرالیا نزدیکترین کشوری که دارای خشکی است در فاصله ی دو هزار کیلومتری از نیوزیلند قرار دارد.

از ویژگی های مهم این کشور، امن بودن آن است که طبق آمار ارائه شده رتبه چهارم امنیت در جهان را دارد و سطح بالای کیفی خدمات شهری، رفاه اجتماعی و اقتصاد محرک آن است.

اطلاعاتی درباره کشور نیوزیلند

وکیل مهاجرت به نیوزیلند کیست؟

برای مهاجرت به دلایلی از جمله ثبت شرکت، تولد فرزند، تحصیل، کار، پناهندگی و .. به کشور نیوزیلند، شما نیاز دارید تا با وکیل مهاجرت به نیوزیلند مشورت کنید.

وکیل مهاجرت به نیوزیلند باید بتواند به سوالات شما در زمینه های :

و… پاسخ دهند و اطلاعات کاملی در این زمینه داشته باشند.

وکیل مهاجرت باید علاوه بر اخذ پروانه وکالت از کانون وکلا دادگستری و طی دوره 18 ماهه کارآموزی، دوره های حقوق بین الملل و آموزش های ویژه در اداره مهاجرت نیوزیلند را کسب کند و مدرکی که دال بر اثبات توانایی ها و یادگیری این آموزش ها باشد را برای وکیل مهاجرتی نیوزیلند شدن داشته باشد. همچنین باید توجه داشت که وکیل مهاجرت باید مجوز انجام حقوق بین الملل را در کنار پروانه موسسه حقوقی داشته باشد.

وکیل مهاجرت به نیوزیلند کیست؟

وظایف وکیل مهاجرت

همانطور که گفتیم وکیل مهاجرت باید بتواند بر امور مهاجرتی ، قوانین و اقتصاد کشور مقصد و اطلاعات تخصصی یک برنامه مهاجرتی اشراف داشته باشد و به سوالات مهاجرت کنندگان در این زمینه پاسخ و مشاوره بدهد.

وکیل مهاجرت باید در تنظیم و بررسی بستن قرارداد ها نیز نظارت داشته باشد تا از مشکلات آتی و نقصان آن جلوگیری کند.

چرا به دنبال وکیل مهاجرت به نیوزیلند باشیم؟

قاعدتا کسانی که قصد سفر به یک کشور خارجی دارند، برای جلوگیری از مشکلات آتی در زمینه ی امور مهاجرت، با وکیل مهاجرت متخصص آن کشور ملاقات کرده و اطلاعات مورد نیاز مهاجرت به آن کشور را از او می گیرند.

علاوه بر این باید بدانیم که مهاجرت امری نیست که فقط نیاز به پول داشته باشد، بلکه باید از نظر روحی، جسمی، کاری، حقوقی و قوانینی که آن کشور دارد، بررسی شود تا امور مهاجرتی به سرعت و دقت انجام شود.

با در نظر داشتن اشراف به اطلاعات حقوقی و مهاجرتی برای مهاجرت به نیوزیلند و راه های گوناگونی که هر کدام پیچیدگی و قوانین مربوط به خود را دارند، نیاز به یک وکیل مهاجرت نیوزیلند از ضروریات سفر به این کشور می باشد زیرا که مسائل مهاجرتی و حقوقی آن می تواند برای افراد غیر متخصص گیج کننده و پیچیده به نظر برسد و عدم وجود وکیل مهاجرت به نیوزیلند و مشاورهای آن، می تواند اساس مهاجرت آنها به این کشور را به درستی  پایه گذاری نکرده و مشکلاتی در آینده برای آنها به وجود آورد.

چرا به دنبال وکیل مهاجرت به نیوزیلند باشیم؟

انواع وکیل براساس قوانین نیوزیلند

وکیل ها به سه صورت تقسیم بندی می شوند:

 1. مدنی: وکیلی که برای انجام امور حقوقی و اداری توسط موکل انتخاب می شود. وکیل و موکل باید با حضور در دفاتر اسناد رسمی نسبت به امور مورد نظر وکالت نامه رسمی تهیه و تنظیم کنند.
 2. مع الواسطه: این نوع وکیل برای انجام امور وکالت شخصی است که امکان انتخاب وکیل ندارد و از جانب شخص دیگری برای او انتخاب می شود.
 3. دادگستری: فردی است که موفق به گذراندن تحصیلات حقوق می باشد و توانسته است پروانه وکالت را با شرکت کردن در آزمون وکالت و اتمام دوره ی کارآموزی بدست آورد.

وکیل مهاجرت از نوع سوم می باشد که باید دوره های حقوق بین الملل را نیز بگذراند.

انواع وکیل مهاجرت به نیوزیلند ؟

اصولا با مراجعه به شرکتی که خدماتی در زمینه ی امور مهاجرتی و حقوقی انجام می دهد، پس از ارائه ی اطلاعات و شرح دلایل مراجعه، وکلای آن شرکت با توجه به نوع مشکل و اطلاعاتی که ارائه کردید، راه های مختلف قانونی و گزینه های ممکن را بررسی می کنند تا بتوانند مطابق با قوانین بهترین راه را به شما پیشنهاد کنند.

برای مهاجرت به نیوزیلند، وکیل مهاجرت به نیوزیلند با گردآوری اطلاعات شما از جمله سن، سطح تحصیلات، مجرد یا متاهل بودن، مهارت در زبان خارجی، سابقه کاری و سایر اطلاعاتی که ممکن است لازم باشد، با وکلای مهاجرتی دیگر شرایط مهاجرتی شما بررسی می شود و وکیل مهاجرت به نیوزیلند با توجه به نوع روش مهاجرتی، انتخاب می شود.

وکیل مهاجرت به نیوزیلند می تواند بر اساس مهارت و اطلاعاتی که در زمینه های ویزای های ورود به کشور نیوزیلند دارد تقسیم بندی می شوند. به عنوان مثال وکیل مهاجرت به نیوزیلند که در زمینه ی ویزای کارآفرینی فعالیت می کند و بر قوانین کارآفرینی کشور مقصد اشراف اطلاعاتی دارد بهتر می تواند نسبت به وکیل مهاجرت به نیوزیلند که در زمینه ی ویزای تحصیلی و تحصیل در دانشگاه ها و مدارس نیوزیلند اطلاعات بیشتری دارد، به فردی که از طریق ویزای کارآفرینی می خواهد به این کشور وارد شود کمک کند.

انواع وکیل مهاجرت به نیوزیلند ؟

شرایط یک وکیل خوب

با توجه به اینکه امروزه افراد جامعه ممکن است دچار پرونده های قضایی شوند یا مثل این مقاله به فکر مهاجرت از کشور خود به نیوزیلند باشند، این افراد سعی می کنند تا از وکیل های خوب برای احقاق حق خود استفاده کنند.

پس مهم است تا با ویژگی های یک وکیل خوب آشنا شویم.

در اینجا به طور کلی به ویژگی های یک وکیل خوب (نه یک وکیل خاص) اشاره می کنیم:

از دیگر ویژگی های یک وکیل خوب می توان توجه به سابقه ی وکیل، سن وکیل و مدرک تحصیلاتی او اشاره کرد.

شرایط یک وکیل خوب برای مهاجرت به نیوزیلند چیست ؟

از جمله شرایط یک وکیل مهاجرت به نیوزیلند می توان گفت:

شرایط یک وکیل خوب برای مهاجرت به نیوزیلند چیست ؟

هزینه های وکیل مهاجرت به نیوزیلند

هزینه ی وکیل مهاجرت به نیوزیلند بستگی به عوامل مختلفی دارد.

با توجه به اینکه در دنیای امروز و به خصوص کشور ایران، مهاجرت افزایش یافته است، باید به صحت شرکت های ارائه دهنده ی خدمات وکالت دقت کرد. زیرا بعضی از وکلا به نوعی یک تجارت و کسب و کار در این زمینه ایجاد کردند و ممکن است از شما مبالغ کلانی اخذ کنند.

در تعرفه های قضایی مصوب، حداقل نرخ های پایه ای بیان شده است که در کنار این نرخ ها، قیمت های توافقی با موکل صورت می گیرد.

برای اطلاع از هزینه های وکیل مهاجرت به نیوزیلند می توان از افرادی که به این کشور مهاجرت کرده اند، اطلاعاتی در خصوص هزینه های وکیل مهاجرت به نیوزیلند را پرسید.

هزینه های وکیل مهاجرت به نیوزیلند متفاوت است

هزینه های وکیل مهاجرت به نیوزیلند متفاوت است و با توجه به

و به طور کل بستگی به مجموعه اقداماتی که در طول پروسه اخذ ویزای مهاجرت به نیوزیلند انجام می شوند، دارد.

یک پاسخ

 1. سلام محترم
  من رنگمال استم در كشور اتريش زندگي ميكنم
  و تراول داكمنت دارم
  ميخواهم كه در ويزاي كاري در نيوزلند بيايم ويك شركت رنگمالي را هم ميشناسم كه اسپانسر كند
  ميشه باشما به تماس شوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *