اگر مقصد شما برای مهاجرت به خارج از ایران کشور سوئیس می باشد، داشتن وکیل مهاجرت به سوئیس جزء ضروریات هدف شماست. وکیل مهاجرت به سوئیس با اخذ مبلغی کارهای اداری را برای شما آسان می کند و به عبارتی راه و چاه را به شما نشان می دهند و به دلیل تجربه ی بالایی که در زمینه ی مهاجرت به سوئیس دارند، پروسه ی مهاجرت شما سریع تر پیش می رود.

ضرورت وکیل برای مهاجرت به سوئیس

کشور سوئیس از وضعیت اقتصادی خوبی برخوردار می باشد و همین امر باعث شده افراد بسیاری جذب این کشور شده و قصد مهاجرت به سوئیس را داشته باشند و طبیعیست که کشوری به دلیل داشتن تقاضای بالای مهاجرت قوانین بسیار سخت و پیچیده ای برای ورود مهاجران تعیین کنند که فقط یک وکیل مهاجرت به سوئیس می تواند این قوانین را درک کرده و برای آن راه حل مناسبی ارائه دهد.

ضرورت وکیل برای مهاجرت به سوئیس

وکیل مهاجرت به سوئیس کیست؟

وکیل مهاجرت به سوئیس شخصی حقیقی می باشد که امتحان وکالت را گذرانده و از طرف دادگستری مهر تأیید وکالت را گرفته باشد. وکیل مهاجرت به سوئیس موظف است که تمام قوانین مربوط به مهاجرت به سوئیس را بداند.

همچنین باید به قوانین کشور مقصد یا مهاجرپذیر در خصوص پذیرش مهاجر تسلط کافی را داشته باشد و شرایط خروج از کشور مبدأ را به طور دقیق و کامل بداند تا پروسه ی مهاجرت مشکل دار نشود.

چرا به دنبال وکیل مهاجرت به سوئیس باشیم؟

راهی که شما باید برای مهاجرت طی کنید، وکیل مهاجرت به سوئیس بارها و بارها آن را انجام داده و در این زمینه تجربیات بسیاری دارد که با بکار گرفتن آن دیگر لازم نیست سال های سال برای مهاجرت به سوئیس وقت بگذارید و در آخر هم نتیجه ای عایدتان نشود.

با داشتن وکیل مهاجرت به سوئیس دیگر دغدغه ی امور پیچیده ی مهاجرتی خود را نداشته و با صرف میزان هزینه ی مشخصی، به اهداف مهاجرتی خود دست پیدا خواهید کرد. وکیل مهاجرت به سوئیس موظف است علاوه بر انجام امور اداری و حقوقی شما برای مهاجرت کردن باید اطلاعات لازم برای کارهایی که بعد از مهاجرت هم انجام دهید در اختیار شما بگذارد و شما را تا لحظه ی قطعی شدن مهاجرت و اخذ پذیرش همراهی کند. پس با گرفتن مشاوره از یک وکیل مهاجرت خوب دغدغه های فکری خود را برای مهاجرت به حداقل برسانید.

چرا به دنبال وکیل مهاجرت به سوئیس باشیم

انواع وکیل مهاجرت به سوئیس

با توجه به روش های گوناگون برای مهاجرت به سوئیس به طبع وکیل مهاجرت به سوئیس هم دارای حوزه های مشخصی می باشد و هر وکیلی با توجه به تبحر و تجربه ای که دارد در یکی از حوزه های مهاجرتی به صورت تخصصی تری فعالیت می کند اما این بدین معنی نیست که فقط توانایی انجام یکی از امور مهاجرتی را دارد.

ممکن است شما با هر هدفی قصد مهاجرت داشته و برای این منظور به وکیل مهاجرتی مراجعه کنید که حوزه ی تخصصی اش مغایر با اهداف مهاجرتی شما باشد اما قادر به انجام امور حقوقی شما می باشد. در هر صورت اگر به صورت جدی قصد مهاجرت به سوئیس دارید، حتماً از وکیل مهاجرت به سوئیس مشاوره بگیرید و اگر می خواهید بهترین وکیل مهاجرت به سوئیس را برگزینید به شما پیشنهاد می شود در مورد سوابق کاری وکیل های انتخابی تان تحقیقات لازم را به عمل آورید.

شرایط یک وکیل خوب برای مهاجرت به سوئیس چیست؟

قصد مهاجرت کردن به هر کشوری جزء یکی از بزرگ ترین و حیاتی ترین وقایعی است که ممکن است در زندگی هر شخصی رخ بدهد. پس می توان متصور شد که داشتن یک وکیل خوب برای مهاجرت از چه اهمیت بالایی برخوردار می باشد. وکیل مهاجرت سوئیس خوب باید دارای پروانه ی حقوقی معتبر باشد و شما باید قبل از گرفتن مشاوره و قبل از اینکه اطلاعات شخصی خود را در اختیار وکیل بگذارید، حتماً اطمینان حاصل کنید که وکیلی که انتخاب کرده اید دارای پروانه حقوقی جعلی نبوده یا پروانه ی آن توسط دادگستری باطل نشده باشد.

وکیل مهاجرت به سوئیس باید اطلاعات لازم را صادقانه در اختیار شما بگذارد و به هیچ عنوان قصد دور زدن شما و سوء استفاده ی مالی نداشته باشد. بهترین روش برای اینکه بفهمید وکیل مهاجرت به سوئیس مدنظرتان از اخلاق کاری برخوردار است، کافیست یک تحقیق ساده از مراجعه کنندگان قبلی داشته باشید و بعد از کسب نتایج لازم برای گرفتن مشاوره از وکیل مهاجرت به سوئیس اقدام فرمایید.

شرایط یک وکیل خوب برای مهاجرت به سوئیس چیست

هزینه های وکیل مهاجرت به سوئیس

حق الزحمه ای که به وکیل مهاجرت به سوئیس می پردازیم، متشکل از موارد بسیاری می باشد از رفت و آمدهایی که جهت انجام امور کارهای مهاجرتی موکل خود انجام می دهد و یا هزینه هایی که برای انجام امور اداری باید بشود و در نهایت درصدی که به عنوان حق وکالت می گیرد، هزینه های پرداختی به وکیل مهاجرت به سوئیس می باشد. پس نمی توان قیمت دقیقی برای آن لحاظ کرد اما به طور کلی گرفتن وکیل مهاجرت به سوئیس کمی هزینه بر می باشد.

وکیل مهاجرت به سوئیس چه می کند؟

وکیل مهاجرت به سوئیس با توجه به هدف مهاجرتی که مدنظر دارید به شما لیستی برای تهیه ی مدارک مورد نظر می دهد و پس از تکمیل مدارک پروسه ی انجام امور مهاجرتی شما را آغاز می کند. امور عمومی که در هر نوع برنامه ی مهاجرتی به صورت مشترک می باشد شامل موارد زیر می باشد:

ترجمه تمامی مدارکی که در اختیار دارد متناسب با زبان کشور مقصد که کشور سوئیس به چهار زبان صحبت می کنند. پس انجام امور ترجمه و گرفتن مهر رسمی مبنی بر معتبر بودن مدارک اصلی و مدارک ترجمه شده، وکیل مهاجرت به سوئیس وارد مرحله مکاتبه با کشور مقصد می شود و پس از گرفتن تأییدیه های لازم از کشور سوئیس مراحل انجام ویزای سوئیس و وقت سفارت سوئیس نیز طی می شود.

امور تخصصی تر وکیل مهاجرت به سوئیس

حوزه ی وظایف وکیل مهاجرت به سوئیس را نحوه ی مهاجرت شما تعیین می کند. مسلماً مهاجرت تحصیلی با مهاجرت کاری یا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، سلسله مراتب کاملاً متفاوتی را به همراه دارد. اگر شما قصد مهاجرت به سوئیس برای ادامه تحصیل دارید، وکیل مهاجرتی شما باید پس از انجام امور ترجمه و گرفتن تأییدیه های لازم با دانشگاه های مختلفی که شانس پذیرش در آن وجود دارد و همچنین شهریه های شما با بودجه ی شما همخوانی دارد مکاتبه کرده و در بازه ی زمانی مشخص اطلاعات شما را به دانشگاه ارسال کرده و شما در جریان تاریخ آغاز و اتمام ترم و زمان های ثبت نام آگاه کند.

اما اگر قصد شما از مهاجرت پیدا کردن کار باشد، وکیل مهاجرت موظف است شما را در تهیه ی فرمت مناسب رزومه ی کاری کمک کند و با کمپانی های مختلف که با توانایی های شما هم راستا باشد، مکاتبه کرده و شرایط کاری مناسبی برایتان فراهم کند.

امور تخصصی تر وکیل مهاجرت به سوئیس

مشاوره با وکیل مهاجرت برای سرمایه گذاری

اگر به اندازه کافی ثروت دارید که برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری اقدام کنید، پیش از انجام هرگونه عملیاتی برای سرمایه گذاری در کشور مقصد دست نگه دارید. قبل از هر عملی با یک وکیل مهاجرتی مشورت کنید تا بدانید چه زمانی و چگونه برای سرمایه گذاری اقدام کنید.

این روش مهاجرتی کمی ریسک بالایی دارد پس بدون مشورت با وکیل حتی یک ریال هم سرمایه گذاری نکنید. وکیل مهاجرتی در این رابطه وظیفه دارد که اطلاعاتی از وضع اقتصادی و بورس های کشور مبداء در اختیار شما قرار دهد تا بفهمید که سرمایه گذاری در چه مواردی برای شما سودآوری دارد و درصد ریسک پایین تری دارد.

در روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری وکیل مهاجرتی با شرکت های بزرگ که در بازار بورس سهام دارند و یا یک برند مطرح که احتیاج به سرمایه گذار دارد مکاتبه کرده و شرایط سرمایه گذاری در این کمپانی ها را بررسی می کند و همچنین سطح زبانی که لازم است داشته باشید و با بررسی درست جوانب و با کمک مشاوره ی وکیل خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

وکیل مهاجرت تقلبی

امروزه با زیاد شدن تقاضا برای مهاجرت و داغ شدن بازار کسب و کار وکلای مهاجرت، باعث شده عده ای از سودجویان به فکر کلاهبرداری افتاده و از این طریق مبالغ هنگفتی را در مدت زمان کوتاهی دریافت کنند. به هیچ عنوان در امر مهاجرت به دفاتر وکالت تازه تأسیس اعتماد نکنید مگر اینکه به تأیید چند نفر از ارباب رجوع ها رسیده باشد. حتماً از وکیل های مهاجرتی با تجربه در امر مهاجرت کمک بگیرید و برای پرداخت پول کمتر خود را در دام کلاهبرداران گرفتار نکنید.

وکیل مهاجرتی که انتخاب می کنید حتماً دارای پروانه ی حقوقی معتبر از طرف دادگستری باشد چرا که بدون داشتن پروانه وکالت و مجوز انجام امور مهاجرتی مجبورند که امور حقوقی را با نام شما انجام دهند و در صورت بروز هرگونه خطا برای شما مشکل ایجاد می شود.

وکلای مهاجرتی باید در کشور مقصد نیز مورد تأیید اداره مهاجرت باشند در غیر این صورت درخواست شما در همان مراحل اولیه ریجکت شده و فرصت مهاجرت از شما گرفته شده و یا روند راه اندازی دوباره ی پرونده ی مهاجرت بسیار کند پیش می رود. پس اگر به صورت جدی قصد مهاجرت دارید حتماً به یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *