رزرو وقــــــت

سفارت هلند

تماس رایگان برای مشاوره تخصصی :

کـارشـنـاسـان

امــــور ویــــزا و ســــــــفــــــــارت

خانم الوند

02141256422

آقای رحیمی

02141256422

خانم آتنا الوند

02141256422

در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.

از زبان مخاطبان

وقت سفارت

بشنوید

مخاطب 1

مخاطب 2

مخاطب 3

مخاطب 4

اطلاعات تماس با وقت سفارت

02141256422

 ایران – تهران – میرداماد. بازار بزرگ میرداماد طبقه دوم واحد 203
همه روزه - 9 صبح تا 5 عصر

وقت سفارت هلند

همان‌طور که می‌دانیم برای دریافت هر نوع ویزای هلند ازجمله ویزای تجاری ، توریستی ، و تحصیلی نیازمند مراجعه به سفارت هستیم که این امر خود نیز مستلزم تعیین وقت سفارت هلند است. مقصود ما از این پست اطلاع‌رسانی در رابطه با اخذ ویزا و وقت سفارت هلند به شما متقاضیان عزیز می‌باشد.

درست همانند سایر کشورهای دیگر برای سفر به هلند نیز نیازمند دریافت ویزای هلند و پیش از آن تعیین وقت سفارت هلند از سفارت این کشور هستید. در حقیقت بدون دریافت ویزای هلند که خود مستلزم دریافت وقت سفارت هلند هست نمی‌توانید به این کشور زیبا و دیدنی سفر کنید ، درواقع اجازه ورود به خاک هلند فقط با دریافت ویزای هلند و پیش از آن دریافت وقت سفارت این کشور است. وقت سفارت درواقع وقتی مصاحبه متقاضی با متخصصین سفارتخانه برای تایید صلاحیت شخص می‌باشد.

لازم به ذکر است که وقت سفارت علاوه بر مصاحبه با شخص متقاضی ویزا برای تحویل مدارک نیز می‌باشد و شخص متقاضی باید در زمان تعیین‌شده به همراه مدارک کامل و آمادگی برای مصاحبه حضوری در سفارتخانه حاضر شود. توصیه ما به شما این است که پیش از مصاحبه اطلاعاتی از کشور هلند داشته باشید تا با مشکلات در زمان مصاحبه برخورد نکنید. در ادامه این پست اطلاعاتی درباره تعیین وقت سفارت هلند در اختیار شما قرار می‌دهیم.

مراحل لازم برای تعیین وقت سفارت هلند

تعیین وقت سفارت هلند نیازمند کامل بودن مدارک مورد نیاز و تحویل به‌موقع آن در وقت سفارت هلند به مسئولین سفارتخانه می‌باشد. شایان‌ذکر است که نقص و کمبود مدارک و یا عدم صحت آن‌ها می‌تواند روند صدور ویزای هلند شمارا متوقف و با مشکل مواجه کند. موارد بسیاری رخ‌داده که مسافرین با قرار دادن مدارک جعلی سعی در اخذ ویزای هلند داشته‌اند اما سفارت با تشخیص این نقص امکان صدور ویزا را از شخص متقاضی سلب کرده و او را وارد لیست سیاه خودکرده است.

متقاضی برای تعیین وقت سفارت و دریافت ویزای خود باید از پیش تصمیم خود را برای سفر به کشور هلند گرفته و نسبت به اخذ ویزا از طریق سایت سفارت‌خانه و تکمیل فرم درخواست ویزا اقدام کند.

 

فراموش نکنید که با در نظر گرفتن هدف سفر خود یکی از انواع ویزای توریستی ، تحصیلی و تجاری را انتخاب کنید ، پس از انتخاب نوع ویزا آدرس ایمیل خود را وارد کرده و یک کد رهگیری برای شما ارسال می‌شود. با توجه به زمان‌بندی موردنیاز خود می‌توانید تاریخ‌های متفاوتی برای وقت مصاحبه خود در نظر گرفته و ثبت نمایید. باید دقت داشته باشید که در زمان تعیین‌شده در سفارت حاضر شوید و زمان را از دست ندهید و مدارک خود را کامل به همراه داشته باشید.

درخواست وقت مصاحبه سفارت هلند

برای ورود به سفارت هلند در تهران شما نیاز به وقت قبلی دارید برای درخواست وقت مصاحبه برای سفارت هلند ابتدا باید مشخص کنید که شما قصد درخواست چه نوع ویزای را دارید چرا که سفارت هلند دارای ویزاهای بسیاری هستش و هر کدام از این نوع ویزاها شرایط بخصوص خود را دارد اگر بخواهیم به صورت کلی در این باره صحبت کنیم باید عرض کنیم که سفارت هلند دارای دو نوع ویزا است:

 1. ویزاهای کوتاه مدت
  1. این ویزاها شامل توریستی، تجاری، پزشکی، نمایشگاهی و …
 2. ویزاهای بلند مدت
  1. این ویزاها شامل تحصیلی، پیوست، کاری و …

اگر شما قصد درخواست وقت مصاحبه سفارت هلند را دارید با توجه به نوع ویزا باید تصمیم بگیرد که به کجا درخواست وقت خود را اعلام کنید. برای ویزاهای کوتاه مدت شما باید به VFS درخواست بدید و برای ویزاهای بلندمدت به خود سفارت باید درخواست وقت مصاحبه داد.

نکته بسیار مهمی در این اینجا باید خدمت شما عرض شود این است که مدارک هر یک از این ویزاها با هم کاملا متفاوت است و باید در امر تهیه مدارک کاملا توجه داشته باشید چرا که اگر مدارک شما دچار نقصی باشند میتواند پروسه دریافت ویزای هلند شما به راحتی به چند ماه عقبتر موکل شود. ما سعی کره ایم که مهمترین مواردی که برای مدارک نیاز است را در ادامه همین مطلب خدمت شما عزیزان عرض کرده باشیم.

مدارک مورد نیز در زمان تعیین وقت سفارت هلند (بخش اول)

در این بخش فهرستی از مدارکی که باید هنگام مراجعه به سفارت به همراه داشته باشید برای شما بازگو می‌شود

 • فرم کامل شده
 • شناسنامه فرد متقاضی ویزا ترجمه‌شده به زبان انگلیسی از صفحات اول و دوم
 • پاسپورت بااعتبار حداقل 6 ماه و کپی آن
 • سه قطعه عکس 4*3 رنگی با پس‌زمینه روشن ( ترجیحاً سفید ) که اخیراً گرفته‌شده
 • دعوت‌نامه از طرف اعضای خانواده ، خویشاوندان و یا سازمان‌های معتبر از کشور مقصد
 • مدارک رزرو هتل که مشخص کرده چند رو در این کشور اقامت دارید

مدارک فوق از سری مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای هلند و تحویل آن در زمان تعیین‌شده وقت سفارت هلند می‌باشد ، باید بدانید که مدارک دیگری موردنیاز است که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم.

مدارک موردنیاز در زمان تعیین وقت سفارت هلند (بخش دوم)

در این قسمت از متن مدارک دیگر موردنیاز هنگام مراجعه به سفارت‌خانه را بیان خواهیم کرد. چنانچه کودکی که هنوز به سن قانونی نرسیده قصد سفر به هلند، به همراه دوستان را داشته باشد باید اجازه‌نامه کتبی از والدین و یا سرپرست خود داشته باشد. مدرک مهم دیگری که باید نسبت به تهیه آن اقدام شود گواهی اشتغال به کار و مدارک تمکن مالی است، برای توضیح بیشتر شما موظف هستید تا برای سفارت مدارکی دال بر اشتغال به کار و یا مدارک بازنشستگی تهیه نمایید. به یاد داشته باشید که پرینت حساب بانکی شما و گزارش گردش حساب از مدارکی است که سفارت به بررسی آن می‌پردازد.

مدارک دال بر اشتغال به کار و در صورت بازنشستگی، کارت بازنشستگی از مدارک مهم برای ارائه به  سفارتخانه می‌باشد.فیش حقوقی نیز بسیار مهم بوده و عدم تهیه آن می‌تواند باعث ریجکت درخواست شما شود. گواهی اشتغال به تحصیل نیز از مدارک دیگر موردنیاز در اخذ ویزا هست. شایان‌ذکر است که بیمه مسافرتی از مدارک غیرقابل‌حذف و از کلیدی‌ترین مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای هلند هست.

البته باید خاطرنشان کرد که با توجه به نوع تعیین وقت سفارت هلند که شامل توریستی ، تجاری و تحصیلی می‌باشد باید مدارک خود را تهیه و تکمیل نمایید که در این بخش به توضیح مفصل آن‌ها می‌پردازیم.

روش تعیین وقت سفارت هلند

می‌دانیم که برای اخذ ویزای هر کشور بخصوص کشورهای حوضه شینگن نیاز به رزرو وقت سفارت آن کشور راداریم. البته برخی کشورها برای ارائه ویزا نیازی به تعیین وقت سفارت ندارند و بدون مصاحبه با متقاضی ویزا را صادر می‌کنند. البته در اینجا ما در مورد کشور هلند صحبت می‌کنیم که با توجه به سیاست‌های خود برای صدور ویزا متقاضی را ملزم به گرفتن وقت سفارت هلند کرده است و زمان‌های مشخصی را برای متقاضیان مشخص کرده تا با رزرو وقت سفارت هلند در آن زمان‌ها اقدامات مربوط به ویزای خود را به انجام برسانند.

بنا بر مطالبی که تابه‌حال گفته شد اگر قصد رزرو وقت سفارت هلند رادارید باید فرم آنلاین رزرو وقت را تکمیل نمایید سپس با مشخص شدن هدف سفر شما به کشور هلند تاریخ‌های مشخصی با توجه به سیاست سفارتخانه برای شما به نمایش گذاشته می‌شود تا مناسب‌ترین زمان را انتخاب نمایید و رزرو وقت سفارت هلند فوری مشروط به شلوغ بودن یا نبودن سفارت‌خانه دارد.

دلایل تعیین وقت سفارت هلند

برای اینکه بتوانی به هلند سفر کنید ملزم به دریافت ویزا از این کشور هستید اما شاید این سؤال برای بعضی از متقاضیان پیش‌آمده باشد که چرا باید وقت سفارت فنلاند رزرو کنند و علت این کار چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که وقت سفارت درواقع برای تحویل مدارک، انگشت‌نگاری و انجام مصاحبه با شخص درخواست‌کننده ویزا هست و خود شخص باید در این زمان در سفارت حضورداشته باشد.

در زمان تعیین‌شده افسری که مسئول مصاحبه است با بررسی‌های دقیق شرایط و هدف شمارا از سفر می‌سنجد که آیا صلاحیت دریافت ویزا را دارد یا خیر؛ پس نتیجه می‌گیریم تعیین وقت سفارت هلند از ضروری‌ترین امور مربوط به اخذ ویزا است.

دلایل تعیین وقت سفارت هلند

 

کامل بودن مدارک برای دریافت ویزا و تعیین وقت سفارت هلند

می‌توان گفت همراه با تعیین وقت سفارت هلند تهیه و تکمیل مدارکم موردنیاز برای اخذ ویزای هلند از مهم‌ترین نکات قابل‌توجه می‌باشد. در بحث‌های پیشین در رابطه با انواع ویزا و مدارک موردنیازشان گفتگو کردیم، اما در این بخش می‌خواهیم به اهمیت تهیه این مدارک و بخصوص کامل بودن ان ها بپردازیم.

تهیه و تحویل مدارک کامل و صحیح از مهم‌ترین مراحل دریافت ویزای هلند می‌باشد. اهمیت این مورد بر کسی پوشیده نیست چراکه کامل نبودن و یا عدم صحت هر یک از مدارک می‌تواند روند اخذ ویزا را با تأخیر مواجه کند و سفر شمارا با مشکل روبرو کند ؛ بنابراین توصیه ما به شما این است که در رعایت این نکات بسیار مصمم و با دقت عمل کنید و هیچ نکته‌ای را نادیده نگیرید.

کسب اطلاعات لازم قبل از تعیین وقت سفارت هلند

ممکن است از آن دسته از افراد باشید که برای اولین بار است که سفر خارجی را تجربه می‌کنید و یا اخیراً قصد سفر به اسپانیا رادارید ؛ بنابراین ممکن است در مراحل  تعیین وقت سفارت هلند و اخذ ویزای آن دچار مشکل شوید. ما در این پست مطالب و نکات موردنیاز شمارا بازگو می‌کنیم تا با اطلاعات کامل به طی کردن مراحل اخذ ویزا و وقت سفارت هلند بپردازید.

البته مدت‌زمان زیادی است که شما می‌توانید از مشورت متخصصان در این زمینه کمک بگیرید ، بنابراین عاقلانه‌ترین کار بعد از تصمیم به سفر مشاوره با کارشناسان این حوزه در ارتباط با تعیین وقت سفارت هلند هست.

تعیین وقت سفارت هلند به‌صورت فوری

برای بسیاری از افراد پروسه اخذ ویزای هلند و گرفتن وقت سفارت فنلاند زمان‌بر بوده و با توجه به ازدحام  و مشغله کاری زیاد به نظر می‌رسد که این مراحل برای آن‌ها زمان‌بر و دشوار خواهد بود و آن‌ها نیاز به اخذ این ویزای به‌صورت فوری و در کمترین زمان ممکن رادارند.

بهترین کار در صورت بروز محدودیت زمانی اقدام از طریق مراکز و شرکت‌های معتبری فعال در این زمینه هست، در این صورت زمان کافی برای انجام امور دیگر ازجمله تهیه و تکمیل مدارک وجود خواهد داشت. امروزه شرکت‌های بسیاری درزمینهٔ اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت هلند فعال هستند از مفاهیم تعیین وقت سفارت فوری سپردن مراحل کار به شرکت‌ها و سازمان‌های متخصص در این زمینه هست.

تعیین وقت سفارت هلند برای ویزای توریستی

هلند کشوری زیبا و دیدنی شناخته می‌شود که در گوشه و کنار مناطق زیبایش می‌توانید دیدنی‌های گردشگری و تفریحی بسیاری را نظاره کنید. برای سفر به این منطقه زیبا نیازمند دریافت ویزای این کشور خواهید بود. ویزای توریستی و تعیین وقت سفارت هلند برای این نوع ویزا از مهم‌ترین مواردی شناخته می‌شود که امروزه از متقاضیان بسیاری برخوردار است.

لازم به ذکر است که شما با تهیه ویزای توریستی هلند می‌توانید به این کشور به‌منظور سیاحت و گردش سفر کنید و همچنین باید گفت که با اخذ هر نوع ویزای می‌توانید وارد خاک این کشور شوید، تعیین وقت سفارت همین از این قاعده مستثنا نیست و وقت سفارت هلند توریستی به‌منظور اخذ ویزای توریستی هلند می‌باشد

تعیین وقت سفارت هلند برای ویزای توریستی

تعیین وقت سفارت هلند برای ویزای کار

از دیگر ویزای پرطرفدار هلند می‌توان از ویزای تجاری و یا کار هلند صحبت نمود. در زمان تعیین وقت سفارت هلند کاری و مصاحبه ویزای کاری هلند با سؤالات مختلفی در این زمینه برخورد خواهید کرد پس نباید متعجب شد و به سؤالات پاسخ دهید. در نظر داشته باشید که داشتن دعوت‌نامه کاری از سوی کارفرمای هلندی یکی از مهم‌ترین مدارک برای دریافت ویزای کاری هلند هست.  این بدان معناست که کارفرمایی هلندی باید صلاحیت شمارا مورد تائید قرار دهد تا برای کار وارد خاک این کشور شوید

تعیین وقت سفارت هلند برای ویزای تحصیلی

تحصیل در کشورهای اروپایی همواره موردتوجه دانشجویان و حتی آرزوی بسیاری از آن‌ها بوده است . در سال‌های اخیر کشور هلند مقصد بسیاری از دانشجویان برای ادامه تحصیل است. اساتید سطح بالا و مجرب ، دانشگاه‌های معتبر ازجمله مزایای دانشگاه‌های این کشور می‌باشد.

اما ورد به کشور هلند به‌منظور ادامه تحصیل نیازمند دریافت ویزای تحصیلی هلند و تهیه مدارک آن و همچنین تعیین وقت سفارت هلند از نوع تحصیلی می‌باشد که دانشجویان باید این مراحل را طی کرده تا موفق به اخذ ویزای تحصیلی هلند شوند. داشتن بورسیه از دانشگاه‌های این کشور از مدارک مهمی برای اخذ این نوع ویزا می‌باشد.

تعیین وقت سفارت هلند ویزای شینگن

ویزای شینگن از گذشته جزء ویزاهای موردتوجه مسافران اروپا می‌باشد. با اخذ ویزای شینگن می‌توانید به چندین کشور عضو این پیمان بدون مشکل سفر کنید خوشبختانه هلند عضو پیمان شینگن است و شما می‌توانید با اخذ ویزای شینگن به این کشو سفر کنید. نکته مهم این است  که با اخذ این نوع  از ویزا برای رفتن به کشورهای دیگر عضو معاهده شینگن نیازمند اخذ ویزای آن کشور نخواهید بود.

نکاتی در رابطه با تعیین وقت سفارت هلند

هنگام مصاحبه دقت به چند نکته ضروری می‌باشد و این نکات مربوط به هدف سفر شما می‌باشد. در زیر چند نکته برای شما بازگو شده است:

 • با تمرکز کامل به سؤالات افسر پاسخ دهید. در تلاش باشید تا  نظر افسر موردنظر را با جواب‌های منطقی جلب نمایید. با این کار شانس بیشتری برای دریافت ویزا خواهید شد.
 • مدارک خود طوری تنظیم نمایید تا افسر قانع شود که شما قصد دارید بعد از اتمام کار به ایران بازگردید. درواقع وابستگی‌های خود را به ایران پررنگ‌تر کنید تا افسر متقاعد شود که شما تصمیم به بازگشت دارید تا در مراحل اخذ ویزا با مشکلی روبرو نشوید.
 • نکته مهم دیگر این است که تمکن و گردش حساب شما باید به‌گونه‌ای باشد که مخارج سفر و اقامت شما در هلند را تائید نماید.
 • عدم سوءسابقه و نداشت+ن جرم و می‌تواند مورد بسیار مؤثری درزمینهٔ اخذ ویزا باشد.
 • با مدارک صحیح و کامل شانس خود را در اخذ ویزای بالا ببرید.

نکاتی در رابطه با تعیین وقت سفارت هلند

 

تعیین وقت سفارت هلند و پرداخت هزینه برای دریافت ویزا

هزینه‌های جاری  از مهم‌ترین مسائل مربوط به اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت هلند بوده که باید به آن پرداخت. نوع ویزای شما و سفارتخانه‌ای که به آن مراجعه می‌کنید هزینه‌ها می‌تواند متفاوت باشد. سفارت‌خانه هر کشوری بنا بر سیاست خود هزینه‌های متفاوتی را دریافت می‌کند که قابل‌استرداد نمی‌باشد

نکته‌ای که باید بدانید این است که هزینه در زمان مصاحبه از شما دریافت می‌شود به همین خاطر توصیه می‌شود که حتماً پول نقد و پول خرد به همراه داشته باشید. همچنین می‌توانید از میزان هزینه از طریق سایت سفارتخانه مطلع شوید.

 

خلاصه‌ای از تعیین وقت سفارت هلند

 • تعیین وقت سفارت هلند برای دریافت ویزای این کشور لازم و ضروری است.
 • تعیین وقت سفارت هلند همواره برای اخذ سه نوع از ویزاهای هلند اعم از ویزای توریستی، تجاری و تحصیلی رزرو می‌شود
 • تعیین وقت سفارت هلند مستلزم کامل و صحیح بودن مدارک می‌باشد.
 • به‌صورت فوری به‌وسیله مؤسسات معتبر می‌توان اقدام به اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت هلند کرد.

دلیل اینکه شما وارد این صفحه شده اید این است که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گرفتن وقت سفارت هلند هستید و ما در این مطلب این سعی میکنیم هر آنچه که نیاز دارید را به صورت شفاف بیان کنیم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار میدهیم که در دام افراد سودجو قرار نگیرید. در این مطلب ما سعی میکنیم که این موارد را کاملا توضیح دهیم:

شرایط وقت دهی

 • انواع وقت
 • لیست مدارک
 • هزینه وقت
 • مدت زماندهی وقت

و دیگر مواردی که برای شما نیاز است.
جالب است بدانید که کشور هلند یکی از پرترافیک ترین کشورهای اروپایی برای ایرانیان است و در کنار کشور المان . کشور هلند ایرانیان بسیاری در خود جای داده است به همین دلیل یکی از کشورهای محبوب در قدیم نزد ایرانیان است.
سایت گوگل ما را به شما پیشنهاد داده است چون ما به شما اطمینان و قول میدهیم که تمامی اطلاعاتی که در این مطلب مطالعه میکنیم کاملا به روز بوده و اطلاعات درج شده بهترین راهنمای شما خواهد بود. دلیل این اطمینان از اطلاعات ارائه شده این است که ما به صورت تخصصی کارهای مربوط به تمامی ویزاهای کشور هلند را انجام میدهیم و به صورت دائم با سفارت و کارگزاری هلند در ارتباط هستیم پس با ما همراه شوید.

اموزش گرفتن وقت سفارت هلند

پخش‌کننده صوت

تفاوت های سفارت هلند با دیگر سفارت ها

سفارت هلند در آدرس تهران، فرمانيه، ديباجي جنوبي، نبش ارغوان غربي، پلاك 60 قرار دارد سفارت هلند وقت های خود را به دو دسته کلی تقسیم کرده است که شامل این موارد می باشد:

 • وقت های مربوط به ویزاهای کوتاه مدت
 • وقت های مربوط به ویزاهای بلند مدت

وقت های کوتاه مدت برای افرادی می باشد که قصد دارند برای مدت کوتاهی ( بین 1 تا 90 روز ) در کشور هلند اقامت داشته باشند. این نوع ویزا معمولا برای این دسته از متقاضیان صادر می شود:

 • توریستی
 • دیدار از خانواده و دوستان
 • نمایشگاهی
 • تجاری
 • کارآموزی
 • دوره های تخصصی
 • فرهنگی و هنری
 • ورزشی
 • پزشکی

تمامی کسانی که متقاضی موارد بالا باشند طبق قوانین سفارت هلند در ایران معظف به درخواست ویزای کوتاه مدت می باشند.

برای درخواست ویزا کوتاه مدت شما باید به کارگزاری سفارت هلند به میدان هروی پاساژ هروی سنتر مراجعه کنید در این مرکز که مورد تایید سفارت هلند می باشد فقط و فقط کار دریافت مدارک بر عهده دارند و در صدور یا عدم صدور ویزای شما هیچگونه دخالتی ندارند صرفا این مرکز کار دریافت مدارک را بر عهده دارد. و طبق تجربه ایی که ما با این مرکز داریم و به خاطر شلوغی بهتر است که مدارک خود را از قبل طبق موارد گفته شده در زیر تهیه کنید چرا که اگر مدرکی کم و یا دارای مشکل باشد میتواند شما را از رسیدن ویزا منع کند.

اگر در این مرکز دچار مشکل در پرونده شدید مثل عکس یا کپی یا فرم درخواست پیشنهاد میکنیم از امکانات ارائه شده در این مرکز استفاده نکنید چرا که تمامی نرخ گذاری ها در این مرکز براساس یورو می باشد به عنوان مثال هر برگ کپی با شما حدود 5 هزار تومان حساب می شود. در صورت هرگونه مشکل با پرونده از مرکز هروی سنتر خارج شوید در سمت راست شما یک میدان قرار دارد در سمت چپ میدان عکاسی . فتوکپی و … قرار دارد و با نرخ ریالی شما میتوانید تمامی نواقص را رفع کنید.

لیست مدارک لازم برای سفارت هلند

متاسفانه از زمانی که سفارت هلند بخش ویزاهای کوتاه مدت خود را به کارگزاری واگذار کرد. صدور ویزا دچار مشکلات خاصی شد. الان در حال حاضر مدارک شما بیان کننده این است که آیا شما امکان دریافت ویزا را دارید یا خیر . اما در گذشته این تصمیم بر عهده آفیسری که با شما مصاحبه میکرد بود. الان شما با هر لباس و یا رفتاری باشید هیچ تاثیری بر پرونده شما ندارد و این نکته عرض کنیم که هیچگونه مصاحبه ای در کار نیست.
با توجه توضیحات بالا پس در تهیه مدارک کاملا دقت داشته باشید چون این موارد هستند که شما را به ویزا می رساند.

قیمت وقت سفارت هلند

شما هم میتوانید وقت سفارت هلند را اخذ نمایید کار بسیار سختی نیست فقط نیازمند داشتن یک مقدار زبان انگلیسی و برنامه سفر باشید.
اما با توجه به تجربه ما پیشنهاد میکنیم که این کار را به شخصی که تجربه این کار را دارد بسپارید چون اطلاعاتی که در فرم درج میکنید تعیین کننده
برنامه سفر شما خواهد بود. اگر کسی را سراغ ندارید کارشناسان ما میتوانند این کار را برای شما انجام دهند 021-88474250 تماس بگیرید. هزینه وقت سفارت هلند حدودا 200 هزار تومان می باشد و بیشتر از این هزینه اضافه است.
مراحل و شرایط پرداخت هزینه به سفارت هلند
بعد از بررسی مدارک شما در کارگزاری در نهایت شما باید مبلغ 60 یورو برای سفارت و 29 یورو خدمات کارگزاری به صندوق تحویل دهید ناگفته نماند که نرخ ها با توجه به سن متقاضیان متفاوت است.
از 12 سال بالاتر 60 یورو
بین 6 تا 12 سال 35 یورو
زیر 1 تا 6 سال رایگان
ناگفته نماند که مبلغ 29 یورو برای تمامی متقاضیان یکسان می باشد.

شرایط و نوبت دهی سفارت هلند

سفارت هلند یکی از شلوغ ترین سفارت ها در ایران می باشد به همین دلیل همیشه وقت های سفارت هلند تاخیر بسیاری به ایرانیان داده می شود که معمولا بین 50 تا 90 روز اینده است به طوری که اگر الان شما درخواست وقت سفارت بدید حدود 50 تا 90 روز اینده نوبت شما خواهد رسید برای ورود و تحویل مدارک به همین دلیل پیشنهاد میکنیم برای افرادی که قصد سفر دارند حداقل 3 ماه زودتر درخواست خود را برای سفارت ارسال کنند و در این زمان کم کم به جمع آوری مدارک بپردازید.

نحوه و چگونه گرفتن وقت سفارت هلند

برای گرفتن وقت سفارت خود شما هم میتوانید اقدام کنید اما به خاطر حساسیت بالا و طولانی بودن وقت های سفارت هلند این کار رو اصلا پیشنهاد نمیکنیم اگر شما تجربه گرفتن وقت سفارت هلند دارید را کسی از دوستان هست که این کار را انجام میدهد با کمک ایشان اقدام به انجام این کار نمایید. و اگر مایل باشید همکاران ما در بخش ( وقت سفارت هلند ) کارهای زیر را برای شما کاملا انجام خواهند داد:

 • گرفتن وقت سفارت هلند
 • پرکردن فرم های سفارت هلند
 • ارائه لیست مدارک سفارت
 • مشاوره و راهنمایی های لازم مربوط به مدارک

آشنایی با وقت سفارت هلند

همان‌طور که می‌دانیم برای دریافت هر نوع ویزای هلند ازجمله ویزای تجاری ، توریستی ، و تحصیلی نیازمند مراجعه به سفارت هستیم که این امر خود نیز مستلزم تعیین وقت سفارت هلند است. مقصود ما از این پست اطلاع‌رسانی در رابطه با اخذ ویزا و وقت سفارت هلند به شما متقاضیان عزیز می‌باشد.

درست همانند سایر کشورهای دیگر برای سفر به هلند نیز نیازمند دریافت ویزای هلند و پیش از آن تعیین وقت سفارت هلند از سفارت این کشور هستید. در حقیقت بدون دریافت ویزای هلند که خود مستلزم دریافت وقت سفارت هلند هست نمی‌توانید به این کشور زیبا و دیدنی سفر کنید ، درواقع اجازه ورود به خاک هلند فقط با دریافت ویزای هلند و پیش از آن دریافت وقت سفارت این کشور است. وقت سفارت درواقع وقتی مصاحبه متقاضی با متخصصین سفارتخانه برای تایید صلاحیت شخص می‌باشد.

لازم به ذکر است که وقت سفارت علاوه بر مصاحبه با شخص متقاضی ویزا برای تحویل مدارک نیز می‌باشد و شخص متقاضی باید در زمان تعیین‌شده به همراه مدارک کامل و آمادگی برای مصاحبه حضوری در سفارتخانه حاضر شود. توصیه ما به شما این است که پیش از مصاحبه اطلاعاتی از کشور هلند داشته باشید تا با مشکلات در زمان مصاحبه برخورد نکنید. در ادامه این پست اطلاعاتی درباره تعیین وقت سفارت هلند در اختیار شما قرار می‌دهیم.

مراحل لازم برای تعیین وقت سفارت هلند

تعیین وقت سفارت هلند نیازمند کامل بودن مدارک مورد نیاز و تحویل به‌موقع آن در وقت سفارت هلند به مسئولین سفارتخانه می‌باشد. شایان‌ذکر است که نقص و کمبود مدارک و یا عدم صحت آن‌ها می‌تواند روند صدور ویزای هلند شمارا متوقف و با مشکل مواجه کند. موارد بسیاری رخ‌داده که مسافرین با قرار دادن مدارک جعلی سعی در اخذ ویزای هلند داشته‌اند اما سفارت با تشخیص این نقص امکان صدور ویزا را از شخص متقاضی سلب کرده و او را وارد لیست سیاه خودکرده است.

متقاضی برای تعیین وقت سفارت و دریافت ویزای خود باید از پیش تصمیم خود را برای سفر به کشور هلند گرفته و نسبت به اخذ ویزا از طریق سایت سفارت‌خانه و تکمیل فرم درخواست ویزا اقدام کند.

 

فراموش نکنید که با در نظر گرفتن هدف سفر خود یکی از انواع ویزای توریستی ، تحصیلی و تجاری را انتخاب کنید ، پس از انتخاب نوع ویزا آدرس ایمیل خود را وارد کرده و یک کد رهگیری برای شما ارسال می‌شود. با توجه به زمان‌بندی موردنیاز خود می‌توانید تاریخ‌های متفاوتی برای وقت مصاحبه خود در نظر گرفته و ثبت نمایید. باید دقت داشته باشید که در زمان تعیین‌شده در سفارت حاضر شوید و زمان را از دست ندهید و مدارک خود را کامل به همراه داشته باشید.

درخواست وقت مصاحبه سفارت هلند

برای ورود به سفارت هلند در تهران شما نیاز به وقت قبلی دارید برای درخواست وقت مصاحبه برای سفارت هلند ابتدا باید مشخص کنید که شما قصد درخواست چه نوع ویزای را دارید چرا که سفارت هلند دارای ویزاهای بسیاری هستش و هر کدام از این نوع ویزاها شرایط بخصوص خود را دارد اگر بخواهیم به صورت کلی در این باره صحبت کنیم باید عرض کنیم که سفارت هلند دارای دو نوع ویزا است:

 1. ویزاهای کوتاه مدت
  1. این ویزاها شامل توریستی، تجاری، پزشکی، نمایشگاهی و …
 2. ویزاهای بلند مدت
  1. این ویزاها شامل تحصیلی، پیوست، کاری و …

اگر شما قصد درخواست وقت مصاحبه سفارت هلند را دارید با توجه به نوع ویزا باید تصمیم بگیرد که به کجا درخواست وقت خود را اعلام کنید. برای ویزاهای کوتاه مدت شما باید به VFS درخواست بدید و برای ویزاهای بلندمدت به خود سفارت باید درخواست وقت مصاحبه داد.

نکته بسیار مهمی در این اینجا باید خدمت شما عرض شود این است که مدارک هر یک از این ویزاها با هم کاملا متفاوت است و باید در امر تهیه مدارک کاملا توجه داشته باشید چرا که اگر مدارک شما دچار نقصی باشند میتواند پروسه دریافت ویزای هلند شما به راحتی به چند ماه عقبتر موکل شود. ما سعی کره ایم که مهمترین مواردی که برای مدارک نیاز است را در ادامه همین مطلب خدمت شما عزیزان عرض کرده باشیم.

مدارک مورد نیز در زمان تعیین وقت سفارت هلند (بخش اول)

در این بخش فهرستی از مدارکی که باید هنگام مراجعه به سفارت به همراه داشته باشید برای شما بازگو می‌شود

 • فرم کامل شده
 • شناسنامه فرد متقاضی ویزا ترجمه‌شده به زبان انگلیسی از صفحات اول و دوم
 • پاسپورت بااعتبار حداقل 6 ماه و کپی آن
 • سه قطعه عکس 4*3 رنگی با پس‌زمینه روشن ( ترجیحاً سفید ) که اخیراً گرفته‌شده
 • دعوت‌نامه از طرف اعضای خانواده ، خویشاوندان و یا سازمان‌های معتبر از کشور مقصد
 • مدارک رزرو هتل که مشخص کرده چند رو در این کشور اقامت دارید

مدارک فوق از سری مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای هلند و تحویل آن در زمان تعیین‌شده وقت سفارت هلند می‌باشد ، باید بدانید که مدارک دیگری موردنیاز است که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم.

مدارک موردنیاز در زمان تعیین وقت سفارت هلند (بخش دوم)

در این قسمت از متن مدارک دیگر موردنیاز هنگام مراجعه به سفارت‌خانه را بیان خواهیم کرد. چنانچه کودکی که هنوز به سن قانونی نرسیده قصد سفر به هلند، به همراه دوستان را داشته باشد باید اجازه‌نامه کتبی از والدین و یا سرپرست خود داشته باشد. مدرک مهم دیگری که باید نسبت به تهیه آن اقدام شود گواهی اشتغال به کار و مدارک تمکن مالی است، برای توضیح بیشتر شما موظف هستید تا برای سفارت مدارکی دال بر اشتغال به کار و یا مدارک بازنشستگی تهیه نمایید. به یاد داشته باشید که پرینت حساب بانکی شما و گزارش گردش حساب از مدارکی است که سفارت به بررسی آن می‌پردازد.

مدارک دال بر اشتغال به کار و در صورت بازنشستگی، کارت بازنشستگی از مدارک مهم برای ارائه به  سفارتخانه می‌باشد.فیش حقوقی نیز بسیار مهم بوده و عدم تهیه آن می‌تواند باعث ریجکت درخواست شما شود. گواهی اشتغال به تحصیل نیز از مدارک دیگر موردنیاز در اخذ ویزا هست. شایان‌ذکر است که بیمه مسافرتی از مدارک غیرقابل‌حذف و از کلیدی‌ترین مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای هلند هست.

البته باید خاطرنشان کرد که با توجه به نوع تعیین وقت سفارت هلند که شامل توریستی ، تجاری و تحصیلی می‌باشد باید مدارک خود را تهیه و تکمیل نمایید که در این بخش به توضیح مفصل آن‌ها می‌پردازیم.

روش تعیین وقت سفارت هلند

می‌دانیم که برای اخذ ویزای هر کشور بخصوص کشورهای حوضه شینگن نیاز به رزرو وقت سفارت آن کشور راداریم. البته برخی کشورها برای ارائه ویزا نیازی به تعیین وقت سفارت ندارند و بدون مصاحبه با متقاضی ویزا را صادر می‌کنند. البته در اینجا ما در مورد کشور هلند صحبت می‌کنیم که با توجه به سیاست‌های خود برای صدور ویزا متقاضی را ملزم به گرفتن وقت سفارت هلند کرده است و زمان‌های مشخصی را برای متقاضیان مشخص کرده تا با رزرو وقت سفارت هلند در آن زمان‌ها اقدامات مربوط به ویزای خود را به انجام برسانند.

بنا بر مطالبی که تابه‌حال گفته شد اگر قصد رزرو وقت سفارت هلند رادارید باید فرم آنلاین رزرو وقت را تکمیل نمایید سپس با مشخص شدن هدف سفر شما به کشور هلند تاریخ‌های مشخصی با توجه به سیاست سفارتخانه برای شما به نمایش گذاشته می‌شود تا مناسب‌ترین زمان را انتخاب نمایید و رزرو وقت سفارت هلند فوری مشروط به شلوغ بودن یا نبودن سفارت‌خانه دارد.

دلایل تعیین وقت سفارت هلند

برای اینکه بتوانی به هلند سفر کنید ملزم به دریافت ویزا از این کشور هستید اما شاید این سؤال برای بعضی از متقاضیان پیش‌آمده باشد که چرا باید وقت سفارت فنلاند رزرو کنند و علت این کار چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که وقت سفارت درواقع برای تحویل مدارک، انگشت‌نگاری و انجام مصاحبه با شخص درخواست‌کننده ویزا هست و خود شخص باید در این زمان در سفارت حضورداشته باشد.

در زمان تعیین‌شده افسری که مسئول مصاحبه است با بررسی‌های دقیق شرایط و هدف شمارا از سفر می‌سنجد که آیا صلاحیت دریافت ویزا را دارد یا خیر؛ پس نتیجه می‌گیریم تعیین وقت سفارت هلند از ضروری‌ترین امور مربوط به اخذ ویزا است.

دلایل تعیین وقت سفارت هلند

 

کامل بودن مدارک برای دریافت ویزا و تعیین وقت سفارت هلند

می‌توان گفت همراه با تعیین وقت سفارت هلند تهیه و تکمیل مدارکم موردنیاز برای اخذ ویزای هلند از مهم‌ترین نکات قابل‌توجه می‌باشد. در بحث‌های پیشین در رابطه با انواع ویزا و مدارک موردنیازشان گفتگو کردیم، اما در این بخش می‌خواهیم به اهمیت تهیه این مدارک و بخصوص کامل بودن ان ها بپردازیم.

تهیه و تحویل مدارک کامل و صحیح از مهم‌ترین مراحل دریافت ویزای هلند می‌باشد. اهمیت این مورد بر کسی پوشیده نیست چراکه کامل نبودن و یا عدم صحت هر یک از مدارک می‌تواند روند اخذ ویزا را با تأخیر مواجه کند و سفر شمارا با مشکل روبرو کند ؛ بنابراین توصیه ما به شما این است که در رعایت این نکات بسیار مصمم و با دقت عمل کنید و هیچ نکته‌ای را نادیده نگیرید.

کسب اطلاعات لازم قبل از تعیین وقت سفارت هلند

ممکن است از آن دسته از افراد باشید که برای اولین بار است که سفر خارجی را تجربه می‌کنید و یا اخیراً قصد سفر به اسپانیا رادارید ؛ بنابراین ممکن است در مراحل  تعیین وقت سفارت هلند و اخذ ویزای آن دچار مشکل شوید. ما در این پست مطالب و نکات موردنیاز شمارا بازگو می‌کنیم تا با اطلاعات کامل به طی کردن مراحل اخذ ویزا و وقت سفارت هلند بپردازید.

البته مدت‌زمان زیادی است که شما می‌توانید از مشورت متخصصان در این زمینه کمک بگیرید ، بنابراین عاقلانه‌ترین کار بعد از تصمیم به سفر مشاوره با کارشناسان این حوزه در ارتباط با تعیین وقت سفارت هلند هست.

تعیین وقت سفارت هلند به‌صورت فوری

برای بسیاری از افراد پروسه اخذ ویزای هلند و گرفتن وقت سفارت فنلاند زمان‌بر بوده و با توجه به ازدحام  و مشغله کاری زیاد به نظر می‌رسد که این مراحل برای آن‌ها زمان‌بر و دشوار خواهد بود و آن‌ها نیاز به اخذ این ویزای به‌صورت فوری و در کمترین زمان ممکن رادارند.

بهترین کار در صورت بروز محدودیت زمانی اقدام از طریق مراکز و شرکت‌های معتبری فعال در این زمینه هست، در این صورت زمان کافی برای انجام امور دیگر ازجمله تهیه و تکمیل مدارک وجود خواهد داشت. امروزه شرکت‌های بسیاری درزمینهٔ اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت هلند فعال هستند از مفاهیم تعیین وقت سفارت فوری سپردن مراحل کار به شرکت‌ها و سازمان‌های متخصص در این زمینه هست.

تعیین وقت سفارت هلند برای ویزای توریستی

هلند کشوری زیبا و دیدنی شناخته می‌شود که در گوشه و کنار مناطق زیبایش می‌توانید دیدنی‌های گردشگری و تفریحی بسیاری را نظاره کنید. برای سفر به این منطقه زیبا نیازمند دریافت ویزای این کشور خواهید بود. ویزای توریستی و تعیین وقت سفارت هلند برای این نوع ویزا از مهم‌ترین مواردی شناخته می‌شود که امروزه از متقاضیان بسیاری برخوردار است.

لازم به ذکر است که شما با تهیه ویزای توریستی هلند می‌توانید به این کشور به‌منظور سیاحت و گردش سفر کنید و همچنین باید گفت که با اخذ هر نوع ویزای می‌توانید وارد خاک این کشور شوید، تعیین وقت سفارت همین از این قاعده مستثنا نیست و وقت سفارت هلند توریستی به‌منظور اخذ ویزای توریستی هلند می‌باشد

تعیین وقت سفارت هلند برای ویزای توریستی

تعیین وقت سفارت هلند برای ویزای کار

از دیگر ویزای پرطرفدار هلند می‌توان از ویزای تجاری و یا کار هلند صحبت نمود. در زمان تعیین وقت سفارت هلند کاری و مصاحبه ویزای کاری هلند با سؤالات مختلفی در این زمینه برخورد خواهید کرد پس نباید متعجب شد و به سؤالات پاسخ دهید. در نظر داشته باشید که داشتن دعوت‌نامه کاری از سوی کارفرمای هلندی یکی از مهم‌ترین مدارک برای دریافت ویزای کاری هلند هست.  این بدان معناست که کارفرمایی هلندی باید صلاحیت شمارا مورد تائید قرار دهد تا برای کار وارد خاک این کشور شوید

تعیین وقت سفارت هلند برای ویزای تحصیلی

تحصیل در کشورهای اروپایی همواره موردتوجه دانشجویان و حتی آرزوی بسیاری از آن‌ها بوده است . در سال‌های اخیر کشور هلند مقصد بسیاری از دانشجویان برای ادامه تحصیل است. اساتید سطح بالا و مجرب ، دانشگاه‌های معتبر ازجمله مزایای دانشگاه‌های این کشور می‌باشد.

اما ورد به کشور هلند به‌منظور ادامه تحصیل نیازمند دریافت ویزای تحصیلی هلند و تهیه مدارک آن و همچنین تعیین وقت سفارت هلند از نوع تحصیلی می‌باشد که دانشجویان باید این مراحل را طی کرده تا موفق به اخذ ویزای تحصیلی هلند شوند. داشتن بورسیه از دانشگاه‌های این کشور از مدارک مهمی برای اخذ این نوع ویزا می‌باشد.

تعیین وقت سفارت هلند ویزای شینگن

ویزای شینگن از گذشته جزء ویزاهای موردتوجه مسافران اروپا می‌باشد. با اخذ ویزای شینگن می‌توانید به چندین کشور عضو این پیمان بدون مشکل سفر کنید خوشبختانه هلند عضو پیمان شینگن است و شما می‌توانید با اخذ ویزای شینگن به این کشو سفر کنید. نکته مهم این است  که با اخذ این نوع  از ویزا برای رفتن به کشورهای دیگر عضو معاهده شینگن نیازمند اخذ ویزای آن کشور نخواهید بود.

نکاتی در رابطه با تعیین وقت سفارت هلند

هنگام مصاحبه دقت به چند نکته ضروری می‌باشد و این نکات مربوط به هدف سفر شما می‌باشد. در زیر چند نکته برای شما بازگو شده است:

 • با تمرکز کامل به سؤالات افسر پاسخ دهید. در تلاش باشید تا  نظر افسر موردنظر را با جواب‌های منطقی جلب نمایید. با این کار شانس بیشتری برای دریافت ویزا خواهید شد.
 • مدارک خود طوری تنظیم نمایید تا افسر قانع شود که شما قصد دارید بعد از اتمام کار به ایران بازگردید. درواقع وابستگی‌های خود را به ایران پررنگ‌تر کنید تا افسر متقاعد شود که شما تصمیم به بازگشت دارید تا در مراحل اخذ ویزا با مشکلی روبرو نشوید.
 • نکته مهم دیگر این است که تمکن و گردش حساب شما باید به‌گونه‌ای باشد که مخارج سفر و اقامت شما در هلند را تائید نماید.
 • عدم سوءسابقه و نداشت+ن جرم و می‌تواند مورد بسیار مؤثری درزمینهٔ اخذ ویزا باشد.
 • با مدارک صحیح و کامل شانس خود را در اخذ ویزای بالا ببرید.

نکاتی در رابطه با تعیین وقت سفارت هلند

 

تعیین وقت سفارت هلند و پرداخت هزینه برای دریافت ویزا

هزینه‌های جاری  از مهم‌ترین مسائل مربوط به اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت هلند بوده که باید به آن پرداخت. نوع ویزای شما و سفارتخانه‌ای که به آن مراجعه می‌کنید هزینه‌ها می‌تواند متفاوت باشد. سفارت‌خانه هر کشوری بنا بر سیاست خود هزینه‌های متفاوتی را دریافت می‌کند که قابل‌استرداد نمی‌باشد

نکته‌ای که باید بدانید این است که هزینه در زمان مصاحبه از شما دریافت می‌شود به همین خاطر توصیه می‌شود که حتماً پول نقد و پول خرد به همراه داشته باشید. همچنین می‌توانید از میزان هزینه از طریق سایت سفارتخانه مطلع شوید.

 

خلاصه‌ای از تعیین وقت سفارت هلند

 • تعیین وقت سفارت هلند برای دریافت ویزای این کشور لازم و ضروری است.
 • تعیین وقت سفارت هلند همواره برای اخذ سه نوع از ویزاهای هلند اعم از ویزای توریستی، تجاری و تحصیلی رزرو می‌شود
 • تعیین وقت سفارت هلند مستلزم کامل و صحیح بودن مدارک می‌باشد.
 • به‌صورت فوری به‌وسیله مؤسسات معتبر می‌توان اقدام به اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت هلند کرد.

 

دسترسی سریع به مطالب این مقاله

سایت وقت سفارت

سایت وقت سفارت به عنوان کارگزار وقت سفارت در تهران فعالیت دارد. برای درخواست ویزای اتحادیه اروپا و تایید مدارک متقاضیان، از مجموعه ما کمک بگیرید. سایت وقت سفارت مستقر در تهران با اخذ مدارک، درخواست ویزا و ارسال آن به تمامی سفارت خانه ها، روند بررسی درخواست ها را تسریع کرده است.

سایت وقت سفارت پس از بررسی مدارک، نتیجه پذیرش یا رد درخواست ویزا را اعلام می کند و ویزای مورد نظر برای افراد صادر می شود. رزرو وقت سفارت یکی از دغدغه های علاقه مندان به سفر به کشورهای خارجی به ویژه آلمان، ایتالیا، هلند و… است.

به دلیل حجم بالای درخواست‌ها و به‌ ویژه افزایش تعداد علاقه‌مندان به درخواست ویزا، بسیاری از سفارت‌ها در ایران نمی‌توانند به متقاضیان وقت ملاقات فوری یا سریع ارائه دهند.

به منظور ساده‌سازی رویه‌ها، سایت وقت سفارت تمامی مراحل درخواست، دریافت، تحویل مدارک را برعهده میگیرد تا متقاضیان کمتر درگیر روند پیچیده سفارت ها شوند.

در نهایت پس از تایید مدارک ویزای صادر شده، می توانید ویزای صادر شده را نیز از طریق سایت وقت سفارت دریافت کنید. برای تعیین وقت و تحویل مدارک ویزا به سایت وقت سفارت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *