در دارالترجمه رسمی چینی می توانید با بهره بردن از خدمات مترجمان زبده زبان چینی ترجمه ای دقیق و به صرفه با کیفیت بالا از چینی به فارسی یا بالعکس به دست آورید.  در دارالترجمه های آنلاین چینی می توان از خدمات ترجمه چینی به صورت تمام وقت استفاده کرده و در زمان خود صرفه جویی بیشتری به عمل آورد. زبان چینی از زبان های رایج در دنیا است.

امروزه معاملات تجاری مختلفی میان ایرانیان و چینی ها بسته می شود. برای انجام این معاملات نیاز به ترجمه زبان چینی خواهید داشت. برای انجام امور تجاری که متنش بوده و با شرکاری تجاری چینی می باشد، نیاز دارید که ترجمه ای درست و دقیق از متون توافقات و قراردادها پیش از امضای نهایی داشته باشد.

آشنایی با زبان چینی

آیا با زبان چینی آشنایی دارید؟ زبان چینی قسمتی از خانواده زبانهای چینی  تبتی می باشد. حدود یک پنجم از مردم سراسر دنیا دارای یکی از انواع زبان چینی هستند. در کشور چین زبان اصلی و عمده مردم چینی ماندارین یا پوتونگ خوا است. این زبان با وجود بیش از یک میلیارد گوینده به عنوان پرشمار ترین زبان دنیا شناخته شده است.

چین از جمله کشورهای معروف دنیا است که در سال های اخیر به دلیل تجارت و واردات اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. در سراسر دنیا افراد بسیار زیادی وجود دارند که سعی در برقراری ارتباط و روابط بازرگانی و کاری با کشور چین دارند. بنابراین در سال های اخیر آمار مهاجرت تحصیلی و کاری به کشور چین به طرز چشمگیری بالا رفته است.

دارالترجمه رسمی چینی

ترجمه رسمی چینی

آیا می دانید ترجمه رسمی زبان چینی چه نوع ترجمه ای می باشد؟ ما در این مقاله شما را با ترجمه رسمی زبان چینی بیشتر آشنا می کنیم. ترجمه رسمی چینی به معنای ترجمه یک سند و یا مدرک می باشد که از یک ارگان دولتی یا شبه دولتی صادر شده باشد. این مدرک ترجمه شده برای تمامی سازمان ها و اشخاص و ارگان ها مورد قبول و وثوق می باشد.

همچنین شایان ذکر است که ترجمه رسمی چینی لازم است توسط مترجم رسمی مورد تأیید قرار گرفته و از چینی به فارسی یا از فارسی به چینی ترجمه شود. لازم است که در صورت نیاز این ترجمه مهر مترجم رسمی چینی از سمت دادگستری  داشته باشد و مورد تأیید وزارت امور خارجه ایران قرار گیرد و در صورت نیاز مورد تأیید سفارت چین قرار گیرد.

دارالترجمه رسمی چینی

آیا می دانید دارالترجمه رسمی چینی چه مکانی است؟ اگر قصد مهاجرت به چین را داشته باشید، یا برای برنامه های تجاری، کاری و تحصیلی نیاز به ترجمه مدارک خود به زبان چینی دارید، نیاز است تا مدارک رسمی و غیر رسمی خود را از فارسی به چینی یا از چینی به فارسی ترجمه کنید، در این هنگام باید به دارالترجمه رسمی چینی مراجعه نمایید.

در دارالترجمه رسمی چینی کارشناسان و مترجمان با تجربه ای وجود دارند که در زمینه زبان چینی دارای تخصص هستند و در زمان بسیار کوتاهی خدمات ترجمه زبان چینی را برای مشتریان خود انجام می دهند. کیفیت ترجمه در مراکز دارالترجمه معمولا بالاتر از باقی مراکز بوده و ترجمه انجام شده با هزینه کمتر و مناسب تری برای مشتریان تمام می شود.

تعداد متخصصان در زمینه ترجمه زبان چینی معمولا محدود می باشد، با مراجعه به دارالترجمه رسمی چینی می توان مدارک،  فیلم، گواهی، کتب و متون تخصصی این زبان را در مدت زمان کوتاهی ترجمه کرد.

از دیگر خدماتی که برای مشتریان در دارالترجمه زبان چینی ارائه می گردد، ترجمه شفاهی زبان چینی می باشد. در برخی موارد ممکن است مشتریان برای انجام ترجمه رسمی زبان چینی نیاز به ترجمه همزمان و شفاهی داشته باشند، این موارد معمولا برای حضور در دفتر ازدواج و طلاق، حضور در دفتر اسناد رسمی، دادگاه عمومی و انقلاب، سفارت چین و دادگاه خانواده می باشد.

در این موارد مترجم رسمی زبان چینی باید به صورت حضوری در محل حاضر شود. در دارالترجمه های رسمی چینی می توان از متخصصین با تجربه ای که مورد تأیید قوه قضاییه هستند استفاده کرد. همچنین برای مواردی از قبیل جلسات کاری مسافرت خارج از کشور، انعقاد قرارداد که نیاز به مترجم شفاهی می باشد، می توان از مترجمان همزمان استفاده کرد. در دارالترجمه کادری مجرب وجود دارد که خدمات خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا انجام می دهند.

دارالترجمه رسمی چینی

چه مواردی در دارالترجمه رسمی چینی ترجمه می شود؟

در دارالترجمه رسمی چینی مترجمان رسمی و مترجمان با سابقه ای وجود دارند که امر ترجمه رسمی زبان چینی را انجام می دهند. در این مرکز می توان انواع متون فارسی را به چینی ترجمه کرده یا بالعکس انواع متون چینی را به فارسی ترجمه کرد. در دارالترجمه می توان انواع قراردادهای رسمی را به صورت رسمی از زبان چینی به فارسی یا از زبان فارسی به چینی ترجمه کرد.

مهم ترین مدارکی که در این مرکز ترجمه می شوند عبارتند از:

ترجمه فارسی به چینی سوابق شغلی

ترجمه اسناد و مدارک شخصی و تحصیلی به چینی

ترجمه فارسی به چینی و چینی به فارسی قراردادهای تجاری

ترجمه فارسی به چینی روزنامه رسمی و اساسنامه

ترجمه چینی کاتالوگ و بروشور

اگر می خواهید کار ترجمه شما دقیق و با کیفیت تر انجام شود و قرارداد ها و توافق نامه های شما بهتر به زبان چینی ترجمه شوند، بهتر است این کار را به دارالترجمه رسمی چینی بسپارید.

ارائه خدمات آنلاین در دارالترجمه رسمی چینی

امروزه با توسعه روز افزون اینترنت اکثر افراد تمایل دارند که کارهای خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. کار ترجمه نیز از این امر مستثنی نیست.  شبکه های مختلفی از مترجمین متخصص و متعهد راه اندازی شده است که با هدف ارائه خدمات ترجمه تخصصی و با کیفیت، با قیمت مناسب و عادلانه در زمینه های علمی و تحقیقاتی فعالیت می کنند.

در این شبکه ها تمامی خدمات مربوط به ترجمه و پشتیبانی آن به صورت آنلاین انجام می شود. کاربرانی که به دنبال ترجمه رسمی زبان چینی هستند می توانند با انجام یک پروسه کوتاه برای ترجمه های آنلاین ثبت سفارش انجام دهند. این خدمات به صورت ۲۴ ساعته ارائه می شوند. تحویل سفارش ترجمه به زبان چینی در دارالترجمه آنلاین به صورت تایپ شده و امکان ارائه سرویس در ۲۴ ساعت شبانه روز ممکن می باشد.

در این مرکز قیمت ترجمه انجام شده به صورت کارشناسی شده بوده و ترجمه با سرعت بسیار بالایی انجام می شود. همچنین از دیگر مزایای ترجمه چینی در دارالترجمه های آنلاین می توان به کیفیت بالاتر ترجمه به دلیل بهره گیری از مترجمان متخصص و تنوع تخصص و زبان ترجمه آن ها اشاره کرد. برای اینکه مشتریان بتوانند با هر بودجه ای کار ترجمه زبان چینی خود را در این مراکز انجام دهند، امکان ترجمه با سه کیفیت برای مشتریان فراهم شده است.

ثبت سفارش آنلاین در دارالترجمه رسمی چینی

ثبت سفارش آنلاین در دارالترجمه رسمی چینی

دارالترجمه های آنلاین به منظور کاهش هزینه مشتریان و اهمیت وقت مشتریان و جلوگیری از اتلاف وقتی که این مشتریان در ترافیک های شهری دارند، این امکان را مهیا کرده اند تا در هر زمانی از شبانه روز مشتریان بتوانند بدون کمترین اتلاف وقت از خدمات ترجمه آنلاین زبان چینی استفاده کنند. کادر مجربی که در دارالترجمه رسمی چینی به صورت آنلاین وجود دارند مشتریان را در زمینه های مختلف ترجمه فارسی به چینی و چینی به فارسی یاری کرده و کار ترجمه همزمان ( شفاهی) را نیز انجام می دهند.

امر ترجمه شفاهی با همزمان چینی برای شرکت در سمینارها، همایش ها، مکالمات تجاری، پیاده سازی فیلم، فایل صوتی، توریست و درمان به کار برده می شود. مشتریان می توانند از این خدمات با قیمت کمتر و کیفیت بالا بهره ببرند. جهت استفاده از خدمات آنلاین دارالترجمه رسمی چینی می توانید از مدارک مورد نظر خود عکس یا فایل اسکن شده ای تهیه کرده و آن را در قسمت ثبت سفارش ترجمه آپلود نمایید.

اگر با عدم امکان آپلود مواجه شدید می توانید از کلیه صفحات مدارکی که می خواهید ترجمه شوند یک عکس گرفته و عکس را به شماره های مورد نظر در سایت تلگرام کنید تا ترجمه مدارک برای شما فرستاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *