رزرو وقــــــت

تماس رایگان برای مشاوره تخصصی :

کـارشـنـاسـان

امــــور ویــــزا و ســــــــفــــــــارت

خانم الوند

02141256422

آقای رحیمی

02141256422

خانم آتنا الوند

02141256422

در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.

از زبان مخاطبان

وقت سفارت

بشنوید

مخاطب 1

مخاطب 2

مخاطب 3

مخاطب 4

اطلاعات تماس با وقت سفارت

02141256422

 ایران – تهران – میرداماد. بازار بزرگ میرداماد طبقه دوم واحد 203
همه روزه - 9 صبح تا 5 عصر

وقت تایید مدارک سفارت آلمان

وقت تایید مدارک سفارت آلمان

وقت تایید مدارک آلمان برای افرادی مورد استفاده قرار میگیرد که دولت آلمان از شخص یا شرکتی درخواست می کند که برخی از مدارک را مورد تایید دولت ایران و سپس مورد تایید سفارت آلمان در ایران برساند بیشتر وقت تایید مدارک برای کسانی استفاده می شود که هدف آنها تحصیل در آلمان و یا ثبت شرکت در آلمان می باشد البته برای موارد دیگری هم استفاده می شود.

وقت تایید مدارک در واقع زمانی است که شما اخذ وقت سفارت آلمان را داشته باشید.و همچنین باید مدارک را به تایید سفارت برسانید بعد از تایید، مدارک را به وکیل خود تحویل دهید. و اگر به دنبال آن هستید که وقت تایید مدارک سفارت آلمان را خود شما انجام دهید و به شخص یا شرکتی مراجعه نکنید پیشنهاد میکنم این مطلب ( اموزش گرفتن وقت تایید مدارک سفارت آلمان ) را کاملا مطالعه کنید.

گرفتن وقت تایید امضاء و تایید مدارک سفارت آلمان

امروزه تایید مدارک در تمامی سفارت ها به بخشی مهمی تبدیل شده است از جمله کشور آلمان، به خاطر وجود ایرانیان بیشماری که در کشور آلمان وجود دارند و نیازمند این هستند که مدارکی که قبلا در ایران کسب کرده اند را به تایید دولت ایران و سفارت آلمان برسانند نیازمند وقت تایید مدارک هستند که در ادامه این مطلب در مورد انواع وقت تایید مدارک و زماندهی صحبت خواهیم کرد. فقط نکته مهمی که باید در وقت تایید مدارک عرض کنیم این است که در انتخاب وقت تایید مدارک حتما به نوع وقت توجه کنید چرا که با انتخاب غلط نوع وقت، شما به راحتی می توانید دچار سردرگمی و دردسر شوید.

وقت تایید مدارک سفارت آلمان

وقت تایید مدارک سفارت آلمان شامل چند نوع می باشد که هر کدام از آنها برای مورد خاصی استفاده می شود که حتما به شما پیشنهاد میدهیم با توجه به نوع درخواست انتخاب درستی را داشته باشید چرا که اگر اشتباه درخواست بدهید هم زمان شما از دست خواهد رفت و هم امکان دارد در سفارت دچار یکسری مشکلات ناخواسته شوید. وقت های تایید مدارک عبارتند از :

 • وقت تایید کپی و اصل مدارک
 • وقت تایید مدارک ایرانی
 • وقت تایید امضاء

وقت تایید کپی و اصل مدارک

پس از تغییراتی که سفارت آلمان در حوزه وقت دهی اعمال کرد،وقت های تایید مدارک روی سایت سفارت قرار گرفت. شما می تونید از طریق سایت سفارت وقت خود را دریافت کنید البته باید به این نکته توجه کنید درست است که ثبت نام در سایت کار راحتی به نظر می رسد امانکات مهمی در آن وجود دارد که امکان اشتباه را بالا می برد، همانطور که می دانید هرگونه اشتباه در گرفتن وقت کار شما را ماه ها عقب می اندازد پس بهترین کاری که می توان انجام داد این است که وقت خود را به شرکتی یا شخصی که تجربه این کار را دارد بسپارید.

نکته قابل توجه : از تاریخ 12 بهمن 1394 ( برابر با 01 فوریه 2016) ترجمه های مدارک فارغ التحصیلی شغلی و تحصیلی شما به صورت رایگان تایید و تصدیق نخواهد شد، بلکه فقط کپی آن ها مورد تایید قرار خواهد گرفت. لطفا اطلاعات مربوطه در خصوص روند جدید را از برگه راهنما جهت تایید و تصدیق کپی، دریافت نمایید.

وقت تایید مدارک ایرانی

این نوع وقت تایید مدارک اغلب اوقات برای افرادی استفاده می شود که در کشور آلمان ساکن هستند و در مواردی دولت آلمان از شخص مدارکی را طلب می کند که این مدارک بایستی مورد تایید سفارت آلمان قرار بگیرد. به مدارکی که می توان اشاره کرد سند ازدواج، سند طلاق و دیگر موارد.

ناگفته نماند که سفارت آلمان در ایران می تواند در صورت تردید در مدرک ارائه شده برای تایید از شما مدارک دیگری درخواست کند که با توجه به آن مدرک راحت تر بتواند تصمیم بگیرد ( این مورد زیاد اتفاق نمی افتد ).

موردی که باید توجه کنید این است که مدارک لازم را به زبان آلمانی ترجمه رسمی کرده باشید و ترجمه به تایید وزارت امور خارجه و دادگستری ایران رسیده باشد.

از آن جایی که مسئولین سفارت آلمان موظف به همکاری در حفاظت از اسناد و اطلاعات در داخل کشور و حفظ اعتماد به مطمئن بودن گواهی های دولتی می باشند، می توانند در صورت مشکوک بودن به صحت سند و یا در صورتی که سند به طورمشخص حاوی مطالب کذب باشد، از تأیید مدرک امتناع ورزند.

وقت تایید مدارک المانهزینه تایید طبق مقررات قانون هزینه خارج از کشور، به شرح زیر است:

30 یورو برای شناسنامه ایرانی ، گواهی ولادت، سند ازدواج، سند طلاق، گواهی فوت، گواهی تجرد.

30 یورو برای سایر مدارک ( احکام دادگاه، گواهی سوء پیشینه، سایر گواهی ها)

هزینه هنگام درخواست به یورو دریافت می گردد. اگر مدرکی یا سندی تایید نشود، مثلا به دلیل جعل، ۷۵٪ هزینه ( یعنی ۱۵ و یا ۳۰ یورو) هزینه اخذ می شود.

گذرنامه های ایرانی تایید نمی شوند. کپی آن ها می تواند تایید شود ( به مطالب ذیل توجه کنید . صفحه اول گذرنامه کافی است.)

زمان باز شدن وقت تایید مدارک سفارت آلمان

وقت تایید مدارک اکنون روی سایت سفارت باز است و وقت دهی بنا به ترتیب لیست سفارت می باشد پس اگر کسی به شما عزیزان زمان باز شدن وقت تایید مدارک سفارت آلمان را دقیق و یا با تضمین بیان میکند در صحت حرف ایشان تردید داشته باشید. و اگر از شما درخواست مبلغی مبنی بر اینکه ابتدا مبلغ بدید سپس وقت اخذ میشود هیچوقت این کار را نکنید .

 

از اینکه سایت سفریتو را انتخاب کرده اید بسیار خرسند هستیم. تا به امروز لطف شما و دیگر هموطنان بوده است که توانسته ایم به این جایگاه در سایت گوگل برسیم و اعتماد این سایت را جلب کنیم. به همین دلیل و رسالت کاری ما، مجموعه سفریتو تمام تلاش خود را میکند که رضایت شما عزیزان را جلب کند.

سایت سفریتو این اطمینان را به شما میدهد که در این مطلب هر آنچه که نیاز است شما درباره وقت تایید مدارک بدانید را کامل در اختیار شما قرار دهد تا با خیالی راحت به هدف خود برسید پس با ما همراه باشید.

آموزش گرفتن وقت تایید مدارک سفارت آلمان

انواع وقت تایید مدارک سفارت آلمان

وقت تایید مدارک برای افراد بسیاری استفاده می شود. از جمله دانشجویی. کاری . ثبت شرکت . اقامت . ازدواج و غیره . هر وقت تایید مدارک برای یک نفر می باشد و امکان یک وقت برای چند نفر نمی باشد و اگر قصد تایید مدارک چند نفر دارید باید به تایید افراد وقت دریافت کنید.

 • وقت تأیید اصل مدارک
 • وقت تایید کپی برابر با اصل
 • وقت درخواست گواهی های کنسولی
 • وقت تأیید امضا
 • وقت مشاوره در امور حق ارث
 • وقت تابعیت و خانواده

نکته: جهت گرفتن گذرنامه، گواهی ولادت و دیگر مدارک و نیز مشاوره و صدور گواهی در خصوص درخواست روادید درسفارتخانه های خارجی، نیازی به گرفتن وقت قبلی نمی باشد.

زمان تقریبی باز شدن وقت تایید مدارک

وقت تایید مدارک اکنون روی سایت سفارت باز است و وقت دهی بنا به ترتیب لیست سفارت می باشد. هرچند به دلیل شلوغی سایت سفارت از زمان ثبت نام شما در سایت حدودا یک ماه زمان می برد تا ایمیل تایید وقت سفارت به دست شما برسد. به دلیل طولانی بودن پروسه وقت دهی و حساس بودن سفارت روی نوع وقت درخواستی شما و مدارکی که شما با خود می برید بهتر است این کار را با مشاوره افراد با تجربه انجام دهید یا به شرکت هایی که در این زمینه فعال هستند بسپارید.

هزینه تایید مدارک سفارت آلمان

تایید مدارک در تمامی سفارت ها از جمله سفارت آلمان شامل هزینه می باشد. که این هزینه ها بایستی با یورو پرداخت شود و به هیچ عنوان ریالی مورد قبول نمی باشد.

 • 38 یورو برای شناسنامه ایرانی ، گواهی ولادت، سند ازدواج، سند طلاق، گواهی فوت، گواهی تجرد.
 • 38 یورو برای سایر مدارک ( احکام دادگاه، گواهی سوء پیشینه، سایر گواهی ها ).
 • نکته: اگر مدرکی یا سندی تایید نشود، مثلا به دلیل جعل، ۷۵٪ هزینه ( یعنی ۱۵ و یا ۳۰ یورو ) هزینه اخذ می شود.
 • گذرنامه های ایرانی تایید نمی شوند. فقط کپی آنها می تواند تایید شود.

نحوه گرفتن وقت تایید مدارک سفارت آلمان

برای گرفتن وقت تایید مدارک حتما ابتدا باید انواع وقت ها را کاملا مطالعه کرده باشید چون جای هیچ اشتباهی وجود ندارد و در صورت هرگونه اشتباه به راحتی در روز مراجعه به مشکل خواهید خورد. اما برای گرفتن وقت شما با مراجعه به سایت سفارت آلمان در ایران و در بخش خدمات و سپس روی لینک تایید مدارک کلیک میکنید. آشنایی داشتن به زبان انگلیسی یا آلمانی روند کار شما را راحتتر خواهد کرد. سپس با انتخاب نوع وقت خود و در صورت باز بودن وقت ها به راحتی می توان انتخاب کرد اما در بیشتر اوقات وقت ها پر هستند. اگر نیازمند وقت فوری هستید همکاران ما در بخش سفارت آلمان این کار را برای شما انجام خواهند داد.

دسترسی سریع به مطالب این مقاله

سایت وقت سفارت

سایت وقت سفارت به عنوان کارگزار وقت سفارت در تهران فعالیت دارد. برای درخواست ویزای اتحادیه اروپا و تایید مدارک متقاضیان، از مجموعه ما کمک بگیرید. سایت وقت سفارت مستقر در تهران با اخذ مدارک، درخواست ویزا و ارسال آن به تمامی سفارت خانه ها، روند بررسی درخواست ها را تسریع کرده است.

سایت وقت سفارت پس از بررسی مدارک، نتیجه پذیرش یا رد درخواست ویزا را اعلام می کند و ویزای مورد نظر برای افراد صادر می شود. رزرو وقت سفارت یکی از دغدغه های علاقه مندان به سفر به کشورهای خارجی به ویژه آلمان، ایتالیا، هلند و… است.

به دلیل حجم بالای درخواست‌ها و به‌ ویژه افزایش تعداد علاقه‌مندان به درخواست ویزا، بسیاری از سفارت‌ها در ایران نمی‌توانند به متقاضیان وقت ملاقات فوری یا سریع ارائه دهند.

به منظور ساده‌سازی رویه‌ها، سایت وقت سفارت تمامی مراحل درخواست، دریافت، تحویل مدارک را برعهده میگیرد تا متقاضیان کمتر درگیر روند پیچیده سفارت ها شوند.

در نهایت پس از تایید مدارک ویزای صادر شده، می توانید ویزای صادر شده را نیز از طریق سایت وقت سفارت دریافت کنید. برای تعیین وقت و تحویل مدارک ویزا به سایت وقت سفارت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *