وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه را بدون دردسر بگیرید 

 • اخذ وقت فوری بدون معطلی
 • وقت تضمینی سفارت فرانسه
 • پانزده سال سابقه درخشان در خصوص اخذ ویزای فرانسه
 • پاسخگویی از 9صبح تا 6 عصر توسط کارشناسان وقت فرانسه

برای ارتباط سریع با همکاران ما

از راههای سریع زیر اقدام کنید

کارشناس اول

کارشناس دوم

اطلاعات مهم درباره وقت سفارت فرانسه

اخذ وقت سفارت فرانسه اولین گام برای دریافت ویزای فرانسه و سفر به این کشور هست. هرساله گردشگران بسیاری برای سفر به این کشور از طریق سفارت فرانسه درخواست وقت سفارت فرانسه و سپس ویزا می‌کنند تا لحظات به‌یادماندنی برای خود رقم بزنند. چنانچه قصد سفر به فرانسه رادارید تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

دانستنی های سفر به فرانسه

اشخاصی که فرانسه را برای مسافرت انتخاب می‌کنند باید مراحلی ازجمله اخذ وقت سفارت فرانسه  ، انجام مصاحبه و ثبت اثرانگشت را طی نمایند. خوشبختانه فرانسه عضو عهدنامه شینگن است و با دریافت ویزای فرانسه می‌توانید از مزایای ویزای شینگن برخوردار شوید..

دریافت وقت سفارت فرانسه به‌صورت آنلاین

همواره توصیه می‌شود که از طریق روش‌های آنلاین برای تعیین وقت سفارت فرانسه اقدام کنید زیرا که در زمان و هزینه‌های خود به این صورت صرفه‌جویی می‌کنید. برای استفاده از این روش به‌منظور دریافت وقت سفارت فرانسه به یک کامپیوتر و اینترنت احتیاج دارید، می‌توانید از بخش راهنمایی سایت نیز کمک بگیرید تا راحت‌تر کار را انجام دهید. با ما همراه باشید تا از خدمات آنلاین سایت سفارت به‌راحتی استفاده کنید

 • فرم مشخص‌شده برای دریافت وقت سفارت فرانسه را با دقت پرکنید تا در مراحل بعدی دچار مشکل نشوید
 • در این مرحله سعی کنید توضیح اضافه‌ای در ایمیل ارسال نکنید و مدارک نیز در این مرحله ارسال نمی‌شوند.
 • حتماً آدرس ایمیل معتبر در این فرم درج شود زیرا که تمامی اطلاعات ازجمله کد ره‌گیری و زمان تعیین‌شده برای روز مصاحبه و اطلاعات بعدی به این آدرس ارسال خواهد شد، کاملاً واضح است که اگر ایمیل نامعتبر باشد درخواست شما بی‌پاسخ خواهد ماند.
 • به‌هیچ‌عنوان نام کاربری و رمز عبور خود را به یاد داشته باشید و فراموش نکنید.

دریافت وقت سفارت فرانسه به‌صورت آنلاین

تعیین وقت سفارت فرانسه به‌صورت حضوری

به‌احتمال‌زیاد با مراجعه حضوری به سفارت و درخواست وقت سفارت فرانسه به درخواست شما توجهی نشود و شما مجبور باشید مجدداً از روش آنلاین برای تعیین وقت سفارت فرانسه اقدام کنید و همچنین با این کار زمان زیادی را در ترافیک و راه رسیدن به سفارت هدر دهید. پس توصیه ما استفاده از این روش نیست.

ساعات کاری سفارت برای دریافت وقت سفارت فرانسه

چنانچه می‌خواهید برای تعیین وقت سفارت فرانسه با مراجعه حضوری به سفارت کار خود را پیش ببرید اولین چیزی که باید بدانید ساعات کاری سفارتخانه هست زیرا که بنا بر سیاست‌های کاری ،هر سفارت ساعاتی را برای امور خود همچون تحویل و یا اخذ مدارک اختصاص داده و یا امور دیگری را انجام دهند و پاسخگوی شما نخواهند بود . سفارت فرانسه از ساعت 8 تا 12 ظهر از دوشنبه تا چهارشنبه پاسخگوی متقاضیان هستند.

راهکار صحیح برای تعیین وقت سفارت فرانسه به‌صورت حضوری

سفارتخانه فرانسه در روز پنجشنبه بین ساعات 7:30 تا 11:30 خدمات خود را به متقاضیان ارائه می‌دهد. باید بدانید که این روز برای افرادی اختصاص داده‌شده که توسط آژانس‌های گردشگری و شرکت‌ها معرفی می‌شوند پس اگر جزء این دسته از افراد نیستید در این روز مراجعه نکنید چراکه بی‌نتیجه خواهد بود.

مراجعه برای تعیین وقت سفارت فرانسه و رعایت نکات مهم

باید بدانید که پیش از ورود به سفارت فرانسه بازرسی بدنی می‌شوید و همراه داشتن هرکدام از موارد زیر مانع ورود شما به سفارت خواهد شد.

 • در زمان ورد به سفارت‌خانه در روز تعیین‌شده برای شما به‌هیچ‌عنوان نباید سلاح گرم همراه داشته باشید.
 • شوکر از دیگر ابزار ممنوع است.
 • ابزار تیز نظیر چاقو و یا هر چیز دیگر نیز در صورت رؤیت مانع ورود شما می‌شود.
 • دوربین فیلم‌برداری و عکاسی و لپ‌تاپ نیز از اقلام ممنوع می‌باشد.

توصیه ما به شما این است که در زمان ورود به سفارت فقط مدارک همراه شما باشد و جیب شما خالی از هر ابزاری باشد تا مشکلی برای شما به وجود نیاید.

مراجعه برای تعیین وقت سفارت فرانسه و رعایت نکات مهم

وقت سفارت فرانسه و هزینه ویزا

مقدار هزینه مقررشده برای ویزای فرانسه در روز مصاحبه از شما گرفته می‌شود و این پرداخت نقدی است نه از طریق کارت پس باید حتماً مقداری پول نقد (یورو) به همراه داشته باشید ، هزینه هر ویزا در زیر ذکرشده:

 • ویزاهای کوتاه‌مدت مبلغی در حدود 60 یورو هزینه دارد. حتماً به مقدار گفته‌شده و حتی کمی بیشتر پول به همراه داشته باشید.
 • ویزای بلندمدت مبلغی در حدود 99 یورو هزینه دارد.
 •  گرفتن ویزای دانشجویی هزینه‌ای در حدود 50 یورو در بر خواهد داشت.

هزینه‌های ذکرشده در طی زمان ممکن است دچار تغییر شوند پس بجاست پیش از مراجعه به سفارت از آخرین تعرفه قیمت‌ها اطلاعات کسب کنید تا دچار مشکل نشوید همچنین وقت سفارت فرانسه خود را فراموش نکنید زیرا که درصورتی‌که آن زمان تعیین‌شده را فراموش کنید

قیمت‌های ذکرشده ممکن است بسته به شرایط و زمان تغییر نمایند بنابراین حتماً قبل از مراجعه از قیمت‌های بروز آگاهی حاصل کنید. تاریخی که در جواب درخواست وقت سفارت فرانسه برای شما مشخص‌شده را به یاد داشته باشید زیرا که در صورت سهل‌انگاری و فراموشی آن روند رسیدگی به درخواست شما با مشکل مواجه خواهد شد.

تعیین وقت سفارت فرانسه و تشکیل پرونده

برای تعیین وقت سفارت فرانسه شما باید اقدام به تشکیل پرونده دهید و هزینه لازم را برای اخذ ویزای فرانسه پرداخت نمایید . باید به یاد داشته باشید که هزینه پرداختی در صورت رد درخواست شما پر گردانده نمی‌شود و فقط مدارک شما به شما بازگردانده می‌شود این هزینه برای افراد بالغ 60 یورو و برای کودکان 6 تا 12 سال 35 یورو هست.

تعیین وقت سفارت فرانسه و تشکیل پرونده

کسانی که تصمیم به دریافت وقت سفارت فرانسه دارند به توصیه‌های زیر توجه نمایند

نکاتی که در ادامه متن بازگو می‌شود را به یاد داشته باشید:

 1. هیچ‌وقت کار تعیین وقت سفارت فرانسه خود را به دلال‌ها واگذار نکنید ، اگر در مورد این کار اطلاعات و زمان کافی ندارید می‌توانید از طریق مجموعه ما اقدام کنید،.شرکت‌ها فعالیت قانونی دارند درصورتی‌که ویزایی که دلال‌ها ارائه می‌دهند کاملاً غیرقانونی می‌باشد.
 2. باید بدانید که ویزای ارائه‌شده توسط دلال‌ها هیچ اعتباری ندارد پس برای اینکه زمان و هزینه خود را از دست ندهید یا خود این کار را انجام دهید و یا از طریق آژانس‌ها اقدام کنید.

برای حضور به‌موقع در سفارت فرانسه به نکات زیر دقت کنید:

 1. بشدت توصیه می‌شود در زمان مقررشده در سفارت حاضر باشید وگرنه شانس خود را از دست می‌دهید.
 2. لباس رسمی و مناسبی بر تن کنید .
 3. پاسخ کوتاه به سوا لاتی که از شما پرسیده می‌شود کار عاقلانه ایست.
 4. به‌هیچ‌وجه استرس نداشته باشید زیرا اگر افسر مصاحبه‌کننده استرسی در شما مشاهده کند ممکن است مشکوک شود و درخواست شما رد شود .
 5. به سؤالات باصداقت پاسخ دهید زیرا اگر جواب شما صحت نداشته باشد ممکن است دیگر نتوانید اعتماد سفارت را جلب کنید.

خدمات ما در خصوص اخذ ویزا و دریافت وقت سفارت فرانسه

اگر زمان و اطلاعات کافی برای تعیین وقت سفارت فرانسه را ندارید می‌توانید از طریق ما مراحل دریافت ویزا و تعیین وقت سفارت فرانسه را انجام دهید.ما می‌توانیم صفرتا صد امور مربوطه را انجام دهیم و گرازشان آن را روزانه به شما اطلاع دهیم ، می‌توانید از طریق تماس با متخصصان ما سؤالات خود را مطرح کنید و با بستن قرارداد مراحل کار را شروع کنیم.

آدرس سفارت جهت مراجعه حضوری برای دریافت وقت سفارت فرانسه

آدرس سفارت فرانسه در تهران، خیابان نوفل‌لوشاتو، پلاک 64—66 واقع‌شده است

مدارک لازم پس از دریافت وقت سفارت فرانسه

بعد از تعیین وقت سفارت فرانسه مدارکی نیاز  است که باید تهیه کنید که به شرح زیر است:

 1. اصل و کپی شناسنامه از همه صفحات
 2. تحویل مدارکی مبنی بر تمکن مالی   اثبات تمکن مالی با ارائه مدارک مرتبط الزامی ست، یکی از مدارکی که می‌توانید در این خصوص ارائه دهید پرینت حساب بانکی و میزان گردش حساب سه‌ماهه اخیر است. اگر توانایی مالی خود را به اثبات نرسانید درخواستتان تائید نخواهد شد.
 3. اسناد ملکی باید به سفارت ارائه گردد، این اسنادشان دهنده میزان توانایی مالی شماست.
 4. پاسپورت
 5. مدارک رزرو بلیت رفت‌وبرگشت هواپیما.
 6. در صورت نداشتن دعوت‌نامه باید واچر هتل همراه داشته باشید.

انواع ویزای فرانسه

ویزای فرانسه همچون باقی کشورها انواع مختلفی دارد که همه آن‌ها مستلزم رزرو وقت سفارت فرانسه می‌باشد، در ادامه مطلب انواع ویزا شرح داده خواهد شد:

ویزای تحصیل موقت ، ویزای تجارت، ویزای کار، ویزای توریستی، ویزای پزشکی و …

تعیین وقت سفارت فرانسه برای به‌صورت فوری

باید بدانید که وقت سفارت فرانسه فوری به معنی دریافت نوبت خارج از ضوابط و چارچوب و غیرقانونی نیست ، بلکه انجام امور بدون اشتباه و در کمترین زمان ممکن می‌باشد تا ویزای شما بدون مشکل صادر شود.

تعیین وقت سفارت فرانسه برای تحصیل

کشور فرانسه دارای دانشگاه‌هایی در سطح عالی می‌باشد ، اگر قصد دارید که در این کشور به ادامه تحصیل بپردازید  در ابتدا باید اقدام به تعیین وقت سفارت فرانسه کنید و مدارک مرتبط به این نوع ویزا به سفارت مراجعه کنید.

دریافت وقت سفارت فرانسه برای یک سفر توریستی

چنانچه شما قصد سفر توریستی به کشور فرانسه رادارید باید بدانید که سفری بسیار زیبا و به‌یادماندنی در انتظار شماست. برای دریافت ویزای توریستی فرانسه باید ابتدا تعیین وقت سفارت فرانسه را انجام دهید و مدارک موردنیاز را تهیه کنید ، مراحل مصاحبه و انگشت‌نگاری را طی کنید و با طی موفقیت‌آمیز این مراحل می‌توانید به اخذ ویزای فرانسه نزدیک شوید.

وقت سفارت فرانسه برای افراد زیر 18 سال

چنانچه قصد سفر به کشور فرانسه رادارید و سن شما پایین‌تر از سن قانونی یعنی 18 هست باید یک رضایت‌نامه محضری و قانونی والدین خود را بین مدارک خود به سفارت ارائه کنید. همین‌طور باید تمکن مالی پدر یا مادر خود را اثبات کند و مدارک مالی معتبر والدین خود را ارائه دهد.

ویزای کاری و تعیین وقت سفارت فرانسه

اگر قصد اقدام برای دریافت ویزای کاری فرانسه را دارید نیز باید وقت سفارت فرانسه را رزرو نمایید و حتماً دعوت‌نامه از سوی کارفرمای فرانسوی داشته باشید بین مدارک خود و همچنان که پیشتر گفتیم صداقت را در پاسخ‌های خود داشته باشید تا به هدفتان برسید.

ویزای کاری و تعیین وقت سفارت فرانسه

ارائه مدارک معتبر در سفارت فرانسه

زمانی که به سفارت مراجعه می‌کنید برای تحویل مدارک ، مدارک معتبر و قانونی و اصل را تهیه و به سفارت ارائه دهید چراکه کارشناسان سفارت بسیار خبره و باتجربه هستند و هرگونه مدرک جعلی را شناسایی می‌کنند و در آن صورت برای همیشه از دریافت ویزای شینگن محروم شده و نمی‌توانید از کشور خود خارج شوید.

دلایل رد شدن درخواست صدور ویزای فرانسه

زمان‌هایی است که درخواست شما رد می‌شود و دلیل آن می‌توانید رعایت نکردن موارد زیر باشد:

 1. ارائه مدارک ناقص به سفارتخانه.
 2.  مدارک جعلی باشد.
 3. عنوان کردن هر مطلب که صحت نداشته باشد.
 4. در مورد ویزاهایی که نیاز به دعوت‌نامه دارد نیاز به دعوت‌نامه بین مدارک خود دارید.
 5. مشخص نکردن هدف سفر.

رضایت پدر خانواده در روند صدور ویزا

اگر مادری می‌خواهد که همراه فرزندان خود به سفر برود ، بعد از تعیین وقت سفارت فرانسه باید رضایت‌نامه پدر خانواده را نیز همراه مدارک به سفارتخانه ارائه دهد. اگر این رضایت‌نامه در مدارک وجود نداشته باشد درخواست خود را رد شده بدانید. رضایت‌نامه باید جنبه محضری و قانونی داشته باشد

اقدام جداگانه در خصوص دریافت وقت سفارت فرانسه

نکته‌ای که باید موردتوجه قرا دهید این است که اگر خانوادگی قصد سفر رادارید باید برای هر عضو خانواده وقت سفارت فرانسه رزرو کنید . بهتر است که هر فرد به‌صورت جداگانه اقدام به تعیین وقت سفارت و اخذ ویزا نمایید چراکه درخواست‌های خانوادگی با حساسیت بیشتری موردبررسی و تحقیق قرار می‌گیرند. گذرنامه و مدارک دیگر را نیز باید به‌صورت جداگانه تهیه و ارائه شود.ناگفته نماند که می‌توانید از طریق مجموعه ما سریع‌تر و آسان‌تر به نتیجه برسید.

اقدام جداگانه در خصوص دریافت وقت سفارت فرانسه

اهمیت بلیت هواپیما در روند صدور ویزا

رزرو بلیت هواپیمای شما باید رفت‌وبرگشت باشد زیرا که باید به سفارت تعداد روزهای اقامت خود را مشخص کرده و اثبات کنید که به کشور خود بازخواهید گشت. رزرو بلیت رفت‌وبرگشت فرانسه نیز از خدمات  ارائه‌شده مجموعه ما می‌باشد. مشاورین ما آماده ارائه مشورت و خدمات در این رابطه برای شما هستند.

مدارک رزرو هتل

در زمان مصاحبه باید مدارکی چون واچر هتل را ارائه دهید چون سفارت فرانسه باید از فراهم بودن محل اقامت شما کاملاً مطمئن باشد پس دقت داشته باشد و این مطلب را فراموش نکنید .در مورد تطابق تاریخ واچر هتل و ویزای خود اطمینان حاصل کنید تا مراحل روند صدور ویزا دچار مشکل نشوید. می‌توانید از خدمات مشاوره‌ای مجموعه ما استفاده کنیم. استفاده از خدمات آنلاین باعث صرفه‌جویی در زمان و ه وقت سفارت فرانسه زینه می‌شود.

دعوت‌نامه و اهمیت آن درروند صدور ویزا

در وقت سفارت فرانسه رزرو شده باید دعوت‌نامه‌ای مطابق با اهداف سفر خود ارائه کنید. اشخاصی که فرد ارسال‌کننده دعوت‌نامه تمام هزینه اقامت شخص دعوت‌شده را بر عهده بگیرد نیازی به ارائه واچر هتل ندارد.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

آیا در سفارت فرانسه هر کسی باید به صورت انفرادی درخواست وقت سفارت نماید ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله.
چون سفارت فرانسه برای هر شخص پرونده ایجاد میکنید به همین خاطر باید برای ورود به سفارت فرانسه حتما به صورت جداگانه وقت سفارت فرانسه را درخواست و اخذ نمود.

چه مدارکی باید مورد تایید سفارت فرانسه برسد ؟

برای اخذ ویزای فرانسه شما باید مدارک هویتی خود که شامل :
• شناسنامه
• کارت ملی
• پاسپورت
و مدارک مالی که شامل :
• نامه تمکن مالی
• نامه گردش حساب
• سهام شرکت
و اسناد ملکی شامل :
• سند منزل
• سند مغازه
• سند زمین
را به همراه داشته باشید.

در صورتی که قبلا ریجکت شده باشم چقدر شانس دریافت ویزای فرانسه وجود دارد ؟

در صورت ریجکتی شما باید ابتدا در صدد رفع ریجکتی خود باشید. اگر به هر دلیلی امکان رفع ریجکتی نباشد شما میتوانید بعد از گذشت 3 تا 6 ماه درخواست ویزا داشته باشید.

درصد ریجکتی سفارت فرانسه چقدر است ؟

درصد ریجکتی سفارت فرانسه چقدر است ؟

آیا می شود وقت سفارت را به شخص دیگری واگذار کرد ؟

با توجه به قوانین داخلی سفارت فرانسه در حال حاشر این امکان وجود ندارد چرا وقت سفارت فرانسه شما براساس شماره پاسپورت رزرو و تایید میشود و از آنجای که شماره پاسپورت همچون کد ملی یکتا می باشد واگذاری وقت سفارت فرانسه به شخص دیگر غیر ممکن می باشد

ایا می شود وقت سفارت فرانسه را کنسل کرد ؟

در پاسخ به این سوال میتوان گفت بله .
شما این حق را دارید که وقت رزرو شده خود را کنسل نمایید برای انجام این کار شما از این اموزش میتوانید کمک بگیرید. ( آموزش کنسل کردن وقت سفارت فرانسه )

در صورت ریجکت از سفارت فرانسه چه مبالغی برگشت داده می شود ؟

با توجه به قوانین داخلی سفارت فرانسه در صورت ریجکت شدن هیچ هزینه ای از طرف سفارت به مسافر یا مسافران عودت داده نمی شود.

در صورت ریجکت شدن از سفارت فرانسه آیا حق اعتراض دارم ؟

در صورت ریجکت شدن از سفارت فرانسه این حق برای شما محفوظ است که اعتراض نمایید برای انجام اعتراض طبق آموزش زیر عمل نمایید. ( اموزش اعتراض به ریجکت شدن سفارت فرانسه )

برای سفارت فرانسه رزرو هتل و رزرو پرواز چگونه باید باشد ؟

اگر حضور شما در فرانسه به منظور کنفرانس یا شرکت در مراسم خاصی می باشد بهتر است که کانفرم نهایی هتل و پرواز را تهیه نمایید و به سفارت فرانسه ارائه دهید .
و اما اگر حضور شما در فرانسه برای دیدار اقوام یا توریستی می باشد شما میتوانید هم کانفرم نهایی را به سفارت ارائه بدیهید و هم رزرو هتل و پرواز .

من اطلاعات لازم برای دریافت وقت سفارت را اشتباه وارد کردم الان چکار باید کرد ؟

اگر در ثبت اطلاعات خود برای اخذ وقت سفارت فرانسه مواردی را اشتباه درج کرده اید از طریق آموزش زیر میتوانید این مشکل را حل نمایید. ( آموزش تغییر اطلاعات ثبت شده وقت سفارت فرانسه )

بعد از ارسال مدارک چند روز بعد وقت سفارت مشخص می شود ؟

بنا به نوع درخواست شما زمان تاییده ای مدارک شما در سفارت فرانسه کاملا متفاوت می باشد. اما در کل تاییده ای اولیه سفارت فرانسه بین 30 دقیقه الی 72 ساعت میتواند طول بکشد.

آیا وقت سفارت به صورت تضمینی می باشد ؟

بله وقت سفارت فرانسه به صورت تضمینی دریافت می شود و به شما ارائه میگردد.

ایا دریافت وقت سفارت فرانسه برای یک تاریخ مشخص امکان پذیر است ؟

با توجه اذغام فعلی در درخواست ها به سفارت فرانسه این امکان در حال حاضر وجود ندارد. درخواست شما با توجه به زمان های خالی که در سفارت فرانسه است فقط قابل ارائه می باشد.

هزینه های مربوط به سفارت فرانسه شامل چه مواردی است ؟

برای دریافت ویزای فرانسه هزینه های متفاوتی وجود دارد که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
• هزینه دریافت وقت سفارت فرانسه
• هزینه ترجمه مدارک
• هزینه سفارت
• هزینه خدمات اضافی

آیا در سفارت فرانسه آشنایی دارید برای سریعتر وقت گرفتن ؟

متاسفانه تعدادی افراد سودجو به بیان این جمله که ما در سفارت فرانسه آشنا داریم هدف در گمراه نمودن مسافران دارند و با جدیدت عرض میکنیم که هیچ شخصی در سفارت فرانسه آشنایی ندارد برای اخذ وقت فوری فرانسه یا دریافت فوری ویزای فرانسه.

آیا می شود وقت سفارت فرانسه را به جلو انداخت ؟

متاسفانه این امکان وجود ندارد که وقت سفارت تعیین شده خود را به زمان های زودتری تبدیل کرد.

چند روز مانده به تاریخ سفر باید درخواست وقت سفارت فرانسه بدم ؟

با توجه به شلوغی بین از حد سفارت فرانسه در ایران شما باید حدود 4 الی 6 ماه زودتر از زمان سفر خود درخواست وقت سفارت فرانسه داده باشید.

فرم درخواست سفارت فرانسه به چه زبان باید تکمیل شود ؟

سفارت فرانسه در ایران جزء محدود سفارت های می باشد که مدارک را به زبان فارسی دریافت میکند به همین منظور شما میتوانید مدارک خود را به زبان فارسی تکمیل و ارائه دهید . اما فرم اپلیکیشن به دلیل ساختاری انگلیسی پیشنهاد میشود هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی تکمیل نمایید.

مدت زمان اعتبار ویزاهای صادر شده از سفارت فرانسه چند وقت می باشد ؟

ویزاهای که توسط سفارت فرانسه در ایران صادر می شود کاملا متفاوت می باشد اما این مدت زمان میتواند از 10 روز تا 90 روز متغیر باشد.

ایا برای دریافت ویزای فرانسه داشتن دعوتنامه ضروری است ؟

برای دریافت ویزای کشور فرانسه داشتن دعوتنامه الزامی نیست اما با وجود دعوتنامه فرانسه پروسه دریافت ویزای شما راحتتر خواهد بود و شانس دریافت ویزای فرانسه بالاتر خواهد رفت.

هزینه درخواست ویزای فرانسه چقدر است ؟

هزینه های لازم برای دریافت ویزای فرانسه متغیر می باشد اما مواردی که شما باید برای ویزای فرانسه هزینه کنید شامل:
• هزینه دریافت وقت سفارت فرانسه
• هزینه ترجمه مدارک
• هزینه سفارت
• هزینه خدمات اضافی

شرایط تمدید ویزای فرانسه به چه صورت است ؟

برای تمدید ویزای فرانسه شما باید دلایل محکمی قابل ارائه داشته باشید و دلایل دیگری هم هست که میتوان با بیان انها ویزای خود رو برای چند روز تمدید کرد که این دلایل عبارتند از :
• سیل
• زلزله
• طوفان
و اگر به دنبال تمدید با زمان بیشتری هستید شما باید دلایل بسیار محکمتری ارائه بدید که میتوان به این موارد اشاره کرد:
• درمان پزشکی
• مرگ خویشاوند نزدیک
• زایمان
البته ناگفته نماند درخواست شما باید توسط مامور مهاجرت تایید گردد که بتوانید در کشور فرانسه چند روز بیشتر بمانید.

درخواست ویزای مولتی از سفارت فرانسه برای بار اول امکان پذیر است ؟

بله امکان درخواست ویزای مولتی برای اولین بار از سفارت فرانسه امکانپذیر است اما توجه نمایید که سفارت فرانسه این حق دارد دارد که به شما ویزای یکبار ورود یا دوبار ورود و یا مولتی بدهد.
اما بهتر است بدانید معمولا سفارت فرانسه با درخواست مولتی کسانی موافقت میکند که دارای تراول هیستوری زیادی باشند.

شرایط درخواست ویزای مولتی به سفارت فرانسه به چه صورت می باشد ؟

شرایط درخواست ویزای مولتی به سفارت فرانسه به چه صورت می باشد ؟

درخواست ویزای فوری به سفارت فرانسه به چه صورت است ؟

سفارت فرانسه معمولا برای دلایل بشر دوستانه ویزای فوری صادر میکنند که این دلایل شامل :
• بیماری
• مرگ خویشاوند
• و…
لازم به ذکر است که با ارائه مستندات قوی میتوانید ویزای فرانسه فوری بگیرید در غیر این صورت به هیچ عنوان امکانپذیر نمی باشد.

مدارک لازم سفارت فرانسه برای ویزای پیوست به خانواده چیست ؟

مدارک لازم برای اخذ ویزای پیوست عبارتند از :
• فرم درخواست
• عکس گذرنامه
• گذرنامه شخص ایرانی
• گذرنامه شخص فرانسهی
• سند ازدواج
• وکالت نامه ازدواج
• شناسنامه زوجین
• مدرک زبان A1
• بیمه مسافرتی

مدت زمان صدور ویزا در سفارت فرانسه چقدر است ؟

صدور ویزای فرانسه بعد از ورود شما به سفارت فرانسه معمولا بین 14 تا 21 روز زمان میبرد. و در مواقعی هم شاهد بودیم که یک هفته ویزای افراد صادر شده است و یا بیشتر از 21 روز هم صدور ویزا زمان برده است اما در کا زمان 14 تا 21 روز اختصاص دهید.

مدارک لازم سفارت فرانسه برای ویزای توریستی چیست ؟

توجه: از همه‌ی مدارک باید یک کپی هم موجود باشد. اصل مدارک بعد از مطابقت به شما برگردانده می‌شود و کپی آن‌ها در پرونده‌ شما در سفارت فرانسه می‌ماند.
• شناسنامه ایرانی
• گذرنامه
• سه قطعه عکس رنگی ۴*۶
• اسنادی مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی
– برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه‌ی آخرین حکم کارگزینی
– برای کارمندان بخش خصوصی‌: گواهی اشتغال به کار
– برای صاحبان شرکت‌های خصوصی: ترجمه‌ی روزنامه رسمی شرکت به همراه رزومه‌ی شرکت به زبان انگلیسی، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی.
– برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها: کارت بین‌المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی.
– برای مشاغل آزاد: ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی
• پرینت حساب بانکی
• ترجمه‌ یک سند مالکیت دو سری کپی از اصل مدارک فارسی
• بیمه مسافرتی
• بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت
• واچر قطعی هتل در یک یا چند شهر هتل در فرانسه

مدارک لازم سفارت فرانسه برای ویزای کاری چیست ؟

لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• فرم درخواست برای اقامت بلند مدت
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• شناسنامه
• مدرکی دال بر وجود رابطه کاری
• مدارک تحصیلی ایران
• تأییدیه اعتبار مدرک تحصیلی در فرانسه

• مدارک مربوط به سوابق کاری
• رزومه
• گواهی مبنی بر معلومات زبان فرانسهی یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر

مدارک لازم سفارت فرانسه برای ویزای تجاری چیست ؟

لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• دعوتنامه تجاری
• فرم درخواست برای اقامت بلند مدت
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• شناسنامه
• مدرکی دال بر وجود رابطه کاری
• مدارک مربوط به سوابق کاری
• گواهی مبنی بر معلومات زبان فرانسهی یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر

مدارک لازم سفارت فرانسه برای ویزای تحصیلی چیست ؟

لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• فرم درخواست
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• اثبات امکان تأمین مالی هزینه های زندگی
• شناسنامه
• مدارک تحصیلی ایران
• تأییدیه اعتبار مدرک تحصیلی در فرانسه
• گواهی مبنی بر معلومات زبان فرانسهی یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.