وقت سفارت فرانسه

تماس فوری 👇 ( Phone )

02191025510

تماس از طریق تلفن 👇 ( Phone )

ارتباط از طریق واتس اپ 👇 ( WhatsApp )

سفارت فرانسه در ایرانیان مراجعه زیادی دارد که مهمترین دلایل آن را میتوان گفت که ایرانیان بسیاری در این کشور ساکن هستند و دعوتنامه زیادی ارسال میکنند. دلیل دیگر میتوان گفت که این کشور مرکز فرهنگی اروپا می باشد و دیگردلایلی هم وجود دارد همین موارد باعث شده است که وقت سفارت فرانسه بسیار مهم واقع شود. اگر شما قصد دارید که وقت سفارت فرانسه را خودتان اخذ نمایید پس بهتر است که این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید ( آموزش گرفتن وقت سفارت فرانسه ) چون که نکاتی در این مطلب وجود دارد که در پروسه ویزا بسیار به شما کمک خواهد کرد.

اطلاعات مهم درباره وقت سفارت فرانسه

اخذ وقت سفارت فرانسه اولین گام برای دریافت ویزای فرانسه و سفر به این کشور هست. هرساله گردشگران بسیاری برای سفر به این کشور از طریق سفارت فرانسه درخواست وقت سفارت فرانسه و سپس ویزا می‌کنند تا لحظات به‌یادماندنی برای خود رقم بزنند. چنانچه قصد سفر به فرانسه رادارید تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

دانستنی های سفر به فرانسه

اشخاصی که فرانسه را برای مسافرت انتخاب می‌کنند باید مراحلی ازجمله اخذ وقت سفارت فرانسه  ، انجام مصاحبه و ثبت اثرانگشت را طی نمایند. خوشبختانه فرانسه عضو عهدنامه شینگن است و با دریافت ویزای فرانسه می‌توانید از مزایای ویزای شینگن برخوردار شوید..

دریافت وقت سفارت فرانسه به‌صورت آنلاین

همواره توصیه می‌شود که از طریق روش‌های آنلاین برای تعیین وقت سفارت فرانسه اقدام کنید زیرا که در زمان و هزینه‌های خود به این صورت صرفه‌جویی می‌کنید. برای استفاده از این روش به‌منظور دریافت وقت سفارت فرانسه به یک کامپیوتر و اینترنت احتیاج دارید، می‌توانید از بخش راهنمایی سایت نیز کمک بگیرید تا راحت‌تر کار را انجام دهید. با ما همراه باشید تا از خدمات آنلاین سایت سفارت به‌راحتی استفاده کنید

 • فرم مشخص‌شده برای دریافت وقت سفارت فرانسه را با دقت پرکنید تا در مراحل بعدی دچار مشکل نشوید
 • در این مرحله سعی کنید توضیح اضافه‌ای در ایمیل ارسال نکنید و مدارک نیز در این مرحله ارسال نمی‌شوند.
 • حتماً آدرس ایمیل معتبر در این فرم درج شود زیرا که تمامی اطلاعات ازجمله کد ره‌گیری و زمان تعیین‌شده برای روز مصاحبه و اطلاعات بعدی به این آدرس ارسال خواهد شد، کاملاً واضح است که اگر ایمیل نامعتبر باشد درخواست شما بی‌پاسخ خواهد ماند.
 • به‌هیچ‌عنوان نام کاربری و رمز عبور خود را به یاد داشته باشید و فراموش نکنید.

تعیین وقت سفارت فرانسه به‌صورت حضوری

به‌احتمال‌زیاد با مراجعه حضوری به سفارت و درخواست وقت سفارت فرانسه به درخواست شما توجهی نشود و شما مجبور باشید مجدداً از روش آنلاین برای تعیین وقت سفارت فرانسه اقدام کنید و همچنین با این کار زمان زیادی را در ترافیک و راه رسیدن به سفارت هدر دهید. پس توصیه ما استفاده از این روش نیست.

ساعات کاری سفارت برای دریافت وقت سفارت فرانسه

چنانچه می‌خواهید برای تعیین وقت سفارت فرانسه با مراجعه حضوری به سفارت کار خود را پیش ببرید اولین چیزی که باید بدانید ساعات کاری سفارتخانه هست زیرا که بنا بر سیاست‌های کاری ،هر سفارت ساعاتی را برای امور خود همچون تحویل و یا اخذ مدارک اختصاص داده و یا امور دیگری را انجام دهند و پاسخگوی شما نخواهند بود . سفارت فرانسه از ساعت 8 تا 12 ظهر از دوشنبه تا چهارشنبه پاسخگوی متقاضیان هستند.

راهکار صحیح برای تعیین وقت سفارت فرانسه به‌صورت حضوری

سفارتخانه فرانسه در روز پنجشنبه بین ساعات 7:30 تا 11:30 خدمات خود را به متقاضیان ارائه می‌دهد. باید بدانید که این روز برای افرادی اختصاص داده‌شده که توسط آژانس‌های گردشگری و شرکت‌ها معرفی می‌شوند پس اگر جزء این دسته از افراد نیستید در این روز مراجعه نکنید چراکه بی‌نتیجه خواهد بود.

مراجعه برای تعیین وقت سفارت فرانسه و رعایت نکات مهم

باید بدانید که پیش از ورود به سفارت فرانسه بازرسی بدنی می‌شوید و همراه داشتن هرکدام از موارد زیر مانع ورود شما به سفارت خواهد شد.

 • در زمان ورد به سفارت‌خانه در روز تعیین‌شده برای شما به‌هیچ‌عنوان نباید سلاح گرم همراه داشته باشید.
 • شوکر از دیگر ابزار ممنوع است.
 • ابزار تیز نظیر چاقو و یا هر چیز دیگر نیز در صورت رؤیت مانع ورود شما می‌شود.
 • دوربین فیلم‌برداری و عکاسی و لپ‌تاپ نیز از اقلام ممنوع می‌باشد.

توصیه ما به شما این است که در زمان ورود به سفارت فقط مدارک همراه شما باشد و جیب شما خالی از هر ابزاری باشد تا مشکلی برای شما به وجود نیاید.

وقت سفارت فرانسه و هزینه ویزا

مقدار هزینه مقررشده برای ویزای فرانسه در روز مصاحبه از شما گرفته می‌شود و این پرداخت نقدی است نه از طریق کارت پس باید حتماً مقداری پول نقد (یورو) به همراه داشته باشید ، هزینه هر ویزا در زیر ذکرشده:

 • ویزاهای کوتاه‌مدت مبلغی در حدود 60 یورو هزینه دارد. حتماً به مقدار گفته‌شده و حتی کمی بیشتر پول به همراه داشته باشید.
 • ویزای بلندمدت مبلغی در حدود 99 یورو هزینه دارد.
 •  گرفتن ویزای دانشجویی هزینه‌ای در حدود 50 یورو در بر خواهد داشت.

هزینه‌های ذکرشده در طی زمان ممکن است دچار تغییر شوند پس بجاست پیش از مراجعه به سفارت از آخرین تعرفه قیمت‌ها اطلاعات کسب کنید تا دچار مشکل نشوید همچنین وقت سفارت فرانسه خود را فراموش نکنید زیرا که درصورتی‌که آن زمان تعیین‌شده را فراموش کنید

قیمت‌های ذکرشده ممکن است بسته به شرایط و زمان تغییر نمایند بنابراین حتماً قبل از مراجعه از قیمت‌های بروز آگاهی حاصل کنید. تاریخی که در جواب درخواست وقت سفارت فرانسه برای شما مشخص‌شده را به یاد داشته باشید زیرا که در صورت سهل‌انگاری و فراموشی آن روند رسیدگی به درخواست شما با مشکل مواجه خواهد شد.

تعیین وقت سفارت فرانسه و تشکیل پرونده

برای تعیین وقت سفارت فرانسه شما باید اقدام به تشکیل پرونده دهید و هزینه لازم را برای اخذ ویزای فرانسه پرداخت نمایید . باید به یاد داشته باشید که هزینه پرداختی در صورت رد درخواست شما پر گردانده نمی‌شود و فقط مدارک شما به شما بازگردانده می‌شود این هزینه برای افراد بالغ 60 یورو و برای کودکان 6 تا 12 سال 35 یورو هست.

کسانی که تصمیم به دریافت وقت سفارت فرانسه دارند به توصیه‌های زیر توجه نمایند

نکاتی که در ادامه متن بازگو می‌شود را به یاد داشته باشید:

 1. هیچ‌وقت کار تعیین وقت سفارت فرانسه خود را به دلال‌ها واگذار نکنید ، اگر در مورد این کار اطلاعات و زمان کافی ندارید می‌توانید از طریق مجموعه ما اقدام کنید،.شرکت‌ها فعالیت قانونی دارند درصورتی‌که ویزایی که دلال‌ها ارائه می‌دهند کاملاً غیرقانونی می‌باشد.
 2. باید بدانید که ویزای ارائه‌شده توسط دلال‌ها هیچ اعتباری ندارد پس برای اینکه زمان و هزینه خود را از دست ندهید یا خود این کار را انجام دهید و یا از طریق آژانس‌ها اقدام کنید.

برای حضور به‌موقع در سفارت فرانسه به نکات زیر دقت کنید:

 1. بشدت توصیه می‌شود در زمان مقررشده در سفارت حاضر باشید وگرنه شانس خود را از دست می‌دهید.
 2. لباس رسمی و مناسبی بر تن کنید .
 3. پاسخ کوتاه به سوا لاتی که از شما پرسیده می‌شود کار عاقلانه ایست.
 4. به‌هیچ‌وجه استرس نداشته باشید زیرا اگر افسر مصاحبه‌کننده استرسی در شما مشاهده کند ممکن است مشکوک شود و درخواست شما رد شود .
 5. به سؤالات باصداقت پاسخ دهید زیرا اگر جواب شما صحت نداشته باشد ممکن است دیگر نتوانید اعتماد سفارت را جلب کنید.

خدمات ما در خصوص اخذ ویزا و دریافت وقت سفارت فرانسه

اگر زمان و اطلاعات کافی برای تعیین وقت سفارت فرانسه را ندارید می‌توانید از طریق ما مراحل دریافت ویزا و تعیین وقت سفارت فرانسه را انجام دهید.ما می‌توانیم صفرتا صد امور مربوطه را انجام دهیم و گرازشان آن را روزانه به شما اطلاع دهیم ، می‌توانید از طریق تماس با متخصصان ما سؤالات خود را مطرح کنید و با بستن قرارداد مراحل کار را شروع کنیم.

آدرس سفارت جهت مراجعه حضوری برای دریافت وقت سفارت فرانسه

آدرس سفارت فرانسه در تهران، خیابان نوفل‌لوشاتو، پلاک 64—66 واقع‌شده است

مدارک لازم پس از دریافت وقت سفارت فرانسه

بعد از تعیین وقت سفارت فرانسه مدارکی نیاز  است که باید تهیه کنید که به شرح زیر است:

 1. اصل و کپی شناسنامه از همه صفحات
 2. تحویل مدارکی مبنی بر تمکن مالی   اثبات تمکن مالی با ارائه مدارک مرتبط الزامی ست، یکی از مدارکی که می‌توانید در این خصوص ارائه دهید پرینت حساب بانکی و میزان گردش حساب سه‌ماهه اخیر است. اگر توانایی مالی خود را به اثبات نرسانید درخواستتان تائید نخواهد شد.
 3. اسناد ملکی باید به سفارت ارائه گردد، این اسنادشان دهنده میزان توانایی مالی شماست.
 4. پاسپورت
 5. مدارک رزرو بلیت رفت‌وبرگشت هواپیما.
 6. در صورت نداشتن دعوت‌نامه باید واچر هتل همراه داشته باشید.

انواع ویزای فرانسه

ویزای فرانسه همچون باقی کشورها انواع مختلفی دارد که همه آن‌ها مستلزم رزرو وقت سفارت فرانسه می‌باشد، در ادامه مطلب انواع ویزا شرح داده خواهد شد:

ویزای تحصیل موقت ، ویزای تجارت، ویزای کار، ویزای توریستی، ویزای پزشکی و …

تعیین وقت سفارت فرانسه برای به‌صورت فوری

باید بدانید که وقت سفارت فرانسه فوری به معنی دریافت نوبت خارج از ضوابط و چارچوب و غیرقانونی نیست ، بلکه انجام امور بدون اشتباه و در کمترین زمان ممکن می‌باشد تا ویزای شما بدون مشکل صادر شود.

تعیین وقت سفارت فرانسه برای تحصیل

کشور فرانسه دارای دانشگاه‌هایی در سطح عالی می‌باشد ، اگر قصد دارید که در این کشور به ادامه تحصیل بپردازید  در ابتدا باید اقدام به تعیین وقت سفارت فرانسه کنید و مدارک مرتبط به این نوع ویزا به سفارت مراجعه کنید.

دریافت وقت سفارت فرانسه برای یک سفر توریستی

چنانچه شما قصد سفر توریستی به کشور فرانسه رادارید باید بدانید که سفری بسیار زیبا و به‌یادماندنی در انتظار شماست. برای دریافت ویزای توریستی فرانسه باید ابتدا تعیین وقت سفارت فرانسه را انجام دهید و مدارک موردنیاز را تهیه کنید ، مراحل مصاحبه و انگشت‌نگاری را طی کنید و با طی موفقیت‌آمیز این مراحل می‌توانید به اخذ ویزای فرانسه نزدیک شوید.

وقت سفارت فرانسه برای افراد زیر 18 سال

چنانچه قصد سفر به کشور فرانسه رادارید و سن شما پایین‌تر از سن قانونی یعنی 18 هست باید یک رضایت‌نامه محضری و قانونی والدین خود را بین مدارک خود به سفارت ارائه کنید. همین‌طور باید تمکن مالی پدر یا مادر خود را اثبات کند و مدارک مالی معتبر والدین خود را ارائه دهد.

ویزای کاری و تعیین وقت سفارت فرانسه

اگر قصد اقدام برای دریافت ویزای کاری فرانسه را دارید نیز باید وقت سفارت فرانسه را رزرو نمایید و حتماً دعوت‌نامه از سوی کارفرمای فرانسوی داشته باشید بین مدارک خود و همچنان که پیشتر گفتیم صداقت را در پاسخ‌های خود داشته باشید تا به هدفتان برسید.

ارائه مدارک معتبر در سفارت فرانسه

زمانی که به سفارت مراجعه می‌کنید برای تحویل مدارک ، مدارک معتبر و قانونی و اصل را تهیه و به سفارت ارائه دهید چراکه کارشناسان سفارت بسیار خبره و باتجربه هستند و هرگونه مدرک جعلی را شناسایی می‌کنند و در آن صورت برای همیشه از دریافت ویزای شینگن محروم شده و نمی‌توانید از کشور خود خارج شوید.

دلایل رد شدن درخواست صدور ویزای فرانسه

زمان‌هایی است که درخواست شما رد می‌شود و دلیل آن می‌توانید رعایت نکردن موارد زیر باشد:

 1. ارائه مدارک ناقص به سفارتخانه.
 2.  مدارک جعلی باشد.
 3. عنوان کردن هر مطلب که صحت نداشته باشد.
 4. در مورد ویزاهایی که نیاز به دعوت‌نامه دارد نیاز به دعوت‌نامه بین مدارک خود دارید.
 5. مشخص نکردن هدف سفر.

رضایت پدر خانواده در روند صدور ویزا

اگر مادری می‌خواهد که همراه فرزندان خود به سفر برود ، بعد از تعیین وقت سفارت فرانسه باید رضایت‌نامه پدر خانواده را نیز همراه مدارک به سفارتخانه ارائه دهد. اگر این رضایت‌نامه در مدارک وجود نداشته باشد درخواست خود را رد شده بدانید. رضایت‌نامه باید جنبه محضری و قانونی داشته باشد

اقدام جداگانه در خصوص دریافت وقت سفارت فرانسه

نکته‌ای که باید موردتوجه قرا دهید این است که اگر خانوادگی قصد سفر رادارید باید برای هر عضو خانواده وقت سفارت فرانسه رزرو کنید . بهتر است که هر فرد به‌صورت جداگانه اقدام به تعیین وقت سفارت و اخذ ویزا نمایید چراکه درخواست‌های خانوادگی با حساسیت بیشتری موردبررسی و تحقیق قرار می‌گیرند. گذرنامه و مدارک دیگر را نیز باید به‌صورت جداگانه تهیه و ارائه شود.ناگفته نماند که می‌توانید از طریق مجموعه ما سریع‌تر و آسان‌تر به نتیجه برسید.

اهمیت بلیت هواپیما در روند صدور ویزا

رزرو بلیت هواپیمای شما باید رفت‌وبرگشت باشد زیرا که باید به سفارت تعداد روزهای اقامت خود را مشخص کرده و اثبات کنید که به کشور خود بازخواهید گشت. رزرو بلیت رفت‌وبرگشت فرانسه نیز از خدمات  ارائه‌شده مجموعه ما می‌باشد. مشاورین ما آماده ارائه مشورت و خدمات در این رابطه برای شما هستند.

مدارک رزرو هتل

در زمان مصاحبه باید مدارکی چون واچر هتل را ارائه دهید چون سفارت فرانسه باید از فراهم بودن محل اقامت شما کاملاً مطمئن باشد پس دقت داشته باشد و این مطلب را فراموش نکنید .در مورد تطابق تاریخ واچر هتل و ویزای خود اطمینان حاصل کنید تا مراحل روند صدور ویزا دچار مشکل نشوید. می‌توانید از خدمات مشاوره‌ای مجموعه ما استفاده کنیم. استفاده از خدمات آنلاین باعث صرفه‌جویی در زمان وقت سفارت فرانسه زینه می‌شود.

دعوت‌نامه و اهمیت آن درروند صدور ویزا

در وقت سفارت فرانسه رزرو شده باید دعوت‌نامه‌ای مطابق با اهداف سفر خود ارائه کنید. اشخاصی که فرد ارسال‌کننده دعوت‌نامه تمام هزینه اقامت شخص دعوت‌شده را بر عهده بگیرد نیازی به ارائه واچر هتل ندارد.

آموزش گرفتن وقت سفارت فرانسه

قبل از شروع مطلب لازم است توضیحی کوتاه در خصوص این مطلب عرض کنم. مجموعه سفریتو بصورت تخصصی در حوزه وقت و ویزا اتحادیه اروپا فعالیت دارد و همین دلیلی است که کلیه اطلاعات ارائه شده در این مطلب کاملا بروز بوده و به لطف امتیاز مثبت کاربران و جلب نظر سایت گوگل ما توانسته ایم در صدر نتایج این سایت باشیم.

ما به شما این اطمینان را خواهیم داد بعد از مطالعه کامل این مطلب به بسیاری از سوالات شما پاسخ داده شده و شما را در روند گرفتن وقت سفارت فرانسه کمک کنیم.
کشور فرانسه همیشه در لیست سفر ایرانیان بوده است این کشور به خاطر وجود بزرگترین مراکز فرهنگی و هنری همیشه توسط ایرانیان مورد استقبال قرار گرفته است و همین موضوع باعث شده است که بسیاری از هموطنان برای مقاصد توریستی یا فرهنگی و هنری به این کشور سفر داشته باشند. البته ناگفته نماند ایرانیان بیشماری در این کشور زندگی میکنند که سالانه دعوتنامه برای خانواده های خود ارسال میکنند. سفارت فرانسه در ایران مثل دیگر سفارتهای اروپایی وقت های متفاوتی دارد که هر وقت مناسب با نوع سفر مرتبط می باشد که برخی از این موارد در ادمه ذکر شده است.

آموزش گرفتن وقت سفارت فرانسه

 

انواع وقت سفارت فرانسه

شما عزیزان با توجه به دلیل سفر خود به کشور فرانسه باید وقت مناسب با سفر خود درخواست کنید. اگر سفر شما برای رویداد ورزشی است باید وقت ورزشی دریافت کنید اگر سفر شما مربوط به تجارت است باید وقت تجاری دریافت کنید.
وقت های سفارت فرانسه عبارتند از :

 • کوتاه مدت ( این وقت برای افرادی است که قصد دارن کمتر از 90 روز در فرانسه باشند ).
 • توریستی
 • تجاری
 • ورزشی
 • فرهنگی و هنری
 • دیدار از دوستان و فامیل
 • بلند مدت ( این وقت برای افرادی مناسب است که قصد دارند بیشتر از 90 روز در فرانسه اقامت داشته باشند ).
 • تحصیلی
 • سرمایه گذاری
 • ازدواج
 • پیوست
 • کاری

شما عزیزان باید در انتخاب وقت کاملا دقت نماید چرا که اشتباه در نوع وقت خود باعث میشود در روند سفارت فرانسه دچار مشکل شوید و پروسه شما با تاخیر سی تا چهل روزه مواجه شود. اگر در این مورد به مشکل برخورد کردید همکاران ما در بخش سفارت فرانسه کاملا شما را راهنمایی میکنند.

لیست مدارک لازم برای سفارت فرانسه

 • لیست مدارک ویزای توریستی فرانسه
 • لیست مدارک ویزای تجاری فرانسه ( مخصوص افرادی که دارای دعوتنامه از شرکت / سازمان / موسسه می باشد )
 • لیست مدارک ویزای بازدید نمایشگاهی فرانسه
 • لیست مدارک ویزای کنگره و سمینار فرانسه
 • لیست مدارک ویزای ماموریت کاری فرانسه
 • لیست مدارک ویزای بازدید از خانواده و دوستان فرانسه ( مخصوص افرادی که دارای دعوتنامه از دوست / فامیل می باشد )
 • لیست مدارک ویزای پزشکی فرانسه
 • لیست مدارک ویزای همراه یک فرد بیمار فرانسه
 • لیست مدارک ویزای رقابت های ورزشی فرانسه
 • لیست مدارک ویزای ترانزیت فرودگاهی فرانسه
 • لیست مدارک ویزای پیوست فرانسه
 • لیست مدارک ویزای تحصیلی فرانسه

تفاوت سفارت فرانسه با دیگر سفارت ها

قوانین هر سفارت با دیگر سفارت های اتحادیه اروپا تفاوت های دارد از تفاوت های سفارت فرانسه باید عرض کنم که در زمان درخواست وقت حتما باید قبل ان فرم درخواست ویزا خود را به صورت انلاین تکمیل کرده باشید چرا که بدون اون به شما وقت داده نمیشود. برای سفارت فرانسه مدارک ترجمه شده نیازی به تایید دادگستری یا وزارت امور خارجه نیست. سفارت فرانسه نیازی به عقدنامه شما ندارد و صرفا وجود و ترجمه شناسنامه کفایت میکند.

قیمت وقت سفارت فرانسه

اگر خود شما بخواهید وقت سفارت را اخذ کنید هزینه ای پرداخت نخواهید کرد اما مستلزم داشتن دانش در این زمینه است. و اما اگر بخواهید کار را به دیگر افراد اعم از آژانس مسافرتی یا کافی نت ها و یا دیگر افراد بسپارید حدودا مبلغ 200 هزار تومان به ازای هر نفر می باشد که این مبلغ شامل درخواست و اخذ وقت سفارت و همچنین تکمیل فرم آنلاین درخواست ویزا می باشد.

مراحل و شرایط پرداخت هزینه های سفارت فرانسه

اگر قصد سفر فوری به فرانسه دارید پس بهتر است سریع مدارک را جمع آوری کنید و برای ترجمه ارسال نمایید سپس اقدام به درخواست وقت سفارت فرانسه کنید در فصل های شلوغ میشه عید نوروز یا کریسمس و یا تعطیلات تابستان وقت ها برای 30 روز می باشد و در فصل های خلوت مثل زمستان و یا فصل مدارس وقت ها برای 5تا10 روز می باشد. حال با توجه به این موارد میتوان برنامه ریزی کرد و همچنین میتوانید از همکاران ما در این خصوص کمک بگیرید. هزینه های که شما باید انجام بدید عبارتند از :

 • هزینه وقت سفارت 200 هزار تومان.
 • هزینه ترجمه با توجه به تعداد مدارک متغییر است.
 • هزینه کارگزاری 19 یورو.
 • هزینه سفارت برای افراد بین 12 تا 90 سال 60 یورو . برای افراد بین 6تا12 سال 35 یورو . و برای افراد 0تا 6 سال رایگان می باشد.
 • هزینه عکس و کپی از برخی مدارک 50 هزار تومان.
 • هزینه رزرو بیمه بین 40 تا 150 هزار تومان با توجه به سن و تعداد روز اقامت متفاوت است.
 • هزینه رزرو بلیط پرواز قابل استعلام 150 هزار تومان.
 • هزینه رزرو واچر هتل قابل استعلام 150 هزار تومان.

در بالا تمامی مواردی که باید شما هزینه پرداخت نمایید ذکر شده است و شما قطعا نباید خارج از این موهرد هزینه دیگه ای پرداخت کنید.

نحوه چگونه گرفتن وقت سفارت فرانسه

برای گرفتن وقت سفارت فرانسه شما میتوانید از طریق وب سایت کارگزاری سفارت فرانسه VFS اقدام به اخذ وقت نمایید بعد از مشاهده فرم درخواست وقت سفارت شما باید دقت داشته باشید که از درج اطلاعات اضافه و یا غیرمرتبط پرهیز کنید چرا که درج اطلاعات اشتباه به راحتی شما را در روز مراجعه به سفارت دچار مشکل میکنید قبل از رفتن به سراغ فرم درخواست وقت بهتر است که تاریخ خروج از کشور خود و تاریخ حدودی رفتن به سفارت را مشخص کنید چرا که در زمان درخواست وقت این موارد از شما خواسته خواهد شد. اگر در این مورد سوالی دارید میتونید با همکاران ما تماس بگیرید.

Recent search terms:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.