[vc_row][vc_column][vc_column_text]

 1. درباره اظهارنظرهای شما:
  – اظهارنظرها باید مودبانه و با زبان مناسب نوشته شود.

نظرهای اخلالگرانه، توهین آمیز و برخورنده نباشد. اظهارنظرها باید سازنده با لحنی مناسب نوشته شود، نه با نیت بد یا برای آزردن دیگران.

نظرات نباید شامل موردی غیرقانونی یا اعتراض برانگیز باشد: موارد غیرقانونی، آزاردهنده، افتراآمیز، توهین آمیز، تهدیدآمیز، مخرب، مستهجن، ضددین، شامل اشارات جنسی، نژادپرستانه یا به هر صورت اعتراض برانگیز قابل قبول نیست و از روی سفریتو حذف می شود.

– شکیبا باشید: کاربران از سنین مختلف با توانایی های گوناگون ممکن است در سفریتو عضو بوده و از خدمات آن استفاده نمایند.

– ارسال اسپم (هرزنامه) یا موارد غیرمتبط با موضوعات کاری سفریتو ممنوع است: ما نمی توانیم نظرهای یکسان یا شبیه هم را که به دفعات ارسال شده باشد را بپذیریم. لطفا نظر خود را برای یک موضوع یک بار ارسال کنید. – تبلیغات یا ارسال آگهی ممنوع است.

– لطفا نظرات خود را به خط و زبان فارسی بنویسید.

– جعل هویت ممنوع است. لطفا خودتان را به عنوان شخصی دیگر معرفی نکنید. اگر نمی خواهید نام کاملتان درج شود، تنها از اسم کوچک استفاده کنید ولی نام اشخاص دیگر را استفاده نکنید.

– نام کاربری شما نیز نباید شامل کلمات نامناسب (بی ادبانه یا توهین آمیز) باشد.

– لطفا نشانی اینترنتی (یو آر ال) در نظرات خود نیاورید.

– سوء استفاده از صندوق شکایات قابول قبول نیست. اگر فردی از این امکان به نحو شایسته استفاده نکند، سفریتو ممکن است اقدام به لغو حساب کاربری او کند.

 1. حساب کاربری شما در سفریتو
  اگر فردی به منظور اخلال در فعالیت های وبسایت یا آزار سایر کاربران سفریتو اقدام به ایجاد حساب های متعدد بکند، ممکن است همه حساب های او لغو شود.

اگر در سایت سفریتو ثبت نام می کنید، باید یک ایمیل معتبر وارد کنید که از آن به طور مرتب استفاده می کنید، چرا که ایمیل هایی به آن ارسال خواهد شد. حساب هایی که با ایمیل های اشخاس دیگر یا با ایمیلی های موقتی باز می شود، ممکن است بدون اخطار قبلی، لغو شوند.

سفریتو این حق را برای خود قائل است که حساب کاربرانی را که به خاطر داشتن چند حساب، از سایت های پراکسی استفاده می کنند ببندد.

 1. امنیت:
  توصیه می کنیم که اطلاعات شخصی درباره خود یا هر کسی دیگر را در سفریتو فاش نکنید.
 2. شرایط حقوقی:
  نباید موارد افترا آمیز یا غیرقانونی در سایت سفریتو منتشر کنید. این موارد می تواند شامل متن، گرافیک، ویدیو، برنامه یا صدا باشد.

ارسال مطلب، عکس ، صدا یا تصویر برای سایت سفریتو به قصد انجام یک عمل غیرقانونی یا تبلیغ برای چنین عملی، اکیدا ممنوع است.

شما موافقت می کنید که در سایت سفریتو تنها مواردی را که کار اصلی خودتان است به اشتراک بگذارید یا منتشر کنید. شما نباید حقوق سفریتو یا نهادهای ثالث را نقض کنید یا اینکه مرتکب سرقت ادبی شوید. این حقوق شامل، حق نشر، نشانه های تجاری، رموز تجاری، حریم خصوصی، تبلیغات یا حقوق شخصی یا مالکیتی می شود.

 1. اگر زیر هجده سال سن دارید:
  لطفا از پدر و مادر یا ولی خود پیش از ثبت نام در سایت سفریتو اجازه بگیرد.

– هرگز اطلاعات شخصی خود یا دیگران را (مثلا مدرسه، شماره تلفن، نام کاملتان، نشانی منزل یا ایمیل) ذکر نکنید.

 1. در صورت نقض شدن این مقررات توسط شما:
  هنگام فعالیت در سایت سفریتو در صورت نقض این مقررات (یا مقررات دیگر مربوطه)، ممکن است ایمیلی از ما دریافت کنید. این ایمیل شامل هشداری است که ادامه نقض قوانین منجر به لغو حساب شما خواهد شد.

این اقدام ممکن است شامل تعلیق موقت یا دائم شما از ادامه فعالیت در سفریتو باشد.

اگر شما موارد توهین آمیز یا نامناسب را برای سفریتو بفرستید یا به هر نحو مطالب ناقض قانون به اشتراک بگذارید و یا منتشر کنید، و یا در سرویس های سایت سفریتو ایجاد اخلال کنید و سفریتو این اقدامات را تهدید کننده در نظر بگیرد یا اینکه این اقدامات تکرار شود، سفریتو ممکن است از اطلاعات موجود درباره شما استفاده کند تا اقدامات گفته شده را متوقف سازد. این امر شامل مطلع ساختن نهادهای ثالث مانند کارفرمای شما، مدرسه یا شرکتی است که شما از آنجا ایمیل گرفته اید.

سفریتو حق خود می داند تا هر گونه اطلاعات فرستاده شده را حذف کند یا برای بستن حساب کاربری خاصی اقدام نماید.

محدودیت مسئولیت سفریتو
• اکثر محتوایی که در سفریتو منتشر می شود توسط مردم فرستاده شده است. اظهارنظرهایی که در سفریتو ابراز می شود متعلق به مردم است و نه سایت سفریتو و همکارانش، در غیر اینصورت به روشنی اعلام می شود. سفریتو مسئولیتی در قبال محتوایی که توسط مخاطبان در سایت سفریتو یا هر سایت دیگر قابل دسترسی از طریق سفریتو منتشر می شود، ندارند. هر لینکی به سایت های دیگر از سفریتو نشانه تایید محتوای آن توسط ما نیست و استفاده از آن سایت ها با مسئولیت خود شما خواهد بود.

سفریتو نمی تواند به موقع بودن، کامل بودن یا عملکرد وبسایت یا محتوای آن را تضمین کند. در حالی که ما تلاش خود را برای صحیح بودن محتوا در هنگام انتشار انجام می دهیم، مسئولیتی را در مورد اشتباهات احتمالی، حذف شدن یا غلط های موجود در وبسایت نمی پذیریم.

عمومی
• اگر معلوم شود که هر یک از شرایط مندرج در اینجا غیرقانونی، غیرمعتبر یا غیرقابل اجراست، تا حدی که به حوزه قضایی -مربوط به غیرقانونی بودن، غیرمعتبر بودن یا غیرقابل اجرا بودن – ارتباط دارد، آن شرط خاص باید حذف شود در حالی که سایر شروط موجود همچنان به قوت خود باقی خواهند ماند.

شرایط استفاده از فایلهای تصویری و صوتی سفریتو
سفریتو شما را به استفاده از فایلهای ویدیویی و صوتی خود بر روی وب سایت شخصیتان با رعایت شرایط زیر تشویق می کند:

اگر احساس می کنید استفاده از مطالب سفریتو بر روی یک وب سایت مناسب نیست، لطفاً با ما تماس بگیرید تا مورد بررسی قرار گیرد.

اجازه رسمی استاندارد برای استفاده از فایلهای تصویری و صوتی سفریتو
برای استفاده یا دانلود پخش کننده صوتی/تصویری، ابزارهای وب و یا دیگر نرم افزارهای سفریتو، متن، صدا و/یا صدا و تصویر پخش شده در نرم افزار سفریتو بر روی وب سایت خود، لازم است با شرایط زیر موافقت نمایید:

 1. اجازه رسمی
  1.1. به شرط رعایت از شرایط استفاده، سفریتو به شما اجازه غیر انحصاری برای نمایش فایلهای تصویری و صوتی سفریتو و مطالب سفریتو را که از طریق سرور سفریتو ارائه می شود بر روی سایت خود می دهد.

1.2. تمامی حقوق فایلها از جمله حقوق معنوی مطالب محفوظ و متعلق به سفریتو باقی می ماند.

1.3. این اجازه رسمی شامل استفاده از لوگوی سفریتو یا هر نشانه تجاری سفریتو نمی شود.

 1. استفاده از نرم افزارهای سفریتو
  2.1. شما تنها اجازه استفاده از نرم افزارهای سفریتو را بر روی سایت هایی دارید که از سوی سفریتو منع نشده اند. این سایت ها شامل سایت هایی می شوند که:

– مشخصاً برای کودکان زیر 12 سال ساخته شده اند و یا این مخاطبان را نیز شامل می شوند.

– بر علیه گروه خاصی از گروه های اجتماعی تبلیغ کند یا بخش های آسیب پذیر جامعه را هدف قرار دهد.

– خشونت را تبلیغ، تشویق یا تسهیل کند.

– فعالیت های غیر قانونی را تبلیغ، تشویق یا تسهیل کند.

– تروریسم یا دیگر فعالیتهایی را که امنیت عمومی را مورد تهدید قرار می دهند تبلیغ، تشویق یا تسهیل کند.

– استفاده از نرم افزارهای سفریتو در آنها باعث خدشه دار شدن شهرت سفریتو در رابطه با صحت مطالب و یا به روز بودن آنها شود.

– دسترسی به آنها برای همگان باز نباشد.

– در رابطه با تبلیغ صنعت دخانیات یا جنگ افزارها (از جمله باشگاه های اسلحه و غیره) فعال باشد.

– نفرت نسبت به نژاد، مذهب، جنسیت، معلولیت، سن و یا گرایش جنسی خاصی را تشویق کند یا رفتار نامناسب اجتماعی را تبلیغ، تشویق یا تسهیل کند.

– به هر طریقی سبب سوء شهرت سفریتو شود.

2.2. مگر آنکه به طور کتبی از سوی سفریتو اجازه داده شده باشد، استفاده از نرم افزارها و محتوای مطالب سفریتو تنها برای استفاده غیر تجاری است و نباید استفاده حرفه ای و تجاری از آن شود (همانند وبلاگهایی که توسط مراکز تجاری، بازرگانی یا حرفه ای اداره می شود). هر چند می توانید از نرم افزارهای سفریتو بر روی وبلاگ یا وب سایت هایی که تصاویر تبلیغاتی را نمایش می دهند استفاده کنید، نباید برای مشاهده مطالب سفریتو هزینه ای دریافت کنید یا به هر نحوی از مطالب سفریتو استفاده اقتصادی کنید.

2.3نباید هر گونه حمایت یا تأیید سفریتو از سایت شما یا هر موجودیت، محصول، مطلب یا هر نظر غیر سفریتو یا موجود در سایت خود القاء کنید. همینطور نباید ادعا کنید که ارتباط انحصاری با سفریتو دارید و یا اجازه انحصاری هر یک از مطالب سفریتو را واگذار کنید.

2.4. شما اجازه استفاده از مطالب سفریتو را به نحوی که باعث خدشه دار شدن شهرت سفریتو شود و یا سفریتو را دچار ضرری کند ندارید.

2.5 شما می پذیرید و تأیید می کنید که سفریتو اجازه انحصاری برای ویرایش کلیه مطالب سفریتو در هر زمانی را دارد و ممکن است به صلاحدید خود هر مطلبی را تغییر دهد یا حذف نماید. به طور ویژه شما می پذیرید و تأیید می کنید که سفریتو ممکن است دسترسی به مطالب سفریتو را که مختص به کاربران داخل ایران است را محدود کند. کاربرانی که خارج از ایران سعی به مشاهده این مطالب کنند با پیغام خطا مواجه خواهند شد.

2.6 نرم افزارهای سفریتو باید همانطور که توسط سفریتو ارائه شده است استفاده شود و نباید به هر نحوی تغییر، ویرایش یا مهندسی معکوس شود.

 1. تعهدات و گارانتی
  3.1. شما تعهد می کنید که سایت شما کاملاً با همه قوانین و مقررات مطابقت دارد.

3.2. نرم افزار و مطالب سفریتو به گونه ای که هست و در اختیار قرار داده شده می باشد و سفریتو هیچ تضمینی به هر نحوی در رابطه با نرم افزارهای سفریتو، مطالب سفریتو و یا هر مطلب دیگر بر روی وب سایت سفریتو نمی کند. تا آنجایی که از لحاظ قانونی ممکن باشد، سفریتو تلاش می کند از هر گونه تضمین ضمنی و قانونی اجتناب کند.

3.3. سفریتو تلاش قابل ملاحظه ای انجام داده است تا مطمئن شود که نرم افزارهای سفریتو و هر کد نرم افزاری مرتبط با آن خطا، ویروس یا اشکالی ندارد، هر چند سفریتو تضمینی در این زمینه نمی کند. شما با صلاحدید و قبول خطر احتمالی از نرم افزارهای سفریتو استفاده می کنید و توصیه می کنیم تمامی احتیاط های لازم را در نظر بگیرید تا از رایانه خود در مقابل آلوده شدن به ویروس محافظت کنید.

3.4. تا جایی که از لحاظ قانونی اجازه داده شود، سفریتو مسوولیتی در برابر هر گونه ضرر یا از دست دادن اطلاعات که ناشی یا مرتبط به استفاده از نرم افزارهای سفریتو یا محتویات وب سایت سفریتو باشد نمی پذیرد. 3.5. هر قسمت از بند 3 به تنهایی قابل اجرا است و به طور مستقل از دیگر بندها می تواند در نظر گرفته شود.

 1. تضمین
  4.1. در صورتی که شخص ثالثی روند حقوقی بر ضد سفریتو در رابطه با استفاده شما از نرم افزارهای سفریتو در حالی مطرح کند که شما از این شرایط استفاده استاندارد پیروی نکرده باشید، شما قبول خواهید کرد که در برابر تمام خسارات و هزینه ها از جمله هزینه های حقوقی که سفریتو در رابطه با این موضوع باید پرداخت کند، مسئول هستید و باید برای جبران آن اقدام کنید.
 2. قطع سرویس
  5.1. سفریتو اختیار دارد تمام یا هر کدام از مطالب سفریتو و یا دسترسی شما به نرم افزارهای سفریتو و محتوای سفریتو را در هر زمانی بسته به نظر خود بدون هیچ تعهدی محدود، قطع یا حذف کند.

5.2. موراد 3، 4، 5 و 6 با قطع سرویس به قوت خود باقی خواهند ماند.

 1. موارد عمومی
  6.1. شما مجاز نیستید که هر یک یا تمام حقوق و یا الزامات خود را تحت شرایط استفاده استاندارد به شخص ثالثی منتقل کنید و یا در آن تغییری ایجاد کنید.

6.2. لازم است این قرارداد با توجه به قوانین جمهوری اسلامی ایران تعبیر و تفسیر شود و با توجه به قضاوت دادگاه های جمهوری اسلامی ایران داوری شود.

6.3. هر گونه کوتاهی یا تاخیر توسط سفریتو در احیای حقوق خود بنا بر شرایط استفاده استاندارد نباید به معنای صرف نظر از این حقوق تلقی شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]