سفارت اسلواکی، محلی جهت اخذ ویزای اسلواکی می باشد که قبل از رفتن به این مکان می بایستی اقدام به تعیین وقت قبلی به طور آنلاین از سفارت اسلواکی نمایید. قبل از رفتن به سفارت اسلواکی لازم است که مدارکی که از شما خواسته شده را به طور کامل و بدون کم و کاستی ببرید. چنانچه مدارک کامل نباشد، باز می بایست برگردید و در وقت دیگری که برای شما تعیین می شود، برگردید. نکته ای که حائز اهمیت است اینکه چنانچه اسناد و مدارکی می برید، می بایستی همه ترجمه شده باشند. در این مقاله با نحوه عملکرد سفارتخانه اسلواکی بیشتر آشنا خواهید شد. علاوه بر آن متوجه خواهید شد چه مدارکی مورد نیاز شماست.

سفارت اسلواکی

آدرس سفارت اسلواکی در تهران

بسیاری از کشورها در ایران هیچگونه سفارتی ندارند و ناچار هستیم برای انجام محاصبه به کشورهای اطراف که سفارت شور مورد نظر را دارند سفر کرده و کارهای مربوط به سفارت را انجام دهیم. لازم به ذکر است، چنانچه می خواهید به اخذ ویزای کشور اسلواکی اقدام نمایید لازم نیست برای تعیین وقت سفارت اسلواکی و مراحل انجام اخذ ویزا به سایر کشورها رفته، بلکه در همین تهران می توانید به سفارتخانه اسلواکی رفته و مراحل کاری خود را به انجام برسانید.

آدرس سفارت اسلواکی در تهران به شرح زیر می باشد:

ایران، تهران، خیابان نیاوران، خیابان مقدسی، و پلاک به شماره 72. می توانید بعد از تعیین وقت به صورت اینترنتی و از طریق ایمیل در روز موعد به این آدرس رفته و مدارک خود را ارائه داده و اقدام به اخذ ویزای اسلواکی نمایید.

مدارک لازم مورد نیاز سفارت اسلواکی برای اخذ ویزای اسلواکی

چنانچه قصد گرفتن ویزای اسلواکی را دارید در وهله اول می بایستی اقدام به تعیین وقت در سفارت اسلواکی نمایید و بعد مدارکی که از شما خواسته اند را به منظور گرفتن تاییدیه به سفارتخانه اسلواکی ببرید. مدارکی که باید ببرید به شرح زیر می باشد:

  1. پاسپورتی که سه ماه تاریخ انقضا داشته باشد و دارای حداقل دو و یا سه صفحه خالی باشد.
  2. چنانچه دانشجو و یا دانش آموز می باشید احتیاج به گواهی اشتغال به تحصیل دارید و اگر جزو کارکنان دولت هستید، احتیاج به فیش حقوقی و حکم کارگزینی دارید. در مورد شغل پزشکی و شغل وکالت نیز به ترتیب احتیاج به پروانه پزشکی، پروانه مطب برای شغل پزشکی و پروانه وکالت برای شغل وکالت، دارید.
  3. داشتن عکس پرسنلی به صورت 35 در 45 میلی متری و به صورت کاملاً تمام رخ با صفحه زمینه سفید الزامی است.
  4. به همراه داشتن شناسنامه و کپی از تمامی صفحات شناسنامه نیز الزامی می باشد.
  5. اگر قبلا به اسلواکی سفر کرده اید، می بایستی در صورت امکان از تمام ویزاهای سفر به کشور اسلواکی کپی برداری کنید و به سفارت اسلواکی به همراه سایر مدارک خود، تحویل دهید.

مدارک لازم مورد نیاز سفارت اسلواکی برای اخذ ویزای اسلواکی

تعیین وقت سفارت اسلواکی در تهران

بخش ویزا در سفارت اسلواکی، آماده ارائه انواع خدمات وقت سفارت اسلواکی، برای انواع  و اقسام ویزای اسلواکی می باشد. علاوه بر این یکسری خدمات دیگر را نیز ارائه می دهد که شامل موارد زیر می باشد.

– تعیین وقت ویزای اسلواکی برای سفارت اسلواکی

– پر کردن فرم مخصوص که می توانید به صورت آنلاین راهنمای پر کردن فرم را مشاهده و اقدام به کامل کردن آن نمایید.

– رزرو نمودن بلیط

– بیمه مسافرتی

– چک کردن و تاییدیه لیست مدارک

– انجام مشاوره در مورد کارهای اخذ ویزا و سفارتخانه اسلواکی

انواع تعیین وقت سفارت اسلواکی

– تعیین وقت سفارت ویزای شینگن اسلواکی: در این نوع از تعیین وقت، افرادی که نیاز به دریافت ویزای تایپ c اسلواکی دارند، مانند تجار، توریست ها و یا افرادی که می خواهند، دیداری ویزای شینگن، دریافت نمایند، اقدام به تعیین وقت می نمایند. چنانچه شخصی قصد دارد از طریق تجاری و یا دیداری اقدام به اخذ ویزای اسلواکی نمایند، می بایستی در روزی که به آنها وقت داده شده به همراه مدارک مورد نیاز و دعوتنامه ی دارای اعتبار،  فرد دعوت کننده، حضور به عمل برسانند. اشخاصی که احتیاج به تعیین وقت تجاری اسلواکی دارند، می توانند از این نوع قرار ملاقات استفاده نمایند.

– تعیین وقت سفارت برای ویزای اقامتی اسلواکی به طور بلند مدت: اشخاصی که احتیاج به دریافت ویزای تایپ D و یا هم ملی اسلواکی دارند می بایستی از این طریق برای دریافت ویزا اقدام نمایند.

– اخذ وقت تایید مدارک اسلواکی: چنانچه احتیاج به این دارید که مدارک خود را قانونی نمایید و تاییدیه آن را دریافت کنید می توانید از این گزینه استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *