آموزش گرفتن وقت سفارت هلند

دلیل اینکه شما وارد این صفحه شده اید این است که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گرفتن وقت سفارت هلند هستید و ما در این مطلب این سعی میکنیم هر آنچه که نیاز دارید را به صورت شفاف بیان کنیم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار میدهیم که در دام افراد سودجو قرار نگیرید. در این مطلب ما سعی میکنیم که این موارد را کاملا توضیح دهیم:

شرایط وقت دهی

 • انواع وقت
 • لیست مدارک
 • هزینه وقت
 • مدت زماندهی وقت

و دیگر مواردی که برای شما نیاز است.
جالب است بدانید که کشور هلند یکی از پرترافیک ترین کشورهای اروپایی برای ایرانیان است و در کنار کشور المان . کشور هلند ایرانیان بسیاری در خود جای داده است به همین دلیل یکی از کشورهای محبوب در قدیم نزد ایرانیان است.
سایت گوگل ما را به شما پیشنهاد داده است چون ما به شما اطمینان و قول میدهیم که تمامی اطلاعاتی که در این مطلب مطالعه میکنیم کاملا به روز بوده و اطلاعات درج شده بهترین راهنمای شما خواهد بود. دلیل این اطمینان از اطلاعات ارائه شده این است که ما به صورت تخصصی کارهای مربوط به تمامی ویزاهای کشور هلند را انجام میدهیم و به صورت دائم با سفارت و کارگزاری هلند در ارتباط هستیم پس با ما همراه شوید.

اموزش گرفتن وقت سفارت هلند

تفاوت های سفارت هلند با دیگر سفارت ها

سفارت هلند در آدرس تهران، فرمانيه، ديباجي جنوبي، نبش ارغوان غربي، پلاك 60 قرار دارد سفارت هلند وقت های خود را به دو دسته کلی تقسیم کرده است که شامل این موارد می باشد:

 • وقت های مربوط به ویزاهای کوتاه مدت
 • وقت های مربوط به ویزاهای بلند مدت

وقت های کوتاه مدت برای افرادی می باشد که قصد دارند برای مدت کوتاهی ( بین 1 تا 90 روز ) در کشور هلند اقامت داشته باشند. این نوع ویزا معمولا برای این دسته از متقاضیان صادر می شود:

 • توریستی
 • دیدار از خانواده و دوستان
 • نمایشگاهی
 • تجاری
 • کارآموزی
 • دوره های تخصصی
 • فرهنگی و هنری
 • ورزشی
 • پزشکی

تمامی کسانی که متقاضی موارد بالا باشند طبق قوانین سفارت هلند در ایران معظف به درخواست ویزای کوتاه مدت می باشند.

برای درخواست ویزا کوتاه مدت شما باید به کارگزاری سفارت هلند به میدان هروی پاساژ هروی سنتر مراجعه کنید در این مرکز که مورد تایید سفارت هلند می باشد فقط و فقط کار دریافت مدارک بر عهده دارند و در صدور یا عدم صدور ویزای شما هیچگونه دخالتی ندارند صرفا این مرکز کار دریافت مدارک را بر عهده دارد. و طبق تجربه ایی که ما با این مرکز داریم و به خاطر شلوغی بهتر است که مدارک خود را از قبل طبق موارد گفته شده در زیر تهیه کنید چرا که اگر مدرکی کم و یا دارای مشکل باشد میتواند شما را از رسیدن ویزا منع کند.

اگر در این مرکز دچار مشکل در پرونده شدید مثل عکس یا کپی یا فرم درخواست پیشنهاد میکنیم از امکانات ارائه شده در این مرکز استفاده نکنید چرا که تمامی نرخ گذاری ها در این مرکز براساس یورو می باشد به عنوان مثال هر برگ کپی با شما حدود 5 هزار تومان حساب می شود. در صورت هرگونه مشکل با پرونده از مرکز هروی سنتر خارج شوید در سمت راست شما یک میدان قرار دارد در سمت چپ میدان عکاسی . فتوکپی و … قرار دارد و با نرخ ریالی شما میتوانید تمامی نواقص را رفع کنید.

لیست مدارک لازم برای سفارت هلند

متاسفانه از زمانی که سفارت هلند بخش ویزاهای کوتاه مدت خود را به کارگزاری واگذار کرد. صدور ویزا دچار مشکلات خاصی شد. الان در حال حاضر مدارک شما بیان کننده این است که آیا شما امکان دریافت ویزا را دارید یا خیر . اما در گذشته این تصمیم بر عهده آفیسری که با شما مصاحبه میکرد بود. الان شما با هر لباس و یا رفتاری باشید هیچ تاثیری بر پرونده شما ندارد و این نکته عرض کنیم که هیچگونه مصاحبه ای در کار نیست.
با توجه توضیحات بالا پس در تهیه مدارک کاملا دقت داشته باشید چون این موارد هستند که شما را به ویزا می رساند.

قیمت وقت سفارت هلند

شما هم میتوانید وقت سفارت هلند را اخذ نمایید کار بسیار سختی نیست فقط نیازمند داشتن یک مقدار زبان انگلیسی و برنامه سفر باشید.
اما با توجه به تجربه ما پیشنهاد میکنیم که این کار را به شخصی که تجربه این کار را دارد بسپارید چون اطلاعاتی که در فرم درج میکنید تعیین کننده
برنامه سفر شما خواهد بود. اگر کسی را سراغ ندارید کارشناسان ما میتوانند این کار را برای شما انجام دهند 021-88474250 تماس بگیرید. هزینه وقت سفارت هلند حدودا 200 هزار تومان می باشد و بیشتر از این هزینه اضافه است.
مراحل و شرایط پرداخت هزینه به سفارت هلند
بعد از بررسی مدارک شما در کارگزاری در نهایت شما باید مبلغ 60 یورو برای سفارت و 29 یورو خدمات کارگزاری به صندوق تحویل دهید ناگفته نماند که نرخ ها با توجه به سن متقاضیان متفاوت است.
از 12 سال بالاتر 60 یورو
بین 6 تا 12 سال 35 یورو
زیر 1 تا 6 سال رایگان
ناگفته نماند که مبلغ 29 یورو برای تمامی متقاضیان یکسان می باشد.

شرایط و نوبت دهی سفارت هلند

سفارت هلند یکی از شلوغ ترین سفارت ها در ایران می باشد به همین دلیل همیشه وقت های سفارت هلند تاخیر بسیاری به ایرانیان داده می شود که معمولا بین 50 تا 90 روز اینده است به طوری که اگر الان شما درخواست وقت سفارت بدید حدود 50 تا 90 روز اینده نوبت شما خواهد رسید برای ورود و تحویل مدارک به همین دلیل پیشنهاد میکنیم برای افرادی که قصد سفر دارند حداقل 3 ماه زودتر درخواست خود را برای سفارت ارسال کنند و در این زمان کم کم به جمع آوری مدارک بپردازید.

نحوه و چگونه گرفتن وقت سفارت هلند

برای گرفتن وقت سفارت خود شما هم میتوانید اقدام کنید اما به خاطر حساسیت بالا و طولانی بودن وقت های سفارت هلند این کار رو اصلا پیشنهاد نمیکنیم اگر شما تجربه گرفتن وقت سفارت هلند دارید را کسی از دوستان هست که این کار را انجام میدهد با کمک ایشان اقدام به انجام این کار نمایید. و اگر مایل باشید همکاران ما در بخش ( وقت سفارت هلند ) کارهای زیر را برای شما کاملا انجام خواهند داد:

 • گرفتن وقت سفارت هلند
 • پرکردن فرم های سفارت هلند
 • ارائه لیست مدارک سفارت
 • مشاوره و راهنمایی های لازم مربوط به مدارک

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.