با توجه به اینکه امروزه افراد زیادی اقدام به اخذ اقامت دائم کشور کانادا و مهاجرت به این کشور و دیگر کشورهای اروپایی می کنند ما در این مقاله می خواهیم توضیحاتی در مورد وکیل مهاجرت به کانادا بیان کنیم.

وکیل مهاجرت به کانادا کیست؟

متقاضیانی که قصد مهاجرت قانونی به کشور کانادا و یا دیگر کشورهای جهان را داشته باشند در وهله اول باید اقدام به سپردن امور حقوقی خود به یک وکیل آگاه کنند‌. به طور کلی وکیل مهاجرت به کانادا مانند دادستانی است که میتواند در مصاحبه مهاجرت با موکل خود شرکت کند و به موکل خود در این زمینه کمک نماید، که این وکیل باید بسیار مورد اطمینان باشد.

همچنین وکیل مهاجرت به کانادا باید از برنامه های متقاضی در دادگاه حمایت کند و متقاضی بتواند در هنگام انجام کارهای مورد نیاز برای اخذ اقامت دائم کانادا و مهاجرت به این کشور با اطمینان کامل به وکیل اقدام نماید.

اگر پرونده مهاجرت به کانادا متقاضی با شکست روبرو شود وکیل مهاجرت باید درخواست بررسی قضایی را ارائه دهد و می تواند همچنین نسبت به رای صادر شده دادخواست بدهد و اعتراض نماید.

مشاور مهاجرت به کانادا کیست؟

مشاوران مهاجرت به کشورهای خارجی از جمله کشور کانادا از دیگر اشخاصی هستند که می توانند در کنار وکیل مهاجرت به کانادا به متقاضی جهت اخذ سریعتر اقامت این کشور کمک نمایند، به طوری که می‌ توان گفت این مشاوران از دیگر انواع وکلای مهاجرت به کانادا می باشند.

توجه داشته باشید که مشاوران مهاجرت کانادا برای انجام فعالیت های خود باید جزو اعضای مشاوران مهاجرت باشند و همچنین عضو شورای تنظیم و مقررات کانادا باشند تا بتوانند به صورت حرفه ای در این زمینه به شما کمک کنند.

نکته حائز اهمیتی که در مورد تفاوت مشاور و وکیل مهاجرت به کانادا وجود دارد این است که مشاورین توانایی درخواست بررسی قضایی و اعتراض به رای صادر شده در هنگام شکست پرونده مهاجرت به کانادا شما را ندارد و تنها وکلا هستند که این اجازه را دارند.

وکیل مهاجرت به کانادا

چرا به دنبال وکیل مهاجرت به کانادا باشیم؟

یکی از کشورهایی که در بین کشورهای خارجی در سال های اخیر مهاجرت به آن رواج زیادی پیدا کرده است کشور کانادا می باشد که برای این امر پیشنهاد می شود قبل از اقدام به هر کاری ابتدا یک وکیل مهاجرت به کانادا که ماهر و مجرب است، پیدا کنید، زیرا ندانستن قوانین مهاجرت می تواند باعث اتلاف انرژی و هزینه شما شود.

از طرفی با داشتن وکیل مهاجرت به کانادا می توانید با دانستن قوانین مهاجرت کارهای خود را به درستی انجام دهید و مهاجرتی بدون دردسر را تجربه نمایید. استفاده از راهنمایی های یک وکیل مجرب می‌تواند به شما در امور متعددی از جمله اقامت، مهاجرت، تابعیت و کار و اشتغال در این کشور کمک کند.

ویژگی های وکیل خوب برای مهاجرت به کانادا

به طور کلی می‌توان گفت وکیل مهاجرت شخصی است که بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه در آزمون وکالت شرکت کرده است و پس از گذراندن دوره ۱۸ ماهه کارآموزی خود، موفق شده که پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری دریافت نماید.

از مهمترین ویژگی های یک وکیل مهاجرت به کانادا مواردی چون داشتن پروانه وکالت دادگستری، داشتن پروانه موسسه حقوقی، مجوز انجام حقوق بین المللی و آشنایی کامل با قوانین کشورها و سفارتخانه ها می باشد. همچنین لازم است قبل از شروع به کار وکیل، در مورد هزینه تمام شده و مبلغ دقیق معامله به توافق برسید.

توجه داشته باشید با وجود اینکه در حال حاضر شرکت های زیادی درباره مهاجرت مشاوره می‌دهند و خود را به عنوان وکیل جا می‌زنند توجه به ویژگی های یک وکیل مهاجرت به کانادا خبره می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد و از این رو باید به شرایط یک وکیل خوب برای مهاجرت به کانادا توجه نمایید.

ویژگی های وکیل خوب برای مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا در ایران

با توجه به موقعیت مناسب کشور کانادا شاید شما هم تصمیم به مهاجرت به این کشور گرفته باشید که قبل از این امر نیاز به کمک گرفتن از وکیل مهاجرت به کانادا دارید.

اما نکته‌ای که در این باره وجود دارد این است که در کشور ما ایران شخصی با عنوان شغلی وکیل مهاجرت وجود ندارد و قانون وکلا بر این باور است که تمامی وکیل های دادگستری صلاحیت اظهار نظر درباره تمام مسائل مهاجرت را دارند.

افرادی که در دفاتر مهاجرتی به عنوان وکیل مهاجرت به کانادا در کشور ایران فعالیت می کنند حتما باید دارای تجربه مشاوره و مدارک قانونی باشند.

توجه داشته باشید که تمامی موارد مهم برای گرفتن اقامت دائم و کمک به متقاضیان برای مهاجرت و تمامی مواردی که یک وکیل مهاجرتی باید از آن اطلاع داشته باشد در دانشگاه حقوق ایران تدریس شده است و افراد در هنگام تحصیل با این قوانین آشنا می شوند.

با توجه به موارد ذکر شده اگر در ایران به دنبال وکیل مهاجرت به کانادا هستید به شخصی اعتماد کنید که از کانون وکلای دادگستری یا هیئت اجرایی مشاورین پروانه وکالت داشته باشد.

هزینه های وکیل مهاجرت به کانادا

همانطور که گفته شد یکی از نکاتی که قبل از انتخاب وکیل مهاجرت به کانادا باید به آن توجه داشته باشید، هزینه های این وکلا می باشد.

به طوری که لازم است ابتدا در مورد هزینه‌های تمام شده با وکیل به توافق برسید زیرا هزینه وکیل مهاجرت به کانادا با توجه به حرفه و سابقه کار وکیل و مشاور، دارای نرخ ها و حق الوکاله های متفاوتی در بازار می باشد که طبیعتا هرچه وکیل انتخاب شده توسط شما با تجربه تر باشد، هزینه اخذ شده توسط این فرد بیشتر خواهد بود.

اما لازم است بدانید اگر از یک وکیل با تجربه استفاده کنید اگرچه در ابتدا شاید بخواهید هزینه بیشتری بپردازید اما به طور حتم روند کار شما سریعتر انجام خواهد شد و در نتیجه هزینه پرداختی شما برای مهاجرت به کانادا بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

هزینه های وکیل مهاجرت به کانادا

انواع وکیل مهاجرت به کانادا

با توجه به دلایلی که برای مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد، می توان انواع وکالت در این زمینه را به وکیل مهاجرت تحصیلی، وکیل مهاجرت سرمایه گذاری، وکیل مهاجرت کاری، وکیل مهاجرت خانوادگی و وکیل مهاجرت برای خوداشتغالی تقسیم بندی کرد که در بخش های بعد برخی از این موارد را بررسی خواهیم کرد.

وکیل مهاجرت به کانادا برای ادامه تحصیل

یکی از روش های موجود برای مهاجرت به کانادا استفاده از ویزای تحصیلی می باشد که برای این امر نیز نیاز به کمک گرفتن از وکیل مهاجرت به کانادا احساس می شود، زیرا در نظام آموزشی این کشور قوانینی وجود دارد که با اطلاع از آن می توانید با سرعت بیشتری و به راحتی اقدام به مهاجرت به این کشور از طریق ویزای تحصیلی نمایید.

نکته حائز اهمیت در مورد مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل این است که برای ورود به دانشگاه های این کشور در مقطع کارشناسی شرط سنی وجود ندارد اما سفارت این کشور به طور معمول به افرادی که بیشتر از ۲۲ سال سن دارند در مقطع کارشناسی ویزا نمی دهد.

همچنین افرادی که خواستار تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستند باید قبل از ۳۰ سالگی برای این امر اقدام نمایند و در مقطع دکترا نیز بهترین سن تا ۳۵ سالگی می باشد. تمامی این موارد ذکر شده می تواند با کمک گرفتن از وکیل مهاجرت به کانادا آسان تر شود.

وکیل مهاجرت به کانادا برای ادامه تحصیلوکیل مهاجرت به کانادا برای سرمایه گذاری

در بین روش های مهاجرت به کانادا سرمایه گذاری یکی از موضوعاتی است که از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. این نحوه مهاجرت اگر با استفاده از کمک های یک وکیل مجرب و مشاوره درست انجام پذیرد به طور حتم با نتایج خوبی همراه خواهد بود، زیرا سرمایه گذاری در کانادا با توجه به ایالات مختلف این کشور دارای شرایط متفاوتی است که اطلاع از آن از طریق وکیل مهاجرت به کانادا می تواند راحت تر برای شما بیان شود و در نتیجه شما بتوانید در زمان کمتری از این طریق اقامت این کشور را اخذ نمایید.

وکیل برای مهاجرت پرستاران به کانادا

از جمله قشرهای مهمی که در چند سال اخیر به صورت گسترده اقدام به مهاجرت به کشور کانادا کرده اند پرستاران هستند، زیرا دو دلیل مهم این امر درآمد بالای پرستاران و همچنین پرستیژ این شغل در سطح جامعه می باشد که این امر موجب شده کانادا به چهارمین کشوری تبدیل شود که پرستاران زیادی سالانه به آن مهاجرت می‌کنند.

از طرفی وجود پست های خالی پرستاری در کشور کانادا باعث شده تا به شدت در حوزه پرستار احساس نیاز به نیروی کار باشد. همین امر منجر شده سالانه هزاران پرستار به این کشور مهاجرت کنند. در این بین نیز توجه داشته باشید که استفاده از مشاوره های وکیل مهاجرت به کانادا می تواند به افراد در تسریع روند مهاجرت به این کشور کمک نماید.

وکیل برای مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کاری

از دیگر مواردی که برای مهاجرت به کانادا بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است ویزای کاری است؛ زیرا با توجه به شرایط زندگی در کانادا و شرایط خوب کاری در این کشور مشاهده می‌شود سالانه افراد زیادی اقدام به مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار می کنند‌.

توجه داشته باشید از آنجایی که برای مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار نیاز به کسب امتیازاتی می باشد استفاده از وکیل مهاجرت به کانادا می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

زیرا مراحلی برای این امر وجود دارد که به طور حتم افراد به تنهایی از عهده آن بر نخواهند آمد و  همچنین در بعضی از استان های این کشور به صورت مجزا اقدام به جذب نیروی متخصص می شود که گرفتن این اطلاعات از وکیل مهاجرت می تواند بسیار راه حل مناسبی باشد.

لیست وکلای مهاجرت به کانادا

  1. مهرانه طباطبایی وکیل مهاجرت به کانادا

    خانم مهرانه طباطبایی یکی از وکلای توانمند در زمینه مهاجرت به کانادا برای ایرانیان می باشد ایشان با سابقه چندین ساله و تعداد بسیار پرونده موفق در زمینه مهاجرتی توانسته است خود را به عنوان یکی از بهترین وکلای مهاجرتی به کشور کانادا معرفی نماید.

    همچنین خانم مهرانه طباطبایی یکی از اعضای خوشنام شورای نظارت بر مشاوران امور مهاجرت به کانادا می باشد سر کار خانم مهرانه طباطبایی به دلیل موفقیت های بسیار در حوزه مهاجرت به کانادا در امور اخذ اجازه کار و اخذ پذیرش تحصیلی و دیگر موارد مهاجرتی توانسته است برای خود و مجموعه کاری خود شهرتی جهانی به ارمغان بیاورد.

    شرکت مهاجرتی خانم مهرانه طباطبایی یکی از قدیمی ترین وکلای مهاجرت به کانادا محسوب می شود و با صداقت خود و همچنین پشتکار بسیار در امر دریافت پاسپورت کانادا میتوان ایشان را به عنوان یکی از بهترین و کیل های مهاجرت به کانادا عنوان کرد.

  2. فرزانه ابروانی وکیل مهاجرت به کانادا

خانم فرزانه ابروانی یکی از بهترین وکلای مهاجرت به کانادا در زمینه های زیر می باشد.

خانم فرزانه ابروانی علاوه بر موارد ذکر شده بالا در دیگر زمینه های مهاجرت همچون دانشجویی و ازدواج هم فعالیت دارد و توانسته است طی سالهای فعالیت خود پرونده های موفق در کارنامه خود داشته باشد.

خانم فرزانه ابروانی به عنوان وکیل مهاجرت به کانادا در ایران، آمریکا و کانادا دفاتر اختصاصی خود می باشدکه با این کار توانسته است پرونده های بسیاری جذب و به سرانجام برساند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *