آموزش گرفتن وقت سفارت سوئد

ما در این مطلب قصد داریم که آموزش گرفتن وقت سفارت سوئد را برای شما عزیزان توضیح دهیم. کشور سوئد یکی از مقاصد عالی برای سفرهای توریستی می باشد اما متاسفانه سفارت سوئد ایران به به سختی ویزا صادر می کند به طوری که برای وارد شدن به سوئد بایستی دعوتنامه داشته باشید که این دعوتنامه میتواند شامل یکی از موارد زیر باشد:

  • دعوتنامه دیدار از دوستان و اقوام
  • دعوتنامه نمایشگاهی
  • دعوتنامه تجاری
  • دعوتنامه سمینار و همایش
  • دعوتنامه تحصیلی

برای ورود به کشور سوئد بهتر است یکی از موارد بالا را داشته باشید. چرا که روند صدور ویزای سوئد بر خلاف دیگر کشورهای اتحادیه اروپا می باشد.

آموزش گرفتن وقت سفارت سوئد

اختلافات سفارت سوئد با دیگر سفارت های اروپایی

  1. برای درخواست و صدور ویزا دیگر کشورهای اروپایی شما به شرکت های واسط تشریف میبرید اما برای ویزای سوئد شما باید به سفارت این کشور در تهران ، خيابان پاسدران، بالاتر از فرمانيه، خيابان بوستان، نبش کوچه نسترن، پلاک 27 باید مراجعه کنید.
  2. دیگر سفارت ها مبالغ صدور ویزا که 60 یورو می باشد رو به صورت دستی از شما دریافت میکنند اما در سفارت سوئد مبلغ باید به صورت آنلاین پرداخت شود.
  3. فرم درخواست ویزا در دیگر کشور ها به صورت دستی تکمیل  ارائه می شود اما در سفارت سوئد باید به صورت انلاین تکمیل و ارسال شده باشد.
  4. مدارک لازم برای ویزای سوئد باید به صورت انلاین ارسال شده باشد و همچنین یک نسخه از ترجمه و اصل مدرک در روز مشخص شده در سفارت همراه شما باشد. اما در دیگر سفارت ها تمامی مدارک باید حضوری تحویل داده شود.
  5. برای دریافت وقت سفارت سوئد شما فقط 60 یورو هزینه میکنید اما در دیگر کشور 60 یورو برای سفارت هزینه میشود و 19 یورو و هم به خاطر خدمات شرکت واسط هزینه دریافت می شود.

قیمت وقت سفارت سوئد

قیمت اخذ وقت سفارت سوئد 200 هزار تومان می باشد که این مبلغ شامل پر کردن فرم سفارت و راهنمایی های شما خواهد بود.

پرداخت آنلاین هزینه سفارت سوئد

همانطور که در بالا مطالعه نمودید هزینه سفارت سوئد 60 یورو را به صورت آنلاین پرداخت باید شود.برای آموزش گرفتن وقت سفارت سوئد و برای پرداخت آنلاین شما نیازمند داشتن کارت های اعتباری معتبر می باشد ( تاکید میشود برای سفارت مهم می باشد که مبلغ توسط چه کارتی پرداخت شده است و پیشنهاد میکنیم از هر کارتی استفاده نکنید ).

نوبت دهی سفارت سوئد

اگر قصد سفر به سوئد را دارید پیشنهاد میکنیم که 90 روز قبل از تاریخ پرواز اقدام به دریافت وقت سفارت سوئد نمایید چرا که معمولا وقت های سفارت سوئد به صورت یک ماه جلوتر پر می باشد و گذشته از آن شما باید زمان کافی برای تکمیل مدارک و ترجمه مدارک هم داشته باشید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.