آموزش گرفتن وقت سفارت سوئد

آموزش گرفتن وقت سفارت سوئد احتمالا هدف شما از وارد شدن به این سایت این است خود شما بتوانید کارهای مربوط به سفارت سوئد انجام دهید. فعالیت های که میتوانید شما در خصوص وقت سفارت سوئد انجام دهید متفوات است و یک از وقت های شما روند و پروسه خاص خود را دارد که در اینجا تمامی موارد را بیان خواهیم کرد.

[aparat id=’Mwnh1′]

در داخل گوگل احتمالا یکی از این موارد را جستجو کرده اید و گوگل ما را به شما پیشنهاد داده است :

 • آموزش گرفتن وقت سفارت سوئد
 • نحوه گرفتن وقت سفارت سوئد
 • طریقه گرفتن وقت سفارت سوئد
 • راهنمای وقت سفارت سوئد
 • چگونه از سفارت سوئد وقت بگیریم
 • گرفتن وقت سفارت سوئد در ایران

ما این نوید و اطمینان را به شما میدهیم که در این مطلب به مواردی اشاره میکنیم که تا الان کسی به شما نگفته است و یا در این پروسه دریافت وقت سفارت سوئد با آن رو به رو خواهید شد. قبل از شروع کردن راجب گرفتن وقت سفارت سوئد پیشنهاد میکنیم که این کلیپ کوتاه در مورد سوئد را حتما بینید چرا که در ادامه به شما خواهیم گفت که این کلیپ به کمک شایانی به شما خواهد کرد که ویزای سوئد را بگیرید.

[aparat id=”wXfpe”]

هدف ما از ارائه آموزش وقت سوئد:

ما در این مطلب قصد داریم که آموزش گرفتن وقت سفارت سوئد را برای شما عزیزان توضیح دهیم. کشور سوئد یکی از مقاصد عالی برای سفرهای توریستی می باشد اما متاسفانه سفارت سوئد ایران به سختی ویزا صادر می کند به طوری که برای وارد شدن به کشور سوئد در بالای 90% موارد ویزا بایستی دعوتنامه داشته باشید که این دعوتنامه میتواند شامل یکی از موارد زیر باشد:

 • دعوتنامه دیدار از دوستان و اقوام
 • دعوتنامه نمایشگاهی
 • دعوتنامه تجاری
 • دعوتنامه سمینار و همایش
 • دعوتنامه تحصیلی
 • دعوتنامه ورزشی
 • دعوتنامه پزشکی
 • دعوتنامه ازدواج
 • دعوتنامه پذیرش دوره های کوتاه مدت آموزشی / تخصصی

برای ورود به کشور سوئد بهتر است یکی از موارد بالا را داشته باشید. چرا که روند صدور ویزای سوئد بر خلاف دیگر کشورهای اتحادیه اروپا می باشد.لازم به ذکر است در این سالها برخی افراد با داشتن دعوتنامه و مدرک بسیار قوی اما به دلایلی ریجکت شدن. که میتوان به برخی از این دلایل اشاره ای کوتاه داشت که عبارتند از :

 1. نداشتن توانایی مالی برای هزینه های سفر
 2. نامشخص بودن محل اقامت در سوئد
 3. نامعلوم بودن هدف سفر به سوئد
 4. نداشتن اطمینان از بازگشت به کشور ایران
 5. و دیگر موارد …

اطلاعات مفید در مورد سفارت سوئد:

متاسفانه سفارت سوئد در برخی از پرونده ها دلایلی ریجکتی که اعمال میکند با شرایط درخواست کننده مطابقت ندارد. پس این مورد را مطلع باشید با وجود داشتن مدارک کامل و صحیح باز هم امکان ریجکتی شما خواهد بود.متاسفانه یکسری از افراد در آژانس های گردشگری یا موسسات مهاجرتی و یا افراد حقیقی این ادعا را دارند که ما در سفارت سوئد آشنا داریم و میتوانیم ویزای شما را 100% و تضمینی دریافت کنیم. ما به اطمینان و تجربه چندین ساله خدمت شما عرض میکنیم که هیچ کسی در سفارت نه آشنایی دارد و نه میتواند ویزای شما را با لابی گری یا پرداخت هزینه ای دریافت کند ما به عنوان همراه و مشاور شما پیشنهاد میکنیم از افرادی که این پیشنهاد و ادعا را دارند دوری کنید چرا که با حرف ها و قول های که به شما میدهند فقط و فقط به دنبال پول و سرمایه شما هستند.

آموزش گرفتن وقت سفارت سوئد

تفاوت های سفارت سوئد با دیگر سفارت های اروپایی

 1. برای درخواست و صدور ویزا دیگر کشورهای اروپایی شما به شرکت های واسط تشریف میبرید اما برای ویزای سوئد شما باید به سفارت این کشور در تهران ، خيابان پاسدران، بالاتر از فرمانيه، خيابان بوستان، نبش کوچه نسترن، پلاک 27 باید مراجعه کنید.
 2. دیگر سفارت ها مبالغ صدور ویزا که 60 یورو می باشد رو به صورت دستی از شما دریافت میکنند اما در سفارت سوئد مبلغ باید به صورت آنلاین پرداخت شود.
 3. فرم درخواست ویزا در دیگر کشور ها به صورت دستی تکمیل  ارائه می شود اما در سفارت سوئد باید به صورت آنلاین تکمیل و ارسال شده باشد.
 4. مدارک لازم برای ویزای سوئد باید به صورت آنلاین ارسال شده باشد و همچنین یک نسخه از ترجمه و اصل مدرک در روز مشخص شده در سفارت همراه شما باشد. اما در دیگر سفارت ها تمامی مدارک باید حضوری تحویل داده شود.
 5. برای دریافت وقت سفارت سوئد شما فقط 60 یورو هزینه میکنید اما در دیگر کشور 60 یورو برای سفارت هزینه میشود و 19 یا 29 یورو و هم به خاطر خدمات شرکت واسط هزینه دریافت می شود.

قیمت وقت سفارت سوئد

قیمت اخذ وقت سفارت سوئد 200 هزار تومان می باشد که این مبلغ شامل پر کردن فرم سفارت و راهنمایی های شما خواهد بود. سفارت سوئد بر خلاف دیگر سفارت ها فرم را باید قبل از رفتن به داخل سفارت به صورت آنلاین تکمیل کنید این فرم بعد از تکمیل شدن یک نسخه از آن برای اداره مهاجرت سوئد اراسال میشود یک نسخه از آن برای سفارت سوئد در ایران و یک نسخه دیگر برای شما می باشد که باید آن را چاپ کنید و به همراه مدارک با خود به سفارت ارائه دهید. اگر هم در اطلاعات درج شده در فرم اشتباهی رخ داده است در روز مصاحبه میتوانید این مورد را به آفیسر اعلام کنید و در همان جا میتوانید فرم درخواست ویزا را به صورت دستی تکمیل کنید.

پرداخت آنلاین هزینه سفارت سوئد

همانطور که در بالا مطالعه نمودید هزینه سفارت سوئد 80 یورو را به صورت آنلاین پرداخت باید شود.برای گرفتن وقت سفارت سوئد و برای پرداخت آنلاین شما نیازمند داشتن کارت های اعتباری معتبر می باشد ( تاکید میشود برای سفارت مهم می باشد که مبلغ توسط چه کارتی پرداخت شده است و پیشنهاد میکنیم از هر کارتی استفاده نکنید ). چرا که در سالهای اخیر مساهده شده است افرادی در اروپا با دادن پیشنهادهای در صدد جلب نظر شما میدهند مثلا ما این مبلغ رو با 200 هزر تومن کمتر از دیگران این کار را انجام میدهیم اما بهتر است بدانید که این افراد برای شما هم پرداخت رو انجام میدهند و کانفرم پرداخت را هم به شما میدهند اما نکته مهم این است که در روز مصاحبه به شما اعلام میشود که مبلغ پرداختی شما مورد تایید اداره مهاجرت سوئد نمی باشد و مجدد این مبلغ را باید پرداخت کنید.

نوبت دهی سفارت سوئد

اگر قصد سفر به سوئد را دارید پیشنهاد میکنیم که 90 روز قبل از تاریخ پرواز اقدام به دریافت وقت سفارت سوئد نمایید چرا که معمولا وقت های سفارت سوئد به صورت یک ماه جلوتر پر می باشد و گذشته از آن شما باید زمان کافی برای تکمیل مدارک و ترجمه مدارک هم داشته باشید.

نحوه و چگونه گرفتن وقت سفارت سوئد

برای دریافت وقت سفارت سوئد شما میتوانید وارد سایت سفارت سوئد در ایران شوید ( https://www.swedenabroad.se/en/embassies/iran-teheran ) و در آنجا با توجه به لینک مربوطه اقدام به درخواست وقت سفارت نمایید. اما از انجایی که تجربه ما یاری میکند پیشنهاد میکنیم که این کار را در صورتی خودتون انجام دهید که قبلا تجربه این کار کسب کرده اید و یا به شخص یا آژانسی این مورد را بسپارید که تخصص و تجربه کافی در خصوص تکمیل کردن فرم سفارت و پرداخت داشته باشد.چرا که این فرم شامل دو نسخه می باشد نسخه اول به اداره مهاجرت سوئد ارسال میشود که در جریان تمامی مشخصات شما باشد برای صدور ویزا و نسخه دوم برای خود سفارت می باشد که در پرونده شما درج میگردد.

به همین دلیل اگر در درج اطلاعات در فرم و یا پرداخت سفارت مشکلی پیش بیاید سفارت عملا شما را ریجکت خواهد کرد. چرا که سفارت سوئد در ایران به صورت واضح بیان کرده است که اگر اطلاعات درج شده در فرم درخواست شما با مدارک ارائه شده مغایرت داشته باشد ما شما را ریجکت خواهیم کرد.

با توجه به توضیحات بالا پیشنهاد میکنم که در گرفتن وقت سفارت سوئد ریسک نکنید و این کار را به اهل فن بسپارید. به همین منظور پیشنهاد میکینم وارد این لینک ( وقت سفارت سوئد ) شوید و با کارشناسان سفارت سوئد صحبت کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.