وقت سفارت اسپانیا

تماس فوری 👇 ( Phone )

02191025510

تماس از طریق تلفن 👇 ( Phone )

ارتباط از طریق واتس اپ 👇 ( WhatsApp )

 

 

[aparat id=’Mwnh1′]

وقت سفارت اسپانیا را باید از طریق شرکت کارگزاری سفارت اسپانیا دریافت کرد اگر تجربه این کار را ندارید پیشنهاد میکنم که پروسه اخذ وقت سفارت اسپانیا را به شخص یا شرکتی که در این زمینه تجربه دارد بسپارید چرا که با جزدیات کار کامل آشنا است اما اگر شما در این پروسه اشتباهی انجام دهید میتواند شما در لیست سیاه سفارت قرار بگیرید. وقت سفارت اسپانیا از زمان درخواست شما بین 5 تا 15 روز بعد خواهد بود که شما باید شخصا به کارگزاری سفارت مراجعه کنید و مدارک مورد نیاز مربوط به نوع سفر و درخواست خود را به سفارت اسپانیا ارائه دهید.

اطلاعات مهم درباره وقت سفارت اسپانیا

تعیین وقت سفارت اسپانیا از خدمات ارائه‌شده مجموعه ما است. در این قسمت مجموعه ما تمامی تلاش خود را کرده است تا همه نکات مهم و کلیدی موردنیاز شمارا برای دریافت وقت سفارت اسپانیا در این مطلب عنوان کنیم و شمارا از خواندن مطالب دیگر در این رابطه بی‌نیاز کنیم.

باید ذکر کرد که تمامی مدارک موردنیاز گفته‌شده در این پست برای تعیین وقت سفارت شما الزامی و در راستای انجام امور شما بدون کم‌وکاست هست پس بسیار بجاست که آن‌ها را جدی بگیرید.

اطلاعات مهم درباره وقت سفارت اسپانیا

تعیین وقت سفارت اسپانیا

امروزه همه می‌دانند که برای سر به کشورهای اروپایی چه حوزه شین گن و چه کشورهایی که عضو پیمان شین گن نیستند موظف به اخذ ویزا هستید. در رابطه با کشورهای اروپایی باید گفت که باید چند رو پیش از سفر خود درخواست اخذ ویزا دهید و برای اخذ ویزا باید ابتدا از سفارت کشور موردنظرتان درخواست وقت سفارت کنید.

در همین راستا بران شدیم تا تمامی نکات و مراحل دریافت وقت سفارت اسپانیا را برای شما متقاضیان عزیز عنوان کنیم تا بتوانید بدون بروز مشکل و در حداقل زمان اقدام به اخذ ویزا کنید و سفری خوش و آسوده را تجربه کنید. لازم به ذکر است که ویزا انواع مختلفی دارد که بسته به هدف سفر شما به چند دسته تقسیم می‌شود که در ادامه‌ی این متن به معرفی تک‌تک آن‌ها و کاربردشان می‌پردازیم

 • ویزای توریستی کشور اسپانیا.
 • ویزای تجاری و یا ویزای کار کشور اسپانیا.
 • ویزای ترانزیت فرودگاهی در اسپانیا.
 • ویزای ترانزیت دریایی کشور اسپانیا.
 • ويزاي برای اعضاي خانواده و شهروندان اتحاديه اروپا یا حوزه اقتصادي اروپا (که شامل پدر و مادر و فرزندان می‌شود ) در کشور اسپانیا.
 • ویزای دانشجویی  اسپانیا.
 • ویزای اقامت اسپانیا.
 • ویزای سایر موارد.

آدرس سفارت اسپانیا در تهران

آدرس سفارت اسپانیا در تهران است: خیابان پاسداران شمالی، پایین تر از چهارراه فرمانیه، نبش نارنجستان چهارم، پلاک ۱
مجتمع تجاری آرتمیس ، طبقه دوازدهم که پیشنهاد می شود قبل از حضور در محل سفارت حتما وقت سفارت را تهیه نمایید چرا که طبق قوانین داخلی سفارت اسپانیا ورود بدون وقت سفارت ممکن نمی باشد.

همان‌طور که پیشتر گفته شد پیش از مراجعه به سفارت باید نسبت به اخذ وقت سفارت اسپانیا اقدام کرده و با تمامی مدارک به سفارت مراجعه کنید. یکی از نکات مهم و ضروری که باید به آن توجه کنید این است که بهترین کار تهیه مدارک جداگانه به تعداد اشخاصی که نیاز به ویزا برای سفر خوددارند به‌طور مثال پر کردن فرم به تعداد متقاضی و تهیه پاسپورت‌های مجزا برای اشخاص متقاضی دریافت ویزا از نکات الزامی دریافت ویزا هست.

گفتنی است که هزینه تهیه ویزا چیزی در حدود 60 تا 76 یورو هست که بدون واسطه و مستقیم به مسئولین سفارت پرداخت می‌شود و بدون استرداد هست. باید بدانید که سفارت اسپانیا یکی از ادارات رسمی کشور اسپانیا در کشور ما هست و پیش از حضور در این سفارت درخواست وقت سفارت اسپانیا دهید و مدارک خود را به‌صورت کامل و بدون نقص به همراه داشته باشد تا در مراحل اخذ ویزای خود وقفه و خللی ایجاد نشود.

توصیه ما به شما این است که برای این کار و بخصوص تعیین وقت سفارت اسپانیا از طریق مراکز فعال در این زمینه و متخصصان این امر اقدام کنید . همچنین شما از طریق مطالب این سایت می‌توانید بدون مشکل مراحل مربوط به‌وقت سفارت اسپانیا و اخذ ویزای اسپانیا را انجام دهید.

محل سفارت اسپانیا در تهران

ویزای توریستی کشور اسپانیا

ویزای توریستی در کل در مورد کشورهای عضو شین گن صدق می‌کند که جهت سفر گردشگران به‌صورت تفریحی و توریستی به کشورهای شینگن هست، مدت این ویزای حداکثر 90 روز بوده و با مراجعه به سفارت کشور موردنظر می‌توانید ویزای توریستی را اخذ کنید.

قیمت و هزینه ویزای توریستی اسپانیا

باید بدانید که در مورد هزینه این نوع از ویزا باید گفت که بستگی بسیاری به زمان اخذ ویزای دارد اما در این زمان هزینه اخذ این ویزا برای افراد بالغ 76 و برای کودکان 6 تا 12 چیزی در حدود 51 یورو هست.

مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای توریستی کشور اسپانیا

همان‌طور که گفته شد و می‌دانید برای اخذ ویزای اسپانیا باید مدارکی را تهیه و تکمیل نمایید و مراحلی را انجام دهید که تعیین وقت سفارت اسپانیا یکی از مهم‌ترین آن‌هاست.

 • تعیین وقت از سفارت اسپانیا.
 • رزرو هتل موردنظرتان.
 • فرم تکمیل‌شده برای اخذ ویزای اسپانیا.
 • سه قطعه عکس کاملاً رنگی و با زمینه سفید (عمر عکس نباید بیش از 6 ماه باشد).
 • بلیت هواپیمای اسپانیا.
 • یک عدد فیش حقوقی مربوط به مسافر.
 • پرینت حساب بانکی مسافر همراه با مهر  و امضای بانکی ( ترجمه‌شده به انگلیسی).
 • تهیه بیمه مسافرتی.
 •  نامه‌ای مبنی بر اشتغال مسافر به کار.

مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای توریستی کشور اسپانیا

لازم به ذکر است برای دانشجویان محترم نامه اشتغال به تحصیل و کپی کارت شناسایی الزامی است. جهت انجام تمامی موارد به‌صورت درست به شما پیشنهاد می‌شود تا کمی زودتر از برنامه جهت تعیین وقت سفارت اسپانیا اقدام کرده تا ناهماهنگی در برنامه سفر شما رخ ندهد.

نکته قابل‌ذکر در این قسمت این هست که دانشجویان موظف به تهیه کپی مدرک اشتغال به تحصیل و کپی کارت شناسایی هستند . برای جلوگیری از بروز مشکل بهتر است که کمی پیش از سفر خود نسبت به تعیین وقت سفارت اسپانیا و تهیه مدارک اقدام کنید تا با محدودیت زمانی مواجه نشوید.

ویزای تجاری و یا کاری (بیزانس- Business)

بنابر اطلاعاتی که در سایت سفریتو ذکرر شده، یکی از نکات اصلی در ویزای کاری یا تجاری  این است که در صورت اخذ ویزای توریستی شما فقط 90 روز اجازه حضور در کشور اسپانیا رادارید اما در مورد ویزای کاری این مورد صادق نیست و این نوع ویزا نیز از طریق سفارت اسپانیا اقدام کنید.

مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای تجاری کشور اسپانیا 

همان‌طور که منطق حکم می‌کند می‌دانیم که ویزای تجاری برای بزرگ‌سالان هست و هزینه دریافتان چیزی در حدود 76 یورو هست و همان‌طور که گفته شد مستقیماً به سفارت یا نمایندگان تعیین‌شده سفارت پرداخت می‌شود که با توجه به زمان درخواست ویزای تجاری می‌تواند تغییر کند. به خاطر داشته باشید که این نوع ویزا نیز مدارکی مشابه به مدارک ویزای توریستی دارد و می‌توانید به‌راحتی این نوع ویزای را از سفارت دریافت کنید .

لازم به ذکر بوده که پس از تعیین وقت سفارت اسپانیا و تهیه و کامل کردن مدارک موردنیاز و تحویل آن به سفارت ، کارکنان سفارت نسبت به تائید صلاحیت متقاضی اقدام می‌کنند و این پروسه در حدود 21 روز کاری به طول می‌انجامد به همین دلیل است که ما بر روی زمان‌بندی برای گرفتن وقت سفارت اسپانیا تأکیدداریم.

ويزاي اعضاي خانواده در اسپانیا براي شهروندان اتحاديه اروپا

این نوع ویزا مخصوص اشخاصی است که فردی از اعضای خانواده خود را در اسپانیا دارند و با دعوت‌نامه رسمی اعضای خانواده خود اقدام به اخذ ویزای اسپانیا می‌کنند. به خاطر داشته باشید که اخذ این نوع ویزا فقط با دعوت‌نامه از سوی اعضای خانواده امکان‌پذیر است.

ویزای ترانزیت فرودگاهی کشور اسپانیا

و اما ویزای ترانزیت ، همان‌طور که از نامش پیداست مختص کسانی است که تنها قصد عبور از کشور اسپانیا را داشته و حق خروج از فرودگاه را نداند ، البته این نوع ویزا بیشتر برای حمل‌ونقل کالاها از مسیر هوایی کشور و یا توقف بالاجبار در کشور اسپانیاست.

با توجه به مطالب گفته‌شده متقاضیان سفر به اسپانیا می‌توانند با تعیین وقت سفارت اسپانیا از پیش و با تهیه و تکمیل مدارک موردنیاز با مراجعه به سفارت اسپانیا اقدام به دریافت ویزای اسپانیا کنند.

ویزای ترانزیت دریایی کشور اسپانیا 

ویزای ترانزیت دریایی این اجازه را به دریافت‌کننده خود می‌دهد تا به مدت پنج روز در محدوده شین گن کشور اسپانیا تردد کند و یا حمل‌ونقل کالای دریایی خود را انجام دهید ، همان‌طور که از نوع این ویزای پیداست اخذ این نوع ویزا برای سفرهای توریستی توصیه نمی‌شود و کاملاً غیرمعقول هست.

با ذکر تمامی این نکات شما می‌توانید با تعیین نوع ویزای موردنیاز و تعیین وقت سفارت اسپانیا و تکمیل مدارک به سفارت مراجعه کنید و مراحل اخذ ویزای اسپانیا را تکمیل کنید.

ویزای پزشکی کشوراسپانیا

ویزای پزشکی برای کسانی است که معالجه بیماری آن‌ها مشروط به حضور در بیمارستان‌های کشور اسپانیاست و برای اخذ این نوع ویزا نیاز به ترجمه مدارک پزشکی و بیمارستانی بیمار در ایران رادارید. نکته مهم در مورد این نوع ویزای این است که شما باید مدارکی مبنی بر تعیین وقت کلینیک در اسپانیا دارید که مواد آن باید کاملاً هماهنگ شده باشد و این نوع ویزا نیز نیاز به تائید سفارت اسپانیا دارد.

ویزای پزشکی کشوراسپانیا

ویزای شینگن کشور اسپانیا 

ویزای شین گن از پرطرفدارترین ویزای تا در آسیاست . ویزای شین گن مختص کشورهای عضو پیمان شین گن است که برای دریافتان در مورد کشور اسپانیا باید بعد از تعیین وقت سفارت اسپانیا با تمامی مدارک خود بدون کم‌وکاست به سفارت مراجعه کرده و پس از تعیین صلاحیت شما ویزای برای شما صادر می‌شود.

به‌طورکلی ویزای اسپانیا به چهار گروه A , B , C  و D تقسیم‌بندی شده که بسته به هدف سفر شما هرکدام ویژگی‌هایی دارند.

ویزای نوع A : در این نوع ویزای شما مجاز به گذر از کشور اسپانیا هستید و مجاز به خارج شدن از فرودگاه و منطقه شین گن نیستید.

ویزای نوع B  : ویزای اسپانیایی که 3 ماه به شما اجازه ورود و خروج از اسپانیا را می‌دهد.

ویزای نوع C : این نوع ویزا، ویزای توریستی است که با داشتن آن می‌توانید 90 رو زد اسپانیا به گردشگری بپردازید.

ویزای نوع D : این نوع ویزا ویزایی است که مورداستفاده تجار است. دارندگان این ویزا اجازه چندین بار ورود و خروج از اسپانیا رادارند.

شرح مدارک موردنیاز برای گرفتن وقت سفارت اسپانیا و دریافت ویزا 

هرکسی که قصد اخذ ویزای اسپانیا را دارد باید پیش از آن نسبت به اخذ وقت سفارت اسپانیا اقدام کرده و زمان‌بندی درست را برای تعیین این وقت کنید تا دچار مشکل و کمبود وقت نشوید . برای وقت سفارت اسپانیا فوری ، باید مدارکی را تهیه کنید که در ادامه به ذکر آن‌ها می‌پردازیم:

 • اصل گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار دو عدد کپی از صفحه نخست گذرنامه.
 • از تمام صفحه‌های شناسامِ کپی تهیه کنید.
 • عکس 3 * 4 (عمر عکس باید حداکثر 6 ماه باشد،رنگی،تمام‌رخ، پس‌زمینه سفید).
 • کپی سند مالکیت از تمام صفحات که به نام مسافر است.
 • تهیه تمکن مالی که از بانک صادرشده به همراه ریز پرینت شش ماه آخر حساب‌جاری.
 • کپی قراردادهای سپرده‌های کوتاه‌مدت یا بلندمدت برای متقاضیانی که حساب‌های سپرده دارند.
 • پرینت 6ماه آخر حساب بانکی که روی سربرگ انگلیسی بانک و مهرشده است.
 • مدارک شغلی دانشجویان و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها: کارت بین‌المللی دانشجویی یا کپی از حکم استخدامی عضو هیئت‌علمی دانشگاه.
 • کپی آخرین حکم کارگزینی و فیش حقوقی شش ماه آخر مختص کارمندهای بخش دولتی.
 • برای کارمندهای بخش خصوصی یک گواهی اشتغال به کار که ترجمه‌شده به زبان انگلیسی است.
 • کسبه : یک کپی از جواز کسب و یا کارت بازرگانی.
 • یک کپی از گذرنامه فعلی و ویزاهای قبلی (آمریکا –کانادا –شن گن –سوئیس –انگلیس –استرالیا).
 • ضمانت‌نامه بانکی حداقل 25 میلیون تومان (بابت هر نفر) ترجمه مدارک به انگلیسی باید باشد و مهرو امضای رسمی بانک باشند.
 • اصل بلیت هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت‌وبرگشت به مقصد اسپانیا.
 • رسید رزرو هتل در یک یا چند شهر اسپانیا برای کل مدت اقامت.
 • بیمه مسافرتی الزامی بوده.

شرح مدارک موردنیاز برای گرفتن وقت سفارت اسپانیا و دریافت ویزا 

کشور اسپانیا 

اسپانیا که در جنوب غربی اروپا واقع‌شده از کشورهای زیبا و جذاب که سالانه پذیرای گردشگران بسیاری است. مساحت این کشور در حدود ۵۰۴۷۸۲ است که فقط  درصد آن از آب تشکیل‌شده است. طبق آمارگیری‌های اخیر این کشور  میلیون نفر جمعیت دارد. پایتخت آن مادرید و واحد پول آن یورو است.

سفر به اسپانیا بدون شک خاطره‌انگیز خواهد بود. ما در این مطلب قصد داریم تا در مورد تعیین وقت سفارت اسپانیا و مراحل دریافت ویزای آن توضیح دهیم. حکومت اسپانیا مبنی بر دموکراسی و با مجلس و قوانین پادشاهی اداره می‌شود. اقتصاد این کشور نوزدهمین اقتصاد توسعه‌یافته و بزرگ دنیاست.

اسپانیا یکی از متحدین و عضو پیمان شین گن است که برای سفر به آن نیاز به اخذ ویزای شین گن دارید و با مراجعه به سفارت در وقت سفارت اسپانیا تعیین‌شده خود  می‌توانید مراحل دریافت ویزا را به اتمام برسانید.

اقلیم و آب‌وهوای کشور اسپانیا 

شناخت وضعیت آب‌وهوایی کشوری که قصد سفر به آن رادارید به شما کمک می‌کند تا سفری راحت و بدون مشکل داشته باشید . در مورد اسپانیا  با دارا بودن دشت‌های وسیع و کوهستان‌های زیبا و مرتفع دارای متنوع‌ترین آب‌وهوا در میان کشورهای اروپایی است .

در گرم‌ترین وقت سال بیشترین درجه هوا که به ثبت رسیده 47 درجه و کمترین منفی 32 درجه بوده است. بهار در اسپانیا مطلوب‌ترین شرایط آب‌وهوایی و زیباترین فصل سال در اسپانیاست ازاین‌رو به بهترین زمان سفر به این کشور معروف شده است.

مذهب و مردم کشور اسپانیا 

شاید گفتن این حرف برای شما توریست تا بخصوص ما ایرانی تا جالب باشد که این کشور از گذشته به سرزمین شیعه شهره بوده است و نان آندلس به این سرزمین بازمی‌گردد. این کشور متمدن و بسیار غنی در قاره اروپا دارای مردمی مهمان‌نواز و بسیار مهربان خون گرم است که سالانه پذیرای 50 میلیون گردشگر هست

مردم اسپانیا به ادای آداب مذهبی خود بسیار پایبند نیستند و چیزی بیش از 59 درصد مذهبیان این کشور بسیار کم به کلیسا می‌روند ، اما این مطلب به این معنی نیست که مردم مقید و مذهبی در این کشور وجود ندارند مردم بسیاری به مسیحیت و احیای کلیسا و مراسم‌های مذهبی خود پایبند و مقید هستند.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

آیا در سفارت اسپانیا هر کسی باید به صورت انفرادی درخواست وقت سفارت نماید ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله.
چون سفارت اسپانیا برای هر شخص پرونده ایجاد میکنید به همین خاطر باید برای ورود به سفارت اسپانیا حتما به صورت جداگانه وقت سفارت اسپانیا را درخواست و اخذ نمود.

چه مدارکی باید مورد تایید سفارت اسپانیا برسد ؟

برای اخذ ویزای اسپانیا شما باید مدارک هویتی خود که شامل :
• شناسنامه
• کارت ملی
• پاسپورت
و مدارک مالی که شامل :
• نامه تمکن مالی
• نامه گردش حساب
• سهام شرکت
و اسناد ملکی شامل :
• سند منزل
• سند مغازه
• سند زمین
را به همراه داشته باشید.

در صورتی که قبلا ریجکت شده باشم چقدر شانس دریافت ویزای اسپانیا وجود دارد ؟

در صورت ریجکتی شما باید ابتدا در صدد رفع ریجکتی خود باشید. اگر به هر دلیلی امکان رفع ریجکتی نباشد شما میتوانید بعد از گذشت 3 تا 6 ماه درخواست ویزا داشته باشید.

درصد ریجکتی سفارت اسپانیا چقدر است ؟

درصد ریجکتی سفارت اسپانیا چقدر است ؟

آیا می شود وقت سفارت را به شخص دیگری واگذار کرد ؟

با توجه به قوانین داخلی سفارت اسپانیا در حال حاشر این امکان وجود ندارد چرا وقت سفارت اسپانیا شما براساس شماره پاسپورت رزرو و تایید میشود و از آنجای که شماره پاسپورت همچون کد ملی یکتا می باشد واگذاری وقت سفارت اسپانیا به شخص دیگر غیر ممکن می باشد

ایا می شود وقت سفارت اسپانیا را کنسل کرد ؟

در پاسخ به این سوال میتوان گفت بله .
شما این حق را دارید که وقت رزرو شده خود را کنسل نمایید برای انجام این کار شما از این اموزش میتوانید کمک بگیرید. ( آموزش کنسل کردن وقت سفارت اسپانیا )

در صورت ریجکت از سفارت اسپانیا چه مبالغی برگشت داده می شود ؟

با توجه به قوانین داخلی سفارت اسپانیا در صورت ریجکت شدن هیچ هزینه ای از طرف سفارت به مسافر یا مسافران عودت داده نمی شود.

در صورت ریجکت شدن از سفارت اسپانیا آیا حق اعتراض دارم ؟

در صورت ریجکت شدن از سفارت اسپانیا این حق برای شما محفوظ است که اعتراض نمایید برای انجام اعتراض طبق آموزش زیر عمل نمایید. ( اموزش اعتراض به ریجکت شدن سفارت اسپانیا )

برای سفارت اسپانیا رزرو هتل و رزرو پرواز چگونه باید باشد ؟

اگر حضور شما در اسپانیا به منظور کنفرانس یا شرکت در مراسم خاصی می باشد بهتر است که کانفرم نهایی هتل و پرواز را تهیه نمایید و به سفارت اسپانیا ارائه دهید .
و اما اگر حضور شما در اسپانیا برای دیدار اقوام یا توریستی می باشد شما میتوانید هم کانفرم نهایی را به سفارت ارائه بدیهید و هم رزرو هتل و پرواز .

من اطلاعات لازم برای دریافت وقت سفارت را اشتباه وارد کردم الان چکار باید کرد ؟

اگر در ثبت اطلاعات خود برای اخذ وقت سفارت اسپانیا مواردی را اشتباه درج کرده اید از طریق آموزش زیر میتوانید این مشکل را حل نمایید. ( آموزش تغییر اطلاعات ثبت شده وقت سفارت اسپانیا )

بعد از ارسال مدارک چند روز بعد وقت سفارت مشخص می شود ؟

بنا به نوع درخواست شما زمان تاییده ای مدارک شما در سفارت اسپانیا کاملا متفاوت می باشد. اما در کل تاییده ای اولیه سفارت اسپانیا بین 30 دقیقه الی 72 ساعت میتواند طول بکشد.

آیا وقت سفارت به صورت تضمینی می باشد ؟

بله وقت سفارت اسپانیا به صورت تضمینی دریافت می شود و به شما ارائه میگردد.

ایا دریافت وقت سفارت اسپانیا برای یک تاریخ مشخص امکان پذیر است ؟

با توجه اذغام فعلی در درخواست ها به سفارت اسپانیا این امکان در حال حاضر وجود ندارد. درخواست شما با توجه به زمان های خالی که در سفارت اسپانیا است فقط قابل ارائه می باشد.

هزینه های مربوط به سفارت اسپانیا شامل چه مواردی است ؟

برای دریافت ویزای اسپانیا هزینه های متفاوتی وجود دارد که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
• هزینه دریافت وقت سفارت اسپانیا
• هزینه ترجمه مدارک
• هزینه سفارت
• هزینه خدمات اضافی

آیا در سفارت اسپانیا آشنایی دارید برای سریعتر وقت گرفتن ؟

متاسفانه تعدادی افراد سودجو به بیان این جمله که ما در سفارت اسپانیا آشنا داریم هدف در گمراه نمودن مسافران دارند و با جدیدت عرض میکنیم که هیچ شخصی در سفارت اسپانیا آشنایی ندارد برای اخذ وقت فوری اسپانیا یا دریافت فوری ویزای اسپانیا.

آیا می شود وقت سفارت اسپانیا را به جلو انداخت ؟

متاسفانه این امکان وجود ندارد که وقت سفارت تعیین شده خود را به زمان های زودتری تبدیل کرد.

چند روز مانده به تاریخ سفر باید درخواست وقت سفارت اسپانیا بدم ؟

با توجه به شلوغی بین از حد سفارت اسپانیا در ایران شما باید حدود 4 الی 6 ماه زودتر از زمان سفر خود درخواست وقت سفارت اسپانیا داده باشید.

فرم درخواست سفارت اسپانیا به چه زبان باید تکمیل شود ؟

سفارت اسپانیا در ایران جزء محدود سفارت های می باشد که مدارک را به زبان فارسی دریافت میکند به همین منظور شما میتوانید مدارک خود را به زبان فارسی تکمیل و ارائه دهید . اما فرم اپلیکیشن به دلیل ساختاری انگلیسی پیشنهاد میشود هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی تکمیل نمایید.

مدت زمان اعتبار ویزاهای صادر شده از سفارت اسپانیا چند وقت می باشد ؟

ویزاهای که توسط سفارت اسپانیا در ایران صادر می شود کاملا متفاوت می باشد اما این مدت زمان میتواند از 10 روز تا 90 روز متغیر باشد.

ایا برای دریافت ویزای اسپانیا داشتن دعوتنامه ضروری است ؟

برای دریافت ویزای کشور اسپانیا داشتن دعوتنامه الزامی نیست اما با وجود دعوتنامه اسپانیا پروسه دریافت ویزای شما راحتتر خواهد بود و شانس دریافت ویزای اسپانیا بالاتر خواهد رفت.

هزینه درخواست ویزای اسپانیا چقدر است ؟

هزینه های لازم برای دریافت ویزای اسپانیا متغیر می باشد اما مواردی که شما باید برای ویزای اسپانیا هزینه کنید شامل:
• هزینه دریافت وقت سفارت اسپانیا
• هزینه ترجمه مدارک
• هزینه سفارت
• هزینه خدمات اضافی

شرایط تمدید ویزای اسپانیا به چه صورت است ؟

برای تمدید ویزای اسپانیا شما باید دلایل محکمی قابل ارائه داشته باشید و دلایل دیگری هم هست که میتوان با بیان انها ویزای خود رو برای چند روز تمدید کرد که این دلایل عبارتند از :
• سیل
• زلزله
• طوفان
و اگر به دنبال تمدید با زمان بیشتری هستید شما باید دلایل بسیار محکمتری ارائه بدید که میتوان به این موارد اشاره کرد:
• درمان پزشکی
• مرگ خویشاوند نزدیک
• زایمان
البته ناگفته نماند درخواست شما باید توسط مامور مهاجرت تایید گردد که بتوانید در کشور اسپانیا چند روز بیشتر بمانید.

درخواست ویزای مولتی از سفارت اسپانیا برای بار اول امکان پذیر است ؟

بله امکان درخواست ویزای مولتی برای اولین بار از سفارت اسپانیا امکانپذیر است اما توجه نمایید که سفارت اسپانیا این حق دارد دارد که به شما ویزای یکبار ورود یا دوبار ورود و یا مولتی بدهد.
اما بهتر است بدانید معمولا سفارت اسپانیا با درخواست مولتی کسانی موافقت میکند که دارای تراول هیستوری زیادی باشند.

شرایط درخواست ویزای مولتی به سفارت اسپانیا به چه صورت می باشد ؟

شرایط درخواست ویزای مولتی به سفارت اسپانیا به چه صورت می باشد ؟

درخواست ویزای فوری به سفارت اسپانیا به چه صورت است ؟

سفارت اسپانیا معمولا برای دلایل بشر دوستانه ویزای فوری صادر میکنند که این دلایل شامل :
• بیماری
• مرگ خویشاوند
• و…
لازم به ذکر است که با ارائه مستندات قوی میتوانید ویزای اسپانیا فوری بگیرید در غیر این صورت به هیچ عنوان امکانپذیر نمی باشد.

مدارک لازم سفارت اسپانیا برای ویزای پیوست به خانواده چیست ؟

مدارک لازم برای اخذ ویزای پیوست عبارتند از :
• فرم درخواست
• عکس گذرنامه
• گذرنامه شخص ایرانی
• گذرنامه شخص اسپانیای
• سند ازدواج
• وکالت نامه ازدواج
• شناسنامه زوجین
• مدرک زبان A1
• بیمه مسافرتی

مدت زمان صدور ویزا در سفارت اسپانیا چقدر است ؟

صدور ویزای اسپانیا بعد از ورود شما به سفارت اسپانیا معمولا بین 14 تا 21 روز زمان میبرد. و در مواقعی هم شاهد بودیم که یک هفته ویزای افراد صادر شده است و یا بیشتر از 21 روز هم صدور ویزا زمان برده است اما در کا زمان 14 تا 21 روز اختصاص دهید.

مدارک لازم سفارت اسپانیا برای ویزای توریستی چیست ؟

توجه: از همه‌ی مدارک باید یک کپی هم موجود باشد. اصل مدارک بعد از مطابقت به شما برگردانده می‌شود و کپی آن‌ها در پرونده‌ شما در سفارت اسپانیا می‌ماند.
• شناسنامه ایرانی
• گذرنامه
• سه قطعه عکس رنگی ۴*۶
• اسنادی مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی
– برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه‌ی آخرین حکم کارگزینی
– برای کارمندان بخش خصوصی‌: گواهی اشتغال به کار
– برای صاحبان شرکت‌های خصوصی: ترجمه‌ی روزنامه رسمی شرکت به همراه رزومه‌ی شرکت به زبان انگلیسی، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی.
– برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها: کارت بین‌المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی.
– برای مشاغل آزاد: ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی
• پرینت حساب بانکی
• ترجمه‌ یک سند مالکیت دو سری کپی از اصل مدارک فارسی
• بیمه مسافرتی
• بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت
• واچر قطعی هتل در یک یا چند شهر هتل در اسپانیا

مدارک لازم سفارت اسپانیا برای ویزای کاری چیست ؟

لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• فرم درخواست برای اقامت بلند مدت
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• شناسنامه
• مدرکی دال بر وجود رابطه کاری
• مدارک تحصیلی ایران
• تأییدیه اعتبار مدرک تحصیلی در اسپانیا

• مدارک مربوط به سوابق کاری
• رزومه
• گواهی مبنی بر معلومات زبان اسپانیای یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر

مدارک لازم سفارت اسپانیا برای ویزای تجاری چیست ؟

لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• دعوتنامه تجاری
• فرم درخواست برای اقامت بلند مدت
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• شناسنامه
• مدرکی دال بر وجود رابطه کاری
• مدارک مربوط به سوابق کاری
• گواهی مبنی بر معلومات زبان اسپانیای یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر

مدارک لازم سفارت اسپانیا برای ویزای تحصیلی چیست ؟

لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• فرم درخواست
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• اثبات امکان تأمین مالی هزینه های زندگی
• شناسنامه
• مدارک تحصیلی ایران
• تأییدیه اعتبار مدرک تحصیلی در اسپانیا
• گواهی مبنی بر معلومات زبان اسپانیای یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.