رزرو وقــــــت

سفارت اسپانیا

تماس رایگان برای مشاوره تخصصی :

کـارشـنـاسـان

امــــور ویــــزا و ســــــــفــــــــارت

خانم الوند

02126404990

آقای رحیمی

02126404991

خانم آتنا الوند

02141256422

در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.

از زبان مخاطبان

وقت سفارت

بشنوید

آقای نجار

آقای حسینی

خانم عباسی

آقای حسینی

ثبت درخواست مشاوره رایگان 

اطلاعات تماس با وقت سفارت

02141256422

تهران. میرداماد. خ مفتح جنوبی (نفت جنوبی). خ تابان پلاک 3 واحد 15
همه روزه - 9 صبح تا 5 عصر

وقت سفارت اسپانیا

وقت سفارت اسپانیا را باید از طریق شرکت کارگزاری سفارت اسپانیا دریافت کرد اگر تجربه این کار را ندارید پیشنهاد میکنم که پروسه اخذ وقت سفارت اسپانیا را به شخص یا شرکتی که در این زمینه تجربه دارد بسپارید چرا که با جزئیات کار کامل آشنا است. توجه داشته باشید که اگر شما در این پروسه اشتباهی انجام دهید، این اشتباه می تواند شما را در لیست سیاه سفارت قرار دهد. وقت سفارت اسپانیا از زمان درخواست شما بین 5 تا 15 روز بعد خواهد بود که شما باید شخصا به کارگزاری سفارت مراجعه کنید و مدارک مورد نیاز مربوط به نوع سفر و درخواست خود را به سفارت اسپانیا ارائه دهید.

اطلاعات مهم درباره وقت سفارت اسپانیا

تعیین وقت سفارت اسپانیا از خدمات ارائه‌شده مجموعه ما است. در این قسمت مجموعه ما تمامی تلاش خود را کرده است تا همه نکات مهم و کلیدی موردنیاز شما را برای دریافت وقت سفارت اسپانیا در این مطلب عنوان کنیم و شما را از خواندن مطالب دیگر در این زمینه بی‌نیاز کنیم.

باید ذکر کرد که تمامی مدارک موردنیاز گفته‌شده در این پست برای تعیین وقت سفارت شما الزامی و در راستای انجام امور شما بدون کم‌وکاست هست پس بجاست که آن‌ها را جدی بگیرید.

اطلاعات مهم درباره وقت سفارت اسپانیا

تعیین وقت سفارت اسپانیا

امروزه همه می‌دانند که برای سفر به کشورهای اروپایی چه حوزه شینگن و چه کشورهایی که عضو پیمان شینگن نیستند موظف به اخذ ویزا هستید. در رابطه با کشورهای اروپایی باید گفت که باید چند روز پیش از سفر خود درخواست اخذ ویزا دهید و برای اخذ ویزا باید ابتدا از سفارت کشور موردنظرتان درخواست وقت سفارت کنید.

در همین راستا بر آن شدیم تا تمامی نکات و مراحل دریافت وقت سفارت اسپانیا را برای شما متقاضیان عزیز عنوان کنیم تا بتوانید بدون بروز مشکل و در حداقل زمان اقدام به اخذ ویزا کنید و سفری خوش و آسوده را تجربه کنید. لازم به ذکر است که ویزا انواع مختلفی دارد که بسته به هدف سفر شما به چند دسته تقسیم می‌شود که در ادامه‌ی این متن به معرفی تک‌تک آن‌ها و کاربردشان می‌پردازیم

 • ویزای توریستی کشور اسپانیا.
 • ویزای تجاری و یا ویزای کار کشور اسپانیا.
 • ویزای ترانزیت فرودگاهی در اسپانیا.
 • ویزای ترانزیت دریایی کشور اسپانیا.
 • ويزا برای اعضاي خانواده و شهروندان اتحاديه اروپا یا حوزه اقتصادي اروپا (که شامل پدر و مادر و فرزندان می‌شود ) در کشور اسپانیا.
 • ویزای دانشجویی  اسپانیا.
 • ویزای اقامت اسپانیا.
 • ویزای سایر موارد.

آدرس سفارت اسپانیا در تهران

آدرس سفارت اسپانیا در تهران است: تهران، خیابان شریعتی، روبروی ظفر، مجتمع نگین ظفر، طبقه ۹ واحد ۲۲

که پیشنهاد می شود قبل از حضور در محل سفارت حتما وقت سفارت را تهیه نمایید چرا که طبق قوانین داخلی سفارت اسپانیا ورود بدون وقت سفارت ممکن نمی باشد.

همان‌طور که پیشتر گفته شد پیش از مراجعه به سفارت باید نسبت به اخذ وقت سفارت اسپانیا اقدام کرده و با تمامی مدارک به سفارت مراجعه کنید. یکی از نکات مهم و ضروری که باید به آن توجه کنید این است که بهترین کار تهیه مدارک جداگانه به تعداد اشخاصی که نیاز به ویزا برای سفر خود دارند به‌طور مثال پر کردن فرم به تعداد متقاضی و تهیه پاسپورت‌های مجزا برای اشخاص متقاضی دریافت ویزا، از نکات الزامی دریافت ویزا هست.

گفتنی است که هزینه تهیه ویزا چیزی در حدود 60 تا 76 یورو هست که بدون واسطه و مستقیم به مسئولین سفارت پرداخت می‌شود و بدون استرداد هست. باید بدانید که سفارت اسپانیا یکی از ادارات رسمی کشور اسپانیا در کشور ما هست و پیش از حضور در این سفارت درخواست وقت سفارت اسپانیا دهید و مدارک خود را به‌صورت کامل و بدون نقص به همراه داشته باشد تا در مراحل اخذ ویزای خود وقفه و خللی ایجاد نشود.

توصیه ما به شما این است که برای این کار و بخصوص تعیین وقت سفارت اسپانیا از طریق مراکز فعال در این زمینه و متخصصان این امر اقدام کنید . همچنین شما از طریق مطالب این سایت می‌توانید بدون مشکل مراحل مربوط به‌وقت سفارت اسپانیا و اخذ ویزای اسپانیا را انجام دهید.

محل سفارت اسپانیا در تهران

ویزای توریستی کشور اسپانیا

ویزای توریستی در کل در مورد کشورهای عضو شینگن صدق می‌کند که جهت سفر گردشگران به‌صورت تفریحی و توریستی به کشورهای شینگن هست، مدت این ویزا حداکثر 90 روز بوده و با مراجعه به سفارت کشور موردنظر می‌توانید ویزای توریستی را اخذ کنید.

قیمت و هزینه ویزای توریستی اسپانیا

باید بدانید که در مورد هزینه این نوع از ویزا باید گفت که بستگی به زمان اخذ ویزای شما دارد اما در این زمان هزینه اخذ این ویزا برای افراد بالغ 110 و برای کودکان 6 تا 12 چیزی در حدود 60 یورو هست.

مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای توریستی کشور اسپانیا

همان‌طور که گفته شد و می‌دانید برای اخذ ویزای اسپانیا باید مدارکی را تهیه و تکمیل نمایید و مراحلی را انجام دهید که تعیین وقت سفارت اسپانیا یکی از مهم‌ترین آن‌هاست.

 • تعیین وقت از سفارت اسپانیا.
 • رزرو هتل موردنظرتان.
 • فرم تکمیل‌شده برای اخذ ویزای اسپانیا.
 • سه قطعه عکس کاملاً رنگی و با زمینه سفید (عمر عکس نباید بیش از 6 ماه باشد).
 • بلیت هواپیمای اسپانیا.
 • یک عدد فیش حقوقی مربوط به مسافر.
 • پرینت حساب بانکی مسافر همراه با مهر  و امضای بانکی ( ترجمه‌شده به انگلیسی).
 • تهیه بیمه مسافرتی.
 •  نامه‌ای مبنی بر اشتغال مسافر به کار.

مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای توریستی کشور اسپانیا

لازم به ذکر است برای دانشجویان محترم نامه اشتغال به تحصیل و کپی کارت شناسایی الزامی است. جهت انجام تمامی موارد به‌صورت درست به شما پیشنهاد می‌شود تا کمی زودتر از برنامه جهت تعیین وقت سفارت اسپانیا اقدام کرده تا ناهماهنگی در برنامه سفر شما رخ ندهد.

نکته قابل‌ذکر در این قسمت این هست که دانشجویان موظف به تهیه کپی مدرک اشتغال به تحصیل و کپی کارت شناسایی هستند . برای جلوگیری از بروز مشکل بهتر است که کمی پیش از سفر خود نسبت به تعیین وقت سفارت اسپانیا و تهیه مدارک اقدام کنید تا با محدودیت زمانی مواجه نشوید.

ویزای تجاری و یا کاری (بیزینس- Business)

بنابر اطلاعاتی که در سایت سفریتو ذکر شده، یکی از نکات اصلی در ویزای کاری یا تجاری این است که در صورت اخذ ویزای توریستی شما فقط 90 روز اجازه حضور در کشور اسپانیا را دارید اما در مورد ویزای کاری این مورد صادق نیست و برای این نوع ویزا نیز از طریق سفارت اسپانیا اقدام کنید.

مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای تجاری کشور اسپانیا 

همان‌طور که منطق حکم می‌کند می‌دانیم که ویزای تجاری برای بزرگ‌سالان هست و هزینه دریافت ان چیزی در حدود 110 یورو هست و همان‌طور که گفته شد مستقیماً به سفارت یا نمایندگان تعیین‌شده سفارت پرداخت می‌شود که با توجه به زمان درخواست ویزای تجاری می‌تواند تغییر کند. به خاطر داشته باشید که این نوع ویزا نیز مدارکی مشابه به مدارک ویزای توریستی دارد و می‌توانید به‌راحتی این نوع ویزا را از سفارت دریافت کنید .

لازم به ذکر بوده که پس از تعیین وقت سفارت اسپانیا و تهیه و کامل کردن مدارک موردنیاز و تحویل آن به سفارت ، کارکنان سفارت نسبت به تائید صلاحیت متقاضی اقدام می‌کنند و این پروسه در حدود 21 روز کاری به طول می‌انجامد به همین دلیل است که ما بر روی زمان‌بندی برای گرفتن وقت سفارت اسپانیا تأکید داریم.

ويزاي اعضاي خانواده در اسپانیا براي شهروندان اتحاديه اروپا

این نوع ویزا مخصوص اشخاصی است که فردی از اعضای خانواده خود را در اسپانیا دارند و با دعوت‌نامه رسمی اعضای خانواده خود اقدام به اخذ ویزای اسپانیا می‌کنند. به خاطر داشته باشید که اخذ این نوع ویزا فقط با دعوت‌نامه از سوی اعضای خانواده امکان‌پذیر است.

ویزای ترانزیت فرودگاهی کشور اسپانیا

و اما ویزای ترانزیت ، همان‌طور که از نامش پیداست مختص کسانی است که تنها قصد عبور از کشور اسپانیا را داشته و حق خروج از فرودگاه را نداند ، البته این نوع ویزا بیشتر برای حمل‌ونقل کالاها از مسیر هوایی کشور و یا توقف بالاجبار در کشور اسپانیاست.

با توجه به مطالب گفته‌شده متقاضیان سفر به اسپانیا می‌توانند با تعیین وقت سفارت اسپانیا از پیش و با تهیه و تکمیل مدارک موردنیاز با مراجعه به سفارت اسپانیا اقدام به دریافت ویزای اسپانیا کنند.

ویزای ترانزیت دریایی کشور اسپانیا 

ویزای ترانزیت دریایی این اجازه را به دریافت‌کننده خود می‌دهد تا به مدت پنج روز در محدوده شینگن کشور اسپانیا تردد کند و یا حمل‌ونقل کالای دریایی خود را انجام دهید ، همان‌طور که از نوع این ویزای پیداست اخذ این نوع ویزا برای سفرهای توریستی توصیه نمی‌شود و کاملاً غیرمعقول هست.

با ذکر تمامی این نکات شما می‌توانید با تعیین نوع ویزای موردنیاز و تعیین وقت سفارت اسپانیا و تکمیل مدارک به سفارت مراجعه کنید و مراحل اخذ ویزای اسپانیا را تکمیل کنید.

ویزای پزشکی کشوراسپانیا

ویزای پزشکی برای کسانی است که معالجه بیماری آن‌ها مشروط به حضور در بیمارستان‌های کشور اسپانیاست و برای اخذ این نوع ویزا نیاز به ترجمه مدارک پزشکی و بیمارستانی بیمار در ایران دارید. نکته مهم در مورد این نوع ویزا این است که شما باید مدارکی مبنی بر تعیین وقت کلینیک در اسپانیا داشته باشید که موارد آن کاملاً هماهنگ شده باشد و این نوع ویزا نیز نیاز به تائید سفارت اسپانیا دارد.

ویزای پزشکی کشوراسپانیا

ویزای شینگن کشور اسپانیا 

ویزای شینگن از پرطرفدارترین نوع ویزا در آسیاست . ویزای شینگن مختص کشورهای عضو پیمان شینگن است که برای دریافت آن در مورد کشور اسپانیا باید بعد از تعیین وقت سفارت اسپانیا با تمامی مدارک خود بدون کم‌وکاست به سفارت مراجعه کرده و پس از تعیین صلاحیت، ویزا برای شما صادر می‌شود.

به‌طورکلی ویزای اسپانیا به چهار گروه A , B , C  و D تقسیم‌بندی شده که بسته به هدف سفر شما هرکدام ویژگی‌هایی دارند.

ویزای نوع A : در این نوع ویزای شما مجاز به گذر از کشور اسپانیا هستید و مجاز به خارج شدن از فرودگاه و منطقه شینگن نیستید.

ویزای نوع B  : ویزای اسپانیایی که 3 ماه به شما اجازه ورود و خروج از اسپانیا را می‌دهد.

ویزای نوع C : این نوع ویزا، ویزای توریستی است که با داشتن آن می‌توانید 90 روز در اسپانیا به گردشگری بپردازید.

ویزای نوع D : این نوع ویزا ویزایی است که مورداستفاده تجار است. دارندگان این ویزا اجازه چندین بار ورود و خروج از اسپانیا رادارند.

شرح مدارک موردنیاز برای گرفتن وقت سفارت اسپانیا و دریافت ویزا 

هرکسی که قصد اخذ ویزای اسپانیا را دارد باید پیش از آن نسبت به اخذ وقت سفارت اسپانیا اقدام کرده و زمان‌بندی درست را برای تعیین این وقت اختیار کنید تا دچار مشکل و کمبود وقت نشوید . برای وقت سفارت اسپانیا فوری ، باید مدارکی را تهیه کنید که در ادامه به ذکر آن‌ها می‌پردازیم:

 • اصل گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار دو عدد کپی از صفحه نخست گذرنامه.
 • از تمام صفحه‌های شناسامه کپی تهیه کنید.
 • عکس 3 * 4 (عمر عکس باید حداکثر 6 ماه باشد،رنگی،تمام‌رخ، پس‌زمینه سفید).
 • کپی سند مالکیت از تمام صفحات که به نام مسافر است.
 • تهیه تمکن مالی که از بانک صادرشده به همراه ریز پرینت شش ماه آخر حساب‌جاری.
 • کپی قراردادهای سپرده‌های کوتاه‌مدت یا بلندمدت برای متقاضیانی که حساب‌های سپرده دارند.
 • پرینت 6ماه آخر حساب بانکی که روی سربرگ انگلیسی بانک و مهرشده است.
 • مدارک شغلی دانشجویان و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها: کارت بین‌المللی دانشجویی یا کپی از حکم استخدامی عضو هیئت‌علمی دانشگاه.
 • کپی آخرین حکم کارگزینی و فیش حقوقی شش ماه آخر مختص کارمندهای بخش دولتی.
 • برای کارمندهای بخش خصوصی یک گواهی اشتغال به کار که ترجمه‌شده به زبان انگلیسی است.
 • کسبه : یک کپی از جواز کسب و یا کارت بازرگانی.
 • یک کپی از گذرنامه فعلی و ویزاهای قبلی (آمریکا –کانادا –شن گن –سوئیس –انگلیس –استرالیا).
 • ضمانت‌نامه بانکی حداقل 25 میلیون تومان (بابت هر نفر) ترجمه مدارک به انگلیسی باید باشد و مهرو امضای رسمی بانک باشند.
 • اصل بلیت هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت‌وبرگشت به مقصد اسپانیا.
 • رسید رزرو هتل در یک یا چند شهر اسپانیا برای کل مدت اقامت.
 • بیمه مسافرتی الزامی بوده.

شرح مدارک موردنیاز برای گرفتن وقت سفارت اسپانیا و دریافت ویزا 

کشور اسپانیا 

اسپانیا که در جنوب غربی اروپا واقع‌ شده از کشورهای زیبا و جذاب که سالانه پذیرای گردشگران بسیاری است. مساحت این کشور در حدود ۵۰۴۷۸۲ است که فقط ۱٫۰۴ درصد آن از آب تشکیل‌شده است. طبق آمارگیری‌های اخیر این کشور 47 میلیون نفر جمعیت دارد. پایتخت آن مادرید و واحد پول آن یورو است.

سفر به اسپانیا بدون شک خاطره‌انگیز خواهد بود. ما در این مطلب قصد داریم تا در مورد تعیین وقت سفارت اسپانیا و مراحل دریافت ویزای آن توضیح دهیم. حکومت اسپانیا مبنی بر دموکراسی و با مجلس و قوانین پادشاهی اداره می‌شود. اقتصاد این کشور نوزدهمین اقتصاد توسعه‌یافته و بزرگ دنیاست.

اسپانیا یکی از متحدین و عضو پیمان شینگن است که برای سفر به آن نیاز به اخذ ویزای شینگن دارید و با مراجعه به سفارت در وقت سفارت اسپانیا تعیین‌شده خود  می‌توانید مراحل دریافت ویزا را به اتمام برسانید.

اقلیم و آب‌وهوای کشور اسپانیا 

شناخت وضعیت آب‌وهوایی کشوری که قصد سفر به آن رادارید به شما کمک می‌کند تا سفری راحت و بدون مشکل داشته باشید . در مورد اسپانیا با دارا بودن دشت‌های وسیع و کوهستان‌های زیبا و مرتفع دارای متنوع‌ترین آب‌وهوا در میان کشورهای اروپایی است .

در گرم‌ترین وقت سال بیشترین درجه هوا که به ثبت رسیده 47 درجه و کمترین منفی 32 درجه بوده است. بهار در اسپانیا مطلوب‌ترین شرایط آب‌وهوایی و زیباترین فصل سال در اسپانیاست ازاین‌رو به بهترین زمان سفر به این کشور معروف شده است.

مذهب و مردم کشور اسپانیا 

شاید گفتن این حرف برای شما به عنوان توریست، بخصوص برای ما ایرانی ها، جالب باشد که این کشور از گذشته به سرزمین شیعه مشهور بوده است و داستان آندلس به این سرزمین بازمی‌گردد. این کشور متمدن و بسیار غنی در قاره اروپا دارای مردمی مهمان‌نواز و بسیار مهربان و خونگرم است که سالانه پذیرای 50 میلیون گردشگر هست

مردم اسپانیا به ادای آداب مذهبی خود زیاد پایبند نیستند و چیزی بیش از 59 درصد مذهبیان این کشور بسیار کم به کلیسا می‌روند ، اما این مطلب به این معنی نیست که مردم مقید و مذهبی در این کشور وجود ندارند مردم بسیاری به مسیحیت و احیای کلیسا و مراسم‌های مذهبی خود پایبند و مقید هستند.

 

احتمالا شما جزو آن دسته از افرادی هستید که میخواهید کارتان به نحوه عالی و با نظارت خود شما پیش رود که این کار شما قابل تقدیر است و ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که بعد از مطالعه این مطلب به خیلی از سوالات و نیازهای شما پاسخ داده ایم. و به همین دلیل شرکت گوگل و کاربران این لطف و حمایت را به ما داشته اند که بتوانیم اطلاعات درست و صحیح در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس مطمن باشید که اطلاعات درج شده کاملا بروز بوده و دل سوزانه این مطالب برای شما درج شده است و در صورت هرگونه سوال میتوانید در پایین همین مطلب سوال خود را مطرح و در کمتر از چند ساعت پاسخ آن به ایمیل شما ارسال میشود.

[aparat id=’e5DFh’]

کشور اسپانیا به خاطر توریست پذیر بودن و با وجود جاذبه های توریستی بیشمار همیشه در بین ایرانیان از جایگاه خاصی برخورد بوده است. سفارت اسپانیا نسبت به دیگر سفارت های اروپایی نسبتا خلوت است و شما میتوانید وقت خود را برای 2 تا 30 روز اینده رزرو نمایید.

آموزش گرفتن وقت سفارت اسپانیا

تفاوت های سفارت اسپانیا با دیگر سفارت ها

سفارت اسپانیا کارگزاری خاص به خود را دارد که به آدرس تهران، خیابان شریعتی، روبروی ظفر، مجتمع نگین ظفر، طبقه ۹ واحد ۲۲ می باشد. وقت های سفارت اسپانیا کاملا آنلاین و از طریق سایت سفارت انجام میشود. وقت های سفارت برای ویزای اسپانیا معمولا آزاد است و برای هر تاریخ یا ساعتی که نیاز داشته باشید موجود است البته ناگفته نماند در زمان هایی که در فصل مسافرت قرار بگیریم تاریخ های وقت سفارت با تاخیر هم مواجه می شود.

انواع وقت سفارت اسپانیا

وقت های سفارت اسپانیا شامل کوتاه مدت و بلند مدت می باشد . وقت های کوتاه مدت برای کسانی است که قصد سفر برای یکی از موارد زیر را دارند :

 • توریستی
 • تجاری
 • دیدار از دوستان و فامیل
 • کنگره و سیمنار
 • ورزشی
 • هنری و فرهنگی
 • پزشکی

موارد بالا از آن دسته مواردی هستند که نیازمند دریافت ویزای 1 الی 90 روزه می باشند و نهایت اعتبار ویزاهای این دسته 90 روز است. اما دسته دیگری هم وجود دارد که به ویزاهای بلتد مدت مشهور است این ویزاها برای کسانی صادر میشود که قصد سفر به دلایل زیر دارند :

 • پزشکی تحت درمان
 • تحصیلی
 • سرمایه گذاری
 • خرید ملک
 • پیوست
 • ازدواج
 • ثبت شرکت
 • کاری

موارد ذکر شده در بالا برای کسانی صادر می شود که ادله کافی برای صدور این نوع ویزا را داشته باشند یعنی مشخص باشد قصد دارند بیشتر از 90 روز در کشور اسپانیا اقامت داشته باشند.

لیست مدارک لازم برای سفارت اسپانیا

سفارت اسپانیا برای هر یک از ویزاهای خود لیست مدارک جدگانه ارائه داده است که با هم شباهت های هم دارند اما شما با توجه به دلیل سفر حتما لیست مدارک مربوطه را تهیه نمایید. و با توجه به قوانین سفارت آنها را مرتبط و کامل نمایید و در روز مصاحبه همراه خود ببرید. لیست مدارک با توجه به دلیل سفر شما :

 • لیست مدارک ویزای توریستی اسپانیا
 • لیست مدارک ویزای تجاری اسپانیا
 • لیست مدارک ویزای ترانزیت فرودگاهی اسپانیا
 • لیست مدارک ویزای ترانزیت دریایی اسپانیا
 • لیست مدارک ویزای دیدار از خانواده و دوستان اسپانیا
 • لیست مدارک ویزای کاری اسپانیا
 • لیست مدارک ویزای پزشکی اسپانیا
 • لیست مدارک ویزای ازدواج اسپانیا
 • لیست مدارک ویزای ورزشی اسپانیا

قیمت وقت سفارت اسپانیا

هزینه اخذ وقت سفارت اسپانیا معمولا 2 میلیون تومان است که این مبلغ برای دریافت وقت سفارت و تکمیل کردن فرم درخواست ویزا می باشد. اما متاسفانه ما با مواردی برخورد کرده ایم که بعضی از آژانس ها و یا شرکت ها مبالغ بسیار بالای برای این موضوع اخذ میکنند که جای تاسف دارد.

مراحل و شرایط پرداخت هزینه های سفارت

بعد از ورود به کارگزاری سفارت اسپانیا و انجام مراحل کاری در نهایت شما باید مبالغی را پرداخت نمایید که این مبالغ برای هزینه سفارت و کارگزاری است که یکجا از شما اخذ می شود. لیست هزینه ها عبارتند از:

 • افراد 0 تا 6 سال رایگان
 • افراد 6 تا 12 سال 40 یورو
 • افراد 12 سال به بالا 80 یورو

باید پرداخت کنند این هزینه مختص سفارت اسپانیا می باشد و بابت بررسی مدارک از شما اخذ می شود به علاوه این مبلغ شما باید مبلغ 29 یورو بابت خدمات کارگزاری پرداخت نمایید. مبالغ گفته شده در بالا کاملا به یورو باید پرداخت شود.

شرایط و نوبت دهی سفارت اسپانیا

وقت های سفارت اسپانیا با توجه به تاریخ سفر ما میتواند از 2 تا 20 روز رزرو نمایید در زمانهای خلوت شما میتوانید وقت 2 روزه آینده رزرو کنید و در زمانهای شلوغ برای 20 روز آینده رزرو نمایید. فقط توجه کنید که حتما باید تمامی مدارک در زمان حضور شما در سفارت اماده و همراه شما باشد. و نکته ای که باید در وقت گیری توجه کنید این است که طبق قوانین سفارت اسپانیا از روزی که به کارگزاری سفارت مراجعه می کنید تا روزی که می خواهید از کشور خارج شوید نباید بیشتر از 90 روز باشد و در صورت مشاهده این موارد می توانند درخواست شما را ریجکت کنند.

نحوه و چگونه گرفتن وقت سفارت اسپانیا

برای گرفتن وقت سفارت اسپانیا شما می توانید به سایت سفارت مراجعه و مراحل آن را طی کنید اما پیشنهاد میکنم که اگر شما و یا دیگر افراد آشنا تجربه گرفتن وقت اسپانیا دارند اقدام به دریافت وقت نمایید در غیر این صورت بهتر است از افرادی که آشنایی کامل با نحوه گرفتن وقت و تجربه کافی در این زمینه دارند راهنمایی بگیرید، چرا که با درج اشتباه هر کلمه از اطلاعات خواسته شده، امکان دارد به راحتی شما در روز مصاحبه دچار مشکل شوید و پرونده شما مورد تایید قرار نگیرد. شما میتوانید از همکاران ما در بخش ( وقت سفارت اسپانیا ) کمک بگیرید.

دسترسی سریع به مطالب این مقاله

سایت سفریتو

سایت سفریتو به عنوان کارگزار وقت سفارت در تهران فعالیت دارد. برای درخواست ویزای اتحادیه اروپا و تایید مدارک متقاضیان، از مجموعه ما کمک بگیرید. سایت سفریتو مستقر در تهران با اخذ مدارک، درخواست ویزا و ارسال آن به تمامی سفارت خانه ها، روند بررسی درخواست ها را تسریع کرده است.

سایت سفریتو پس از بررسی مدارک، نتیجه پذیرش یا رد درخواست ویزا را اعلام می کند و ویزای مورد نظر برای افراد صادر می شود. رزرو وقت سفارت یکی از دغدغه های علاقه مندان به سفر به کشورهای خارجی به ویژه آلمان، ایتالیا، هلند و… است.

به دلیل حجم بالای درخواست‌ها و به‌ ویژه افزایش تعداد علاقه‌مندان به درخواست ویزا، بسیاری از سفارت‌ها در ایران نمی‌توانند به متقاضیان وقت ملاقات فوری یا سریع ارائه دهند.

به منظور ساده‌سازی رویه‌ها، سایت وقت سفارت تمامی مراحل درخواست، دریافت، تحویل مدارک را برعهده میگیرد تا متقاضیان کمتر درگیر روند پیچیده سفارت ها شوند.

در نهایت پس از تایید مدارک ویزای صادر شده، می توانید ویزای صادر شده را نیز از طریق سایت سفریتو دریافت کنید. برای تعیین وقت و تحویل مدارک ویزا به سایت سفریتو مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *