کشور کانادا یکی از پهناورترین و قدرتمندترین کشورهای قاره آمریکا می باشد که سفارت کانادا در حال حاضر در کشور ایران واقع بوده و یکی از مهم ترین سفارت های واقع در کشورمان به شمار می آید. متقاضیان جهت اخذ ویزای کانادا بایستی ابتدا اقدام به گرفتن وقت سفارت خانه کانادا نمایند. سفارت کشور کانادا در تهران خیابان استاد مطهری واقع شده است که در روز حضور در سفارت خانه بایستی به این آدرس مراجعه کنید.

سفارت کانادا

دانستنی های کشور و سفارت کانادا

کشور کانادا یکی از وسیع ترین و پهناورترین کشورهای قاره آمریکا می باشد که با داشتن درآمد اقتصادی بسیار مناسب و فرهنگ غنی یکی از قدرتمندترین و معروف ترین کشورهای آمریکایی به شمار می آید. سفارت کانادا به عنوان نمایندگی این کشور در کشورهای خارجی واقع می باشد که جهت رسیدگی به امور حقوقی شهروندان خارج کشور و صدور ویزای کانادا فعالیت می کند. با توجه به روابط گرم و تنگاتنگ کشور کانادا با ایران در حال حاضر سفارت خانه کشور کانادا در ایران شهر تهران قرار گرفته است.

مسافران و توریست های ایرانی برای سفر به کشور کانادا می بایست اقدام به اخذ و دریافت ویزای مربوطه کانادا نمایند. از انواع ویزاهای کشور کانادا می توان به ویزای تحصیلی، سرمایه گذاری و توریستی اشاره نمود که برای دریافت پاسپورت و ویزای این کشور حتما بایستی از راه های قانونی از طریق وب سایت سفارت کانادا اقدامات لازم را انجام و گام های مربوطه برای این امر را طی کنید. سفیر کانادا در کشور ایران فردی بسیار قدرتمند و مهمی است این فرد نماینده کشور کانادا بوده و از اختیارت تامی برخوردار است و میتواند با تشخیص صلاحیت افراد اجازه صدور ویزای کانادا و ورود افراد به خاک این کشور را بدهد.

آدرس سفارت کانادا

تمامی افرادی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند بایستی قبل از سفر خود ویزای مربوطه را تهیه و اخذ کنند که لازمه اخذ ویزای کانادا در وهله اول مراجعه به سفارت کانادا و گرفتن وقت سفارت خانه می باشد؛ که در بخش بعدی در این خصوص صحبت های خواهیم داشت. با توجه این که در سال های اخیر کشور ایران چندان رابطه سیاسی با کشور کانادا نداشته اما با این حال شاهد صف های طولانی در جلوی درب سفارت کانادا می باشیم که این امر نشان دهنده این است که افراد بسیاری با اهداف مختلف این کشور را برای مهاجرت و سفر خود در اولویت قرار می دهند.

آدرس سفارت خانه کانادا: تهران – خیابان استاد مطهری – خیابان شهید سرافراز – پلاک 57

تلفن سفارت خانه کانادا: 0218152

کد پستی: 15868

نمابر: 88757054

آدرس رسمی وب سایت سفارت خانه کانادا را می توانید از آژانس های مربوطه نیز جویا شوید.

آدرس سفارت کانادا

گرفتن وقت سفارت کانادا

متقاضیان برای اخذ و دریافت ویزای خود می توانند با مراجعه به وب سایت رسمی سفارت کانادا اقدام به گرفتن وقت سفارت کشور کانادا نمایند. همان طور که در بخش های قبلی نیز اشاره کردیم اخذ و گرفتن وقت سفارت اولین گامی می باشد که متقاضیان بایستی این مرحله را با دقت و حواس جمعی طی کنند. برای گرفتن وقت سفارت بایستی یک سری مدارک را تدارک و تهیه نموده و در هنگام ثبت درخواست مدارک مربوطه را در قسمت های مشخص شده آپلود کنید.

هزینه اخذ ویزای کانادا نیز از جمله مواردی می باشد که افراد و متقاضیان بایستی در ثبت درخواست و پر کردن فرم مربوطه آن را پرداخت کنند توجه داشته باشید بدون پرداخت هزینه مربوطه درخواست شما ثبت نخواهد شد. این هزینه برای رسیدگی کارهای متقاضی جهت صدور ویزای کانادا اخذ می گردد و حتی در صورت رد شدن صدور ویزای کانادا این هزینه برگشت داده نمی شود.

گرفتن وقت سفارت کانادا

مراحل گرفتن وقت سفارت کانادا

متقاضیانی که در زمینه گرفتن وقت سفارت کانادا مبتدی هستند برای عدم اشتباه در این خصوص می توانند از آژانس های مسافرتی که مشاوره ارائه می دهند کمک گرفته و با دقت بسیار بالا فرم مربوطه را پر و تمامی اطلاعات درخواست شده را وارد کنند. پس از وارد کردن تمامی اطلاعات متقاضی و پرداخت هزینه مربوطه کدی را برای شما ارسال خواهند شد که بایستی از این کد پرینت گرفته و در روز مراجعه حضوری به سفارت خانه کشور کانادا این کد را به همراه داشته باشید.

متقاضیان بایستی تمامی مدارک لازم از جمله کپی شناسنامه، کات ملی، کپی پاسپورت معتبر و روادید 5 سال اخیر خود را در کنار مدارک مورد نیاز دیگر به سفارت خانه کشور کانادا تحویل دهند. در صورت وجود هرگونه کم و کسری در میان مدارک الزامی درخواست متقاضی از طرف مسئولین و سفیر سفارت خانه کانادا رد خواهد شد که در این صورت بایستی دوباره جهت گرفتن وقت سفارت خانه کانادا اقدام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *