رزرو وقــــــت

سفارت کانادا

تماس رایگان برای مشاوره تخصصی :

کـارشـنـاسـان

امــــور ویــــزا و ســــــــفــــــــارت

خانم الوند

02141256422

آقای رحیمی

02141256422

خانم آتنا الوند

02141256422

در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.

از زبان مخاطبان

وقت سفارت

بشنوید

مخاطب 1

مخاطب 2

مخاطب 3

مخاطب 4

اطلاعات تماس با وقت سفارت

02141256422

 ایران – تهران – میرداماد. بازار بزرگ میرداماد طبقه دوم واحد 203
همه روزه - 9 صبح تا 5 عصر

وقت سفارت کانادا

کشور کانادا به علت داشتن اقتصاد خوب و شرایط اجتماعی مناسب از جمله مقاصد توریستی و گردشگری ، مسافران از سراسر دنیا می باشد. رزرو وقت سفارت کانادا برای اجرای اموری چون انگشت نگاری و انجام مصاحبه از متقاضی ویزای کانادا می باشد. همه ساله اشخاص زیادی با مقاصد مختلف همچون مهاجرت، تحصیل ، کار و … متقاضی سفر به کانادا می باشند. به همین علت کشور کانادا مقررات و ضوابط سختگیرانه ای برای ورود مهاجران به کشور خود وضع کرده است. ایرانیانی که درخواست اقامت کانادا می دهند باید پس از تعیین وقت سفارت کانادا و تهیه و تکمیل مدارک به این کشور سفر کنند.

سفر به کانادا

کشور کانادا از در بخش شمالی قاره آمریکا قرار گرفته است . رتبه علمی بالا، دارا بودن موسسات آموزش عالی معتبر ، جاذبه های گردشگری زیبا و گوناگون ، شرایط مطلوب برای زندگی ، اقتصاد قوی و … باعث شده تا افراد زیادی به فکر مهاجرت به کانادا و زندگی در آن بیفتند. افراد زیادی برای ادامه تحصیل نسبت به اخذ ویزای تحصیلی کانادا اقدام می کنند. کانادا همچنین در جذب اشخاصی که حرفه خاصی دارند مشهور می باشد و در موسسات معتبری متخصصین را مشغول به کار می کند. چنانچه شخص دعوتنامه ای از کانادا داشته باشد راحت تر می تواند ویزای کانادا را دریافت کند . زمانی که وقت سفارت کانادا را دریافت کردید در روز مقرر در سفارت باید مقصود و هدف خود را از سفر مشخص کنید و سفارت را متقاعد کنید که بازخواهید گشت. هر کسی که ویزای کانادا برای او صادر شود با هر هدفی که هست می تواند به این کشور سفر کند.

embassy-appointments canada

دریافت وقت سفارت کانادا

همانطور که می دانید از مدت ها پیش کانادا دیگر در ایران سفارت ندارد و برای تعیین وقت سفارت کانادا و حضور در این سفارت برای مصاحبه باید از طریق کشورهای همسایه اقدام کنید. هیچ اموری مربوط به سفارت کشور کانادا در ایران صورت نمی پذیرد و ایرانیان برای انجام امور خود مربوط به ویزا و وقت سفارت کانادا و ورود به خاک این کشور دو راه دارند. اولین راه اقدام از طریق یک وکیل و شخصی قانونی است که در سفارت حضور یابد تا تمامی مراحل را به انجام برساند. دومین راه سفر به یکی از کشورهای همسایه که سفارت کانادا در آن واقع شده و انجام امور به صورت شخصی می باشد. بطور مثال با استفاده از شعبه سفارت کشور کانادا در آنکارا، ابوظبی و استانبول برای اخذ وقت سفارت کانادا می توان پروسه اخذ وقت سفارت را به انجام رساند. برای دریافت روادید در اولین قدم باید فرم تفاضای ویزای کانادا را پر کنید برای دانلود این فرم به وبسایت سفارت مراجعه کنید. درخواست آنلاین وقت سفارت کانادا از راحت ترین راهها برای این کار می باشد. بعد از تهیه مدارک مورد نیاز می توانید برای اخذ وقت سفارت کانادا اقدام و روادید این کشور را دریافت کنید.

وقت سفارت کانادا به صورت حضوری

بعد از اینکه مدارک مورد نیاز را تهیه و تکمیل کردید میبایست به سفارت کانادا مراجعه کرده و یا از طریق اینترنت نسبت به تعیین وقت سفارت کانادا اقدام کنید. چنانچه قصد تعیین وقت سفارت بصورت حضوری را دارید باید با در اختیار داشتن مدارک مربوطه که در این نوشته همه آن ها را معرفی خواهیم کرد به سفارت رفته و اقدامات لازم را انجام دهد و مدارک را ارائه کند. همچنین فرم درخواست ویزا باید تکمیل و هموراه مدارک تحویل شود و مبلغ مورد نظر برای صدور ویزای کانادا و انگشت نگاری از متقاضی باید پرداخت شود. انگشت نگاری از متقاضی زمانی انجام می شود که هزینه بصورت نقدی و از طریق بانک تجارت انجام می پذیرد. بعد از اتمام این مراحل کد پیگیری برای شما ارسال می شود تا بتوانید از طریق آن پیگیر وقت سفارت کانادای خود شوند . پس از اتمام تمامی مراحل به ایران بازمی گیردید و باید منتظر ایمیلی از سوی سفارت کانادا بمانید تا پاسخ درخواست ویزای شما برای ایمیلتان ارسال شود ، این ایمیل حاوی رد درخواست و یا تائید ان می باشد. به یاد داشته باشید که در طول این مدت ایمیل خود را مدام چک کنید.
embassy-appointments canada

وقت سفارت کانادا به صورت اینترنتی و آنلاین

شما قادر هستید از طریق وبسایت سفارت کانادا وقت سفارت کانادا را به صورت آنلاین رزرو کنید. برای این کار به سایت سفارت مراجعه کرده و حساب کاری برای خود بسازید و اطلاعات را کامل و درست وارد کنید و به هیچ وجه اطلاعات نادرست وارد نکنید بخصوص در مورد ایمیل مطمئن باشید که ایمیل صحیح را وارد کردید. پس از آن به بخش رزو وقت سفارت کانادا وارد شده و مدارک خود را از پیش اسکن کردید در این بخش آپلود کنید و بعد از آن فرم درخواست ویزای کانادا را با اطلاعات کامل و صحیح پر کنید و از آن پرینت تهیه کنید و بهمراه داشته باشید. بعد از اتمام موفقیت آمیز تمامی مراحل گفته شده باید مبالغ تعیین شده برای انگشت نگاری و مصاحبه را پرداخت کنید آن هم به صورت آنلاین. بعد از تمامی مراحل به شما 30 روز فرصت داده می شود تا در سفارت کانادا در استامبول و یا کشورهای دیگر حاضر شوید و انگشت نگاری و مصاحبه را انجام دهید. در موعد مقرر در سفارت کانادا حضور نداشته باشید و یا دیر کنید وقت شما لغو شده و باید مراحل را از ابتدا شروع کنید و همچنین هزینه های پرداخت شده بازگردانده نخواهد شد. در روش اینترنتی با کد رهگیری که برای شما ارسال می شود می توانید پیگیر روند صدور ویزا باشید و نتیجه را در ایمیل ثبتی خود ببینید. این زمان چیزی در حدود 60 روز طول می کشد.

دریافت وقت سفارت کانادا برای انگشت نگاری

برای مشخص کردن هویت فرد متقاضی از او در سفارت انگشت نگاری بعمل می آید. برای این کار باید مدارک خود را کامل تهیه کرده و بعد از دریافت وقت سفارت کانادا تا یک ماه فرصت دارید که به نزدیک ترین کشور ممکن به ایران رفته و در سفارت کانادا حضور پیدا کنید. ترکیه و کشور امارات گزینه های خوبی برای ایرانیان متقاضی ویزای کانادا برای رزرو وقت سفارت کانادا می باشد. برخی افراد از انجام انگشت نگاری معاف هستند که به شرح زیر می باشد:

 • متقاضیان با سن زیر ۱۴ سال و بالای ۸۰ سال
 • متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا و اقامت در آن
 • کسانی که دارای ویزای مهاجرتی هستند
 • افراد دولتی و دیپلمات ها

ورود ایرانیان به کانادا جهت گردشگری

اگر قصد دریافت هر نوع ویزای کانادا را دارید باید مدارک مورد نیاز هرکدام را تهیه کنید . از بیشترین درخواست ها برای ویزای کانادا ویزای توریستی می باشد. بعد از اینکه درخواست ویزای کانادا را دادید باید به دنیال اخذ وقت سفارت کانادا باشید. در روز مصاحبه که در سفارت کانادا برگزار می شود باید افسر سفارت را متقاعد کنید که دلایل شما از سفر توریستی می باشد و مواردی زیر در مورد هدف سفر شما رعایت می شود.
برای دریافت انواع ویزای کانادا باید مدارک مورد نیاز هر کدام را آماده کنید. رایج ترین درخواست ها برای دریافت ویزای توریستی کانادا انجام می شود. پس از درخواست ویزا باید جهت دریافت وقت سفارت کانادا اقدام نموده و ادامه مراحل را انجام دهید. در طول جلسه ای که در دفتر سفارت کانادا انجام خواهد شد باید بتوانید پلیس سفارت کانادا را نسبت به موارد مهم قانع کنید. مواردی از قبیل:

 • ترک خاک کانادا پس از اتمام مدت روادید کانادا.
 • داشتن تمکن مالی کافی برای این سفر و نیز تهیه هزینه های زندگی در مدت حضور در کانادا.
 • تعهد نامه ای که شما در کانادا مرتکب جرم نخواهید شد.
 • عدم ادامه تحصیل و یا انجام فعالیت های تجاری در کانادا زمانی که با روادید توریستی به کانادا سفر کرده اید.
 • ارائه مدارکی دارای اعتبار و بدون نقص برای اخذ ویزای.
 • عدم سوء سابقه.

مدارک لازم صدور ویزای کانادا

می توانید با استفاده از سایت سفارت کانادا فرم تقاضای ویزای کانادا را کامل کنید و به همراه مدارک مورد نیاز ویزا که تهیه کردید در وقت سفارت کانادا به افسر مربوطه ارائه کنید . مدارک عبارت است از :

 • گرفتن فرم تقاضای روادید که باید تکمیل شده و متقاضی آن را امضا کرده باشد.
 • پاسپورت دارای حداقل شش ماه اعتبار.
 • دو عدد عکس جدید با زمینه سفید.
 • اسناد مالکیت زمین و مستقلات (در صورت وجود).
 • گواهی تمکن مالی از بانک و همچنین پرینت ۶ ماهه آخر حساب بانکی.
 • بلیت هواپیما و واچر هتل.
 • ترجمه مدارک شناسایی، مدارک شغلی و مدارک تحصیلی به زبان انگلیسی.

نکات دریافت ویزای کانادا

زمانی که نسبت به اخذ ویزای کانادا اقدام می کنید و زمانی که وقت سفارت کانادا را رزرو کردید باید نکاتی را مد نظر داشته باشید و رعایت کنید زیرا که عدم رعایت برخی نکات ممکن است که کار صدور ویزا را برای شما مشکل کند. این نکات عبارت است از :

هدف خود را از سفر در این جلسه کامل برای افسر توضیح دهید و انگشت نگاری را انجام دهید.

 • مبلغ مورد نظر برای صدور روادید از طریق بانک تجارت قابل پرداخت است نه بانک دیگر.
 • ایرانی هایی که قصد سفر به کشور کانادا را دارند چنانچه با مشکل در روند اخذ وقت سفارت کانادا مواجه شوند قادر هستند
 • از سفارت ایران در اتاوا و انتاریو اقدام کنند.
 • در فرم تقاضای ویزا باید مشخصات همراهان و اعضای خانواده نیز مشخص درج شود.
 • کسانی که فرزندان آن ها اقامت کانادا را اارند می توانند از طریق ویزای ویژه ای طی دو سال به دفعات زیاد به این کشور سفر کنند به این ویزا سوپر ویزا می گویند.
 • مدت اقامت ویزای توریستی کانادا 6 ماهه می باشد.
 • به خاطر بسپارید که پروسه اخذ ویزا زمانبر بوده و دست کم یک ماه قبل از خروج از ایران برای ویزا اقدام کنید.

داشتن دعوتنامه جهت سفر به کانادا

با داشتن دعوتنامه از سوی نهاد و یا سازمانی در کانادا شانس خود را برای ویزا بالا می برید. بعد از اینکه وقت سفارت کانادا را رزرو کردید باید مدارک تکمیل شده خود را به همراه دعوئنامه به سفارت تحویل دهید. دعوتنامه باید تاریخ داشته باشد و شخص آن را امضا کرده باشد. ارائه مدارک محل سکونت فرد دعوت کننده مثل سند مالکیت الزامی است. فرد دعوت کننده حتما باید اقامت کانادا را داشته باشد و یا دارای پاسپورت آن کشور باشد. باید مدارک مالیاتی شخص دعوت کننده نیز به سفارت ارائه شود. همچنین گواهی اشتغال به کار شخص دعوت کننده و فیش حقوقی او باید در مدارک شما موجود باشد.

embassy-appointments canada

دریافت ویزای کانادا

کشور کانادا از نظر علمی و اقتصادی روز به روز در حال رشد می باشد. شرایط اجتماعی، اقتصادی، علمی و فناوری کانادا طوری بوده است که این کشور را به هدف خوبی برای اشخاص مشتاق اقامت در خارج از کشور کرده است. هر شخصی برای ورود به خاک کانادا باید مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای آن را تهیه و بعد از تعیین وقت سفارت کانادا تحویل افسر مربوطه دهد. بعد از اینکه وقت سفارت کانادا را تعیین کردید باید در روز مقرر در محل سفارت حضور داشته باشید و تحویل مدارک را انجام دهید. در روز مصاحبه در سفارت کانادا مصاحبه ای در کار نخواهد بود و تنها انگشت نگاری از متقاضی انجام خواهد شد و مدارک مورد بررسی قرار خواهند گرفت. زمانی که هویت شما مشخص و تائید شد مدارک شما با دقت زیادی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تصمیم برای صدور و یا عدو صدور ویزا گرفته خواهد شد. به یاد داشته باشید که کامل بودن مدارک برای بالا بردن شانس صدور ویزا بسیار مهم می باشد. بنابراین مدارک خود را بدون نقص تهیه کنید.

جهت دریافت وقت سفارت کانادا از ترکیه باید به شهر آنکارا و یا استانبول بروید. این دو شهر برای ایرانیان درخواست دهنده ویزای کانادا یک انتخاب است و با هم تفاوتی ندارند. چون پروازی روزانه برای آنکارا وجود ندارد افراد متقاضی باید چند روزی در این شهر بمانند البته برای انجام امورر مربوط به ویزا 2 ساعت بیشتر زمان نیاز نمی باشد. انجام مراحل روادید در شهر استانبول شرایط آسان تری دارد چون هر روز پرواز رفت و برگشت به این شهر وجود دارد و پس از انجام امور خود می توانید سریع به کشور خود بازگردید . بنابراین اقدام از شهر استانبول بسیار عاقلانه تر می باشد. جهت مراجعه برای وقت سفارت کانادا باید در روزهای دوشنبه تا جمعه در ساعت اداری این سفارت به همراه تمام مدارک لازم در سفارت کانادا حضور داشته باشید. پس از بررسی و تائید مدارک و اخذ روادید 30 روز فرصت دارید پاسپورت خود را برای درج مهر ویزا به سفارت ارائه دهید به این پروسه پیکاپ کانادا می گویند.

دریافت وقت سفارت کانادا از ابوظبی

دفتر کارگزاری ابوظبی امور مربوط به وقت سفارت کانادا و ویزای ان را انجام می دهد که متقاضی می تواند از طریق آن اقدام کند. نگران نباشید زیرا روال کار در این کارگزاری درست همانند روال کار سفارت در شهر آنکارا و استانبول می باشد. برای رزرو وقت سفارت کانادا باید به کارگزاری ابوظبی مراجعه کنید.بعد از کامل کردن مدارک باید فرد متقاضی به دفتر سفارت جهت انجام انگشت نگاری مراجعه کند. بعد از طی مراحل ذکر شده باید زمانی را در انتظار جواب سفارت بمانید که این پاسخ از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. بعد از اینکه مدارک شما مورد تائید سفارت قرار گرفت و با درخواست شما موافقت شد 30 روز فرصت دارید که کارهای پیکاپ ویزای خود را به انجام برسانید و پاسپورت را برای الحاق مهر ویزا براس سفارت کانادا ارسال کنید.

کارگزاری های کانادا در ترکیه و امارات

نشانی سفارت کانادا در آنکارا : ترکیه ، آنکارا، کانکایا، شماره 58، ساختمان کارگزاری سفارت کانادا، بخش ویزا. شماره تلفن تماس : 00903124092700 ایمیل : ankra@international.gc.ca
نشانی سفارت کانادا در استانبول: ترکیه، استانبول، فاز چهارم برج تکفن، طبقه شانزدهم ، شماره 209 ، دفتر کارگزاری سفارت کانادا. شماره تلفن تماس : 00902123859700 ایمیل : ISTBL-CS@international.gc.ca
نشانی سفارت کانادا در ابوظبی امارات: امارات، ابوظبی، جاده مینا، ساختمان موج نقره، طبقه مازنین، VFS ،مرکز درخواست ویزای کانادا. شماره تلفن تماس : 0097142055881 ایمیل : info.canauh@vfshelpline.com

موارد منجر به رد ویزای کانادا

بعد از حضور در سفارت کانادا در روز وقت سفارت کانادا تمامی مدارک مرد نیاز را تحویل داده و پروسه مصاحبه و انگشت نگاری را پشت سر بگذارید بعد از مدتی نزیدیک به یک ماه نامه ای از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد که حاوی تائید و یا عدم تائید درخواست ویزا می باشد. اگر درخواست شما رد شده بود باید دلایل رد درخواست را بررسی کنید و در صدد رفع آن ها بربیایید البته در ایمیل ارسالی دلایل رد درخواست شما ذکر خواهد شد. جواب درخواست شما به همان ایمیل ثبت شده هنگام درخواست ویزا ارسال خواهد شد پس به هنگام وارد کردن اطلاعات شخصی خود دقت کنید. دلایل رد درخواست از جمله زیر می باشد:

 • عدم ارائه دلایل قانع کننده به مامور سفارت در رابطه با بازگشت به کشور خود بعد از لاتمام تاریخ ویزا و ترک خاک کانادا.
 • نداشتن تمکن مالی کافی و قانع نشدن سفارت در رابطه با توانایی متقاضی برای پرداخت هزینه های خود در مدت اقامت.
 • مخدوش بودن گذرنامه.
 • تکمیل نبودن مدارک و یا نداشتن اعتبار کافی آنها.

اقدامات لازم پس از رد شدن ویزا

بسیاری از متقاضیان وقت سفارت کانادا را رزرو کرده و با مراجعه به سفارت پروسه درخواست ویزا را اعم از مصاحبه و انگشت نگاری پشت سر می گزارند اما بعد از مدتی ایمیلی حاوی رد درخواست ویزای کانادا برای آن ها ارسال می شود. بسیاری نیز در اولین تلاش خود درخواست آن ها برای اخذ ویزای کانادا رد می شود اما در تلاش بعدی موفق بله اخذ ویزای کانادا می شوند. چنانچه درخواست شما رد شد به دقت مدارک خود را مورد بررسی قرار دهید و نامه ارسالی را با دقت بخوانید تا دلایل رد شدن تقاضای خود را بدانید و در صدد رفع آن باشید. بعد از برطرف کردن مشکل می توانید دوباره برای صدور ویزا اقدام کنید. می توان گفت در این حالت شانس شما برای دریافت ویزا بالا خواهد بود.

embassy-appointments canada

زمان درخواست دوباره پس از رد ویزا

چنانچه درخواست اخذ ویزای شما رد شد باید دو مرتبه اقدام به تعیین وقت سفارت کانادا کنید و مدارک مورد نیاز را تهیه و تحویل دهید. توصیه ما به شما این است که بدون رفع نواقص و تکمیل آن اقدام به درخواست دوباره ویزا نکنید به یاد داشته باشید زمانی دوباره اقدام به رزرو وقت سفارت کانادا و دریافت ویزای آن کنید که مشکل مدارک خود را پیدا کرده و برطرف کنید. بعد از اینکه مدارک خود را کامل کردید تعیین وقت سفارت کانادا را انجام دهید تا پروسه انگشت نگاری و مصاحبه را به انجام برسانید. به یاد داشته باشید که در روز وقت سفارت کانادا در ساعت مقرر در سفارت حضور پیدا کنید و مدارک خود را تحویل دهید و باقی امور همچون احراز هویت و مصاحبه را انجام دهید و هرگز دیر و یا غیبت نکنید زیرا که وقت شما باطل شده و باید از نو مراحل را سپری کنید و لازم به ذکر است که پس از هر بار رد شدن درخواست هزینه های پرداختی استرداد نخواهد شد و انگشت نگاری از نو انجام می گیرد.

اعتراض به رد ویزای کانادا

زمانی که درخواست ویزای شما رد شد می توانید از نو درخواست دهید و وقت سفارت کانادا را نیز از نو رزرو کنید. مدارک نیز باید از نو ارائه شده و انگشت نگاری انجام شود تا موفق به دریافت ویزای کانادا شوید. البته در صورت رد درخواست می توانید اعتراض خود را کتبا به سفارت کانادا ارائه کنید. اعتراض هم شخصا و هم از طذیق نماینده قانونی می تواند انجام پذیرد. برای این کار باید نامه ای به سفارت با مضمون اعتراض به رد درخواست برای سفارت ارسال کنید و درخواست بررسی مجدد مدارک خود را بدهید. توصیه ما این است که از برگه رد درخواست ویزای خود یک کپی تهیه کنید و با نامه اعتراض خود به سفارت ارائه کنید. چنانچه اعتراض شما مورد قبول واقع شود وقت سفارت کانادا برای شما تعیین شده و می توانید دوباره مدارک خود را برای بررسی به سفارت ارائه دهید و پروسه های بعدی را از نو انجام دهید.

نامه اعتراض به رد ویزا

برای اینکه اعتراض شما مورد قبول سفارت قرار بگیرد و موفق به دریافت ویزا شوید باید نکاتی که شانس شما را برای درخواست ویزا بالا می برد را رعایت کنید . متقاضی تنها 3 ماه بعد از دریافت نامه رد درخواست ویزای کانادا زمان دارد تا مراتب اعتراض کتبی خود را به سفارت کانادا تسلیم کنید و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کانادا را بدون نقص و کامل به سفارت کانادا برای اخذ ویزای ارائه کنید. دقت کنید این بار علاوه بر کامل بودن مدارک و دفع نواقص افسر مصاحبه را متقاعد کنید که صلاحیت دریافت ویزای کانادا را دارید بعد از اینکه مدارک شما بررسی شد از شکا انگشت نگاری برای احراز هویت انجام می پذیرد.

 

دسترسی سریع به مطالب این مقاله

سایت وقت سفارت

سایت وقت سفارت به عنوان کارگزار وقت سفارت در تهران فعالیت دارد. برای درخواست ویزای اتحادیه اروپا و تایید مدارک متقاضیان، از مجموعه ما کمک بگیرید. سایت وقت سفارت مستقر در تهران با اخذ مدارک، درخواست ویزا و ارسال آن به تمامی سفارت خانه ها، روند بررسی درخواست ها را تسریع کرده است.

سایت وقت سفارت پس از بررسی مدارک، نتیجه پذیرش یا رد درخواست ویزا را اعلام می کند و ویزای مورد نظر برای افراد صادر می شود. رزرو وقت سفارت یکی از دغدغه های علاقه مندان به سفر به کشورهای خارجی به ویژه آلمان، ایتالیا، هلند و… است.

به دلیل حجم بالای درخواست‌ها و به‌ ویژه افزایش تعداد علاقه‌مندان به درخواست ویزا، بسیاری از سفارت‌ها در ایران نمی‌توانند به متقاضیان وقت ملاقات فوری یا سریع ارائه دهند.

به منظور ساده‌سازی رویه‌ها، سایت وقت سفارت تمامی مراحل درخواست، دریافت، تحویل مدارک را برعهده میگیرد تا متقاضیان کمتر درگیر روند پیچیده سفارت ها شوند.

در نهایت پس از تایید مدارک ویزای صادر شده، می توانید ویزای صادر شده را نیز از طریق سایت وقت سفارت دریافت کنید. برای تعیین وقت و تحویل مدارک ویزا به سایت وقت سفارت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *