کاخ نیکولیوسکی در سال 1853-1861 توسط معمار معروف آندری استاکنشنایدر برای پسر امپراتور نیکولای اول دوک نیکولای بزرگ ساخته شد. اقامتگاه به سبک کلاسیک در میدان Annunciation (میدان کارگر امروزه) در منطقه معتبر و گران سن پترزبورگ ، نه چندان دور از اداره نیروی دریایی و میدان کاخ ساخته شد. با کاهش قیمت تور روسیه پیشنهاد می کنیم سفر به این کشور را در برنامه های خود قرار دهید.

سرنوشت کاخ کاخ نیکولیوسکی پس از مرگ دوک بزرگ

سرنوشت کاخ کاخ نیکولیوسکی پس از مرگ دوک بزرگ

پس از مرگ دوک بزرگ در سال 1891 ، کاخ به موسسه زنان داده شد که به نام بزرگ دوشیزه خنیا ، خواهر نیکولای دوم نامگذاری شده است. انقلاب سال 1917 این کاخ را به دارایی افراد عادی و نمایندگان آنها – اتحادیه های کارگری محلی- تبدیل کرد. مطابق سنت های کمونیستی به کاخ کارگر تغییر نام داد. امروزه دیوارهای کاخ با دقت مرمت شده و یادآور بیش از یک قرن ازتاریخ شهراست.

تالارهای مجلل آن ، شاهد زندگی روزمره خانواده دوک بزرگ و همچنین جلسات و جشن های مقامات شوروی بوده است. این کاخ دارای مرکز هنری نیکلایفسکی است که با هدف نمایش فرهنگ بی نظیر روسیه به میهمانان و ساکنان سن پترزبورگ برگزار می شود.

اجرای نمایش های فولکور

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

اجرای نمایش های فولکور

هر شب نمایش فولکلور روشن که از بهترین اجراهای گروه های مردمی تشکیل شده است، در سالن کنسرت (سالن پیشین) کاخ نیکولایفسکی برگزار می شود.

کاخ نیکولیوسکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *