ماریینسکی دو در کنار ساختمان تاریخی تئاتر ماریینسکی ، ساخته شده در سال 1860 روسیه ، و سالن کنسرت که در سال 2006  آن را افتاح کردند ، بخشی از یک مجموعه تئاتر و کنسرت بی نظیر است. ماریینسکی دو جدیدترین بخش اضافه شده به این مجموعه است: افتتاح آن در تاریخ 2 مه 2013 انجام شد. آن با استیج تاریخی تئاتر ماریینسکی توسط یک پل عابر پیاده در بالای کانال کریوکوف در ارتباط است.

ماریینسکی دو با 80000 متر مربع یکی از بزرگ ترین سالن های جهان

ماریینسکی دو با 80000 متر مربع یکی از بزرگ ترین سالن های جهان

مساحت ساختمان تقریباً 80000 متر مربع است و آن را به یکی از بزرگترین سالن های تئاتر و سالن های کنسرت در جهان تبدیل کرده است. تئاتر جدید دارای 10 طبقه است که 3 طبقه آن در زیر سطح زمین قرار دارد. سالن اجتماعات آن طبق سنت خانه های اپرا قرن 18 و 19 ساخته شده است و می تواند 2000 نفر را در خود جای دهد.

ماریینسکی دو همچنین دارای 200 صندلی آمفی تئاتر در پشت بام ، یک آمفی تئاتر لابی در طبقه سوم ، اتاق های متعدد تمرین برای کر ، باله و ارکستر است.

طراحی و معماری این ساختمان زیبا

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

طراحی و معماری این ساختمان زیبا

نمای بیرونی ماریینسکی دو با نمای شیشه ای عظیم و پنجره های سرخ منجر به بحث و جدال شدیدی شد. برخی معتقدند این تئاتر جدید باعث می شود که مجموعه معماری بکر و بی نظیر قرن نوزدهم بخش تاریخی سن پترزبورگ را خراب شود. برخی دیگر استدلال می كنند كه این بنا از خصوصیات خاص خود برخوردار است و عناصر و رنگ های جدیدی را به مناظر كلاسیك میدان تئاتر معرفی می كند.

با کاهش قیمت تور روسیه پیشنهاد می کنیم سفر به این کشور را در برنامه های خود قرار دهید.

ماریینسکی دو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *