ولوکولامسک شهری که به آن مدال جنگ میهنی درجه یک اعطا شده!

ولوکولامسک شهری است از منطقه تحت نظارت واقع در منطقه مسکو روسیه ، مرکز اداری منطقه ولوکولامسک است. در سال 1985 ، به این شهر مقام جنگ میهنی درجه 1 اعطا شد. 25 مارس 2010 ، ولوکولامسک عنوان افتخاری فدراسیون روسیه – “شهر افتخار نظامی” را به دست آورد . این شهر نخستین بار در سال 1135 با عنوان ولوک در رودخانه لاما در تواریخ لورنتیان ذکر شده است.

بنابراین ، ولوکولامسک قدیمی ترین شهر در منطقه مسکو است: قدمت آن 12 سال از قدمت مسکو بیشتر است. ولوکولامسک روی تپه ها واقع شده است ، که با نهرها و رودخانه ها جدا شده است. در مرکز شهر ، در بالاترین نقطه تپه ، در محل شهر باستانی ، ولوکولامسک کرملین- یک بنای فرهنگ ، تاریخ و معماری- قرار دارد . مجموعه معماری کرملین شامل چندین ساختمان است. کلیسای جامع سنگی رستاخیز در سالهای 1462-1494 در محل کلیسا ساخته شد ، که در قرن 12 تأسیس شده بود.

معماری کلیسای جامع ولوکولامسک

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

معماری کلیسای جامع ولوکولامسک

کلیسای جامع دارای بخش هایی از نقاشی های نقاش معروف دیونیزوس است که مربوط به قرن شانزدهم است. این یک کلیسای جامع چهار گنبدی، نمونه ای نادر از معماری اواخر قرن شانزدهم است . طاق ها و حجره ها در سال 1690 ، برج ناقوس در سال 1888 بازسازی شد. در تابستان ، می توانید به برج بروید و از یک منظره باشکوه لذت ببرید. با کاهش قیمت تور روسیه پیشنهاد می کنیم سفر به این کشور را در برنامه های خود قرار دهید.

مجموعه معماری ولوکولامسک کرملین همچنین شامل کلیسای جامع سنت نیکلاس است که در نیمه دوم قرن 14 از آجر قرمز ساخته شده است. این کلیسای جامع یک گنبد چهار ستون به سبک نیوتنی با نمازخانه های جانبی است. این کلیسای جامع یادبود یادبود جنگ کریمه است. در سال 1980 ، کلیسای جامع مرمت شد و اکنون یک موزه درآنجا وجود دارد.

آثار موجود در موزه این شهر

آثار موجود در موزه این شهر

آثار موزه شامل مطالب تاریخ منطقه است که از قرن چهارم قبل از میلاد شروع می شود. جالب ترین تاریخچه شکل گیری ولوکولامسک ، آثار نمایشی از زندگی سنت جوزف ولوتسکی ، ایجاد صومعه یوسف-ولوکولامسک از قرن شانزدهم ، تاریخ املاک نجیب در آنجا قرار دارد. این نمایشگاه بزرگ به جنگ جهانی دوم ، نبرد ولکوکلامسک و نبردها برای مسکو اختصاص یافته است.

ولوکولامسک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.