خیابان تورسکایا مکانی که از آن به عنوان خیابان اصلی مسکو نام می برند

اگر قرار است خیابان اصلی مسکو را نام ببرید ، باید خیابان تورسکایا را به خاطر بسپارید. تقریباً از کرملین آغاز می شود ، از میدان بلوار عبور می کند و بعد از میدان تریومف وارد خیابان Pervaya Tverskaya-Yamskaya می شود و در ایستگاه قطار بلوروسکی پایان می یابد.

دید اصلی این خیابان ، میدان Tverskaya است. قدمت آن و همچنین بناهایی که در آنجا واقع شده اند، نزدیک به 200 سال است. در اینجا می توانید تالار شهر که در سال 1782 توسط معمار Matvey Kazakov ساخته شده ، مجسمه یوری دولگوروکی ، بنیانگذار مسکو ، مجسمه پوشکین ، موزه تاریخ مدرن روسیه ، MHAT معروف (تئاتر هنری مسکو) که نقش مهمی در هنر تئاتر جهان بازی می کند را پیدا کنید.

مجسمه نویسنده مشهور چخوف در خیابان تورسکایا

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

مجسمه نویسنده مشهور چخوف در خیابان تورسکایا

مجسمه چخوف، تنها بنای یادبود این نویسنده مشهور در مسکو در نزدیکی MHAT قرار دارد .همچنین بناهایی مانند باشگاه انگلیسی ساخته شده در قرن 18 و هتل ملی در آنجا وجود دارد. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

سینما تئاتر “پوشکینسکی” اصلی و بزرگترین سینمای کشور است. آن در سال 1961 تأسیس شد. پس از نوسازی در 1997 ، آن را به یکی از بزرگترین سالن های سینما در اروپا تبدیل کرد. سالن آن برای 2057 صندلی طراحی شده است.

خیابان Tverskaya ، مانند هر خیابان اصلی در شهرهای بزرگ جهان ، دارای مغازه های زیادی که عمدتاً لوکس هستند ، کلوپ های شبانه و مراکز تفریحی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.