صندوق الماس فدراسیون روسیه بخشی از صندوق دولتی فلزات گرانبها و سنگهای قیمتی فدراسیون روسیه است که مجموعه ای از اثرهای بی نظیر فلزات گرانبها و سنگهای قیمتی بی نظیر است که دارای ارزش تاریخی و هنری است و مجموعه ای بی نظیر از جواهرات و سایر موارد ساخته شده از فلزات گرانبها و سنگهای قیمتی است. این مجموعه در قرن شانزدهم شکل گرفت ، هنگامی که پیتر اول حكم ویژه ای در مورد حفظ چیزهایی كه متعلق به ایالت است صادر كرد ، بدین ترتیب تشخیص داد كه مهمترین آنها باید نه تنها خانواده سلطنتی بلكه متعلق به کل روسیه باشد.

اشیا موجود در صندوق الماس

اشیا موجود در صندوق الماس

اشیاء گرانبهای نشان های پادشاهی ایالتی ، نشانه ها و لوازم جانبی سکولار نسل بسیاری از تزارهای روس تا سال 1914 در یک صندوق ویژه الماس کاخ زمستان در سن پترزبورگ نگهداری می شدند. پس از جنگ جهانی اول ، آثار با عجله به كرملین مسكو منتقل شدند ، جایی كه حدود هشت سال در زیر زمین نگهداری شدند. در سال 1922 ، کمیسیون شناسایی و بررسی هنرهای تزئینی و جواهرات ، ارزش اشیاء بی نظیر تاریخی و هنری صندوق الماس سابق را تأیید و لزوم مطالعه و حفظ این مجموعه را در مخزن دولتی آثار تشخیص داد.

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

افتتاح نمایشگاه صندقچه الماس

نمایشگاه صندوق الماس در سال 1967 افتتاح شد. به دلیل محبوبیت آن با تصمیم دولت ، این نمایشگاه دائمی شد. صندوق الماس شامل یک مجموعه منحصر به فرد از جواهرات و الماس است. در طول تاریخ خود ، آن با سنگهای نادر ، نشان ها و سایر کالاهای گرانبها کامل شده است. کمک های بسیار خوب به این مجموعه باعث شده است که یک آزمایشگاه تجربی جواهرات برای بازگرداندن آثار نابود شده از جمله تاج های امپراتوری بزرگ و کوچک و سایر وسایل خانواده امپراتوری ایجاد شود. بدین ترتیب بیش از یک صد مورد در نمایشگاه نمایش داده شده گنجانده شده است. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *