خانه پرتسوا ، یا خانه پرتسوف ، به سبک مدرنیسم ساخته شده است و ترکیب معماری و هنر را به تصویر می کشد. این بنا از سال 1905 تا 1907 پس از اینکه پیوترو پرتسف نجیب زاده كازان از خانه با منظره كرملین كه متعلق به گردآورنده Ivan Evmeniyevich Tsvetkov بود الهام گرفت، ساخته شد.

Tsvetkov به او قول داد كه در صورت ساختن خانه به سبک روسی ، شبیه به خانه خودش ، زمینی را نیز برای پرتسوف بدهد که تزئینات آن براساس پروژه نقاش معروف روسیه ویكتور واسنتسوف انجام شده است. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

آغاز ساخت و ساز خانه پرتسوا

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

آغاز ساخت و ساز خانه پرتسوا

پرتسوف ساخت و ساز را آغاز کرد و کل مراحل را خودش مدیریت کرد. او این رقابتی را آغاز كرد ، كه ویكتور واسنتسف در آن پیروز شد. اما پرتسوف طرح سرگئی مالوتین ، سازنده نقاشی اولین عروسک ماتریوشکا روسی را دوست داشت.

قسمت جلوی این خانه رویایی شبیه به ترموک روسی است. آن موجودات اسطوره ای و نقوش قدیمی روسی بسیار زیادی دارد. این خانه به نام پرتسوا نامیده می شود زیرا پیوتر پرتسوف همسر خود را مالک آن کرد. در این خانه هنرمندان مشهور مختلفی همچون الكساندر كوپرین ، رابرت فلك یا واسیلی روزدستنسكی آثار خود را خلق كرده اند. این خانه حتی “مسکو مونتپارنس” خوانده می شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *