کروتیتسکویه پودوریه (Krutitskoye podvorye) در منطقه Tagansky در مسکو ، نه چندان دور از ایستگاه مترو “Proletarskaya” ، نزدیک رودخانه مسکو واقع شده است. به نظر می رسد که این مکان شما را در زمان به برگرداند زیرا داخل آن کاملاً مانند دوره دیگری به نظر می رسد ، به خصوص در تابستان که برگ ها سبز است و شکوفه های زیادی وجود دارد. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

ساختمان های کروتیتسکویه پودوریه

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

ساختمان های کروتیتسکویه پودوریه

“Podvorye” مجموعه ای از انواع مختلف بناهای کلیسا ، مانند کلیساها ، کلیساهای جامع ، صومعه ها ، خانه ها و خانه های چوبی مربوط به قرن نوزدهم است. از سال 1991 نیز در خدمت Patriarchal Metochion است. Krutitskoye Podvorye ، یا فقط Krutitsy ، واقعاً بسیار قدیمی است و در قرن سیزدهم تأسیس شده است. Krutitsy در ساحل سمت چپ رود مسکو ساخته شده است ، که واقعاً بسیار شیب دار است ، به همین دلیل این منطقه Krutitsy نامیده می شود – “krutoy” به معنای “شیب دار” است.

صومعه های باستانی موجود در Krutitskoye podvorye

Krutitskoye Podvorye تاریخ عالی خود را دارد. قرن ها پیش از سه طرف با آب احاطه شده بود. این منطقه به این دلیل منحصر به فرد است که در نزدیکی آن دو صومعه باستانی دیگر واقع شده اند. آنها صومعه های نوووسپاسکی و سیمونف هستند. در دوره اتحاد جماهیر شوروی ، podvorye بسته شد و ساختمان ها توسط نیروهای نظامی اشغال شدند. هنگامی که Krutitskoye podvorye در سال 1991 به کلیسای ارتدکس روسیه بازگردانده شد ، بازسازی آغاز شد.

اکنون این بنا یک گوهر پنهان است که در مرکز شهر ، در نزدیکی منطقه قدیمی Zamoskvorechye واقع شده است ، جایی که بازدید کنندگان می توانند روح قدیمی روسی را احساس کنند ، و تقریباً در زمان سفر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *