بنای بنیانگذار مسکو یوری دولگروکی – دوک بزرگ یوری دولگروکی در آغاز قرن 12 مسکو را اداره می کرد ، در زمانی که اولین بار در تواریخ ها (1147) ذکر شده بود و بنیانگذار مسکو به حساب می آید. با انتخاب تور روسیه از این کشور اسرارآمیز دیدن نمایید.

با تنزل كيف ، قلمرو پادشاهی شمالي روسيه از نظر سياسي و اقتصادي رشد يافت. حاکم روسیه ، یوری دالگوروکی ، ولیعهد کیوان ، می خواست حکومت خود را بر سرزمین های شمالی گسترش و تقویت کند. پدر وی ، ولادیمیر مونماخ ، موفق شده بود برای اولین بار در قرن ها شمال و جنوب متحد کند. در سال 1125 ، دولگوروکی سوزدال را به عنوان پایتخت شمالی خود اعلام كرد و خود را به عنوان شاهزاده منطقه معرفی کرد.

بنای بنیانگذار مسکو یوری دولگروکی در کجا واقع شده؟

مطالب مرتبط : مهاجرت به روسیه

بنای بنیانگذار مسکو یوری دولگروکی در کجا واقع شده؟

در بین رودخانه های ولگا و اوکا ، در سواحل رودخانه موسکووا ، دولگوروکی یک پاسگاه محافظ برای قلمرو پادشاهی اولیه روستوف – سوزدال تأسیس کرد. اولین مراجعه به مسکو در Chronicle Ipatyev در سال 1147 انجام شد ، هنگامی که شاهزاده یوری دالگوروکی برای بزرگداشت شاهزاده نوگورود میزبان یک جشن در مسکو بود.

در سال 1156 ، دالگوروکی اولین کرملین چوبی را بنا کرد و کلیسایی را در این اقامتگاه ساخت. از آنجایی که این اقامتگاه در طول مسیرهای مهم تجاری تا بالتیک در شمال ، دریای سیاه در جنوب و بعداً به اروپا در غرب واقع شده بود ، مسکو به آرامی از نظر اندازه و اهمیت رشد پیدا کرد و سرانجام پایتخت قلمرو پادشاهی مسکو شد.

این بنای تاریخی در سال 1954 توسط مجسمه سازها S. Orlov ، A. Antropov ، N. Shtamm و معمار V. Andreev ساخته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *