پارک مینیاتورک با گردهم آوردن میراث معماری غنی تمدن هایی که حکومت داشته و نشان های خود را  از دوران باستان تا روم ، بیزانس ، امپراتوری سلجوقی و امپراتوری عثمانی در این سرزمین باستانی به جا گذاشته بودند ، در تاریخ 2 مه 2003 توسط فرهنگسرای شهرداری متروپولیتن استانبول تکمیل شد و توسط رئیس جمهور ما رجب طیب اردوغان افتتاح شد.

با انتخاب تور استانبول از این مکان دیدن نمایید.

پارک مینیاتورک استانبول: همه آنچه قبل از رفتن به این مکان باید بدانید

پارک مینیاتورک با شعار ‘یک مدل کوچک از یک کشور بزرگ’ به ویترین ترکیه تبدیل شده است

در کل 135 مدل ، 62 مورد از استانبول ، 60 مورد از آناتولی و 13 مورد از خاک عثمانی در خارج از ترکیه براساس اعتبارشان از بین هزاران اثر معماری انتخاب شده اند. تمام مدل ها 1/25 از اندازه واقعی هستند.

مینیاتورک محدود به ترکیه و فرهنگ ترکیه نیست. مینیاتورک تجربیات زندگی جغرافیای اطراف را شامل می شود ، از جمله ارزش هایی که شخصیت آناتولی را به آن می دهد. با دستیابی به شاخ طلایی سه هزار سال پیش ، آثار به جا مانده از تمدن های حاکم بر صلح ، تحمل و عدالت در این پارک جمع می شود.

از یک طرف کاروانسراها ، مجتمع های اجتماعی ، مدرسه ها ، پل ها ، ایستگاه ها ، اسکله ها ، قلعه ها ، دیوارهای شهر ، مقبره ها ، مساجد ، کلیساها ، کنیسه ها ، کاخ ها ، عمارتها ، اولیس ها ، بناها و مجسمه ها ، از طرف دیگر ، تشکیلات طبیعی بی نظیر از دودکش های ساحره تا Pamukkale با کار دقیق یک تیم متخصص انتخاب شدند. با انتخاب تور ترکیه از اماکن گردشگری این کشور دیدن نمایید

شگفتی های جهان باستان در پارک مینیاتورک

شگفتی های جهان باستان در پارک مینیاتورک

همچنین ، دو مورد از هفت شگفتی عصر باستان ، معبد آرتمیس و مقبره Halicarnassus ، که در آناتولی ساخته شده بودند و وجود ندارند ، به نمایش در آمده است. در مینیاتورک ، همه چیز به قدری اصلی است که شما احساس می کنید در سراسر کشور از شرق به غرب ، از شمال به جنوب سفر می کنید. البته ، این همانند دیدن آثار واقعی نیست بلکه علاوه بر تمایل به دیدن آثار واقعی ، احساس می شود که ممكن است بتوانیم از این آثار ارائه شده به چنین صورتی لذت ببریم.

سرویس های ارائه شده در این پارک

در Miniaturk ، می توانید سرویس برنامه راهنمای صوتی موبایل  را پیدا کنید. برنامه Miniaturk Mobile در Apple Store و Google Play موجود است. برنامه موبایل Miniatürk که در آنجا می توانید اطلاعات مکان واقعی مدل هایی را که در Miniatürk مشاهده می کنید ،  به 9 زبان شامل ترکی ، انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، روسی ، عربی ، فارسی ، ژاپنی و اسپانیایی گوش دهید. وای فای  IMM  در مسیر ما موجود است.

مساحت مینیاتورک 60.000 متر مربع است. همه جزئیات با دقت طراحی شده اند تا تجربه ای با کیفیت را  در ضمن داشتن تفریح در پارک مینیاتورک شامل 15000 متر مربع منطقه ای که مدل ها  آن جا قرار دارند ، همچنین موزه پیروزی پانارومیک و موزه کریستال استانبول ، محوطه پارکینگ برای 300 اتومبیل ، رستوران ، کافه تریا ، فروشگاه هدیه ، سالن نمایشگاه ، منطقه نمایش در فضای باز ، زمین بازی کودکان ، کشتی.

قایق  کنترل از راه دور ، قطار ، درخت افسانه ای ، مینی استادیوم با 4 تیم بزرگ ، سالن شطرنج و منطقه دخمه پرپیچ و خم و تور هلیکوپتری شبیه سازی شده ترکیه و استانبول  در اختیار بازدید کنندگان  قرار دهند.

پارک مینیاتورک اولین مقصد برای گردشگران

مطالب مرتبط : مهاجرت به ترکیه

پارک مینیاتورک اولین مقصد برای گردشگران

پارک مینیاتورک با بهره گیری از قدرت و زیبایی خود از تمدن 3 هزار ساله ، یک پارک دلپذیر و همچنین یک پروژه  فرهنگی و اجتماعی در همان زمان است. نسل های جوان ریشه های عمیق تمدن های خود را در مینیاتورک کشف خواهند کرد. مینیاتورک یکی از اولین آدرسهای استانبول برای گردشگران داخلی و خارجی است و مکانی ایده آل برای کسانی است که می خواهند یک تور افسانه و سریع از ترکیه را تجربه کنند. خلاصه آن که ویترین ترکیه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *