موزه مدرن استانبول – شما می توانید از دنیای هنر معاصر ترکیه در سواحل مهیج تنگه بسفر  لذت ببرید.

موزه مدرن استانبول

موزه مدرن استانبول

در طول یک دهه گذشته ، استانبول به عنوان یکی از قطب های جهانی هنر معاصر شناخته شده است. صدها گالری برای نمایش آثار هزاران هنرمند با استعداد محلی ، که خود را در رسانه ها نشان  می دهند ، باز شده اند.  ابتدای این هیاهو می تواند به تأسیس موزه هنرهای مدرن استانبول برگردد. این موزه از سال 2004 افتتاح شد و نخستین موزه خصوصی ترکیه بود که میزبان نمایشگاه های هنری مدرن و معاصر بود.

با رزرو تور استانبول از این مکان دیدن نمایید.

موزه مدرن معاصر

نمایشگاه دائمی: گذشته و آینده

بازدید از موزه مدرن استانبول برای دوستداران فرهنگ و یا هر بازدید کننده در یک تور هنری ضروری است. این نمایشگاه دائمی در طبقه ورودی با عنوان گذشته و آینده ، تاریخ هنر مدرن ترکیه ، از تأسیس جمهوری ، درست تا امروز و به بعد تا آینده هنر معاصر استانبول، را بررسی می کند. علاوه بر این نمایشگاه جامع دائمی ، این موزه میزبان نمایشگاه های عکاسی ، جشنواره های فیلم و سایر نمایشگاه های انفرادی و گروهی موقتی است که مرزها را تحت تأثیر قرار داده و هنرمندان را از سراسر جهان گرد هم می آورد.

مطالب مرتبط: تور ترکیه

چه چیز دیگری در موزه مدرن استانبول وجود دارد؟

در سواحل بسفر واقع شده است و دارای نمای خیره کننده ای در سراسر تنگه تا آسیا است که می توانید از کافه و رستوران مدرن استانبول که دارای منوی بین المللی مناسب و نوشیدنی ها است ، بهترین لذت را ببرید.بسیاری از آثار هنری مدرن استانبول را می توان به صورت پوستر در فروشگاه مدرن استانبول پیدا کنید. همچنین طیف گسترده ای از اشیاء طراحی وجود دارد ، از جواهرات گرفته تا تیشرت ها تا قاب های آیفون که هدایا و سوغاتی های بی نظیری را می سازند.

چه چیز دیگری در موزه مدرن وجود دارد؟

 

دوست داران های سینما می تواند از تماشای فیلم های arthouse در هنگام نمایش در سینمای مدرن استانبول لذت ببرد.  قیمت بلیط ورودی در آنجا زده شده است ، یا می توانید آن را به طور جداگانه با قیمت 9TL خریداری کنید.

کتابخانه مدرن استانبول: مجموعه 9000 جلد کتاب

کتابخانه مدرن استانبول با مجموعه گسترده ای از حدود 9000 کتاب و 29 اشتراک  دوره ای ملی و بین المللی ،  هنر ترکی و موضوعات مرتبط اختصاص یافته است.

کتابخانه موزه : مجموعه 9000 جلد کتاب

 

استانبول مدرن بخشی از مؤسسه فرهنگی Google است ، به این معنی که می توانید قبل از بازدید خود ، برخی از موزه ها  را مرور کنید. برای مطالعه بیشتر در مورد پروژه موزه هنرهای مدرن استانبول در موسسه فرهنگی Google ، روی این لینک کلیک کنید.

مطالب مرتبط : مهاجرت به ترکیه

چگونه به موزه مدرن استانبول برسیم؟

با یک تراموا به Tophane بروید ، از آنجا  دو دقیقه پیاده روی دارد. از طرف دیگر ، اگر از Istiklal Caddesi می آیید ، به Yeni Çarşı Caddesi از Galatasaray Meydanı رفته  و به پایین تپه بروید. این موزه در طول جاده است.

زمان باز شدن استانبول مدرن چیست؟

این موزه سه شنبه – یکشنبه از 10 صبح – 6 بعدازظهر (تا ساعت 8 عصر پنج شنبه ها) باز است. هزینه ورودی 25 لیر ترکیه است. تورهای اختصاصی می توانند به ازای هر نفر  10 لیر ترکیه اضافی در نظر بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *