جزیره هیبلیادا دومین جزیره بزرگ و سبزترین جزایر پرنسس در استانبول هم از نظر جمعیت و هم ازنظرمساحت است. مانند همه جزایر ، می توانید دوچرخه هایی را برای سفر به اطراف  کرایه کنید یا یک کالسکه اسب بگیرید.

با انتخاب تور استانبول از این مکان دیدن نمایید.

جزیره هیبلیادا

 

جزیره هیبلیادا

جزیره هیبلیادا سومین ایستگاه برای کشتی های مسافرتی که از استانبول می آیند و دومین جزیره بزرگ جزایر پرنسس در نزدیکی استانبول است. Heybeliada نسبت به سایر جزایر دارای فضای سبزبیشتری است و همه مناطق به استثنای شهرک ها، جنگل هستند. به همین دلیل است که مکان موردعلاقه برای پیک نیک است. مورد علاقه ترین نقطه Degirmenburnu است که توسط پیک نیک روندگان مکانی تکراری است.

از طبیعت زیبا ، رستوران های کنار ساحل و مناطق پیک نیک لذت ببرید. سواحل هیبلیادا ساکت تر از سایر جزایر نیست.

در طول تابستان ، جزیره هیبلیادا با تعطیلات تابستانی خود و بازدید کنندگان توریستی جالب توجه و سرزنده می شود. فعالیت های توریستی شامل کالسکه های اسب و الاغ در این جزیره می شود. با یادآوری یک شهر متوسط و معتدل ، امکان گرفتن  تور های کالسکه اسبی در Heybeliada وجود دارد یا می توانید دوچرخه هایی را برای مسافرت در اطراف خود کرایه کنید.

کارهایی که باید انجام دهید و مکان هایی که باید ببینید جزیره هیبلیادا

مطالب مرتبط : قیمت تور ترکیه

کارهایی که باید انجام دهید و مکان هایی که باید ببینید

خانه های تاریخی بسیاری وجود دارند که در شرایط اولیه خود در جزیره هیبلیادا حفظ شده اند. بیشتر اینها هنوز مسکونی هستند. شما نمی توانید کمکی کنید اما سطح ساخت استادانه و جزئیات ساختمان های چوبی را تحسین می کنید.

مدرسه ارتدکس یونانی هیبلیادا ، مدرسه راهب ، دبیرستان نیروی دریایی و صومعه هاگیا تریادا(Hagia Triada) ساختمان های تاریخی این جزیره هستند. در بالاترین نقطه جزیره یک صومعه ، صومعه هاگیا تریادا، وجود دارد. برای بازدید از داخل مجوز ویژه لازم است ، اما اگر از تپه بالا بروید حداقل می توانید از منظره لذت ببرید.

هیبلیادا همچنین با داشتن سه مکان عالی به نام های تپه Degirmen، تپه Makarios و تپه Ocagi ، دارای چهار بندر با درگاه نظامی است. بندر بحری ، بندر مندیرک ، بندر Degirmenburnu Bay  و کام . شنا در دریا در بندر Degirmenburnu Bay و Cam امکان پذیر است.

چگونه می توان به جزیره هیبلیادا آمد

با سفرهای مداوم بر روی کشتی های عملیات دریایی از سواحل سرکچی استانبول تا جزایر پرنسس می توان به هیبلیادا آمد. همچنین هیبلیادا را می توان با یک اتوبوس دریایی از Eminonu ، Kabatas ، Kadikoy یا Bostanci بازدید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *