اسپلش پد – این دنیای آبی در فضای باز، مکان مناسبی برای بردن بچه‌هایتان در طول یک روز در JBR است. ایمن، عالی و بسیار مفرح می باشد، بچه‌های کوچک شما می‌توانند با آب پاشیدن و بازی در آب خنک بمانند و از طیف وسیعی از فعالیت‌های آبی لذت ببرند  از فواره‌ها گرفته تا سطل‌های تخلیه، قیچی‌ها و بلوک‌های زمین بازی تخیلی را شامل می شود. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

اسپلش پد پارک آبی با طراوت برای کودکان در ساحل دبی

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

اسپلش پد مکانی برای فرار از گرما

زمانی که درجه حرارت بالا می رود و آب گرم می شود وقتی هوا سردتر است سایه زیادی وجود دارد، این اطمینان را ایجاد می کند که بچه ها در حین تفریح ​​همیشه راحت باشند. منطقه بازی خیس برای طیف سنی از یک تا 12 سال مناسب است و کارکنان حرفه ای و ناجیان غریق آموزش دیده برای آرامش بیشتر همیشه در دسترس هستند.

 

بزرگسالان می‌توانند در اطراف خود بنشینند و مراقب بچه‌های خود باشند، یا در حالی که در ساحل آفتاب می‌خورند یا در فروشگاه‌های امتداد The Walk گشت می‌زنند، آنها را در Splash Pad بگذارند. سفر به دبی قطعا یکی از بهترین تجربه های شما تا آخر عمر خواهد بود.

گزینه های ساعتی و روزانه انعطاف پذیری بیشتری را تضمین می کند. همچنین اگر می‌خواهید یک خوراکی شیرین می توانید داشته باشید، امکانات  خصوصی، کمدها و نوشیدنی‌هایی مانند آب، آبمیوه و بستنی نیز وجود دارد. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *