Magrudy’s یک مکان دیدنی خرده فروشی است که در محله خوش منظره جمیرا واقع شده است. این کسب‌وکار خانوادگی از سال 1975 عشق به ا دبی ات را ترویج می‌کند – به عنوان یک کتابفروشی محلی پیشرو در طی زمان ایستاده است و نیازهای شهر را در طول دهه‌های متحول می‌کند. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

Magrudy که با تمرکز سال‌های اولیه از طریق ارائه‌هایی مانند لوازم مدرسه و کتاب‌های کودکان تأسیس شد، گسترش پیدا کرد تا تقاضای رو به رشدی برای مطالب جدید را برآورده کند. این فروشگاه که در ابتدا عناوین مادر و کودک، آشپزی و سایر مقوله‌های مشابه را پوشش می‌داد، خیلی زود گسترش یافت و شعبه‌های بیشتری را تأسیس کرد و از کتاب‌دوستان با ژانرهای محبوب مانند داستان، هیجان‌انگیز، کمیک و موارد دیگر استقبال کرد.

Magrudy’s برای یادگیری در این کانون ادبی هیجان زده شوید + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

در Magrudy’s چه انتظاری باید داشت

این فروشگاه با توجه به یادگیری، چندین کتاب برای تقویت مغز در قفسه های خود دارد. این کتاب‌ها با طیف گسترده ای از مواردی که به خلاقیت و فرآیند آموزشی کمک می کند، از لوازم التحریر و کارت گرفته تا اسباب بازی ها و لوازم جانبی هنری و صنایع دستی، تکمیل می شود. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

Magrudy’s که به مأموریت خود برای تبدیل خواندن به سرگرمی مورد علاقه شهر متعهد است، اغلب کلوپ های کتاب، امضا و مشارکت با مدارس را راه اندازی می کند. همچنین نقش مؤثری در ترغیب همه گروه های سنی جامعه به گرد هم آمدن داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *