مادر‌ها و پدر‌ها – بیشتر از این به دنبال جاهای دیگر جستجو نکنید، زیرا هتل لاپیتا پاسخی مناسب برای  خواسته شما جهت داشتن یک تعطیلات خانوادگی در دبی است. با این تفرجگاه‌های دبی که در دسترس شماست، می‌توانید راحت چمدان‌های خود را باز کنید و در دل ماجراجویی‌ها وارد شوید. Lapita تنها استراحتگاهی است که در پارک ها و استراحتگاه های دبی واقع شده است. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

هتل لاپیتا درمجاورت پارک ها و استراحتگاه های دبی + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

هتل لاپیتا مکانی که مخصوص خانواده ها طراحی شده است

این هتل و استراحتگاه به سبک جزایر پلی‌نزی که با در نظر گرفتن راحتی خانوادگی طراحی شده است، واقعاً در نوع خود بی‌نظیر است. این هتل با رودخانه آرام، آبگرم، مرکز تناسب اندام، پشت بام و اتاق‌های کنفرانس، بیش از 500 اتاق به نام‌های گل‌های پلی‌نزی ارائه می‌کند – با حوض‌ها و باغ‌هایی که فضای استوایی را تداعی می‌کنند.

Lapita با داشتن تمام امکانات لوکس مجموعه ماریوت اتوگراف، مطمئناً یکی از نمادین‌ترین هتل‌های پنج ستاره خانوادگی دبی است. از فاصله کوتاه پیاده روی تا پارک های نزدیکMotiongate, LEGOLAND, LEGOLAND Water Park,   Bollywood Parks  و Riverland  لذت ببرید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *