برای یک روز پرماجرا در خلیج همیشه فارس با شرکت در ورزش های آبی هیجان انگیز آماده شوید. مدرسه کایت سرف ، واقع در ساحل Kite، قول می‌دهد تنها پس از یک جلسه شما را به یک کایت سوار تبدیل کند. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

از طرف دیگر، آنها آموزش‌های پارو سواری را در حالت ایستاده ارائه می دهند و برای فعالیت های آرام تر افراد را به کار می‌گیرند. تجهیزات طراحی شده ویژه این مرکز برای خرید یا کرایه در فروشگاه Kite موجود است. از بین طیف گسترده ای از مارک های مختلف و تجهیزات طراحی شده برای هر سطح مهارت می‌توانید به راحتی انتخاب کنید.

مدرسه کایت سرف دبی مکانی برای آموزش علاقه مندان به موج سواری

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

آموزش دیدن به وسیله ی مربیان حرفه ای در مدرسه کایت سرف

از یکی از مربیان حرفه ای یک جلسه خصوصی می‌توانید رزرو کنید. هر مربی از نقاط مختلف جهان می آید و محیطی امن با زمینه های مختلف تخصصی ارائه می دهد. گزینه های دیگر شامل یک جلسه گروهی است که از 1 تا 8 ساعت متغیر است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

به لطف آب و هوای آفتابی دبی، تجهیزات طراحی شده ویژه این مرکز و البته مربیان مشتاق و ماهری که در هر موجی همراه شما خواهند بود، مدرسه کایت سواری Kitesurf دبی یادگیری نحوه موج سواری را در یک سیر آرام به شما آموزش می دهد. پس روی تخته بپرید و یک بعدازظهر را با موج سواری زیر آفتاب بگذرانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *