منطقه باستانی جمیرا – دبی به دلیل جذابیت فوق مدرن خود مشهور است، اما اگر کمی عمیق تر شوید، تاریخ شگفت انگیزی را کشف خواهید کرد که بیش از یک هزار سال قدمت دارد. منطقه باستان شناسی جمیرا یکی از بهترین نقاط شروع برای به دست آوردن بینش های جذاب از زندگی در شبه جزیره عربستان مدت ها قبل از ترسیم مرزهای منطقه است. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

منطقه باستانی جمیرا ، کشف گنجینه در مکان باستانی جمیرا در دبی

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

منطقه باستانی جمیرا کجا قرار دارد؟

این مکان که بین جاده جمیرا و جاده الوصل قرار دارد، با خط افق شهر در پس‌زمینه‌ای سر به فلک کشیده، زمانی محل یک مسجد و خانه مسکونی بود که دیگر قابل مشاهده نیستند – اما آنچه باقی مانده است مطمئنا توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. منطقه باستان شناسی جمیرا بیش از یک جاذبه توریستی، مقصدی شناخته شده برای باستان شناسان، محققان و مورخان است که می آیند و آثار کشف شده را مطالعه می کنند. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

باستان شناسان در سال 1969 کاوش در این مکان را آغاز کردند و گنجینه های باستانی مانند سفال، سکه، ابزار و غیره را کشف کردند. بازدید از اینجا شما را به دوران عباسیان، بین قرن‌های 9 و 11 منتقل می‌کند، زمانی که این سکونتگاه سابق به عنوان ایستگاه کاروانی در امتداد یک مسیر تجاری که عراق و عمان را به هم متصل می‌کرد، عمل می‌کرد. همچنین می توانید مجموعه ای از گنجینه ها را در نمایشگاه داخل موزه دبی مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *