فضای داخل برج العرب – برای اولین بار از زمان راه اندازی، برج العرب مشهور دبی درهای خود را به روی بازدیدکنندگان باز کرده است و امکان دسترسی به فضای داخلی فوق العاده لوکس هتل را در یک تور 90 دقیقه ای می دهد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

این تجربه انحصاری نه تنها بینندگان را به جستجو در محوطه‌ها و سوئیت‌های طلایی این بنا دعوت می‌کند و مناظر بی‌نظیر آن از شهر را نشان می‌دهد، بلکه تاریخچه هتل و ثروت داستان‌های ناگفته را نیز آشکار می‌کند. بازدیدکنندگان اکنون از تفاوت‌های معماری برج العرب، مهمان‌نوازی الهام‌گرفته از امارات و نکات برجسته مهمان‌داری آن‌ها آگاه هستند و می‌توانند بر اساس سفارشی‌سازی تور، بهتر بازدید کنند.

در تور فضای داخل برج العرب چه انتظاری داریم؟

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

در تور فضای داخل برج العرب چه انتظاری داریم؟

این هتل از تمام سنین و علایق پذیرایی می کند و مجموعه ای از پکیج ها برای تجربه لذت بخش تر یا بازدید خانوادگی ارائه می‌دهد. وقت خود را با خوراکی‌ها صرف کنید، از نوشیدن یک کاپوچینوی طلای 24 عیار نهایی گرفته تا مزه کردن چای بعد از ظهر معروف سان اددار.

در حالی که عکس‌های عالب می‌گیرید، به بچه‌های کوچک اجازه دهید از گردش خود در «کلاب بچه‌ها» که خدمات حرفه‌ای مراقبت از کودکان را برای خردسالان دو سال به بالا ارائه می‌دهد، لذت ببرند. کسانی که در یک سفر گشت و گذار هستند، می‌توانند از مزایای معامله Ain دبی استفاده کنند و بهترین هر دو جاذبه را در یک رزرو ترکیب کنند. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

تور داخل برج العرب که هر روز از ساعت 9:30 صبح در دسترس است، مخصوص گروهی متشکل از 12 بازدیدکننده تحت هدایت لیدر است و هر 15 دقیقه تا ساعت 20:30 شروع می شود. بلیط‌ها را می‌توان در وب‌سایت رسمی رزرو کرد – به سادگی بسته و زمانی را انتخاب کنید که برای شما مناسب‌تر است، قیمت‌ها فقط از 249 درهم شروع می‌شود.

فضای داخل برج العرب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *