اگر می‌خواهید طعم ماجراجویی واقعی در امارات را بچشید، با تورهای ماجراجویی صحرای بزرگ قرمز رنگ ، به تپه‌های تپه‌های شنی ضربه بزنید تا اقداماتی هیجان‌انگیز انجام دهید. می‌توانید پشت فرمان دوچرخه‌ی چهارچرخ (ATV) خودتان بنشینید، در حالی که یکی از دوستان یا اعضای خانواده در یک کالسکه تپه‌ای روی صندلی راننده نشسته، استراحت کنید و از سواری لذت ببرید. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

تورهای ماجراجویی صحرای بزرگ قرمز رنگ شهر دبی + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

با تورهای ماجراجویی صحرای بزرگ قرمز رنگ آدرنالین خود را به سقف برسانید

مناظر باورنکردنی از این منظره باشکوه را در میان اقدامات آدرنالین آور تماشا کنید. سفر با تورهای ماجراجویی بزرگ قرمز یک انتخاب عالی برای یک روز پر جنب و جوش، سلفی بی‌نظیر صحرا و چشیدن طعم زیبایی‌های طبیعی کشور به دور از شلوغی شهر بزرگ است. سفر به دبی قطعا یکی از بهترین تجربه های شما تا آخر عمر خواهد بود.

قرمز بزرگ به یکی از معروف ترین نقاط دبی برای تفریح در بیابان اشاره دارد که نام خود را از بزرگترین تپه شنی در امارات گرفته است. کارکنان عظیم شامل تعدادی راهنمای تور، مکانیک، رانندگان  و افرادی است که وقتی با آنها باشید خیالتان راحت است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *