در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور امارات متحده عربی در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی امارات و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های امارات بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین اگر با تور دبی قصد دیدن این نمایشگاه را دارید تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی امارات با ما همراه باشید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور امارات

تور نمایشگاهی امارات در شهرهای مختلف این کشور برگزار می شود. شهرهای دبی، ابوظبی و شارجه اصلی ترین شهرهای این کشور عربی هستند که سالانه میزبان نمایشگاه های بین المللی می شوند. تور نمایشگاهی امارات فرصت بازدید از نمایشگاه های مهم بین المللی را برای شما امکان پذیر می کند. توجه داشته باشید که تعدادی از نمایشگاه های کشور امارات به صورت سالیانه برپا نمی شوند بلکه هر 2 سال یکبار برگزار می شوند.

آشنایی با نمایشگاه های کشور امارات

لیست انواع تورهای نمایشگاهی امارات

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور امارات برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی امارات می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه نمایشگاه هتل شو، نمایشگاه جی تکس، نمایشگاه دبلیو.او.پی، نمایشگاه ساعت و جواهرات خاورمیانه، نمایشگاه مناظر شهری، نمایشگاه بین المللی نور، نمایشگاه پزشکی و توانبخشی، نمایشگاه منوپه، نمایشگاه وتکس و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه هفته فناوری دبی (جیتکس)

نمایشگاه جیتکس از تاریخ 14 الی 18 مهر 1398 در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه فناوری دبی (جیتکس) شناخته شده ترین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سراسر خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا است. این رویداد هر سال، برترین تولید کنندگان فن آوری جهان و منطقه و بیشترین تعداد مدیران ارشد کمپانی های مختلف و متخصصان این صنعت را گرد هم می آورد. نمایشگاه هفته فناوری دبی همچنین اقدام به شناسایی تازه ترین تحولات جهانی در صنعت فن آوری اطلاعات و ارایه آنها در بخش رویداد های جدید و یا برنامه های کنفرانس می کند. نمایشگاه جیتکس امارات در تورهای نمایشگاهی امارات فرصتی برای توسعه کسب و کار، شناسایی و ملاقات نزدیک با تامین کنندگان، خرید و سفارش واخذ نمایندگی محصولات و همچنین یافتن فرصت های جدید کسب و کار است.

تور نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی

نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل از تاریخ  18 الی 20 آذر 1398 در شهر دبی کشور امارات برگزار می گردد. نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی (Gulf Traffic) بزرگترین رویداد تجاری در خاورمیانه است که به حمل و نقل در سطح زمین، ایمنی جاده ای، ITS و زیرساخت های حمل و نقل اختصاص داده شده است. نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی جایگاه خود را به عنوان مکان ملاقات متخصصان این صنعت که می خواهند با شرکت های داخلی و بین المللی فعال در صنایع حمل و نقل عمومی، جاده ای، ریلی و پارکینگ شبکه سازی کرده و از آنها خدمات و محصولات دریافت کنند، تثبیت کرده است. این نمایشگاه رویداد اختصاصی صنایع جاده ای، پل، تونل، حمل و نقل عمومی و پارکینگ در منطقه خاور میانه و شمال آفریقا است که تامین کنندگان برتر این صنایع را از گوشه و کنار دنیا گرد هم می آورد.

تور نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی (ADIPEC)

نمایشگاه نفت و گاز از تاریخ  20 الی 23 آبان 1398 در شهر ابوظبی کشور امارات برگزار می گردد. نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی موثرترین نمایشگاه و كنفرانس بین المللی بازار نفت و گاز در جهان محسوب می شود. این رویداد سریع ترین مسیر دسترسی به خیل انبوه خریداران محصولات و خدمات نفت و گاز است. برای بسیاری از بخش های تجاری نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی جایگاه جهانی برتر جهت ارتباطات جدید و كشف فرصت های تازه به شمار می آید. با گذشت زمان مشخص شده است که این رویداد جایگاه بسیار مهمی در توسعه تجارت، دیدار با همتایان، ارائه و تبادل ایده ها در زمینه جدیدترین فناوری، دانش و نوآوری های صنایع نفت و گاز دارد.

تور نمایشگاه صنایع دارویی ابوظبی

نمایشگاه صنایع دارویی از تاریخ  25 الی 27 شهریور 1398 در شهر ابوظبی کشور امارات برگزار می گردد. نمایشگاه صنایع دارویی ابوظبی جامع ترین گردهمایی داروسازی منطقه منا محسوب می شود. این نمایشگاه همزمان با رویدادهای ICSE، P-MEC، InnoPack و FDF، میزبان بیش از ٤،٠٠٠ نفر از تامین کنندگان و خریداران اصلی صنایع داروسازی خواهند بود. با توجه به حضور طیف گسترده ای از غرفه داران از سراسر کل زنجیره تامین فارما، شانس خود را برای شرکت در این نشست بی نظیر در ابوظبی از دست ندهید. در سال جاری، قدرت عظیم نام تجاری CPhI، توجه ویژه به نوآوری، دسترسی به بازار و داستان های همکاری موفق در توسعه دارویی را به منطقه خاورمیانه و آفریقا خواهد رساند.

تور نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه

نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی از تاریخ  4 الی 7 آذر 1398 در شهر شارجه کشور امارات برگزار می گردد. نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه بستری بسیار موفق برای نمایشگاه و کنفرانس در زمینه پلاستیک، چاپ و بسته بندی است. نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه پیش رو، تجهیزات و خدمات پردازش، پر کردن و بسته بندی را به نمایش می گذارد و تصمیم گیران صنعت پردازش، و بسته بندی مجدد منطقه، بازدید کنندگان این نمایشگاه خواهند بود.

نمایشگاه پیشین پلاستیک و بسته بندی شارجه افتتاحیه بسیار خوبی داشت، چنانکه نمایشگاهیان بسیاری جهت حضور نام نویسی کردند، نمایندگان بسیاری از کشورهای مختلف حضور داشتند و جمعیت بازدید کنندگان افزایش داشت. این نمایشگاه سران صنعتی را از کشورهای مختلف گرد هم جمع خواهد کرد و در زمینه آخرین تحولات و گرایش ها در فناوری های پیشرو، بهره وری هزینه، پایداری و سرمایه های انسانی طرح هایی ارائه خواهد نمود.

تقویم برگزاری نمایشگاه های امارات

شرایط دریافت دعوتنامه نمایشگاهی امارات

یکی از روش های سفر به امارات و استفاده از تور نمایشگاهی امارات دریافت دعوت نامه می باشد. دعوتنامه در واقع نامه ای است که از طرف خویشان در کشور مقصد و یا ارگان و شرکتی خاص که قصد جذب شما را به عنوان نیروی کار دارد، به شما داده می شود. دعوت نامه در واقع ضمانتی است که از طرف فرد یا گروهی در کشور مقصد برای فرد مورد نظر ارسال می شود تا نسبت به دادن ویزا و مهیا کردن شرایط اقامت برای فرد تسهیلاتی قائل شوند.

دعوت نامه نمایشگاهی به صورتی است که توسط کمیته اجرایی نمایشگاه و یا دولت کشور مقصد تصمیم به ارسال دعوت نامه به شرکت و یا فرد خاصی جهت حضور در این کشور و بازدید از نمایشگاه و یا ارائه محصولات خود در نمایشگاه و شرکت در تورهای نمایشگاهی امارات می باشد. دعوت نامه نمایشگاهی معمولا برای شرکت ها جهت ارائه محصولات در کشور مقصد است.

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی اروپا

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی امارات

برای شرکت در تورهای نمایشگاهی امارات و گرفتن ویزای نمایشگاهی امارات متحده عربی شما می بایست مدارک زیر را ارائه دهید، توجه فرمایید که تمامی مدارک ارائه شده می بایست به زبان انگلیسی  ترجمه شده باشند.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *