در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه حمل و نقل در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های حمل و نقل بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی حمل و نقل

در طول سال نمایشگاه های متعددی با موضوع حمل و نقل در کشورهای مختلف برگزار می شود. افرادی در این نمایشگاه ها شرکت می کنند که تخصص کافی در این موضوع داشته باشند و یا اینکه از سرمایه گذاران ملی باشند. این افراد در این نمایشگاه می توانند با بزرگ ترین مدیران صنعت حمل و نقل ارتباط برقرار کنند و ار تجربیات و راهکارهای جدیدی استفاده کنند.

آشنایی با تور نمایشگاهی حمل و نقل

لیست انواع تور نمایشگاهی حمل و نقل

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه حمل و نقل برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی حمل و نقل می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای روسیه، ترکیه،  چین و … اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک روسیه (transrussia)

نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک از تاریخ 26 الی 28 فروردین 1398 در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد. نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک روسیه  بزرگ ترین و جامع ترین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و مدیریت زنجیره تامین و توزیع بین المللی در روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع که جامعه سردمداران حوزه حمل و نقل و فعالان حرفه ای صنعت لوجستیک و صاحبان محموله ها هر ساله گرد هم می آورد. بیش از ٥٠٠ غرفه گذار و ٢٢٠٠٠ بازدید کننده هرساله یکدیگر را در نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و مدیریت زنجیره تامین و توزیع مسکو ملاقات می نمایند تا به آینده این صنعت شکل تازه ای ببخشند. شرکت در این نمایشگاه بهترین فرصت را در اختیار ارائه دهندگان خدمات لجستیکی و حمل و نقل و همچنین بخش های فناوری اطلاعات زنجیره تامین و توزیع

این صنعت قرار می دهد تا حضور خود را در این حوزه قوت ببخشند و بخشی از جامعه فعالان در حوزه حمل و نقل و لجستیک کشور پهناور روسیه باشند،

همچنین به تبلیغ و معرفی کالا ها و خدمات خود به هزاران صاحب کالا که از این نمایشگاه بازدید به عمل می آورند، بپردازند.از اولین دوره برگزاری این نمایشگاه در سال ١٩٩٦، وزارت راه، ترابری و حمل و نقل کشور روسیه به همراه فدراسیون بین المللی ترخیص کاران کالا به طور مشترک به حمایت از این رویداد ادامه داده اند. نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و مدیریت زنجیره تامین و توزیع مسکو برنده جوایز فراوانی دربخش های مختلف این صنعت بوده است که از طرف اتاق بازرگانی و صنعت روسیه و اتحادیه غرفه گذاران و برگزار کنندگان نمایشگاه ها به این نمایشگاه اعطاء گشته است. این نمایشگاه برترین نمایشگاه برگزار شده با موضوع حمل و نقل، ترخیص و حمل بار، انبارداری و لجستیک به شمار می رود.

تور نمایشگاه صنعت ریلی اوراسیا

نمایشگاه صنعت ریلی از تاریخ 21 الی 23 فروردین 1398 در شهر ازمیر کشور ترکیه برگزار می گردد. نمایشگاه صنعت ریلی اوراسیا یکی از سه نمایشگاه بزرگ ناوگان ریلی در جهان و تنها نمایشگاه در این رشته در منطقه اوراسیا می باشد.این نمایشگاه که برای هفتمین بار برگزار می گردد , کلید تجمع بزرگان علمی و صنعتی می باشد که با بازدید کنندگان ( شرکت کنندگان ) زیر یک سقف قرار می گیرند.نمایشگاه برپا شده نه تنها برای منطقه اوراسیا است بلکه دروازه ای برای توسعه ارتباطات وهمکاریهای جدید می باشد مجموعه سخنرانی ها که همزمان با نمایشگاه اجرا می شوند سبب شراکت تجربه صنعتگران ریلی و بخش علمی خواهد بود.

آشنایی با تور نمایشگاهی حمل و نقل

تور نمایشگاه لجستیک حمل و نقل مونیخ (Transport Logistic)

نمایشگاه لجستیک حمل و نقل از تاریخ 14 الی 17 خرداد 1398 در شهر مونیخ کشور بزرگ آلمان برگزار می شود. نمایشگاه تخصصی در زمینه تدارکات و حمل و نقل در جهان می باشد. این نمایشگاه همچنین بر حرکت، فناوری اطلاعات و مدیریت زنجیره ای، کامپیوتری، تدارکات داخل خانه و مدیریت مواد و ترکیبات در میان دیگر مسائل تمرکز دارد. این نمایشگاه جهانی در حوزه تدارکات، بیش از ٢٠٠٠ غرفه دار را از ٦٣ کشور و ٥٢٠٠٠ بازدیدکننده تجاری را از ١١٠ کشور گرد خود جمع می کند.

بیش از ٣٧% بازدیدکنندگان و ٤٥% غرفه داران از شرکت های بین المللی هستند که برای ارائه و سرمایه گذاری در آخرین فناوری ها، ایجاد روندهایی در دو سال آینده و گسترش شبکه های تجاری شان در این نمایشگاه شرکت می کنند. در نمایشگاه، غرفه داران از آلمان و سرتاسر جهان محصولات و خدمات نوین و خلاقانه شان را ارائه می دهند. این نمایشگاه همچنین برنامه ای گسترده برای رویدادهای مرتبط و کنفرانس ها دارد. علاوه بر اینها، این نمایشگاه به عنوان یک پایگاه ایده آل برای مبادله دانش، اطلاعات و ارتباطات قلمداد می شود. این نمایشگاه محصولاتی را در زمینه های خودرو، راه آهن، حمل و نقل دریایی و هوایی، تدارکات، حمل و نقل و صنایع حمل و نقل را به نمایش می گذارد.

تور نمایشگاه تجهیزات حمل و نقل ریلی هند (IREE)

نمایشگاه تجهیزات حمل و نقل ریلی از تاریخ 24 الی 26 مهر 1398 در شهر دهلی کشور هند برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات حمل و نقل ریلی هند بزرگ ترین نمایشگاه راه آهن هند است که توسط کنفدراسیون صنعتی هند (CII) به همراه صنعتکاران راه آهن هند سازماندهی شده است. IREE، یک نمایشگاه بین المللی است که تجهیزات، لوازم مرتبط و جانبی راه آهن، تجهیزات داخلی قطارها، زیر بنا و شالوده راه آهن و تمام محصولات وابسته و مشابه را به نمایش می گذارد.

همچنین این نمایشگاه سمینارها و نشست های متقابل را برگزار می کند، و به موجب این امکانات و تجهیزات، به یک پایگاه جهانی در صنعت راه آهن دست یافته است. با وارد کردن تکنولوژی ها و سرویس های صنعتی متنوع، این نمایشگاه یک وجه ی بین المللی پیدا کرده است. این نمایشگاه همچنین مدل های بی نظیری از صنایع راه آهن را به نمایش می گذارد و یک درون بینی و بصیرت را در زمینه ی صنعت ارائه می دهد.

آشنایی با تور نمایشگاهی حمل و نقل

تقویم تور نمایشگاهی حمل و نقل

نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک روسیه: زمان برگزاری از 26 الی 28 فروردین 98 می باشد.

نمایشگاه صنعت ریلی اوراسیا: زمان برگزاری از 21 الی 23 فروردین 98 می باشد.

نمایشگاه لجستیک حمل و نقل مونیخ: زمان برگزاری از 14 الی 17 خرداد 98 می باشد.

نمایشگاه تجهیزات حمل و نقل ریلی هند: زمان برگزاری از 24 الی 26 مهر 98 می باشد.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی حمل و نقل

برای شرکت در نمایشگاه های حمل و نقل باید قبل ورود به خاک کشور مقصد ویزای نمایشگاهی دریافت کرد. اخذ این نوع ویزا نیاز به مدارکی خاص دارد که باید به سفارت کشور مورد نظر ارائه دهند. این مدارک شامل موارد زیر هستند:

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *