در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور عمان در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی عمان و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های عمان بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی عمان با ما همراه باشید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور عمان

تور نمایشگاهی عمان به آن دسته از تورهایی گفته می شود که تعدادی از افراد به بعضی نمایشگاه ها علاقه داشته باشد و یا اینکه در این زمینه تخصص و حرفه داشته باشند، برای بازدید از یک نمایشگاه اقدام می کنند. درواقع هدف این افراد از شرکت در تور نمایشگاهی عمان این است که از محصولات مورد نظر بازدید یا از آن ها را خریداری کنند. دسته دوم از این افراد کسانی هستند که قصدشان از شرکت در تور نمایشگاهی این است که در نمایشگاه مورد نظر غرفه داشته باشند. این افراد که ممکن است خودشان صاحب برند و یا محصول خاصی باشند برای ارائه و نشان دادن طرحشان به مردم به تشکیل غرفه می پردازند که این خود فرآیندی پیچیده را شامل می شود.

آشنایی با نمایشگاه های کشور عمان

لیست انواع تورهای نمایشگاهی عمان

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور عمان برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی عمان می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات، در و پنجره، پزشکی و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات عمان (Comex)

نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات از تاریخ  26 الی 27 اسفند 1397 در شهر مسقط کشور عمان برگزار می گردد. نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات عمان (Comex) اولین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات عمان است که بصورت سالیانه برگزار می گردد. تعداد بازدیدکنندگان اعلام شده نشان می دهد که این نمایشگاه بالاترین رکورد جذب مخاطبین طی ٢٥ سال داشته است.

صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات عمان با روندی یکنواخت و پیوسته در حال رشد است. این نمایشگاه در حال حاضر همکاریهای متعددی با بخشهای خصوصی و دولتی در عمان دارد. کامکس طی اعلامیه ای اظهار داشته است که نمایشگاه در این دوره اهداف بسیاری را از جمله تعامل با دیگر کارشناسان خرید کالاهای فناوری اطلاعات و ارتباطات در یک محیط و ایجاد ارتباط میان کلیه ی فعالان بخش های دولتی و خصوصی اطلاع رسانی پیگیری می کند.

تور نمایشگاه در و پنجره، شیشه و آلومینیوم عمان

نمایشگاه در و پنجره، شیشه و آلومینیوم از تاریخ  9 الی 11 اردیبهشت 1398 در شهر مسقط کشور عمان برگزار می گردد. نمایشگاه در و پنجره، شیشه و آلومینیوم عمان تجمع بزرگ صنایع در و پنجره، شیشه و آلومینیوم و همچنین سیستم های محافظت در برابر خورشید و نمای خارجی منازل در منطقه به شمار می رود. نمایشگاه در و پنجره + شیشه و آلومینیوم عمان با بهره بردن از کارشناسان تاثیرگذار منطقه در مطمئن ترین عرصه بازار صنعت ساخت و ساز، نقش عمده ای در گشودن درهای جدید به سوی صنایع در و پنجره، شیشه و آلومینیوم ایفا می کند.

علاوه بر این، نمایشگاه بر سیستم های نوین محافظت در برابر خورشید هم تمرکز دارد که به مواد با کیفیت، طراحی با دوام و فناوری های تکمیل شده می پردازد. این نمایشگاه طیف وسیعی از بخش های مربوط به نمای خارجی منازل را به نمایش خواهد گذاشت که از لحاظ کیفیت، طراحی، بازدهی انرژی و ماندگاری حائز اهمیت هستند.

تور نمایشگاه پروژه های زیر بنایی عمان (Infra Oman)

نمایشگاه پروژه های زیر بنایی از تاریخ  15 الی 17 مهر 1398 در شهر مسقط کشور عمان برگزار می گردد. نمایشگاه پروژه های زیر بنایی عمان (Infra Oman) یک نمایشگاه بین المللی مرتبط با پروژه های صنعتی و زیربنایی است و عرصه ای جهت ملاقات با صنعتگران حرفه ای است که سالانه برگزار می شود. کشورعمان که با سرعت در حال پیشرفت وتوسعه درامور مرتبط با ساخت و سازاست و با انجام پروژه های بزرگ زیربنایی در بسیاری از نقاط کشور فعالیت می کند، بسیاری از پروژه های کمک به توسعه خود را با هزینه هایی بالغ بر میلیاردها دلار قرار است در سالهای آینده به اجرا درآورد تا در امر اقتصاد این کشور تنوع ایجاد شود.

همزمان که سرمایه گذاری های زیر بنایی در حال رشد و توسعه هستند اینفرا عمان در این حوزه بهترین فرصت جهت مطرح کردن وبهبود جایگاه شرکت شما در عرصه های توسعه است. اینفرا عمان با گرد آوردن بسیاری از شرکت های صنعتی ادارات رسمی و مدیران کل، فضایی ایده آل را جهت ارتباط با تولیدکنندگان کلیدی و توسعه ی تجارت شما و همچنین تقویت و بهبود حضور شما در بازار ساخت و ساز عمان و تورهای نمایشگاهی عمان ایجاد می کند.

آشنایی با نمایشگاه های کشور عمان

تور نمایشگاه صنعت ساختمان عمان (BIG Show)

نمایشگاه صنعت ساختمان از تاریخ  5 الی 7 فروردین 1398 در شهر مسقط کشور عمان برپا می شود. نمایشگاه صنعت عمان چون بهترین رویداد در زمینه ساختمان در کشور عمان به شمار می رود. این نمایشگاه بین المللی بصورت سالانه برگزار شده و صنعت ساخت و ساز و معماری را در عمان، خاورمیانه و بازارهای جهانی تغذیه می کند.

یکی از ویژگی های این نمایشگاه عرضه طیف گسترده ای از مصالح ساختمانی، تجهیزات معماری، ماشین آلات چوب بری، مبلمان داخلی و دیگر محصولات، تجهیزات و فن آوری های موجود در عملیات های ساخت و ساز ایت. این نمایشگاه سالانه، بستری برای شرکت های محلی و بین المللی جهت سود بردن از فرصت های عمده این صنعت را فراهم ساخته و همچنین آن ها با تحولات جاری در بازارهای محلی و جهانی آشنا می سازد.

تقویم برگزاری نمایشگاه های عمان

شرایط دریافت دعوتنامه نمایشگاهی عمان

دعوتنامه نمایشگاهی، سند یا مدرکی است که از طرف شرکت و یا فردی خاص از کشور عمان برای شما صادر می گردد تا در جهت اهدافی مختلف از جمله شرکت در نمایشگاه مورد نظر وارد کشور عمان شوید. و ار نمایشگاه های عمان بازدید کنید. داشتن دعوتنامه نمایشگاهی به منزله مجوز ورود شما به کشور عمان نیست بلکه فقط عاملی است که فرآیند کاری شما را با سرعت بیشتری پیش ببرد.

شرایط شرکت در تورهای نمایشگاهی دانمارک

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی عمان

شما باید برای دریافت ویزای نمایشگاهی عمان و تورهای نمایشگاهی عمان نیاز به یکسری مدارک دارید که به سفارت عمان ارائه دهید. مدارک مورد نظر زیر را در این بخش شرح می دهیم:

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *