در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه چرم و کفش در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های چرم و محصولات چرمی بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی چرم و کفش

نمایشگاه چرم و کفش در طول سال در کشورهای متعددی در سراسر جهان برگزار می شود. این نمایشگاه برای کسانی که در تور نمایشگاهی چرم و کفش حضور دارند یا در حیطه کاری و کارآفرینانی آن ها است، می تواند یک فرصت مهمی باشد. در تور نمایشگاهی چرم و کفش، با نمایندگان این صنعت، تأمین کنندگان مواد خام، بازرگانان اصلی چرم و فعالان این حوزه مرتبط خواهید شد. نمایشگاه های کفش و چرم، مکانی برای شرکت کننده های بین المللی تأمین کننده و بازدید کنندگان حرفه ای است.

آشنایی با تور نمایشگاهی چرم و کفش

لیست انواع تور نمایشگاهی چرم و کفش

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه چرم و کفش برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی چرم و کفش می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای چین، ترکیه، آلمان و … اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه چرم و کفش میلان (Simac Tanning Tech)

نمایشگاه چرم و کفش از تاریخ 1 الی 3 اسفند 1397 در شهر میلان کشور ایتالیا برگزار می گردد. نمایشگاه چرم رویدادی بین المللی است که با کیفیت ترین ماشین آلات و فن آوری های تولید کفش و صندل، منسوجات چرمی و صنایع رنگ چرم در آن به نمایش گذاشته می شوند. امسال، نمایشگاه چرم و کفش میلان بازهم رویدادی منحصر به فرد در صحنه بین المللی و مرجعی خاصی خواهد بود که جدیدترین تکنولوژی های موجود در آن دیده شده و به طور مستقیم تجربه خواهند شد.

این نمایشگاه فرصت بزرگی برای ملاقات با افراد فعال در این صنعت، رسمی سازی و انعقاد قراردادهای تجاری معتبر است. این موضوع باعث شده تا حضور در این نمایشگاه برای شرکت هایی که می توانند پیشرفته ترین فن آوری های خود را به نمایش بگذارند و برای افراد فعال این صنعت که در نمایشگاه فرصت دیدن بهترین و جدیدترین نوآوری های بازار را در یک جا کسب می کنند، ضروری به نظر برسد. نمایشگاه چرم و کفش میلان که نمایشگاهی بین المللی و کسب و کار مدار است و همیشه خدمات و فرصت های جدیدی را ارائه می کند، با برگزاری جلسات و گردهمایی ها و به منظور ارائه فرصت های تجاری، پذیرای افراد فعال در این صنعت از سراسر دنیا است.

تور نمایشگاه کفش دوسلدورف (GDS)

نمایشگاه کفش از تاریخ 19 الی 21 اسفند 1397 در شهر دوسلدورف کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه کفش دریچه ای به روی بازارهای جهانی کفش و لوازم جانبی و نمایشگاه تجاری برجستة این صنعت در سراسر جهان است. این نمایشگاه برای مهمترین تولیدکنندگان و خریداران بیش از یک مکان ملاقات است، زیرا گرایشات بی نظیر و نقاط تمرکز در توسعه تجارت را برجسته می کند. نمایشگاه کفش و لوازم جانبی دوسلدورف که همچنان بر اهمیتش برای صنعنت کفش افزوده می شود، جایگاهی برای سازندگان فراهم می آورد تا برندها و محصولاتشان را به نمایش بگذارند. در این رویداد که دو بار در سال برگزار می شود، بیش از ٥٠٠ غرفه دار از ٢٥ کشور جهان آخرین مجموعه کارهای خود را ارائه می دهند. محصولات ارائه شده در این نمایشگاه کفش، لوازم جانبی، بند کفش، کفی کفش و محصولات چرمی هستند.

آشنایی با تور نمایشگاهی چرم و کفش

تور نمایشگاه چرم و کفش گوانگجو

نمایشگاه چرم و کفش از تاریخ 7 الی 10 خرداد 1398 در شهر گوانگجو کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه چرم و کفش گوانگجو به عنوان یک نمایشگاه برتر دارای فرصت ها و موفقیت های تجاری برجسته به شمار می آید. نمایشگاه چرم و کفش گوانگجو از نظر شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان، با پیشرفت مداوم خود به جایگاه کاملی برای به نمایش گذاشتن ماشین آلات صنعتی، تجهیزات، مواد، لوازم جانبی، چرم، طراحی و فن آوری کفش و چرم تبدیل شده است. برگزارکنندگان، با ایجاد این نمایشگاه به اولویتی برای معرفی ماشین آلات، تجهیزات، محصولات، مواد، سیستم ها، فن آوری و طرح های شرکت های جدید ، آن را به نویدبخش ترین و ضروری ترین رویداد سال تبدیل می کنند.

تور نمایشگاه چرم و کفش استانبول (AYSAF)

نمایشگاه چرم و کفش از تاریخ 7 الی 10 آذر 1398 در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. نمایشگاه چرم و کفش استانبول (AYSAF) به عنوان جایگاهی منحصر به فرد برای شرکت های تامین کننده محلی و بین المللی و بازدید کنندگان حرفه ای به شمار می آید. در این نمایشگاه نه تنها نمایندگان صنعت کفش با یکدیگر ملاقات می کنند، بلکه عرضه کنندگانی مانند بازرگانان چرم و تامین کنندگان سایر مواد خام برای تولید کفش در آن شرکت خواهند نمود.

در این نمایشگاه بازدیدکنندگان می توانند دیدگاهی جامع از بازار کسب کرده و ارتباطات تجاری جدید برقرار نمایند. نمایشگاه چرم استانبول توسط متخصصان کشورهای بسیاری از جمله الجزایر، اتریش، جمهوری آذربایجان، بلژیک، مصر، فرانسه، آلمان، ایران، قزاقستان، لبنان، مراکش، روسیه، اسپانیا، اوکراین و انگلستان مورد بازدید قرار خواهد گرفت و میزبان بیش از ٤٥٠ غرفه دار از جمله نمایندگان خواهد بود.

تور نمایشگاه کیف و کفش چرم شانگهای (BLSE)

نمایشگاه کیف و کفش چرم از تاریخ 19 الی 21 تیر 1398 در شهر شانگهای کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه کیف و کفش چرم شانگهای (BLSE) به عنوان با نفوذ ترین برند حرفه ای تجاری آسیا شناخته شده است. این نمایشگاه از بهترین خدمات، بزرگ ترین مقیاس، نگاهی جدید، جدید ترین بسته بندی ها، نام تجاری برجسته، هم گامی با مد، محصولات با کیفیت بالا استفاده می کند.

نمایشگاه کیف و کفش چین که در سال ٢٠٠٣ تاسیس شده، هر ساله در فضایی به مساحت ٢٧٠٠٠ متر مربع با حضور بیش از٢٠ کشور و ١٠٠٠ برند برگزار می شود. در واقع نمایشگاه کیف و چرم شانگهای مسیری برای تحول صنعت چرم چین و همچنین ارتقا و رشد برندها و کالاهای چرمی چین است. این نمایشگاه که به توسعه برند های چرمی و بازار چین پرداخته و اکنون رشد کرده است، به مجموعه ای از مذاکرات کسب و کار، توسعه کانال های ارتباطی، یکپارچه سازی منابع، بررسی بازار، توزیع قدرت، همکاری های درون مرزی، همکاری های بین المللی، جذب سرمایه، و دیگر فعالیت های چند منظوره کسب و کار می پردازد.

آشنایی با تور نمایشگاهی چرم و کفش

تقویم تور نمایشگاهی چرم و کفش

نمایشگاه چرم و کفش میلان: زمان برگزاری از 14 الی 3 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه کفش دوسلدورف: زمان برگزاری از 19 الی 21 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه چرم و کفش گوانگجو: زمان برگزاری از 7 الی 10 خرداد 98 می باشد.

نمایشگاه چرم و کفش استانبول: زمان برگزاری از 7 الی 10 آذر 98 می باشد.

نمایشگاه کیف و کفش چرم شانگهای: زمان برگزاری از 19 الی 21 تیر 98 می باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی چرم و کفش

برای سفر به کشورهای برگزار کننده نمایشگاه چرم و کفش نیاز به ویزای نمایشگاهی دارید اما بدانید که قبل از سفر شما باید دعوتنامه نمایشگاهی را دریافت کنید. این دعوتنامه باید از طریق مسئولین نمایشگاه برای شما برگزار شود. برای این کار فقط کافیست با مسئولین ارتباط برقرار کنید و با توجه به سابقه کاری و پیشینه تجربه کاریتون درخواست دعوتنامه نمایید.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی بسته بندی

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی چرم و کفش

شرکت کنندگان در تور نمایشگاهی چرم و کفش برای اخذ ویزای نمایشگاهی باید مدارکی به شرح زیر ارائه دهند:

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *