در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه صنایع دستی در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های صنایع دستی بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی صنایع دستی

هرکشوری دارای فرهنگ و سنت مخصوص به خود را دارد بنابراین همین کشورها صنایع دستی منحصر به فردی خواهند داشت. نمایشگاه صنایع دستی هم به همین منظور برگزار می شود تا هر کشور صنایع خود را به نمایش بگذارد تا دیگر کشورها نیز با آنها آشنا شوند و حتی ممکن است خریداران و طرفداران جهانی داشته باشد. لازم به ذکر است که چون مفهوم صنایع دستی اغلب بومی یک کشور خاص می ‌باشد پس بهترین کیفیت یک محصول صنایع دستی مختص همان کشور تولیدکننده صنایع دستی می‌باشد. برای بازدید از این نمایشگاه ها در سراسر جهان نیاز به شرکت در تور نمایشگاه صنایع دستی می باشد. افرادی که می توانند در این تورها شرکت کنند شامل افراد صاحب گالری، طراحان مد، جواهرات، آرایه ‌گری و طراحی داخل می شود.

آشنایی با تور نمایشگاهی صنایع دستی

لیست انواع تور نمایشگاهی صنایع دستی

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه صنایع دستی برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی صنایع دستی می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای امارات، ایران، آلمان و … اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه صنایع دستی و طرح های هنری مونیخ

نمایشگاه صنایع دستی و طرح های هنری از تاریخ 22 الی 26 اسفند 1397 در شهر مونیخ کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه صنایع دستی و طرح های هنری مونیخ آثار هنری ماهرانه، کارهای دستی رده بالا و طراحی های هنرمندانه را به نمایش می گذارد. در این رویداد میزان بالایی از اطلاعات ارزشمند به واسطه ی نمایش غرفه ها و نمایش های ویژه، ارائه ی خدمات و محصولات، به شرکت کنندگان منتقل میکند و نمایش ها، سمینارهای آزاد، سخنانرانی ها و توضیحات و توصیه های متخصصان این صنعت نیز در این نمایشگاه به وقوع می پیوندند. تمامی مواردی را که یک صاحب خانه می خواهد پیدا کند یا نیاز دارد که بداند، می تواند در این نمایشگاه بیابد. غرفه های محصولات لوکس و تجملی، بهبود و ارتقای منزل و تغییر دکوراسیون خانه در جهت نمایش محصولات و خدمات شما راه اندازی شده اند. در این نمایشگاه کارها و صنایع دستی ماهرانه با طراحی های هنری زیبا آمیخته شده اند

تور نمایشگاه بین المللی صنایع دستی فلورانس

نمایشگاه صنایع دستی از تاریخ 4 الی 11 اردیبهشت 1398 در شهر فلورانس کشور ایتالیا برگزار می گردد. نمایشگاه بین المللی صنایع دستی فلورانس رویدادی است که میزبانی مهمترین صنعتگران زبردست و ماهر تاریخ را در فضایی خاص و ممتاز به عهده دارد و در آن سنت و نوآوری در هم می آمیزند تا محصولات دست ساز فوق العاده ارزشمندی را ایجاد و به نمایش بگذارند. هر سال در این نمایشگاه می توانید از بازدید آثاری از کارگاه های باستانی فلورانس و همینطور هنرهای مهجوری لذت ببرید که از طریق سفرهای این نمایشگاه در مسیری هماهنگ در میان مناطق مختلف کشور ایتالیا و کشورهای کل جهان، دوباره کشف می شوند. این نمایشگاه مکانی به شمار می آید که در آن فرهنگ، هنر، سنت های صنایع دستی و نوآوری های جدید در کنار هم قرار می گیرند و به رویدادی انحصاری تبدیل می شود. آثار هنری منحصر به فرد که با دستان ورزیده و مجرب صنعتگران و هنرمندان طراحی شده اند به مردمی اختصاص دارد که می خواهند شاخص باشند. آثار به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه از سبک های کلاسیک، مدرن، قومی، معاصر هستند. هر سبکی در این نمایشگاه جایگاه خاص خود را دارد.

آشنایی با تور نمایشگاهی صنایع دستی

تور نمایشگاه صنایع دستی برلین (Bazaar Berlin)

نمایشگاه صنایع دستی از تاریخ 15 الی 19 آبان 1398 در شهر برلین کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه صنایع دستی برلین مفهوم بازار جهانی و کالای بومی را با موفقیت محقق ساخته است. تولیدکنندگان و توزیع کنندگان صنایع دستی از سراسر جهان در این نمایشگاه، محصولات طبیعی قومی خود را در اختیار خریداران قرار می دهند. هر ساله، خرده فروشان و تولیدکنندگان محصولات هنری و صنایع دستی در برلین با خریداران مشتاق محصولات با کیفیت بالای طبیعی و قومی دیدار می کنند. این رویداد از نظر وسعت، تجربه و موفقیت کلی واقعاً منحصر به فرد به شمار می آید. نمایشگاه صنایع دستی برلین برای تولیدکنندگان کوچک و متوسط این عرصه، امکان بازاریابی رقابتی برای محصولات شان را فراهم می نماید. غرفه داران در این نمایشگاه از قیمت های مقرون به صرفه غرفه ها، خدمات عالی و حضور حدود ٤٠٠٠٠ بازدیدکننده از جمله بازدیدکنندگان تجاری و خریداران خصوصی بهره مند می شوند.

تور نمایشگاه صنایع دستی و سوغات مسکو (Christmas Box. Podarki)

نمایشگاه صنایع دستی و سوغات از تاریخ 8 الی 10 اسفند 1397 در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد. نمایشگاه صنایع دستی و سوغات مسکو نمایشگاهی تخصصی برای محصولات صنعت جشن و سرگرمی است که کارخانه ها، سازندگان و خریداران اصلی کادوها، سوغاتی ها و محصولات تزئینی و مربوط به جشن ها را گرد هم می آورد. این نمایشگاه فصل تازه ای از فروش های فعال را می گشاید، سمت و سوی توسعه بیشتر را مشخص می کند و به یافتن شریک های تجاری و بازارهای تازه کمک می کند. حرفه ای های صنعت از تمام روسیه، CIS (اتحادیه برخی از کشورهای مستقل اتحاد جماهیر شوری سابق) و دیگر کشورها، بوسیله سمینارها، میزگردها و کارگاه های آموزشی ای که در برنامه نمایشگاه وجود دارد، جذب این رویداد می شوند. نمایشگاه صنایع دستی و سوغات مسکو در پیوند با نمایشگاه لوازم خانگی و دکوراسیون و طراحی داخلی مسکو در یک مکان برگزار خواهد شد که این بخش ها و مراکز می توانند پیشنهادهای شرکا و رقبا را بررسی کنند و در مورد مشکلات تولید و فروش گفتگو کنند.

تقویم تور نمایشگاهی صنایع دستی

نمایشگاه صنایع دستی و طرح های هنری مونیخ: زمان برگزاری از تاریخ 22 الی 26 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه بین المللی صنایع دستی فلورانس: زمان برگزاری از 4 الی 11 اردیبهشت 98 می باشد.

نمایشگاه صنایع دستی برلین: زمان برگزاری از 15 الی 19 آبان 98 می باشد.

نمایشگاه نمایشگاه صنایع دستی و سوغات مسکو: زمان برگزاری از 8 الی 10 اسفند 98 می باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی صنایع دستی

برای شرکت در تور نمایشگاهی صنایع دستی و بازدید از نمایشگاه نیاز به دعوتنامه دارید. در غیر اینصورت شما نمی توانید در این نمایشگاه شرکت کنید و یا غرفه مخصوص به خود را داشته باشید. دعوتنامه‌ ها معمولا از جانب شرکت‌ های برگزارکننده تور نمایشگاهی صنایع دستی صادر می شود و در برخی موارد هم مسئولین نمایشگاه صنایع دستی دعوتنامه را برای شما ارسال می کنند.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی صنایع دستی

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی صنایع دستی

برای شرکت در تورهای نمایشگاهی صنایع دستی نیاز به ویزای نمایشگاهی دارید چراکه شما بودن ویزا اجاره ورود به خاک کشور مزبان را نخواهید داشت. دریافت ویزای نمایشگاهی نیاز به مدارکی دارد که باید به سفارت کشور ورد نظر تحویل دهید، این مدارک عبارتند از:

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *