در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه الکترونیک و برق در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های الکترونیک و برق بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی الکترونیک و برق

واژه نمایشگاه به معنی جایگاهی که هر کسی که صاحب یک علم و فناوری می باشد که بتواند علم و دانش خود را به اطلاع دیگران برساند و نوآوری های خود را نمایش دهد. نمایشگاه برق و الکترونیک نیز یکی از رویدادهای علمی در حوضه برق و خدمات الکترونیک است. افرادی که در این نمایشگاه ها غرفه دارند و به گونه ای در آن شرکت می کنند، سعی می کنند علم و فناوری خود را در زمینه برق و الکترونیک در اختیار دیگران قرار دهند و آنها را از فناوری روز دنیا با خبر کنند و علم نوین خود را به اطلاع دیگران برسانند.

آشنایی با تور نمایشگاهی الکترونیک و برق

لیست انواع تور نمایشگاهی الکترونیک و برق

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه الکترونیک و برق برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی الکترونیک و برق می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای چین، آلمان، روسیه و … اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه تجهیزات برق شانگهای (CWIEME Shanghai)

نمایشگاه تجهیزات برق از تاریخ 6 الی 9 فروردین 1398 در شهر شانگهای کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات برق شانگهای (CWIEME Shanghai) بخشی از مهمترین نمایشگاه جهانی تولید سیم پیچ، تجهیزات الکتریکی و عایق به شمار می آید. نمایشگاه تجهیزات برق شانگهای رویداد تجاری و بین المللی است که هر سال عرضه کنندگان و خریداران صنایع تولید الکترومغناطیس، مواد عایق، کویل، موتور الکتریکی و ترانسفورماتور را گرد هم می آورد. از نمایشگاه تجهیزات برق شانگهای بازدید نمائید و جدیدترین ماشین آلات، محصولات، خدمات و تجهیزات از سازندگان معتبر جهان را مشاهده کنید. اگر از مواد استفاده می کنید یا فناوری ساخت را در تولید محصول به کار می برید،

برنامه های سمینار نمایشگاه تجهیزات برق شانگهای شما را جلوتر از جدیدترین ایده های فنی، روند بازار و پیشرفت های طراحی در داخل و خارج قرار می دهد. برنامه امسال که توسط متخصصان این صنعت رهبری می شود بر نوآوری ها و راهکارها در مواد و کاربردهای آن، طراحی محصول و قطعات متمرکز است، همچنین آخرین دیدگاه های اقتصادی و نظارتی که تاثیر احتمالی بر افراد فعال در زنجیره تامین موتور، ژنراتور و ترانسفورماتور در حال و آینده نزدیک خواهد داشت را مورد توجه قرار می دهد.

تور نمایشگاه برق مسکو (Elektro)

نمایشگاه برق از تاریخ 26 الی 29 فروردین 1398 در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد. نمایشگاه برق مسکو مهم ترین رویداد در صنعت برق روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع بوده و بارها به عنوان بهترین نمایشگاه روسیه در مجموعه مهندسی برق نامیده شده است. این عنوان، سطح حرفه ای بالای رویداد و کارکرد تجاری مناسب برای تمامی شرکت کنندگان را تایید می کند. این نمایشگاه هر ساله آخرین تجهیزات و مناسب ترین تکنولوژی ها و راه کارها را برای صنعت برق به نمایش می گذارد.

نمایشگاه برق مسکو دارای بیش ترین تعداد بازدیدکننده خارجی در میان سایر نمایشگاه های تجاری الکتریکی در روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع می باشد و هر ساله از شرکت کنندگانی از حداقل ٢٥ کشور استقبال می کند. مهره های اصلی این نمایشگاه تولیدکنندگانی از چین، جمهوری چک، هند، آلمان، اسلواکی و اسپانیا هستند. نمایشگاه برق مسکو کیفیت مدیریت رویداد و عملکرد تجاری خوب برای بزرگترین تولیدکنندگان و تازه واردان صنعت را تضمین می کند.

تور نمایشگاه تجهیزات برق برلین (CWIEME Berlin)

نمایشگاه تجهیزات برق از تاریخ 3 الی 2 اردیبهشت 1398 در شهر برلین کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات برق برلین دارای قدمت و اعتبار بسیار زیادی در منطقه می باشد. این رویداد با بیش از بیست سال سابقه برگزاری، با سابقه ترین نمایشگاه فناوری های تولید سیم پیچ، موتورهای الكتریكی و تراسفورماتور است. مخاطبان آن متخصصینی هستند كه قصد سرمایه گذاری در محصولات و یافتن تامین كنندگان جدید برای شركت های خود را دارند. نیمی از آنها در نمایشگاه های دیگر شركت نمی كنند كه گواهی بر ممتاز بودن شركت كنندگان و كالاهای ارایه شده در این رویداد است.

این نمایشگاه مكانی ایده آل برای شركت هاست تا محصولات و راهكارهای خود را به خریداران و تصمیم گیران اصلی ارایه نمایند. نمایشگاه برق برلین با خدمات فراوان و ارزش تجاری بالا، شركت شما را در قلب زمینه كاریتان قرار می دهد. این رویداد با گردهمایی مهندسان و فروشندگان در كانون های اصلی تولید، امكان دسترسی به بازارها و فرصت های جدید را برای شما فراهم می آورد. مهندسان متخصص و كارشناسان تداركات در این نمایشگاه شركت می كنند تا با فروشندگان جدید و فعلی دیدار داشته باشند، بر روی محصولات و روش های نوآورانه سرمایه گذاری كنند، با همتایان صنعتی خود ارتباط برقرار نمایند و از آخرین پیشرفت های این صنعت آگاه گردند.

آشنایی با تور نمایشگاهی الکترونیک و برق

تور نمایشگاه صنعت برق سوئد (Elfack)

نمایشگاه صنعت برق از تاریخ 17 الی 20 اردیبهشت 1398 در شهر گوتنبرگ کشور سوئد برگزار می گردد. نمایشگاه صنعت برق سوئد بزرگ ترین نمایشگاه منطقه شمال اروپاست که در آن آخرین محصولات و راهکارهای همه بخش های صنعت برق برای حدود ٢٣٠٠٠ بازدیدکننده به نمایش گذاشته می شود. در این نمایشگاه شرکت های برق، صاحبان مشاغل، سیاستمداران، نصابان، توزیع کنندگان، معماران و طراحان نورپردازی با یکدیگر به ملاقات می پردازند و در نتیجه ایده های بزرگ و راهکارهای مبتکرانه ای ارائه می شود که صنعت را به سمت عصری نوین سوق می دهد. با حضور در نمایشگاه صنعت برق سوئد می توانید با حوزه های خاصی این صنعت آشنا شوید و گستره حوزه کاری خود را با آشنایی و آگاهی از سایر بخش های صنعت گسترش دهید.

تقویم تور نمایشگاهی الکترونیک و برق

نمایشگاه تجهیزات برق شانگهای: زمان برگزاری از 6 الی 9 فروردین 98 می باشد.

نمایشگاه برق مسکو: زمان برگزاری از 26 الی 29 فروردین 98 می باشد.

نمایشگاه تجهیزات برق برلین: زمان برگزاری از 3 الی 2 اردیبهشت 98 می باشد.

نمایشگاه صنعت برق سوئد: زمان برگزاری از 17 الی 20 اردیبهشت 98 می باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی الکترونیک و برق

وقتی تصمیم به حضور در نمایشگاه را می گیرید، برای حضور در نمایشگاه باید دعوت نامه ای برای شرکت داشته باشید. شرایط این دعوتنامه شامل: ارائه گواهی اشتغال به کار و  یا گواهی اشتغال به تحصیل، پروانه کسب شرکت کننده در نمایشگاه به همراه ترجمه، یک پرینت از حساب بانکی شما، اضافه کردن اطلاعات شخص یا شرکت دعوت کننده. این مدارک را به متصدی نمایشگاه می فرستید تا او دعوتنامه را برای شما ارسال کند.

آشنایی با تور نمایشگاهی الکترونیک و برق

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی الکترونیک و برق

برای شرکت در تورهای نمایشگاهی خارج از ایران نیاز به ویزای نمایشگاهی دارید تا بتوانید وارد کشور برگزار کننده نمایشگاه شوید. تور نمایشگاهی الکترونیک و برق نیز نیازمند به ویزا می باشد که شما باید مدارکی را به سفارت ارسال کند. مدارک مورد نیاز ویزای نمایشگاهی الکترونیک و برق شامل موارد زیر می شود:

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی الکترونیک و برق

بهترین زمان برای رزرو تور نمایشگاهی الکترونیک و برق درواقع حدودا یک ماه زودتر از شروع نمایشگاه اقدام کنید کافی است تا بتوانید با نمایشگاه هماهنگ شوید و همچنین برای دریافت ویزا و رزرو بلیط هواپیما و هتل دچار مشکل نشوید.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *