در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه کاشی و سرامیک و کفپوش در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های کاشی و سرامیک و کفپوش بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش

نمایشگاه های کاشی و سرامیک و کفپوش در کشورهای محدودی برگزار می شود به همین علت تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش به سرعت ظرفیتش تکمیل می شود. همانطور که از نام تور مشخص است هدف اصلی از این نمایشگاه ها معرفی محصولاتی از قبیل کاشی و سرامیک و کفپوش می باشد. در نظر داشته باشید که شما در این مسیر می توانید با بهترین تولیدکنندگان در جهان ارتباط بگیرید و شرایط موجود در خصوص انواع خرید و فروش هایی که در لاین کاشی و سرامیک وجود دارد را مورد بررسی قرار دهید.

آشنایی با تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش

لیست انواع تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه کاشی و سرامیک و کفپوش برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای چین، تایلند، ژاپن، آلمان، روسیه و… اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه کفپوش گوانگجو چین (CGFF)

نمایشگاه کفپوش از تاریخ 19 الی 21 اردیبهشت 1398 در شهر گوانگجو کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه کفپوش گوانگجو چین (CGFF) بزرگترین نمایشگاه تخصصی تجاری و صنعتی کفپوش در چین است. بازدید از این نمایشگاه به شما یک بستر تمام عیار برای دیدن، خرید و ارزیابی طیف وسیعی از تجهیزات و خدمات که مواد و فناوری های کف پوش را نمایش می دهند، ارائه می کند. این نمایشگاه برای ٤ سال پیاپی است که با موفقیت برگزار می شود. نمایشگاه کفپوش یک نمایشگاه ویژه و منحصر به فرد است که بر روی کف پوشی صنعتی و تجاری تمرکز دارد، و هر ساله به منظور ملاقات با متقاضیان بازار بزرگ چین برگزار می شود.

تور نمایشگاه کاشی و سرامیک چین

نمایشگاه کاشی و سرامیک از تاریخ 28 الی 31 خرداد 1398 در شهر گوانگجو کشور چین برگزار می شود. نمایشگاه چین با حدود ٣٠ سال سابقه، به یک نمایشگاه پیشرو برای تجهیزات و مصالح کاشی و سرامیک در جهان تبدیل شده است. این رویداد یک نمایشگاه ایده آل برای تبلیغ و معرفی شرکت و محصولات شما به تعداد زیادی از مشتریان و نمایندگانی به شمار می رود که از سراسر آسیا، خاور میانه، آفریقا، و حتی آمریکای جنوبی در آنجا حضور می یابند و توجه زیادی به محصولات شما نشان خواهند داد.

شما به عنوان یک غرفه دار، خود را درمیان جمعیت و کاملا درگیر با نمایشگاه خواهید یافت. سبک و سیاق بازدیدکنندگان، فضای پیشرفت بیشتری را نشان داده و تقاضای بازار زیادی را نوید می دهد. شما می توانید تمامی گروه های هدف خود را زیر یک سقف در نمایشگاه کاشی و سرامیک چین ملاقات کنید. این نمایشگاه بعنوان بزرگترین و برجسته ترین نمایشگاه جهان در صنعت کاشی و سرامیک، آخرین و مهمترین فناوری های تولید و پردازش کاشی و سرامیک، تجهیزات، مواد خام، رنگ و لعاب، قطعات دستگاه ها، قالب ها، ابزار، و محصولات ابتکاری کاشی و سرامیک، را گرد هم می آورد و روند توسعه صنعت جهانی کاشی و سرامیک را پیش می برد.

آشنایی با تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش

تور نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخ (Ceramitec)

نمایشگاه صنعت سرامیک از تاریخ 25 الی 28 آبان 1398 در شهر مونیخ کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخ نمایشگاه تجاری مهم و اصلی این حوزه در جهان محسوب می شود و مرکز فناوری و گردهمایی نوآوری برای تمام بخش های صنعت سرامیک به حساب می آید. فقط نمایشگاه سرامیک و متالورژی مونیخ طیف متعادلی از محصولات را به نمایش می گذارد و هیچ نمایشگاه دیگری از نظر اعتبار و بین المللی بودن، با آن قابل مقایسه نیست. در این رویداد فقط محصولات و فناوری ها ارائه نمی شوند، بلکه برنامه تکمیلی که پیشرفته ترین موضوعات صنعت را دربرمی گیرد نیز دارای اهمیت بسیار است. به این نمایشگاه بیاید و از موفقیت در آن بهره مند شوید.

تور نمایشگاه سرامیک هند

نمایشگاه سرامیک از تاریخ 8 الی 10 اسفند 1397 در شهر احمد آباد کشور هند برگزار می گردد. نمایشگاه سرامیک هند به عنوان یک نمایشگاه پیشرو در زمینه تجهیزات و تدارکات صنعت سرامیک، این نمایشگاه محدوده عظیمی از سرامیک های کلاسیک گرفته تا مواد خام و سرامیک های تکنیکی و کاربردی را تحت پوشش قرار می دهد. این یک رویداد جهانی با پوشانندگی وسیع در زمینه صنعت سرامیک می باشد. این نمایشگاه توسط انجمن بین المللی کار در زمینه تجارت سرامیک حمایت می شود. فعال نمودن کارگاه ها و جلسات ارتباط شبکه ای، برترین قسمتها از از بخشهای اصلی این رویداد را متحول ساخته است. این نمایشگاه توسط MMI هند سازماندهی می شود. بازدیدکنندگانی که از این نمایشگاه بازدید می کنند، همچنین می توانند از رویدادهای دیگر تابع و مرتبط با این نمایشگاه که قسمتی از این نمایشگاه را تشکیل می دهند، بهره ببرند.

تور نمایشگاه کاشی و سرامیک تایلند (Asean Ceramics)

نمایشگاه کاشی و سرامیک از تاریخ 6 الی 8 شهریور 1398 در شهر بانکوک کشور تایلند برگزار می گردد. نمایشگاه کاشی و سرامیک تایلند تولید کنندگان و تهیه کنندگان ماشین آلات، تکنولوژی، مواد اولیه محصولات جدیدترین کاشی و سرامیک، سفال سنگین و سرویس بهداشتی پیشرو را از سراسر جهان را گرد هم می آورد. نمایشگاه Asean Ceramics شامل لوازم دکوری سفالی میز، نمایش سرامیک و کاشی آسیایی، طرح های خاص برای کاشی و سرامیک پیشرفته و رنگهای صنعتی برای تکنولوژی روکش و لعاب می باشد. Asean Ceramics توسط سرویس های نمایشگاه آسیایی، سازماندهی خواهد شد و توسط وزارت صنعت و دپارتمان پیشرفت صنعت و بازار بین الملل دراتحادیه بین الملل AES پشتیبانی می شود. نمایشگاه Asean Ceramics ٢٠١٥ با کنفرانس بین المللی سرامیک که توسط MECT و اتحادیه سرامیک تایلند سازماندهی می شود، همزمان می شود.

آشنایی با تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش

تقویم تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش

نمایشگاه کفپوش گوانگجو چین: زمان برگزاری از 19 الی 21 اردیبهشت 98 می باشد.

نمایشگاه کاشی و سرامیک چین: زمان برگزاری از 28 الی 31 خرداد 98 می باشد.

نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخ: زمان برگزاری از 25 الی 28 آبان 98 می باشد.

نمایشگاه سرامیک هند: زمان برگزاری از 8 الی 10 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه کاشی و سرامیک تایلند: زمان برگزاری از 6 الی 8 شهریور 98 می باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش

برای ارسال دعوتنامه باید فردی در کشور مقصد حضور داشته باشد و در دعوتنامه خود قید کند که قصد شما از این سفر بازدید از نمایشگاه های مختلف است به این ترتیب می توانید به سادگی در مسیر مشخصی ویزای نمایشگاهی را کسب کرده و رزرو تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش را به سادگی انجام دهید.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش

جهت شرکت در تور نمایشگاهی  کاشی و سرامیک و کفپوش شما باید در ابتدا به دریافت ویزای نمایشگاهی اقدام کنید. برای دریافت ویزای نمایشگاهی باید مدارک خود را تکمیل کرده و به سفارت برگزار کننده نمایشگاه ارائه دهید. این مدارک شامل موارد زیر می شوند.

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی کاشی و سرامیک و کفپوش

معمولا تاریخ برگزاری نمایشگاه های کاشی و سرامیک و کفپوش چند ماه زودتر اعلام می شود. بنابراین اگر قصد شرکت و یا بازدید از این نمایشگاه را دارید باید حداقل یک ماه زودتر از شروع نمایشگاه کاشی و سرامیک و کفپوش به رزرو تور مناسب خود اقدام نمایید. بنابراین در اولین فرصت تور کاشی و سرامیک و کفپوش خود را ثبت نام کنید تا دچار استرس و نگرانی اتمام ظرفیت تور نشوید. با ما همراه باشید.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *