در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره کشور بلژیک در زمینه های مختلفی مثل تور نمایشگاهی بلژیک و زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های بلژیک بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله تورهای نمایشگاهی بلژیک با ما همراه باشید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور بلژیک

کشور بلژیک با داشتن فضاهای وسیع، امکان برگزاری بهترین نمایشگاه های بین المللی را دارد. علاوه براین، بلژیک سالن های کنفرانس مجهز و کاملا پیشرفته ای دارند که برای برگزاری کنفرانس هایی در حول موضوع نمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. هتل ها و اقامتگاه های بزرگ و مناسب و دارای اتاق های بسیار و سامانه حمل و نقل کارآمد و مطمئن در کنار جاذبه های تفریحی و گردشگری برای علاقه مندان و همراهان تور نمایشگاهی بلژیک، محل مناسبی برای برگزاری نمایشگاه های گوناگون و مقصد مناسبی برای سفر است.

آشنایی با نمایشگاه های کشور بلژیک

لیست انواع تورهای نمایشگاهی بلژیک

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در کشور بلژیک برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی بلژیک می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در زمینه های مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به نمایشگاه ورزی، هنر، غذاها دریایی و … اشاره کرد. در ادامه درباره ویژگی برخی از این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه کشاورزی بروکسل (Agribex)

نمایشگاه کشاورزی از تاریخ  12 الی 17 آذر 1398 در شهر بروکسل کشور بلژیک برگزار می گردد. نمایشگاه کشاورزی بروکسل یکی از بزرگترین نمایشگاه های کشاورزی در اروپا به حساب می آید. این نمایشگاه رویدادی بین المللی برای کشاورزی، دامداری، باغبانی، پارک ها و فضای سبز است. طی گذشت سال ها، این رویداد منحصر به فرد به مکانی تبدیل شده که مزرعه داران، پیمانکاران، نمایندگان صنعت تامین، نمایندگان دولتی و عموم مردم برای ملاقات با یکدیگر در آن حضور می یابند. نمایشگاه کشاورزی بلژیک مهمترین نمایشگاه کشاورزی این کشور و جایگاهی خاص برای این بخش محسوب می شود. در این نمایشگاه تولیدکنندگانی از صنایع کشاورزی، پرورش دام و طیور، و فضای سبز آخرین محصولاتشان را ارائه می دهند.

تور نمایشگاه هنر بروکسل

نمایشگاه هنر از تاریخ  5 الی 8 اردیبهشت 1398 در شهر بروکسل کشور بلژیک برگزار می گردد. نمایشگاه هنر بروکسل یکی از آینده دارترین و هیجان انگیزترین نمایشگاه های هنری اروپا است. نمایشگاه هنر بروکسل، در جهت کشف پروفایل نمایشگاه، یک بستر جدید را راه اندازی می کند: از کشف تا باز کشف. تین نمایشگاه، با این بستر گالری ها را به ایفای نقش در پروفایل کشف مان تشویق می کنند

اما در عوض اینکه این به گالری های جدید محدود شوند (هم چنان که در گذشته این امر صورت گرفت) این ایده نیز بسط داده شد تا گالری های تثبیت شده را نیز شامل شود. نمایشگاه هنر بروکسل با حضور سالیانه بیش از ٢٧٠٠٠ بازدید کننده (که یک سوم آن از خارج می آیند) در رده بالای بین المللی قرار می گیرد. این موقعیت مناسبی است تا از جایگاه کلیدی نمایشگاه هنر بروکسل در بازار هنر بین المللی تجلیل شود.

تور نمایشگاه غذای دریایی بروکسل

نمایشگاه غذای دریایی از تاریخ  17 الی 19 اردیبهشت 1398 در شهر تاریخی بروکسل کشور بلژیک برگزار می شود. نمایشگاه غذای دریایی نمایشکاه صنعتی در حیطه مواد دریایی است که بیش از ١,٧٠٠ شرکت از بالغ بر ٧٠ کشور در آن غرفه دارند. غرفه ‌داران انواع ماهی، غذای دریایی و محصولات یا خدمات مرتبط با غذای دریایی را در معرض فروش می‌گذارند. شرکت‌کنندگان از ١٥٠ کشور سفر می‌کنند تا در این رویداد سه روزه تجارت انجام دهند. این نمایشگاه فرصتی برای شماست تا محصولات جدید را پیدا کنید، منبع تمام تنوع‌های غذای دریایی، محصولات، خدمات و تجهیزات غذای دریایی از سراسر جهان را بیابید، و با افراد متخصص این صنعت ارتباط برقرار کنید و بهترین تجربیات را به اشتراک بگذارید.

آشنایی با نمایشگاه های کشور بلژیک

تور نمایشگاه برچسب اروپا (LABELEXPO)

نمایشگاه نمایشگاه برچسب اروپا از تاریخ  2 الی 5 مهر 1398 در شهر بروکسل کشور بلژیک برگزار می گردد. نمایشگاه برچسب از بهترین رویدادهای صنعت چسب، چاپ وب، و صنعت ارتباطات شناخته می شود. بازدیدکنندگان اعم از متخصصین چاپ و ارتباطات و طراحان برچسب قادر خواهند بود عرضه مستقیم تازه ترین ماشین آلات و ملزومات را مشاهده کرده، تکنولوژی ها و گرایشات جهانی برچسب را آموخته، و با متخصصین صنعتی و تامین کنندگان برتر شبکه در دنیا ملاقات نمایند. این نمایشگاه، همچنین صنعت برچسب دیجیتال و راهکارهای سازگار با محیط زیست را پوشش می دهد.

تور نمایشگاه سیب زمینی اروپا

نمایشگاه نمایشگاه سیب زمینی از تاریخ  13 الی 14 شهریور 1398 در شهر بروکسل کشور بلژیک برگزار می گردد. این رویداد از بهترین نمایشگاه های قاره اروپا به شمار می رود که در حوزه سیب زمینی فعالیت دارد. این نمایشگاه بین المللی هر سال در یکی از چهار کشور مشارکت کننده (آلمان، بلژیک، فرانسه و هلند) برگزار می شود. مهمترین جذابیت های این نمایشگاه، نمایش مهیج تجهیزات، دهکده بازرگانی و کارگاه های فنی در مورد تولید سیب زمینی هستند.

تقویم برگزاری نمایشگاه های بلژیک

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی بلژیک

تاریخ و زمان برگزاری و مدت زمان برگزاری نمایشگاه نیز مورد مهمی است که باید به هنگام رزرو و یا خرید تور نمایشگاهی بلژیک باید توجه داشته باشیم. البته توجه داشته باشید همچنین هرچه تعداد کشورهای شرکت کننده در نمایشگاه هم به عنوان غرفه دار و هم به عنوان بازدید کننده بیشتر باشد، نشان از اعتبار نمایشگاه به عنوان یک نمایشگاه بین المللی دارد بنابراین ایم مسئله نشان می دهد که هر چه زوردتر برای خرید تور این گونه نمایشگاه ها اقدام کنید.

بهترین زمان رزرو و خرید تورهای نمایشگاهی بلژیک

مزایای شرکت در تورهای نمایشگاهی بلژیک

این تور می تواند به مطرح شدن بسیاری از نیازها و تقاضاها هم از جانب کشور بلژیک و هم از جانب سفر کنندگان کمک کند. در نتیجه می توان انتظار داشت فرصت های شغلی گسترده ای نیز ایجاد شود و فضا و بستری مناسب برای نوآوری ها و کارآفرینی ها فراهم گردد. با این وصف تور نمایشگاهی بلژیک شرایط مساعدی را برای بهره برداری مفید و تاثیرگذار از سرمایه های کشور بلژیک فراهم می نماید. تور نمایشگاهی بلژیک فرصت و بستر مساعدی را برای توسعه ی تجارت و بالا بردن سطح دانش در کنار گردش و تفریح فراهم می کند.

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی بلژیک

برای سفر با تور نمایشگاهی بلژیک نیاز به دریافت ویزای نمایشگاهی بلژیک می باشد. تا شما این ویزا را دریافت نکرده اید نمی توانید به عنوان بازدیدکننده یا شرکت کننده در نمایشگاه های ایتالیا حضور پیدا کنید.

مدت اعتبار ویزای نمایشگاهی بلژیک

ویزاهایی که برای تورهای نمایشگاهی صادر مس شوند معمولا مدت اعتبار کمتری نسبت به دیگر انواع ویزاهای بلژیک دارند. بنابراین ویزاهای نمایشگاهی صادر شده معمولا یک ویزای چهارده روزه هستند و بعد از این چند روز اعتبار ویزا از بین می رود.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *