در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی درباره نمایشگاه هوا و فضا در زمینه های زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها به شما ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل از زمان و مکان نمایشگاه های هوا و فضا بتوانید به موقع بهره مند شوید و بازدید کنید. بنابراین تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با تور نمایشگاهی هوا و فضا

یکی از تورهای نمایشگاهی تخصصی که در سراسر دنیا برگزار می شود، تور نمایشگاهی هوا و فضا می باشد. شرکت در این تور فرصت مناسبی است برای دانشجویان و صنعتگران است تا با بازدید از نمایشگاه های معتبر بین المللی هوا و فضا آخرین دستاورد ها در زمینه حمل و نقل های هوایی را مشاهده کنند. مهندسی هوافضا یکی از مهندسی های برتر از لحاظ تکنولوژی روز دنیا محسوب می شود. این مهندسی همانطور که از نامش مشخص است مربوط به صنعت هوا و فضا می باشد و ربطی به صنعت هوانوردی ندارد. در واقع مهندسین هوافضا کار طراحی و ساخت بیشتر قطعات هواپیماها و فضاپیماها را انجام می دهند.

آشنایی با تور نمایشگاهی هوا و فضا

لیست انواع تور نمایشگاهی هوا و فضا

هر سال نمایشگاه های بین المللی فراوانی در زمینه هوا و فضا برگزار می شود. که با تور نمایشگاهی هوا و فضا می توان از این نمایشگاه ها بازدید کرد. این نمایشگاه ها در کشورهای مختلفی برپا می شوند که از جمله آن ها می توان به کشورهای آلمان، فرانسه، امارات و… اشاره کرد. در ادامه درباره برخی از ویژگی های این نمایشگاه ها می پردازیم.

تور نمایشگاه صنایع هوانوردی و حمل هوایی مونیخ (AIRTEC)

نمایشگاه صنایع هوانوردی و حمل هوایی از تاریخ 22 الی 24 مهر 1398 در شهر مونیخ کشور آلمان برگزار می گردد. بهترین رویداد تجاری و فناوری صنعت هوافضا در جهان است. این رویداد شامل سه بخش می شود: نمایشگاه تجاری، جلسات تجاری و كنگره بین المللی هوافضا. پیش بینی می گردد در این دوره ٦٠٠ غرفه دار از ٣٠ كشور و حدود ٩٠٠ شركت كننده در كنگره حضور یابند و حدود ١٥٠٠٠ جلسه تجاری ٢٣٠ سخنرانی انجام شود.

به نمایشگاه صنایع هوانوردی و حمل هوایی مونیخ بپیوندید و با متخصصان صنایع هوافضا از سراسر جهان دیدار كنید. توانایی ها و فناوری های خود را به مدیران صنعت هوافضا ارائه دهید. نمایشگاه صنایع هوانوردی و حمل هوایی مونیخ بعنوان رویدادی الهام بخش و پویا، لحظاتی سرشار از فراگیری و فرصت های تجاری برای شما فراهم می نماید.

تور نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی سنگاپور (Inter Airport South East Asia)

نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی از تاریخ 8 الی 10 اسفند 1397 در شهر سنگاپور کشور سنگاپور برگزار می گردد. نمایشگاه برتر جهانی برای تامین كنندگان تجهیزات، فناوری، امنیت، طراحی و خدمات فرودگاهی محسوب می شود. این رویداد با داشتن اعتبار و سابقه برگزاری موفق، دروازه ورود به بازار جنوب شرقی آسیا برای تأمین كنندگان فرودگاهی محسوب می شود. نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی سنگاپور محلی بی نظیر برای تأمین كنندگان داخلی و بین المللی جهت معرفی و تبلیغ برند خود به بازار پویا و نوظهور این منطقه است. نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی سنگاپور با داشتن تجربه فراوان و تاریخچه ای از جذب تصمیم گیران كلیدی داخلی و بین المللی، برای فعالیت های تجاری بلندمدت شما بهترین انتخاب خواهد بود.

آشنایی با تور نمایشگاهی هوا و فضا

تور نمایشگاه هوایی پاریس

نمایشگاه هوایی از تاریخ 27 خرداد الی 2 تیر 1398 در شهر پاریس کشور فرانسه برگزار می گردد. این نمایشگاه از زمان برگزاری خود، در قلب تحولات بازار هوا فضای جهانی بوده است که این مسئله نمایشگاه هوایی پاریس را به مهمترین گردهمایی در طول این سال ها تبدیل کرده است. این نمایشگاه هم پذیرای متخصصان و هم میزبان عموم مردم بوده و برای بسیاری از مشاغل و حرفه ها الهام بخش است.

نمایشگاه هوایی پاریس زمان ویژه ای برای هر شرکتی محسوب می شود و موقعیتی برای ملاقات با تمام دست اندرکاران کلیدی در صنعت هوا فضا را فراهم می آورد. همچنین این نمایشگاه فرصت های تجاری تازه، امکان ارائه مهارت ها و نوآوری های خود به جهان، و تشکیل همکاری های فنی و صنعتی را برای این شرکت ها، ایجاد می نماید. حضور در نمایشگاه بین المللی هوایی پاریس، به معنی شرکت در فوق العاده ترین رویدادها و جذاب ترین گردهمایی برای دست اندرکاران، تولیدکنندگان و کاربران این صنعت محسوب می شود

تور نمایشگاه صنایع هوایی ژاپن

نمایشگاه صنایع هوایی از تاریخ 7 الی 9 آذر 1398 در شهر توکیو کشور ژاپن برگزار می گردد. نمایشگاه صنایع هوایی ژاپن فرصتی بی نظیر برای جمع شدن و ملاقات خریداران و مشتریان در این صنعت است. این نمایشگاه همواره رابطه بین دولت ژاپن و غرفه داران را گسترش می دهد. نمایشگاه صنایع هوایی ژاپن در سال ٢٠١٦ بهترین فرصت برای دسترسی به آخرین فعالیت ها و تکنولوژی های صنعت دفاعی و هوایی است و در اینجا میتوان با تصمیم گیرندگان کارخانه های بزرگ و سیاست گذاران در دولت ها ملاقات نمود. بدنه هواپیما٬ موتور فضاپیما٬ وسایل ساخت و پرتاب ماهواره٬ از جمله محصولات ارائه شده در این نمایشگاه هستند.

تور نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی دبی

نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی از تاریخ 9 الی 11 اردیبهشت 1398 در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. بزرگترین رویداد سالانه صنایع فرودگاهی در جهان محسوب می شود که فراهم کننده جایگاه تجاری ایده آلی برای شرکت ها به منظور ارائه محصولات و خدمات فرودگاهی و صنایع مربوط به حمل و نقل هوایی بشمار می آید. نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی دبی جایگاهی ایده آل به منظور نمایش آخرین فن آوری ها و موضوعات آموزشی در مورد آخرین روند پیشرفت های این صنایع و نیز موقعیتی استثنایی برای ارتباطات مسقیم با تصمیم گیران کلیدی و کسب اطلاعات دست اول در مورد نزدیک به ١٠٠ میلیارد دلار برنامه و طرح گسترش و نوسازی فرودگاه های منطقه ای محسوب می شود.

نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی دبی بستر تجاری بی نظیری برای شرکت های هدف ایجاد می نماید و جایگاهی است که در آن شرکت ها می توانند سهمی در حد خود از بازار پر سود توسعه فرودگاه در منطقه شورای همکاری خلیج فارس بدست آورند. انتظار می رود بیش از ٣٠٠ شرکت صنعتی پیشرفته بین المللی در نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی دبی حضور بهم رسانند، تا نمایشی شگرف از آخرین فن آوری ها، نوآوری ها و کالاهای خود را برای بیش از ٧٥٠٠ بازدید کننده این نمایشگاه ارائه نمایند.

آشنایی با تور نمایشگاهی هوا و فضا

تقویم تور نمایشگاهی هوا و فضا

نمایشگاه صنایع هوانوردی و حمل هوایی مونیخ: زمان برگزاری از 22 الی 24 مهر اردیبهشت 98 می باشد.

نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی سنگاپور: زمان برگزاری از 8 الی 10 اسفند 97 می باشد.

نمایشگاه هوایی پاریس: زمان برگزاری از 27 خرداد الی 2 تیر 98 می باشد.

نمایشگاه صنایع هوایی ژاپن: زمان برگزاری از 7 الی 9 آذر 98 می باشد.

نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی دبی: زمان برگزاری از 9 الی 11 اردیبهشت 98 می باشد.

شرایط دریافت دعوتنامه تور نمایشگاهی هوا و فضا

اگر شما در صنعت هوا و فضا کسب و کاری دارید می توانید در این نمایشگاه شرکت کنید. برای شرکت در نمایشگاه هوا و فضا تنها از طریق دعوتنامه امکان پذیر می باشد. برای دعوتنامه راه های مختلفی وجود دارد اما روشی که مناسب شما باشد این است که با یکی از مسئولین نمایشگاه ارتباط رقرار کنید و درخوایت دعوتنامه خود را ثبت کنید تا اگر شرایط شما با شرایط نمایشگاه هم سان بود دعوتنامه صادر شود، اما اگر قصد داشتن یک غرفه هم داشته باشید باید جداگانه هزینه غرفه را پرداخت کنید تا مسئولین یک غرفه برای شما در نظر بگیرند.

مزایای شرکت در تورهای نمایشگاهی هلند

شرایط اخذ ویزای نمایشگاهی هوا و فضا

مدارکی که برای دریافت ویزای نمایشگاهی هوا و فضا لازم دارید شامل موارد زیر می باشد، شامل

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *