تور باکو می تواند یکی از بیادماندنی ترین تورهایی باشد که هر توریستی می تواند تجربه کند. این شهر زیبا در نقطه اتصال اروپا و آسیا از جاذبه های دیدنی زیادی برخوردار است.  به سبب وجود بندر در این شهر به آن شهر « وزش باد»، «شهر بادها» یا «شهری بر روی تپه» نیز گفته می شود. این شهر از هر لحاظ پایتخت درباره کشور آذربایجان است. در سفر با تور باکو زمینی می توانید از جاذبه هایی که در این متن بازگو می کنیم دیدن کنید.

قیمت تور ارزان باکو

تور باکو در بین ایرانیان بخصوص استان های شمال غرب بسیار محبوب می باشد و سالانه توریست های بسیاری از ایران به خود جذب میکند. قیمت تور باکو در فصل های مختلف تغییراتی دارد که این فصل ها بیشتر تابستان و بهار و همچنین زمستان است در فصل تابستان قیمت تور افزایش پیدا میکند چرا که آب و هوای بسیار خنک و لذت بخشی در تابستان دارد و همین مورد باعث جذب بسیاری از توریست ها در سراسر دنیا شده است. در فصل بهار و بخصوص در ایام تعطیلات نوروزی قیمت تور افزایش پیدا میکند چون درخواست های زیادی برای این تور ثبت میشود اما در زمستان کاهش زیادی خواهد داشت به طوری که قیمت تور به راحتی نصف خواهد شد.

در این ایام آژانس های مسافرتی برای جذب هر چه بیشتر مسافرین این تور را به نام تور ارزان قیمت باکو معرفی میکنند و اگر قصد دارید مطمن شوید که ایا واقعا این موضوع تبلیغ است یا واقعیت دو راه وجود دارد قیمت تورهای که با نام تور ارزان قیمت باکو معرفی میشوند را از آژانس های مختلفی استعلام بگیرید.

تورزمینی باکو

اگر به دنبال تور باکو ارزان قیمت و اقتصادی و به صرفه هستید پیشنهاد میکنیم که تور زمینی باکو را حتما مورد بررسی قرار دهید چرا که در این تور به دلایل مختلفی میتواند برای شما قابل قبول باشد در تور زمینی باکو شما با اتوبوس های ویژه VIP  مسافرت خواهید کرد و از نظر هزینه کاملا برای شما به صرفه است چرا قیمت تور زمینی باکو تقریبا 50 درصد تورهای هوایی باکو است.

دلیل این کاهش قیمت فقط و فقط به خاطر وجود اتوبوس است اگر شما با تور هوایی باکو قصد سفر 4 روز 3 شب داشته باشید که هزینه این پکیج اگر 7 میلیون تومان باشد شما میتوانید با همین مبلغ تور زمینی باکو 6 روز 5 شب را انتخاب نمایید. این تور در ایام نوروز هم برگزار میشود و معمولا در این ایام از اذحام بیشتری برخوردار است تور زمینی باکو نوروز هم به دلیل رقابت بسیار شدید در بین همکاران آژانسی قیمت بسیاری مناسبی دارد.

تورنوروز باکو

هر ساله بسیاری از ایرانیان به رسم دوره باستان روزهای ابتدایی فصل بهار را جشن میگیرند و تمامی اماکن دولتی و غیر دولتی تعطیل هستند و در این روزهاست که بازار تورهای نوروزی رونق میگیرد یکی از این موارد تور نوروز باکو و یا تور باکو نوروز است که در سرتاسر ایران خواهان بسیاری دارد این تور دلایل بسیاری دارد که مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است در ایام نوروز بسیاری از مردم دنبال تور زمینی باکو نوروز هستند چون در تور نوروز باکو قیمت این تور بسیاری کاهش پیدا میکند به خاطر رقابت شدید آژانس های مسافرتی پس اگر قصد سفر در ایام نوروزی را دارید تور باکو نوروز را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم.

تورباکو هوایی

اگر شما قصد دارید تور هوایی باکو را خریداری نمایید حتما از آژانس مسافرتی بخواهید که پرواز مستقیم تهران به باکو را برای شما خریداری نماید چرا که با خرید پرواز غیرمستقیم قطعا زمان شما از دست خواهد رفت. در تور هوایی باکو شما میتوانید با ایرلاین های متفاوتی به این کشور سفر کنید که ازجمله آنها میتوان گفت ایران ایر، ماهان و دیگر پروازها، قیمت تور هوایی باکو در فصل های مختلف با هم تفاوت های زیادی دارد از ساعت پرواز گرفته است تا هزینه پرواز و تاریخ پرواز پس بهتر است قبل از خرید تور باکو هوایی حتما این موارد را با کانتر فروش هماهنگ نمایید و پس از دریافت پرواز حتما با اطلاعات کسب شده برابری نماید.

تورارزان قیمت باکو

شهرباکو با وجود داشتن جاذبه های بسیار باعث شده است که بسیاری از هموطنان خواهان سفر به این شهر شوند و به دنبال تور ارزان قیمت باشند. با بررسی و تحلیل امکانات تورها شما به راحتی میتوانید به خواسته خود در مورد تورارزان قیمت باکو دست یابید فقط کافیه که با شرایط این شهر آشنا باشید مثلا باید بدانید که تاریخ ها و یا چه دلایلی میتواند روی قیمت  شما تاثیر بگذارد مهمترین دلیلی که تاثیر بسیاری روی تور ارزان قیمت شما بگذارد نوع هتل شما میتواند باشد با انتخاب هتل مناسب قطعا تورارزان قیمت را به راحتی میتوانید به دست بیاورید.

تورهای مستقیم به باکو

برای سفر به باکو نیازی نیست که باید ساکن تهران باشید شما عزیزان میتوانید از دیگر نقاط کشور سفر باکو را خریداری نمایید و با هماهنگی که با لیدر تور صورت میگیرد شما به راحتی میتوانید سفری بسیار لذت بخش داشته باشید در ایران تور دبی از شهرهای مختلفی برگزار میشود. که در زیرد لیست بعضی از شهرها را ذکر کرده ایم که عبارتند از:

تورباکو از مشهد

همشهریان عزیزی مشهدی میتوانید به طور مستقیم سفر باکو از مشهد را خریداری نمایند و طبق برنامه و هماهنگی که با مدیر تور صورت میگرید شما به راحتی میتوانید با کشور آذربایجان و شهر باکو سفر داشته باشید شما عزیزان میتوایند هر نوع سفر باکو که مد نظر داشته باشید خریداری نمایید به عنوان مثال شمما میتوانید تور 3 روز یا 4 روزه و حتی 5  روز و در هر هتلی را انتخاب نمایید و اگر مایل باشید همکاران ما برای شما تعداد روز و نوع هتل را انتخاب میکنند تا از سفر خود کاملا لذت ببرید.

سفرباکو از تبریز

سفرباکو از رشت

جاذبه های گردشگری باکو

1) کاخ شروانشاه

از جمله دیدنی های این شهر کاخ شروانشاه است که به نماد قدیمی شهر باکو تبدیل شده است. این مکان در پشت دیوراهای ایچاری شاهدار قرار گرفته است. این سازه با وجود قدمت بسیار هنوز هم پابرجاست. در سفر به باکو با تور بعد از 5 دقیقه پیاده روی از مترو شهر ایچاری شاهدار این کاخ را پیش روی خود مشاهده می کنید.

2) برج مِیدِن

این برج در شهر باکو کشور آذربایجان از مهمترین دیدنی های باکو می باشد که هر ساله مورد بازدید بسیاری از گردشگران قرار می گیرد.مکان این برج دقیقا در مقابل فرودگاه است و چشم انداز بالای این برج بسیار خیره کننده است.

3) کوچه شهیدان و برج های شعله

این بنا پس از قتل عام سال 1990 از کوچه پارک کی رو به کوچه شهیدان تغییر نام داد. این بنا نشان دهنده غرور ملی و استقالا کشور آذربایجان است که در تور زمینی باکو شاهد آن خواهید بود. از آنجا شما قادر خواهید بود چشم انداز زیبای خلیج باکو و برج های شعله ور را در نزدیکی آن به خوبی ببینید.

4) بلوار شهر

برای دیدن چشم انداز زیبا از دریای خزر و شب های زیبای شهرباکو می توانید به بلوارباکو بروید ، گشت و گزار این بخش از شهرباکو زمینی گنجانده شده است. چیزی که در این بلوار توجه شما را جلب خواهد کرد فروشگاه، مراکز تجاری، رستوران های باکو ، چای خانه ها و انواع درختان و گیاهان می باشد. در سفر به شهرباکو اگر از هوای گرم آن خسته شدید به این مکان بروید تا هوای ملایم و مطبوع را دوباره تجربه کنید. شما همچنین می توانید  در سفر با تور ارزان و لحظه آخری باکو قایقی کرایه کنید و بهترین حس ها را تجربه کنید.

5) موزه ی تاریخ

در سفر به باکو با شاهد خانه ای خواهید بود که پیش ترها خانه زین العابدین تقی یو از نجبای صنعت نفت آذربایجان بوده است و امروزه به یک موزه دیدنی تبدیل شده است. در این مکان بخشی از تاریخ آذربایجان قابل مشاهده می باشد. این موزه 3 قسمت دارد که در بخش اول شاهد اشیای قرون وسطی را نظیر سکه ها، پوشاک، اشیای ارنشی تا استخوان های انسان و قبرها ، در قسمت دوم می توانید دارایی افراد مشهور آذربایجان را ببینید و در بخش آخر عمارت این خاندان را مشاهده می کنید.

6) آتش فشان های گِلی

نام این آتشفشان باید به گوشتان آشنا باشد. این آتش فشان ها در 10 کیلومتری گوباستان قرار دارند.  جالب است بدانید که بیش از نیمی از آتش فشان های گلی دنیا در کشور آذربایجان قرار دارد. بزرگترین آتشفشان گلی دنیا به ارتفاع 1000 متر در این کشور قرار گرفته است.  این حباب های گلی از درون آتش فشان ها خارج شده و برخلاف تصور شما داغ نیستند، بلکه سرد هستند. ازین گل ها در موارد پزشکی نیز کمک گرفته می شود.

سفر به باکو

شهر باکو از جمله شهرهایی می باشد که بسرعت توانسته در صنعت توریست و گردشگری رشد و توسعه پیدا کند و همه ساله تورهای زیادی از جمله تور زمینی باکو را برگزار کند.این شهر جاذبه های زیادی دارد. در کنار تمامی جاذبه‎ها امکان استفاده از سواحل شنی دریای خزر نیز برای توریست ها بوجود آمده است. به علت وجود درای خزر تفریحات آبی در این شهر بسیار زیاد می باشد. رزرو بهترین گردش در باکو از تهران و سایر شهرهای کشورمان به‎راحتی از طریق سایت ما برای شما امکان پذیر می باشد.

سفر باکو با قطار
سفر باکو پاییز
سفر باکو تفلیس
سفر کریسمس باکو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *