تور باکو

تماس فوری با همکاران ما

کارشناس آقای حقیری              

 

کارشناس آقای لباف                  

تجربه ای زیبا با تور زمینی باکو

  • قیمت مناسب یا خدماتی عالی
  • سیم کارت رایگان
  • لیدر فارسی زبان
  • صبحانه

خدمات ما در تور زمینی باکو

  • بلیت رفت و برگشت با اتوبوس VIP تخت خواب شو 25 نفره ( مرز به مرز ) 
  • ویزای توریستی 
  • اقامت در هتل با صبحانه 
  • یک گشت شهری با ناهار 
  • راهنمای فارسی زبان 
  • بیمه نامه مسافرتی

 

برای تماس فوری کلیک کنید

021-88430154         –        021-88430153

برای ارتباط سریع با همکاران ما
از راههای سریع زیر اقدام کنید.

کارشناس آقای حقیری              

 

کارشناس آقای لباف                  

تور باکو می تواند یکی از بیادماندنی ترین تورهایی باشد که هر توریستی می تواند تجربه کند. این شهر زیبا در نقطه اتصال اروپا و آسیا از جاذبه های دیدنی زیادی برخوردار است.  به سبب وجود بندر در این شهر به آن شهر « وزش باد»، «شهر بادها» یا «شهری بر روی تپه» نیز گفته می شود. این شهر از هر لحاظ پایتخت کشور آذربایجان است. در سفر با تور باکو زمینی می توانید از جاذبه هایی که در این متن بازگو می کنیم دیدن کنید.

) کاخ شروانشاه

از جمله دیدنی های این شهر کاخ شروانشاه است که به نماد قدیمی شهر باکو تبدیل شده است. این مکان در پشت دیوراهای ایچاری شاهدار قرار گرفته است. این سازه با وجود قدمت بسیار هنوز هم پابرجاست. در سفر به باکو با تور زمینی باکو بعد از 5 دقیقه پیاده روی از مترو شهر ایچاری شاهدار این کاخ را پیش روی خود مشاهده می کنید.

2) برج مِیدِن

این برج در شهر باکو کشور آذربایجان از مهمترین دیدنی های باکو می باشد که هر ساله مورد بازدید بسیاری از گردشگران قرار می گیرد.مکان این برج دقیقا در مقابل فرودگاه است و چشم انداز بالای این برج بسیار خیره کننده است.

3) کوچه شهیدان و برج های شعله

این بنا پس از قتل عام سال 1990 از کوچه پارک کی رو به کوچه شهیدان تغییر نام داد. این بنا نشان دهنده غرور ملی و استقالا کشور آذربایجان است که در تور زمینی باکو شاهد آن خواهید بود. از آنجا شما قادر خواهید بود چشم انداز زیبای خلیج باکو و برج های شعله ور را در نزدیکی آن به خوبی ببینید.

4) بلوار شهر

برای دیدن چشم انداز زیبا از دریای خزر و شب های زیبای باکو می توانید به بلوار باکو بروید ، گشت و گزار این بخش از شهر در تور باکو زمینی گنجانده شده است. چیزی که در این بلوار توجه شما را جلب خواهد کرد فروشگاه، مراکز تجاری، رستوران های باکو ، چای خانه ها و انواع درختان و گیاهان می باشد. در سفر به باکو با تور باکو اگز از هوای گرم آن خسته شدید به این مکان بروید تا هوای ملایم و مطبوع را دوباره تجربه کنید. شما همچنین می توانید  در سفر با تور ارزان و لحظه آخری باکو قایقی کرایه کنید و بهترین حس ها را تجربه کنید.

5) موزه ی تاریخ

در سفر به باکو با تور زمینی باکو شاهد خانه ای خواهید بود که پیش ترها خانه زین العابدین تقی یو از نجبای صنعت نفت آذربایجان بوده است و امروزه به یک موزه دیدنی تبدیل شده است. در این مکان بخشی از تاریخ آذربایجان قابل مشاهده می باشد. این موزه 3 قسمت دارد که در بخش اول شاهد اشیای قرون وسطی را نظیر سکه ها، پوشاک، اشیای ارنشی تا استخوان های انسان و قبرها ، در قسمت دوم می توانید دارایی افراد مشهور آذربایجان را ببینید و در بخش آخر عمارت این خاندان را مشاهده می کنید.

6) آتش فشان های گِلی

نام این آتشفشان باید به گوشتان آشنا باشد. این آتش فشان ها در 10 کیلومتری گوباستان قرار دارند.  جالب است بدانید که بیش از نیمی از آتش فشان های گلی دنیا در کشور آذربایجان قرار دارد. بزرگترین آتشفشان گلی دنیا به ارتفاع 1000 متر در این کشور قرار گرفته است.  این حباب های گلی از درون آتش فشان ها خارج شده و برخلاف تصور شما داغ نیستند، بلکه سرد هستند. ازین گل ها در موارد پزشکی نیز کمک گرفته می شود.

 

سفر به باکو

شهر باکو از جمله شهرهایی می باشد که بسرعت توانسته در صنعت توریست و گردشگری رشد و توسعه پیدا کند و همه ساله تور های زیادی از جمله تور باکو ، تور زمین باکو را برگزار کند.این شهر جاذبه های زیادی دارد. در کنار تمامی جاذبه‎ها امکان استفاده از سواحل شنی دریای خزر نیز برای توریست ها بوجود آمده است. به علت وجود درای خزر تفریحات آبی در این شهر بسیار زیاد می باشد. رزرو بهترین تور باکو از تهران و سایر شهرهای کشورمان به‎راحتی از طریق سایت ما برای شما امکان پذیر می باشد.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.