تور ارمنستان

تماس فوری با همکاران ما

کارشناس آقای حقیری              

کارشناس آقای لباف                  

تجربه ای زیبا با تور زمینی ارمنستان

 • قیمت مناسب یا خدماتی عالی
 • سیم کارت رایگان
 • لیدر فارسی زبان
 • صبحانه

خدمات ما در تور زمینی ارمنستان

 • تور زمینی ارمنستان
 • دوشنبه و پنج شنبه
 • بلیت رفت و برگشت با اتوبوس VIP تختخوابشو 25 نفره
 •  3 شب و 4 روز اقامت در هتل با صبحانه
 • یک گشت شهری با ناهار
 • راهنمای فارسی زبان
 • بیمه نامه مسافرتی
 • یک عدد سیم کارت رایگان برای هر اتاق

برای تماس فوری کلیک کنید

 

021-88430154         –        021-88430153

برای ارتباط سریع با همکاران ما
از راههای سریع زیر اقدام کنید.

کارشناس آقای حقیری              

کارشناس آقای لباف                  

 

کشور ارمنستان سرزمینی با تاریخی بسیار کهن و پرفراز و نشیب است. در این کشور جاذبه های گردشگری متنعی وجود دارد. آثار تاریخی و یادبودهایی که در تور ارمنستان وجود دارد باعث می شوند که به راحتی با فرهنگ مردم این کشور آشنا شوید. در کنار آنها طبیعت نفس گیر ارمنستان همیشه در یادها باقی خواهد ماند.

راهنمای سفر به کشور ارمنستان

کشور ارمنستان در نواحی قفقاز جنوبی قرار دارد و از شمال با گرجستان، از شرق با جمهوری آذربایجان، از غرب با ترکیه و از جنوب با ایران و نخجوان مرز مشترک دارد. پایتخت این کشور، شهر ایروان می باشد. زبان رسمی این کشور ارمنی شرقی است، واحد پول ارمنستان درام می باشد. در این شهر بعضی از سنت ها هنوز هم پابرجا باقی مانده است. در سفر به این کشور بهتر است که به عرف و فرهنگ آن کشور احترام بگذارید، در واقع ارمنستان نیز در این قاعده قرار می گیرد، یعنی به گونه ای رفتار کنید که مشخص باشد قوانین ارمنستان برای شما قابل احترام هستند. مترو در کشور ارمنستان تا ساعت 11 شب خدمت رسانی می کند بنابراین تا زمان زیادی می توانید از آن استفاده کنید. مردمان کشور ارمنستان بسیار خوشرو و صمیمی هستند و در معاشرت با خارجی ها پیش قدم می شوند به این ترتیب پیدا کردن آدرس هایی که مدنظرتان است بسیار آسان خواهد بود.

مهم ترین جاذبه های کشور ارمنستان هر ساله هزاران گردشگر را به بازدید خود دعوت می کند. در واقع شما می توانید چشم اندازهای بی نظیر و شگفت انگیز ارمنستان را در سراسر جهان بکر بدانید. در نظر داشته باشید که فعالیت های تفریحی در فضای باز این کشور فوق العاده شگفت انگیز خواهد بود. در سال 2001 تعداد گردشگران تور ارمنستان این کشور 25 درصد بیشتر شده است، معماری و آثار باستانی، فرهنگ غنی کشور ارمنستان سبب شد تا در بین مردم جایگاه ویژه ای پیدا کند.

راهنمای سفر به کشور ارمنستان

بهترین زمان سفر با تور ارمنستان

کشور ارمنستان دارای آب و هوای قاره ای می باشد. این کشور تابستان های بسیار گرم و خشک دارد و عموما بیشتر ماه سفر به این کشور نیز بین ژوئن تا سپتامبر است. میانگین دما حدود 30 درجه اعلام شده است. از طرف دیگر زمستان های کشور ارمنستان بسیار سرد و برفی می باشد، در بخش های مختلف این منطقه وزش بادهای شدید مشاهده می شود. فصل پاییز در کشور ارمنستان طولانی است و درحالیکه فصل بهار ارمنستان بسیار کوتاه و زود گذر است. زیباترین فصلی که می توانید با تورارمنستان سفر کنید پاییز خواهد بود در این فصل هر نقطه از کشور رنگارنگ و شادی بخش است.

این کشور بین ماه های مه تا اکتبر در وضعیت ملایم و مطلوبی قرار دارد. افرادی که علاقمند به بارش باران و یا برف هستند بهتر است فصل زمستان را انتخاب کنند. افرادی که علاقمند به عکاسی هستند و قصد دارند بهترین تصاویر را به ثبت برسانند بهتر است فصل پاییز را برای سفر به این کشور انتخاب کنند. فصل رنگارنگ پاییز از دسته فصل هایی است که شما می توانید طبیعتی بکر و زیبا را تماشا کنید. فصل بهار کشور ارمنستان دلچسب است شما می توانید در فصل بهار از جاذبه های بیشتری بازدید کنید.

بهترین زمان سفر با تور ارمنستان

فرودگاه های کشور ارمنستان

در کشور ارمنستان یک فرودگاه بسیار بزرگ و بین المللی وجود دارد، فرودگاه بین المللی ایروان دارای سه پایانه است که پایانه شماره یک آن قدیمی محسوب می شود. پایانه شماره دو دارای دو ساختمان جداگانه است که دارای برج کنترل بسیار بزرگی می باشد. پارکینگ فرودگاه در زیر پلی قرار گرفته که جنب طبقه خروجی واقع شده است. پروازهای ورودی و کلیه پروازهای این بخش به پایانه شماره دو انتقال کرده اند. کافه و ستورانی که در این بخش قرار دارد بسیار زیبا و دیدنی است. شما می توانید در این بخش فرودگاه از امکانات رفاهی نیز بهرمند شوید. به طور کلی این فرودگاه بین المللی در 12 کیلومتری شهر ایروان قرار گرفته است. برای رفت و آمد به این فرودگاه بهتر است از تاکسی های فرودگاه استفاده کنید چون مطمئن تر هستند. پروازهای عادی و همینطور چارترهای ایرانی همگی در این فرودگاه در تور ارمنستان صورت می گیرد.

بهترین جاذبه های دیدنی و تفریحی تور ارمنستان

گردشگری در کشور ارمنستان یکی از منابع اصلی درآمدش محسوب می شود درحالیکه نقش مهمی در اقتصاد ارمنستان دارد. در سال ‌های متوالی، ورود گردشگران خارجی به این کشور بیشتر شده است و البته عمده گردشگران خارجی حاضر در تور ارمنستان، از کشورهای منطقه به این کشور سفر می ‌کنند.

بهترین جاذبه های دیدنی و تفریحی تور ارمنستان

کلیسای گغارت

گغارت به معنای سرنیزه می باشد که در35 کیلومتری جنوب شرقی شهر ایروان قرار دارد. این بنا در دو برهه زمانی مختلف ساخته شده و از دو بخش اصلی تشکیل شده است دراوایل قرن سیزدهم این منطقه جزء املاک اختصاصی خاندان زاکریان بوده است و این خاندان یکی ازثروتمندترین خاندان درتارخ ارمنستان بوده اند که به دستورشان کلیسای بیرونی ساخته شد. گغارت یک نوع نیزه می باشد که یک پایه چوبی دارد که بر سر آن یک آهن تیز تخت قرار گرفته است این نیزه برمی گردد به زمانی که حضرت مسیح را به صلیب کشیده بودند و با فرو کردن این نیزه در بدن ایشان می خواستند اطمینان پیدا کنند که حضرت مسیح از بین رفاه است و به همین دلیل این نیزه برای مسیحیان مقدس در تور ارمنستان شمرده می شود.

بنای یاد بود قتل عام ارامنه

به پاس یاد بود شهدای سال 1915 این بنا احداث گردیده است. ساخت این بنا 2 سال زمان برده است. این بنا از 2 قسمت تشکیل شده که یک بخش آن 2 ستون به ارتفاع 44 متر به نشان از ارمنستان غربی وشرقی ابدیت و وحدت ارامنه می باشد و بخش دوم شامل 12 ستون خمیده شکل است که نشانگر 12 ایلات ارمنستان غربی است که قتل عام در آن صورت گرفته شده است. در کنار این مجموعه سه بخش خیلی مهم وجود دارد که شامل موزه مستندات تاریخی واثار هنری مربوط به قتل عام سال 1915 میلادی می شود. دیوار بزرگ مستندات سنگی در سمت چپ مجموعه که اسم ایالت ها و شهرهایی که در آن قتل عام صورت گرفته شده است. باغچه درختان کاج که هرکدام از درختان توسط شخصیت های مختلف سیاسی وفرهنگی در زمان بازدید از این مجموعه کاشته شده است.

بنای یاد بود قتل عام ارامنه

مشهورترین مراکز خرید کشور ارمنستان

ارمنستان کشور مدل‌ های بزرگ است و همچنین برندهای معروف دنیا را در مراکز خرید خود جای داده است. به همین دلیل ارمنستان را کشور مدها و مدل‌ها نیز می ‌نامند.

مرکز خرید دالما گاردن

این مرکز خرید در اکتبر سال 2012 توسط گروه تاشیر افتتاح شد و خیلی زود به یکی از مراکز خرید پرباردید تبدیل شد. مرکز خرید دالما اولین مرکز خرید و تفریحی در کشور ارمنستان است که در حدود 50 هزار متر مربع وسعت دارد. این مرکز خرید شامل فروشگاه ‌ها، رستوران‌ ها و مراکز تفریحی است و می ‌توان آن را دومین مرکز فروشگاهی و تفریحی در ایروان شناخت. مرکز خرید دالما مجهز به 116 فروشگاه با نام برندهای مختلف،‌ کافی‌شاپ‌ های متنوع و فروشگاه لوازم‌ غذایی، 18 رستوران بین المللی و کافه و 6 سالن سینما می باشد. در ضمن بزرگ ترین مراکز طلا و جواهرفروشی ارمنستان نیز در این مرکز خرید بزرگ قرار دارد.

مرکز خرید ایروان مال

یکی از مشهورترین مراکز خرید در تور ارمنستان، مرکز خرید ایروان مال است که در سال 2014 ساخته شده است. این مرکز یکی از بزرگ ترین مراکز فروشگاهی و تفریحی کشور ارمنستان است که مطابق با استانداردهای کشورهای اروپایی احداث شده است. پروژه‌ ساخت این مرکز خرید حدود 2 سال به طول انجامیده است و از سبک معماری متفاوت و منحصر به‌ فردی برخوردار است.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.