کانادا از جمله کشورهایی است که به دلیل شرایط اقامتی خوبی که دارد، بسیاری از افراد در پی مهاجرت به این کشور هستند. یکی از راه های مهاجرتی به پرنس ادوارد می باشد. این استان دارای برنامه های گوناگونی است که می توان از طریق آن ها اقامت دائم در کانادا را اخذ کرد. مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد دارای مزایای گوناگونی از جمله اخذ اقامت دائم کانادا در مدت زمان کوتاه می باشد.

مهاجرت به کشور کانادا

یکی از کشورهایی که از مقاصد محبوب برای رفتن محسوب می شود، کشور کانادا است. هر ساله شمار زیادی مهاجر به روش های مختلف به کشور کانادا می روند. بسیاری از مناطق کانادا به دلیل مجاورت با اقیانوس آرام  دارای آب و هوای معتدل هستند. کشور کانادا از جمله کشورهای ثروتمند در جهان است و دارای منابع بزرگ از نفت و گاز می باشد. با راه شهرهای مختلف ایم کشور می توان برای رفتن این کشور اقدام کرد. یکی از شیوه های رایج، مهاجرتی به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد می باشد.

افرادی که اقامت دائم در کانادا را به دست آورند، می توانند از حقوق شهروندی بسیاری در این کشور استفاده کنند. افرادی که سه سال در کشور کانادا زندگی کرده باشند، می توانند برای شهروندی در کشور کانادا اقدام به عمل آورند. کسانی که شهروندی در کانادا را دریافت کرده باشند، اجازه رای دادن در انتخابات این کشور را دارند. همچنین از طریق شهروندی کشور کانادا می توان پاسپورت کانادا را دریافت کرد. افرادی که پاسپورت کانادایی دارند، می توانند بدون داشتن ویزا در 172 کشور جهان رفت و آمد کنند. شهروندان کانادایی اجازه زندگی در امریکا را در مدت 66 ماه بدون ویزا دارند. مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل

آشنایی با استان پرنس ادوارد

اين جزيره با داشتن مساحتی معادل با ۵۶۸۳ کیلومتر مربع، از شرق با ایالت استان نواسکوشیا و از غرب و جنوب غرب با استان نیوبرانزویک محصور شده است. این جزیره از طریق پل خیره کننده ی کنفدراسیون به خشکی متصل می شود. PEI کوچکترین و کم جمعیت ترین استان کانادا است که در آتلانتیک کانادا واقع است. یکی از استان های مهم در کشور کانادا، استان پرنس ادوارد است. این استان از همسایگان استان های نواسکوشیا و کبک به شمار می آید. استان پرنس ادوارد در مقایسه با دیگر استان های کشور کانادا دارای جمعیت و مساحت کمتری می باشد.

این استان دارای آب و هوای بسیار مطبوع و دلپذیر بوده و چهار فصل می باشد. دانشگاه این استان در شهر شارلوتتون قرار دارد.  صنایع اصلی این جزیره کشاورزی، گردشگری، ماهیگیری می باشد. مخصوصا گردشگری که به علت جذابیت و منظره جزیره رو به افزایش است و بازی های گلف بازدیدکنندگان بیشتری را به جزیره جذب می کند. این استان ارزان ترین استان کانادا محسوب می شود. از مزایای مهاجرت به کانادا چند ملیتی بودن این کشور می باشد، بنابراین افرادی که به این کشور مهاجرت می کنند، از نظر تبعیض نژادی اذیت نمی شوند. در کشور کانادا امکانات تحصیلی فراوانی وجود دارد.

مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد

افرادی که می خواهند اقامت دائم در این کشور محبوب را به دست آورند می توانند با استفاده از روش مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد این اقامت را کسب کنند. برنامه سرمایه گذاری در این استان برای شهروندان خارجی فرصت بسیار خوبی خواهد بود تا بتوانند امکان مهاجرت به پرنس ادوارد را به دست آورند. شرط لازم این است که این افراد در این استان سرمایه گذاری کنند و کسب و کاری را به صورت فعال مدیریت کنند.

مهاجرت به استرالیا از طریق مقطع فوق لیسانس

برنامه های استانی برای مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد

استان پرنس ادوارد جمعیت اندکی دارد بنابراین هرساله از کشورهای مختلف از سراسر جهان مهاجر می پذیرد. در سال 2001 این استان اقدام به برنامه ریزی برای مهاجرین کرده است بنابراین برنامه های مختلف و متنوعی را برای مهاجرین خود شکل داده است تا هر متقاضی متناسب با شرایط خود یک برنامه را انتخاب و پیش رود. از بین برنامه های استانی پرنس ادوارد، برنامه کارآفرینی به شدت مورد استقبال قرار گرفته است. به همین دلیل اقدام برای مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد سبب اقامت دائم در کانادا از همان ابتدا خواهد شد. در ادامه به شرح هر کدام از برنامه های می پردازیم.

مهاجرتی به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد از روش سرمایه گذاری

این برنامه بیزینسی برای افرادی که علاقه مند به سرمایه گذاری در یکی از شرکت های استان پرنس ادوارد هستند، آماده شده است. در این روش فرد متقاضی می تواند به جای ایجاد یک بیزینس مستقل در یک شرکت دیگر 33 درصد از سهام شرکت را خریداری کند. در اولین روش متقاضی پس از دو سال اقامت در کانادا مهلت دارد که نتیجه سرمایه گذاری خود و تعهدات درج شده در توافقنامه را به اثبات برساند. در نهایت ودیعه 200 هزار دلاری که فرد پرداخت کرده بود بدون هیچ گونه سودی مسترد می شود.

مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد از روش نیروی متخصص

افراد متقاضی مهاجرت به کشور کانادا از طریق استان پرنس ادوارد باید ابتدا از فرم ارزیابی PEI PNP  بتوانند حداقل ۵۰ امتیاز را به دست آورند. لازم است این افراد پیشنهاد کار از جزیزه پرنس ادوارد را داشته باشند. آموزش و تحصیلاتی که افراد متقاضی دارند باید مطابق با پیشنهاد کار باشد. افراد متقاضی باید دارای تسلط به یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسوی در صورت نیاز برای کار پیشنهادی باشند. این افراد باید هدف اقامت دائم در جزیره پرنس ادوارد را داشته باشند. با این حال جزیره پرینس ادوارد فرصتی را برای کسب و کارهای این جزیره و کارمندان بالقوه جدید از خارج از کانادا که مهارت مورد نظر را دارند شرایط فراهم می کند تا در این جزیره زندگی و کار کنند.

مهاجرت به کانادا از طریق استان انتاریو

مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد از روش کارآفرینی

این استان فرصتی مناسب را برای اشخاصی که علاقه مند به اخذ ویزای اقامت دائم کانادا هستند را از طریق راه اندازی یک کسب و کار کوچک در این استان ارائه داده است. برای افرادی که از ملیت های مختلفی باشند و برای زندگی و کار کردن متقاضی مهاجرتی به استان پرنس ادوارد هستند یک برنامه طراحی شده است. این روش که به برنامه کارآفرینی جزیره پرنس ادوارد معروف است برای اشخاصی که تمایل به زندگی در این استان را دارند ارائه شده است. این برنامه با هدف جذب کردن بیزینسمن ها ایجاد شده است که برای راه اندازی بیزینس یا خرید در این استان دارای توانایی لازم هستند. از مزایای این برنامه می توان به مبلغ سرمایه گذاری بسیار پایین برای راه اندازی بیزینس اشاره کرد.

افرادی که به دنبال مهاجرت به کانادا هستند باید بدانند که این روش دارای یک سری شرایط مانند سن، تحصیلات، سابقه کاری و مهارت های لازم زبانی بوده که باید شامل آنها شود. کسی که شرایط مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد شامل حالش باشد و تایید شود، این افراد و متقاضیان وابسته به آن ها مانند همسر یا فرزندانی که زیر 22 سال سن دارند، اقامت دائم در کشور کانادا را از همان ابتدا اخذ خواهند کرد.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *