رزرو وقــــــت

تماس رایگان برای مشاوره تخصصی :

کـارشـنـاسـان

امــــور ویــــزا و ســــــــفــــــــارت

خانم الوند

02141256422

آقای رحیمی

02141256422

خانم آتنا الوند

02141256422

در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.

از زبان مخاطبان

وقت سفارت

بشنوید

مخاطب 1

مخاطب 2

مخاطب 3

مخاطب 4

اطلاعات تماس با وقت سفارت

02141256422

 ایران – تهران – میرداماد. بازار بزرگ میرداماد طبقه دوم واحد 203
همه روزه - 9 صبح تا 5 عصر

وقت سفارت لهستان

[vc_row][vc_column][vc_column_text][aparat id=’Mwnh1′][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

اطلاعاتی مهم درباره وقت سفارت لهستان

چنانچه می‌خواهید که با روند کار تعیین وقت سفارت لهستان آشنا شوید تا آخر این مقاله همراه ما باشید، اگر قصد دارید که به کشور لهستان سفری داشته باشید به‌منظور تفریح ، تحصیل و یا کار و تجارت موظف به تهیه ویزای لهستان متناسب باهدف سفر خود هستید. تهیه ویزای لهستان در ابتدا مشروط به تعیین وقت سفارت لهستان می‌باشد پس از اخذ وقت سفارت لهستان باید شروع به جمع‌آوری مدارم و تکمیل آن‌ها کنید و در روز تعیین‌شده به سفارت لهستان مراجعه و مدارک را ارائه دهید و مراحل باقی‌مانده را به انجام برسانید.

اطلاعاتی مهم درباره وقت سفارت لهستان

سفر به لهستان

کشور لهستان همواره مقصد گردشگری اروپا بوده و هرساله توریست‌های زیادی را به‌سوی خود جذب می‌کند و پذیرای مردم زیادی است که برای دیدن جاذبه‌های آن به لهستان سفر می‌کنند. تجار بسیاری تمایل دارند تا در این کشور به فعالیت‌های اقتصادی بپردازند زیرا که اقتصاد لهستان در شرایط خوبی بسر می‌برد. همچنین باید گفت که لهستان ازنظر علمی و دانشگاهی از سطح بالایی برخوردار است و هرساله پذیرای دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا برای ادامه تحصیل در مقاطع مختلف می‌باشد.

تعیین وقت سفارت لهستان

برای اینکه بتوانید به کشور لهستان سفر کنید نیازمند اخذ ویزای لهستان هستید، چه این سفر برای دیدار خانواده باشد چه‌کار و چه تحصیل شما ملزم به تهیه ویزا هستید و اخذ ویزا خود در ابتدا نیازمند رزرو وقت سفارت لهستان و بعد تهیه مدارک متناسب با ویزای درخواست شده می‌باشد. مدارک در روز مصاحبه که زمان دقیق آن به شما گفته می‌شود باید تحویل سفارت شود  و صبر کرد تا مدارک بررسی و پاسخ درخواست ایمیل شود.

در ابتدا باید هدف سفر خود را مشخص کرده و با توجه به آن نوع ویزای درخواستی خود را انتخاب کنید ، زیرا که لهستان نیز دارای انواع متفاوتی از ویزا می‌باشد و همه آن‌ها به‌جز مدارک مشترک یک سری مدارک متفاوت بسته به نوع خوددارند که بین مدارک خود باید تحویل مسئول سفارت دهید . در ادامه مطلب به معرفی انواع ویزای لهستان و مدارک موردنیاز آن و نحوه تعیین وقت سفارت لهستان می‌پردازیم.

انواع ویزای لهستان بر اساس محتوا

ویزای لهستان بر اساس نوع محتوا و زمان تقسیم‌بندی می‌شود و ازنظر محتوایی به دو نوع ویزای مهاجرتی و غیر مهاجرتی تقسیم می‌شوند. ویزای های مهاجرتی مدت‌زمان کمتری نسبت به ویزای غیر مهاجرتی دارند ولی تایم گرفتن ویزای مهاجرتی از پروسه طولانی‌تری برخوردار است.

انواع ویزای لهستان بر اساس محتوا

 انواع ویزای لهستان بر اساس مدت

ویزاهای بلندمدت و کوتاه‌مدت نیز جزء دسته‌بندی زمانی ویزاها می‌باشد که در زمان تعیین وقت سفارت لهستان باید به آن توجه کنید و در صورت درخواست این نوع ویزا باید در زمان وقت سفارت لهستان آن را ذکر کنید .

 • ویزاهای کوتاه‌مدت می‌توانند یک‌بار ورود یا چند بار ورود باشند ، کسانی که این نوع ویزا را اخذ می‌کند اگر ویزا یک‌بار ورود باشد فقط یک‌بار اجازه ورود به خاک لهستان رادارند و می‌توانند تا مدت اعتبار ویزای خود در خاک این کشور بمانند. این اشخاص برای سفر مجدد به لهستان نیازمند اخذ ویزای دوباره هستند. ویزاهای نوع چند بار ورود به مدت سه ماه می‌باشند که در  طول این زمان فرد دارنده ویزا می‌تواند در طول 90 روز چندین بار به خاک لهستان ورود و خروج داشته باشد، ویزاهای کوتاه‌مدت به چندین نوع، ویزاهای توریستی، پزشکی، ورزشی، شرکت در همایش‌ها، نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌ها تقسیم می‌شوند  .
 • ویزاهایی که بر اساس زمان دسته‌بندی‌شده‌اند، ویزای بلندمدتی هستند که از 3 ماه تا یک سال اعتبار و طی این مدت شخص قادر است چندین بار وارد و خارج خاک این کشور شود که سقف آن‌یک سال است، ویزاهای بلندمدت به ویزاهای تحصیلی، کاری، خانوادگی، ثبت شرکت و قرارداد تقسیم می‌شود.

چگونگی گرفتن وقت سفارت لهستان

تعیین وقت سفارت لهستان برخلاف کشورهای دیگر عضو شینگن کار چندان سختی نیست فقط لازم است که از طریق سایت سفارت اقدام کنند و وقت سفارت لهستان را رزرو کنید . این امر به‌صورت آنلاین از طریق اینترنت انجام می‌گیرد، بدین گونه که بعد از مراجعه به سایت سفارت و بخش وقت سفارت لهستان و با انتخاب نوع ویزا چه شینگین و چه ویزای ملی لهستان وقت‌هایی که باز هستند برای شما به نمایش گذاشته می‌شود و می‌توانید با توجه به زمان‌بندی سفر خود یکی از تاریخ‌های وقت سفارت لهستان را انتخاب کنید.سپس قدم بعدی تکمیل فرم آنلاین است و در آخر از فرم پرینت گرفته و در زمان وقت سفارت آنلاین رزرو شده خود همراه مدارک به افسر مربوطه تحویل دهید.

هنگامی‌که در حال پر کردن فرم هستید دقت کنید که اطلاعات را به‌درستی وارد کنید چنانچه اطلاعات را ناقص یا غلط وارد کنید وقت سفارت لهستان شما لغو می‌شود و همچنین گرفتن وقت مجدد به چند ماه زمان نیاز داشته باشد.

لینک زیر آدرس مستقیم درخواست وقت سفارت لهستان است با استفاده از آن امر وقت سفارت انجام می‌پذیرد.

https://secure.e-konsulat.gov.pl/Default.aspx

نکته: همان‌طور که می‌دانیم و گفته‌شده ویزای لهستان دو نوع دارد و در هنگام تعیین وقت سفارت لهستان به آن دقت کنید  اگر سفر طولانی ندارید و مدت سفرتان 90 روز یا کم‌تر است ویزای شنگن لهستان را بگیرید. توصیه ما به شما این است که اگر سفر طولانی‌مدت به لهستان دارید بهتر است برای ویزای ملی لهستان اقدام کنید

چگونگی گرفتن وقت سفارت لهستان

مدارک موردنیاز برای ویزای لهستان

همان‌طور که می‌دانید برای گرفتن ویزای لهستان نیاز به تهیه مدارکی دارید که بسیاری از آن‌ها بین همه انواع سفرها مشترک می‌باشد و باید آن‌ها را تهیه کنید.

 1. فرم آنلاین تکمیل‌شده مخصوص تعیین وقت سفارت لهستان
 2. ارائه گذرنامه که  باید حداقل سه ماه اعتبار داشته باشد (بر اساس تاریخ رفت‌وبرگشت به لهستان) و دو صفحه سفید داشته باشد، کپی پاسپورت‌های قبلی خود را نیز همراه داشته باشید.
 3. عکس 3.5 در 4.5 که برای حداکثر 6 ماه پیش است، زمینه سفید و بدون تغییر.
 4. اصل، کپی شناسنامه و کارت ملی که ترجمه‌شده به زبان موردنظر سفارت با مهر و امضای دارالترجمه
 5. مدارک دال بر رزرو بلیت رفت‌وبرگشت هواپیما
 6. اصل و کپی ویزای مسافرتی و همراه داشتن 30000 یورو برای اطمینان در برخورد با شرایط احتمالی درمانی و بازگشت مسافر.

مدارک موردنیاز برای وقت تجاری

چنانچه شخصی قصد سفر تجاری به کشور لهستان را داشته باشد علاوه بر مدارک کلی و مشترک بین انواع ویزا ، مدارک دیگری دال بر سفر تجاری خود نیز باید تهیه و به سفارت تحویل دهد.

 1. دعوت‌نامه دارای اعتبار تجاری از کشور لهستان با جزئیات مشخصات دعوت‌کننده، هزینه‌های سفر، مدت‌زمان سفر و هدف سفر ذکر شود.
 2. ارائه کارت بازرگانی و یا روزنامه رسمی شرکت در وقت سفارت لهستان
 3. گرینت حساب بانکی 3 ماه گذشته.
 4. لیست بیمه‌هایی که تابه‌حال برای شما رد شده.
 5. واچر مورد تائید هتل
 6. سوابق  تجاری با شرکت‌های لهستانی پیشین
 7. گواهی اشتغال به کار در سربرگ رسمی شرکتی که در آن مشغول به کار هستید، دلیل سفر، مدت‌زمان سفر و… مشخص باشد.

مدارک موردنیاز برای وقت بازدید

چنانچه برای بازدید به لهستان دعوت‌شده‌اید، بسیار مهم است که به‌جز اسناد ذکرشده این مدارک را نیز در وقت سفارت لهستان تحویل دهید:

 1. دعوت‌نامه صادره از لهستان.
 2. مدرکی (مثل شناسنامه) دال بر رابطه شخص دعوت‌کننده و شخص دعوت‌شده در لهستان.
 3. در صورت ازدواج یا طلاق مدارک آن را ارائه دهید.
 4. تحویل اسناد شغلی و تمکن مالی متقاضی در وقت سفارت لهستان همانند: سند ملکی (در صورت وجود)، ریز پرینت حساب‌های بانکی مربوط به 3 ماه گذشته.

مدارک موردنیاز برای وقت توریستی

برای ویزاهای توریستی نیز نیاز به مدارکی است که در زیر شرح داده‌شده:

 • فرمی که برنامه و اهداف سفرتان را با جزئیات توضیح دهد.
 • واچر هتل معتبر
 • اسناد نشان‌دهنده اشتغال به کار فرد همچون حقوق، سمت، مرخصی‌ها و…
 • سند ازدواج و یا طلاق در صورت وجود.
 • اسناد تمکن مالی ، وضعیت مالی شما ازجمله سند ملکی، ریز پرینت حساب بانکی متعلق به حداقل 6 ماه گذشته و سوابق پرداخت بیمه.

آدرس سفارت لهستان در تهران

برای آن‌که به‌موقع در زمان وقت سفارت لهستان در سفارتخانه حضورداشته باشید نکاتی را ذکر کرده‌ایم که توجه به آن‌ها می‌تواند مفید باشد.

ساعات کاری سفارت لهستان روزهای یک‌شنبه تا پنج‌شنبه از 8.30 صبح تا ساعت 16 بعدازظهر و در روزهای یکشنبه تا پنج‌شنبه در ساعات 9 تا 11 قادرید تا با تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری از سفارت راهنمایی بگیرید.

آدرس سفارت لهستان: تهران، بلوار آفریقا (جردن قدیم)، کوچه پیروز، پلاک 2.

تلفن تماس: 02188787262

فاکس: 02188788774

آدرس سفارت لهستان در تهران

چند توصیه برای وقت سفارت لهستان

چنانچه قصد دارید که ویزای لهستان را به‌راحتی اخذ کنید و به این کشور سفری آسوده داشته باشید می‌بایست در روز مصاحبه که در ایمیل بعد از تعیین وقت سفارت لهستان برای شما مشخص می‌شود حضور پیدا کنید و برای این کار به نکات زیر توجه کنید تا درروند اخذ ویزای شما مشکلی پیش نیاید. نکات زیر را به‌دقت بخوانید:

 • در هنگام مصاحبه با افسر مربوطه و صحبت با نهایت ادب و با تن صدای ملایم سخن بگویید.
 • پاسخ‌های کوتاه و صحیح دهید.
 • مسلط باشید استرس نداشته باشید.
 • مدارک خود را کامل و صحیح آماده کنید.
 • از دادن جواب‌های نادرست بپرهیزید و سعی کنید که پاسخ شما منطقی و اصولی باشد.
 • لباس‌های مناسب و آراسته بپوشید و ظاهری تمیز داشته باشید.
 • در زمانی مقررشده در وقت سفارت لهستان حاضر باشید و تأخیر نکنید.

توجه به چند نکته در مورد مدارک ویزا و وقت سفارت لهستان

 • شناسنامه و کارت ملی باید ترجمه رسمی به زبان تائید شده سفارت باشند و باقی مدارک نیاز به ترجمه ندارد.
 • در صورت داشتن همراه در هر سنی باید فرم جدا برای ان هم پرکنید و مدارک موردنیاز برای هر کس باید تهیه شود.
 • شخصی که موفق به اخذ ویزای شینگن لهستان می‌شود باید بیشتر زمان خود را در کشور لهستان اقامت کنند و همچنین قادر است که به کشورهای عضو پیمان شنگن سفر کند.
 • همه ترجمه به زبان انگلیسی باشد.
 • جهت ویزای توریستی لهستان دعوت‌نامه احتیاج نیست با واچر هتل نیز قادر به سفر هستید.
 • لازم به ذکر است که اشخاص متقاضی بالای 12 سال سن باید رزرو وقت سفارت لهستان را انجام دهند و در روز مصاحبه در سفارت حضور پیدا کنند، افراد زیر 12 سال نیازی به حضور در سفارت ندارند.
 • مراجعه حضوری برای گرفتن فرم وقت سفارت لهستان کار اشتباهی است. شما می‌توانید با  بلکه به‌صورت آنلاین واژ طریق سایت سفارت لهستان فرم را تکمیل کنید بعد از گرفتن پرینت آن را در بین مدارک خود به سفارت تحویل دهید.
 • دقت کنید که باید فرم را دقیق و صحیح چر کنید و به یاد داشته باشید که هر شخص فقط یک‌بار می‌تواند فرم را پر کند و بعد از  دقت داشته باشید که فرم را به‌درستی پرکنید، هر شخصی فقط یک‌بار می‌تواند فرم پر کند و بعد از پر کردن فرم تغییر آن و لغو درخواست ممکن نیست. بعد از 24 ساعت می‌توانید زمان وقت سفارت لهستان را تغییر دهید.
 • چنانچه پرینت فرم را نگرفته‌اید استرس نداشته باشید 24 ساعت بعد از پر کردن فرم برای شما ایمیل می‌شود.

توجه به چند نکته در مورد مدارک ویزا و وقت سفارت لهستان

هزینه ویزای جمهوری لهستان

در رابطه به هزینه ویزای لهستان که رد روز مصاحبه و پیش از آن از شما گرفته می‌شود برای سنین مختلف متفاوت است و برای کودکان زیر 6 سال رایگان است. هزینه ویزا برای اشخاص بالای 12 سال 65 یورو و برای کودکان بین 6 تا 12 سال 35 یورو می‌باشد که باید به‌صورت نقدی در روز مصاحبه پرداخت شود.

 درباره لهستان

چنانچه قصد دارید که از کشور لهستان دیدن کنید و ویزای لهستان را دریافت کرده و رزرو وقت سفارت لهستان را انجام دهید ، باید ابتدا اطلاعاتی درباره کشور لهستان و مراحل انجام کار خود به دست آورید. لهستان کشوری در مرکز اروپا می‌باشد و با کشورهای آلمان ، چک ، لیتوانی ، اسلواکی و روسیه هم‌مرز است. ازنظر وسعت و جمعیت نهمین کشور اروپایی است و این کشور 39 میلیون نفر جمعیت دارد. پایتخت لهستان شهر ورشو می‌باشد، که 16 استان دارد و این کشور در میانه‌ی جنگ جهانی دوم محور درگیری بوده و خسارات زیادی متحمل شده است.

آب‌وهوای لهستان

کشور لهستان دارای آب‌وهوای متنوعی از نظر دمایی است. در لهستان شاهد تابستان‌های گرم اما کوتاه و زمستان‌های سرد هستید درجه حرارت روزهای تابستان 33 درجه است لهستان دارای کوه‌های کمی می‌باشد ولی آب فراوان دارد.

جاذبه‌های گردشگری لهستان

لهستان دارای جاذبه‌های گردشگری بسیار زیبایی است و چون در جنگ جهانی دوم بسیار نقش پررنگی داشته از لحاظ تاریخی بسیار پربار می‌باشد. همچنین طبیعت زیبای لهستان که متشکل از رودخانه‌ها ، جنگل‌ها و دریاچه‌ها می‌باشد از دیدنی‌های مهم این کشور است. دیگر جاذبه‌های زیبای لهستان عبارت‌اند از :

معدن نمک ویلیچکا، شهر باستانی تورن، قلعه مالبورک، قلعه واول، کانال البلاگ، شهر باستانی ژموسک، میدان بازار کراکوف

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][vc_row][/vc_row][/vc_row][vc_column][/vc_column][vc_toggle title=”آیا در سفارت لهستان هر کسی باید به صورت انفرادی درخواست وقت سفارت نماید ؟” style=”round_outline” color=”sky”]در پاسخ به این سوال باید گفت بله.
چون سفارت لهستان برای هر شخص پرونده ایجاد میکنید به همین خاطر باید برای ورود به سفارت لهستان حتما به صورت جداگانه وقت سفارت لهستان را درخواست و اخذ نمود.[/vc_toggle][vc_toggle title=”چه مدارکی باید مورد تایید سفارت لهستان برسد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]برای اخذ ویزای لهستان شما باید مدارک هویتی خود که شامل :
• شناسنامه
• کارت ملی
• پاسپورت
و مدارک مالی که شامل :
• نامه تمکن مالی
• نامه گردش حساب
• سهام شرکت
و اسناد ملکی شامل :
• سند منزل
• سند مغازه
• سند زمین
را به همراه داشته باشید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”در صورتی که قبلا ریجکت شده باشم چقدر شانس دریافت ویزای لهستان وجود دارد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]در صورت ریجکتی شما باید ابتدا در صدد رفع ریجکتی خود باشید. اگر به هر دلیلی امکان رفع ریجکتی نباشد شما میتوانید بعد از گذشت 3 تا 6 ماه درخواست ویزا داشته باشید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”درصد ریجکتی سفارت لهستان چقدر است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]درصد ریجکتی سفارت لهستان چقدر است ؟[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا می شود وقت سفارت را به شخص دیگری واگذار کرد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]با توجه به قوانین داخلی سفارت لهستان در حال حاشر این امکان وجود ندارد چرا وقت سفارت لهستان شما براساس شماره پاسپورت رزرو و تایید میشود و از آنجای که شماره پاسپورت همچون کد ملی یکتا می باشد واگذاری وقت سفارت لهستان به شخص دیگر غیر ممکن می باشد[/vc_toggle][vc_toggle title=”ایا می شود وقت سفارت لهستان را کنسل کرد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]در پاسخ به این سوال میتوان گفت بله .
شما این حق را دارید که وقت رزرو شده خود را کنسل نمایید برای انجام این کار شما از این اموزش میتوانید کمک بگیرید. ( آموزش کنسل کردن وقت سفارت لهستان )[/vc_toggle][vc_toggle title=”در صورت ریجکت از سفارت لهستان چه مبالغی برگشت داده می شود ؟” style=”round_outline” color=”sky”]با توجه به قوانین داخلی سفارت لهستان در صورت ریجکت شدن هیچ هزینه ای از طرف سفارت به مسافر یا مسافران عودت داده نمی شود.[/vc_toggle][vc_toggle title=”در صورت ریجکت شدن از سفارت لهستان آیا حق اعتراض دارم ؟” style=”round_outline” color=”sky”]در صورت ریجکت شدن از سفارت لهستان این حق برای شما محفوظ است که اعتراض نمایید برای انجام اعتراض طبق آموزش زیر عمل نمایید. ( اموزش اعتراض به ریجکت شدن سفارت لهستان )[/vc_toggle][vc_toggle title=”برای سفارت لهستان رزرو هتل و رزرو پرواز چگونه باید باشد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]
اگر حضور شما در لهستان به منظور کنفرانس یا شرکت در مراسم خاصی می باشد بهتر است که کانفرم نهایی هتل و پرواز را تهیه نمایید و به سفارت لهستان ارائه دهید .
و اما اگر حضور شما در لهستان برای دیدار اقوام یا توریستی می باشد شما میتوانید هم کانفرم نهایی را به سفارت ارائه بدیهید و هم رزرو هتل و پرواز .[/vc_toggle][vc_toggle title=”من اطلاعات لازم برای دریافت وقت سفارت را اشتباه وارد کردم الان چکار باید کرد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]اگر در ثبت اطلاعات خود برای اخذ وقت سفارت لهستان مواردی را اشتباه درج کرده اید از طریق آموزش زیر میتوانید این مشکل را حل نمایید. ( آموزش تغییر اطلاعات ثبت شده وقت سفارت لهستان )[/vc_toggle][vc_toggle title=”بعد از ارسال مدارک چند روز بعد وقت سفارت مشخص می شود ؟” style=”round_outline” color=”sky”]بنا به نوع درخواست شما زمان تاییده ای مدارک شما در سفارت لهستان کاملا متفاوت می باشد. اما در کل تاییده ای اولیه سفارت لهستان بین 30 دقیقه الی 72 ساعت میتواند طول بکشد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا وقت سفارت به صورت تضمینی می باشد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]بله وقت سفارت لهستان به صورت تضمینی دریافت می شود و به شما ارائه میگردد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”ایا دریافت وقت سفارت لهستان برای یک تاریخ مشخص امکان پذیر است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]با توجه اذغام فعلی در درخواست ها به سفارت لهستان این امکان در حال حاضر وجود ندارد. درخواست شما با توجه به زمان های خالی که در سفارت لهستان است فقط قابل ارائه می باشد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”هزینه های مربوط به سفارت لهستان شامل چه مواردی است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]برای دریافت ویزای لهستان هزینه های متفاوتی وجود دارد که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
• هزینه دریافت وقت سفارت لهستان
• هزینه ترجمه مدارک
• هزینه سفارت
• هزینه خدمات اضافی
[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا در سفارت لهستان آشنایی دارید برای سریعتر وقت گرفتن ؟” style=”round_outline” color=”sky”]متاسفانه تعدادی افراد سودجو به بیان این جمله که ما در سفارت لهستان آشنا داریم هدف در گمراه نمودن مسافران دارند و با جدیدت عرض میکنیم که هیچ شخصی در سفارت لهستان آشنایی ندارد برای اخذ وقت فوری لهستان یا دریافت فوری ویزای لهستان.[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا می شود وقت سفارت لهستان را به جلو انداخت ؟” style=”round_outline” color=”sky”]متاسفانه این امکان وجود ندارد که وقت سفارت تعیین شده خود را به زمان های زودتری تبدیل کرد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”چند روز مانده به تاریخ سفر باید درخواست وقت سفارت لهستان بدم ؟” style=”round_outline” color=”sky”]با توجه به شلوغی بین از حد سفارت لهستان در ایران شما باید حدود 4 الی 6 ماه زودتر از زمان سفر خود درخواست وقت سفارت لهستان داده باشید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”فرم درخواست سفارت لهستان به چه زبان باید تکمیل شود ؟” style=”round_outline” color=”sky”]سفارت لهستان در ایران جزء محدود سفارت های می باشد که مدارک را به زبان فارسی دریافت میکند به همین منظور شما میتوانید مدارک خود را به زبان فارسی تکمیل و ارائه دهید . اما فرم اپلیکیشن به دلیل ساختاری انگلیسی پیشنهاد میشود هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی تکمیل نمایید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدت زمان اعتبار ویزاهای صادر شده از سفارت لهستان چند وقت می باشد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]ویزاهای که توسط سفارت لهستان در ایران صادر می شود کاملا متفاوت می باشد اما این مدت زمان میتواند از 10 روز تا 90 روز متغیر باشد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”ایا برای دریافت ویزای لهستان داشتن دعوتنامه ضروری است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]برای دریافت ویزای کشور لهستان داشتن دعوتنامه الزامی نیست اما با وجود دعوتنامه لهستان پروسه دریافت ویزای شما راحتتر خواهد بود و شانس دریافت ویزای لهستان بالاتر خواهد رفت.[/vc_toggle][vc_toggle title=”هزینه درخواست ویزای لهستان چقدر است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]هزینه های لازم برای دریافت ویزای لهستان متغیر می باشد اما مواردی که شما باید برای ویزای لهستان هزینه کنید شامل:
• هزینه دریافت وقت سفارت لهستان
• هزینه ترجمه مدارک
• هزینه سفارت
• هزینه خدمات اضافی
[/vc_toggle][vc_toggle title=”شرایط تمدید ویزای لهستان به چه صورت است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]برای تمدید ویزای لهستان شما باید دلایل محکمی قابل ارائه داشته باشید و دلایل دیگری هم هست که میتوان با بیان انها ویزای خود رو برای چند روز تمدید کرد که این دلایل عبارتند از :
• سیل
• زلزله
• طوفان
و اگر به دنبال تمدید با زمان بیشتری هستید شما باید دلایل بسیار محکمتری ارائه بدید که میتوان به این موارد اشاره کرد:
• درمان پزشکی
• مرگ خویشاوند نزدیک
• زایمان
البته ناگفته نماند درخواست شما باید توسط مامور مهاجرت تایید گردد که بتوانید در کشور لهستان چند روز بیشتر بمانید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”درخواست ویزای مولتی از سفارت لهستان برای بار اول امکان پذیر است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]بله امکان درخواست ویزای مولتی برای اولین بار از سفارت لهستان امکانپذیر است اما توجه نمایید که سفارت لهستان این حق دارد دارد که به شما ویزای یکبار ورود یا دوبار ورود و یا مولتی بدهد.
اما بهتر است بدانید معمولا سفارت لهستان با درخواست مولتی کسانی موافقت میکند که دارای تراول هیستوری زیادی باشند.[/vc_toggle][vc_toggle title=”شرایط درخواست ویزای مولتی به سفارت لهستان به چه صورت می باشد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]شرایط درخواست ویزای مولتی به سفارت لهستان به چه صورت می باشد ؟[/vc_toggle][vc_toggle title=”درخواست ویزای فوری به سفارت لهستان به چه صورت است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]سفارت لهستان معمولا برای دلایل بشر دوستانه ویزای فوری صادر میکنند که این دلایل شامل :
• بیماری
• مرگ خویشاوند
• و…
لازم به ذکر است که با ارائه مستندات قوی میتوانید ویزای لهستان فوری بگیرید در غیر این صورت به هیچ عنوان امکانپذیر نمی باشد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدارک لازم سفارت لهستان برای ویزای پیوست به خانواده چیست ؟” style=”round_outline” color=”sky”]مدارک لازم برای اخذ ویزای پیوست عبارتند از :
• فرم درخواست
• عکس گذرنامه
• گذرنامه شخص ایرانی
• گذرنامه شخص لهستانی
• سند ازدواج
• وکالت نامه ازدواج
• شناسنامه زوجین
• مدرک زبان A1
• بیمه مسافرتی
[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدت زمان صدور ویزا در سفارت لهستان چقدر است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]صدور ویزای لهستان بعد از ورود شما به سفارت لهستان معمولا بین 14 تا 21 روز زمان میبرد. و در مواقعی هم شاهد بودیم که یک هفته ویزای افراد صادر شده است و یا بیشتر از 21 روز هم صدور ویزا زمان برده است اما در کا زمان 14 تا 21 روز اختصاص دهید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدارک لازم سفارت لهستان برای ویزای توریستی چیست ؟” style=”round_outline” color=”sky”]توجه: از همه‌ی مدارک باید یک کپی هم موجود باشد. اصل مدارک بعد از مطابقت به شما برگردانده می‌شود و کپی آن‌ها در پرونده‌ شما در سفارت لهستان می‌ماند.
• شناسنامه ایرانی
• گذرنامه
• سه قطعه عکس رنگی ۴*۶
• اسنادی مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی
– برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه‌ی آخرین حکم کارگزینی
– برای کارمندان بخش خصوصی‌: گواهی اشتغال به کار
– برای صاحبان شرکت‌های خصوصی: ترجمه‌ی روزنامه رسمی شرکت به همراه رزومه‌ی شرکت به زبان انگلیسی، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی.
– برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها: کارت بین‌المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی.
– برای مشاغل آزاد: ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی
• پرینت حساب بانکی
• ترجمه‌ یک سند مالکیت دو سری کپی از اصل مدارک فارسی
• بیمه مسافرتی
• بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت
• واچر قطعی هتل در یک یا چند شهر هتل در لهستان
[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدارک لازم سفارت لهستان برای ویزای کاری چیست ؟” style=”round_outline” color=”sky”]
لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• فرم درخواست برای اقامت بلند مدت
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• شناسنامه
• مدرکی دال بر وجود رابطه کاری
• مدارک تحصیلی ایران
• تأییدیه اعتبار مدرک تحصیلی در لهستان

• مدارک مربوط به سوابق کاری
• رزومه
• گواهی مبنی بر معلومات زبان لهستانی یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر
[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدارک لازم سفارت لهستان برای ویزای تجاری چیست ؟” style=”round_outline” color=”sky”]
لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• دعوتنامه تجاری
• فرم درخواست برای اقامت بلند مدت
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• شناسنامه
• مدرکی دال بر وجود رابطه کاری
• مدارک مربوط به سوابق کاری
• گواهی مبنی بر معلومات زبان لهستانی یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر
[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدارک لازم سفارت لهستان برای ویزای تحصیلی چیست ؟” style=”round_outline” color=”sky”]
لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• فرم درخواست
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• اثبات امکان تأمین مالی هزینه های زندگی
• شناسنامه
• مدارک تحصیلی ایران
• تأییدیه اعتبار مدرک تحصیلی در لهستان
• گواهی مبنی بر معلومات زبان لهستانی یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر
[/vc_toggle][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دسترسی سریع به مطالب این مقاله

سایت وقت سفارت

سایت وقت سفارت به عنوان کارگزار وقت سفارت در تهران فعالیت دارد. برای درخواست ویزای اتحادیه اروپا و تایید مدارک متقاضیان، از مجموعه ما کمک بگیرید. سایت وقت سفارت مستقر در تهران با اخذ مدارک، درخواست ویزا و ارسال آن به تمامی سفارت خانه ها، روند بررسی درخواست ها را تسریع کرده است.

سایت وقت سفارت پس از بررسی مدارک، نتیجه پذیرش یا رد درخواست ویزا را اعلام می کند و ویزای مورد نظر برای افراد صادر می شود. رزرو وقت سفارت یکی از دغدغه های علاقه مندان به سفر به کشورهای خارجی به ویژه آلمان، ایتالیا، هلند و… است.

به دلیل حجم بالای درخواست‌ها و به‌ ویژه افزایش تعداد علاقه‌مندان به درخواست ویزا، بسیاری از سفارت‌ها در ایران نمی‌توانند به متقاضیان وقت ملاقات فوری یا سریع ارائه دهند.

به منظور ساده‌سازی رویه‌ها، سایت وقت سفارت تمامی مراحل درخواست، دریافت، تحویل مدارک را برعهده میگیرد تا متقاضیان کمتر درگیر روند پیچیده سفارت ها شوند.

در نهایت پس از تایید مدارک ویزای صادر شده، می توانید ویزای صادر شده را نیز از طریق سایت وقت سفارت دریافت کنید. برای تعیین وقت و تحویل مدارک ویزا به سایت وقت سفارت مراجعه کنید.

2 پاسخ

 1. با درود و خسته نباشید
  ضمن عرض سپاس و قدر دانی از خدمات شما خواهشمندم در خصوص سرمایه گزاری و اخذ اقامت در بنده را راهنمایی بفرمائید.
  با تقدیم احترامات
  ضیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *