رزرو وقــــــت

سفارت انگلیس

تماس رایگان برای مشاوره تخصصی :

کـارشـنـاسـان

امــــور ویــــزا و ســــــــفــــــــارت

خانم الوند

02126404990

آقای رحیمی

02126404991

خانم آتنا الوند

02141256422

در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.
در کم ترین زمان وقت سفارت را تضمینی دریافت نمایید.

از زبان مخاطبان

وقت سفارت

بشنوید

مخاطب 1

مخاطب 2

مخاطب 3

مخاطب 4

اطلاعات تماس با وقت سفارت

02141256422

تهران. میرداماد. خ مفتح جنوبی (نفت جنوبی). خ تابان پلاک 3 واحد 15
همه روزه - 9 صبح تا 5 عصر

وقت سفارت انگلیس

اطلاعات مهم درباره وقت سفارت انگلیس

چنانچه قصد سفر به کشور انگلیس با هر قصد و نیتی رادارید باید نسبت به اخذ ویزا اقدام نمایید، برای گرفتن ویزا مهم‌ترین کار تهیه مدارک موردنیاز است. از سوی دیگر شما باید برای ارائه مدارک به کنسولگری انگلیس نسبت به تعیین وقت سفارت انگلیس اقدام کنید و در صورت تائید در موعد مقرر در سفارتخانه حاضر باشید . در این مطلب در مورد نکات تعیین وقت سفارت انگلیس برای شما صحبت خواهیم کرد.

قوانین وقت سفارت انگلیس

سفارتخانه هر کشور تابع قوانین و سیاست‌های خود است. برای تعیین وقت سفارت انگلیس می‌توانید با مراجعه حضوری در سفارت ، تماس از طریق تلفن و یا ارسال ایمیل درخواست وقت می‌توانید اقدام کنید. مهم‌ترین نکته در ارتباط با اخذ وقت سفارت انگلیس این است که هر سفارتخانه‌ای در رابطه به‌وقت سفارت انگلیس تام‌الاختیار‌است درنتیجه هیچ تأکید یا ردی اثری نخواهد داشت. شماره پیگیری قبل از روز مصاحبه در اختیار شما قرار می‌گیرد که باید با دقت آن را به یاد داشته باشید تا از آن طریق با سفارت ارتباط برقرار کنید

مسئله بعدی که در مورد قانون وقت سفارت انگلیس صدق می‌کند لغو و یا تغییر روز مصاحبه از سمت سفارتخانه است پس بهتر است سعی کنید با عملکرد منعطف و سازگار اقدام به رزرو وقت سفارت کنید. به یاد داشته باشید مطمئناً مدارک شما در ابتدا رد خواهد شد ، بنابراین به خودنگرانی و استرس وارد نکنید و با دقت و صحت کامل به سؤالات پرسیده شده از شما جواب دهید و به‌هیچ‌وجه با افسر صدور ویزا بحث‌وجدل نکنید زیرا این کار کاملاً به ضرر شماست و کار صدور ویزا را برای شما با مشکل مواجه می‌کند . می‌توانید با آگاهی به قوانین سفارت شانس اخذ ویزا را برای خود بالا ببرید.

اطلاعات مهم درباره وقت سفارت انگلیس

فرم درخواست وقت سفارت انگلیس

تعیین وقت سفارت انگلیس امری است که دارای چندین مرحله است و از مهم‌ترین و اولین مراحل آن پر کردن فرم درخواست وقت سفارت انگلیس می‌باشد. یکی از عاقلانه‌ترین کارها تهیه مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای انگلیس پیش از تعیین وقت سفارت انگلیس می‌باشد زیرا که در بسیاری از موارد وقت مصاحبه بسیار زودتر ازآنچه انتظار دارید برای شما تعیین می‌شود و شما زمان کافی برای تهیه مدارک نخواهید داشت.

پر کردن فرم درخواست وقت سفارت انگلیس از طریق سایت ممکن هست و در سایت بخش خاصی برای این منظور طراحی‌شده که می تولنید با مراجعه به سایت سفارت آن را تکمیل نمایید. همچنین با استفاده از اطلاعات سایت می‌توانید فرم درست را از غلط تشخیص دهید. درباره پر کردن فرم باید گفت که دقت بسیاری نیاز است زیرا که کوچک‌ترین اشکالی باعث رد درخواست وقت سفارت انگلیس خواهد شد.

در رابطه با پر کردن فرم در ابتدای امر به بخش اطلاعات شخصی رفته و با دقت این بخش را تکمیل نمایید و تمام فیلدهای سؤال که با علامت ستاره مشخص‌شده را پرکنید، اگر بخشی ستاره‌دار نبود ترجیحاً آن را خالی بگذارید مگر آنکه کاملاً از جواب آن اطمینان داشته باشید.تمام اطلاعات پرشده توسط شما در روز مصاحبه به‌دقت بررسی می‌شود پس از صحت آن و عدم بزرگنمایی اطلاعات اطمینان حاصل کنید. اگر امور بررسی این اطلاعات متوجه عدم صحت اطلاعات یا مورد مشکوکی شود نام و مشخصات شما در آن سفارتخانه ثبت خواهد شد و دفعات بعد وقت دیرتری به شما خواهند داد.

تعیین وقت سفارت انگلیس

امروزه سفارت کشور انگلیس در تهران وجود دارد و همچون گذشته نیاز نیست تا متقاضیان به دیگر کشورها برای روز مصاحبه سفرهای پرهزینه داشته باشند.

در ابتدای امر همان‌طور که گفته شد باید فرم درخواست را تکمیل نمایید و تا زمان رسیدن پاسخ از طرف سفارت انگلیس منتظر بمانید و به تهیه مدارک موردنیاز خود بپردازید . پس از دریافت ایمیل پاسخ یک منو کشویی برای شما باز می‌شود که تاریخ وقت سفارت انگلیس را برای شما به نمایش می‌گذارد.

شما یا باید خود در سفارت حضورداشته باشید یا از تاریخ موردنظر برای شما مناسب نیست به شخصی حرفه‌ای و مورد اعتماد وکالت‌نامه دهید تا در سفارت‌خانه بجای شما حضور پیدا کند.

تعیین وقت سفارت انگلیس

هزینه وقت سفارت انگلیس

همواره عموم متقاضیان ویزا در مورد هزینه اخذ ویزای انگلیس و تعیین وقت سفارت انگلیس سؤالات متعددی می‌پرسند که در این بخش سعی شده به تعدادی از آن‌ها پاسخ دهیم. فرایند تکمیل فرم درخواست وقت سفارت انگلیس و دسترسی به این فرم برای شما کاملاً رایگان می‌باشد اما باید بدانید که هر بار  اقدام برای درخواست ویزا مشمول هزینه صدور ویزای انگلیس هست.

همان‌طور که متوجه شدید هزینه پرداختی شما بابت صدور ویزا ارتباطی به قبول یا رد شدن درخواست ویزای شما ندارد و پیش از انجام مصاحبه پرداخت می‌شود ، چنانچه فرد متقاضی دو بار از حضور در وقت سفارت انگلیس خودسر باز زند مشمول جریمه مشخصی خواهد شد و باید آن را پرداخت نماید. البته این قانون کلی شامل همه می‌شود اما گاهی بعضی سفارت‌خانه‌ها برای همیشه شخص را از دریافت ویزای انگلیس محروم می‌کنند. مقدار هزینه وقت سفارت انگلیس را با روش آنلاین باید پرداخت کرد، این هزینه همواره مقدار ثابتی است و با نوسان همراه نیست فقط در دوره‌های خاصی تصمیماتی برای تغییر این مقدار هزینه توسط سفارت اتخاذ می‌شود.

اقدامات پس از تعیین وقت سفارت انگلیس

بعد از ارسال فرم تکمیل‌شده و انتخاب تاریخ مصاحبه   باید منتظر ایمیلی از طرف سفارتخانه باشید که معمولاً دریافت جواب ایمیل بین 3 تا 7 روز به طول می‌انجامد. بعد از دریافت پاسخ ایمیل از طرف سفارت تاریخ وقت سفارت انگلیس شما برای انجام مصاحبه به شما اعلام می‌گردد. در این مرحله شخص متقاضی باید در تاریخ مشخص‌شده در سفارت حضور پیدا کند.

دقت داشته باشید به هر علتی در تاریخ مشخص‌شده در کنسولگری حضور نداشته باشید به ضرر شماست و شانس خود را در این مرحله ازدست‌داده‌اید و اگر کل خانواده شما درخواست داده باشند باید تک‌تک اعضا در روز مصاحبه در سفارت حضور پیدا کنند. در این مرحله یکی از بهترین کارها انجام امور به‌وسیله وکیل است زیرا وکیل باتجربه‌تر بوده و مطمئناً بارها در این موقعیت قرارگرفته و می‌تواند بهتر به سؤالات پاسخ دهد، البته در انتخاب وکیل مناسب نیز باید دقت کافی داشته باشید تا شانس ویزای خود را از دست ندهید. موردبررسی قرا گرفتن درخواست وقت سفارت انگلیس مستلزم ارائه کارت اعتباری بین‌المللی است و این مورد از ملزومات روال کاری شما به‌حساب می‌آید

آیا امکان تعیین وقت سفارت انگلیس در ایران اصلاً وجود ندارد؟

همان‌طور که در بخش‌های قبل گفته شد ، درگذشته سفارت انگلیس در بیشتر کشورها وجود نداشت به همین علت متقاضیان برای مراجعه به سفارت با سفرهای پرهزینه روبرو بوده‌اند و این مسئله بارها مورد اعتراض کشورها قرا گرفت به همین علت دفاتری در کشورهایی که سفارت انگلیس در آن ا وجود نداشت دایر شد تا به مسائل مربوط به ویزای انگلیس متقاضیان رسیدگی شود.

نکته حائز اهمیت در مورد ویزای انگلیس این است که باید بدانید بریتانیا در مور صدور ویزا کمی سخت‌گیر هست اما نگران نباشید چراکه اولین نکته مورد اهمیت برای سفارت انگلیس گردش مالی مناسب می‌باشد. هرچه گردش مالی و حساب بانکی قوی‌تری داشته باشید شانس بیشتری برای ویزا شدن دارید.

ویزای انگلیس به چند دسته تقسیم می‌شود که به توضیح هر یک می‌پردازیم.

ویزاهای توریستی انگلیس در 4 نوع 6 ماهه، 2 ساله ، 5 ساله و حتی 10 ساله برای متقاضیان صادر می‌گردد. جالب است بدانید نوع دیگری از ویزای انگلیس وجود دارد به اسم ویزای دوره زبان که مورد استقبال بسیاری قرار گرفت . نوع ویزای تحصیلی و یا ویزای دانشجویی نیز در مورد این کشور وجود دارد. ویزای ازدواج یا اقامت موقت شامل افراد خاصی می‌شود که مراحل سختی نیز دارد.

مصاحبه برای وقت سفارت انگلیس را چطور تعیین کنیم؟

توصیه ما به شما این است که برای تعیین روز مصاحبه در سفارت پیگیری کنید و سها انگاری نکنید، زیرا بیشتر اوقات وقت‌های سفارت بسته هستند و به‌طور تصادفی در طول هفته روزهایی باز می‌شود درنتیجه اگر پیگیر نباشید ممکن است شانس خود را از دست دهید البته باید گفت شانس هم می‌تواند در این مسئله دخیل باشد، هنگامی‌که زمان مناسب برای شما به‌طور دقیق رزرو شد  موظف هستید مبلغ اپلیکیشن که همان هزینه ویزای انگلیس است را بپردازید باید بدانید که فقط سه ساعت وقت برای پرداخت به شما  داده‌شده. در صورت عدم پرداخت هزینه امتیازی به شما تعلق نمی‌گیرد و این خود موردی برای نگرانی است

به‌جرئت می‌توان گفت مراحل انگشت‌نگاری از متقاضی مهم‌ترین مرحله‌ای است باید انجام شود. این کار در ایران انجام‌شده و به شرکت موردنظر باید تحویل شود در حقیقت این کار برای جلوگیری از سفرهای بیهوده به کشورهای همسایه است. دقت داشته باشید که ممکن است نیاز شود برای گرفتن گذرنامه خود حداقل دو بار به کشور مورد انتخاب خود سفر داشته باشید، پس مطمئناً مراحل سختی در پیش دارید. بهترین روش برای انجام امورتان به بهترین شکل و کمترین زمان دادن وکالت‌نامه به یک وکیل برای پیگیری امورتان می‌باشد.

مدارک موردنیاز برای تعیین وقت سفارت انگلیس و مصاحبه

به همراه داشتن گذرنامه با بیش از 6 ماه اعتبار الزامی است. به همراه داشتن عکس رنگی در روز وقت سفارت انگلیس از نکات مهم است. ( عکس شما باید زنگی و تمام‌رخ باشد و کاملاً واضح ).

به یاد داشته باشید که واچر هتل که مدرکی دال بر رزرو هتل در اروپا است را به همراه اصل یا کپی دعوت‌نامه از بستگان یا آشنایان همراه داشته باشید. چنانچه شخصی برای شما دعوت‌نامه ارسال کرده می‌بایست پرینت حساب بانکی، مدارک شغلی خود و همچنین گواهی اشتغال به کار خود را با صحت و دقت کامل به همراه آن ارسال کند. همچنین شخص دعوت‌کننده می‌باید مدرکی مبنی بر پرداخت کامل و به‌موقع مالیات ( برگه مالیاتی ) نیز ضمیمه مدارک کند. چنانچه شخص در آپارتمان اجاره‌شده سکونت دارد حتماً اجاره‌نامه و اگرنه باید کپی سند ملکی خود را نیز ارائه کند.

چنانچه متقاضی ویزا ازدواج‌کرده است اصل و ترجمه سند ازدواج را نیز بین مدارک خود باید قرار دهد. شناسنامه باید به زبان انگلیسی ترجمه شود برگه فرم تقاضای وقت سفارت انگلیس و یک تأییدیه از آن را در پوشه‌های جدا از هم در بین مدارک خود بگذارید تا بتوانید سریع و راحت در زمان مناسب آن را به مامور بررسی ارائه دهید.

تأثیر گردش مالی در وقت سفارت انگلیس

عموماً گردش حساب مالی شخص متقاضی که باید نشان‌دهنده گردش حساب 6 ماه گذشته باشد. بررسی سپرده‌های بانکی نیز به‌دقت بررسی می‌شود که برای مدیران شرکت‌ها و مؤسسات از نکات ضروری  است که حتی نیاز به ریز پرینت گردش مالی نیز می‌باشد.

مدرک شغلی از مهم‌ترین مدارکی است که در روز مصاحبه موردبررسی قرا می‌گیرد و باید کامل و بدون نقص باشد. گواهی اشتغال به کار و مدارک نشان‌دهنده تعداد روزهای مرخصی که برای سفر گرفته‌اید ، کارت‌های پرسنلی و مهندسی، دانشجویی، حکم کارگزینی و مدارک دیگر موردنیاز باید کامل و بدون نقص در بین مدارک شغلی شخص قرار داشته باشد، بیمه 6 ماه گذشته و تأییدیه آن ، فیش حقوقی برای مدت6 ماه گذشته و مدارک مالیاتی تائید شده نیز از مدارک مهمی است که بابد برای اخذ ویزای انگلیس ارائه دهید. همچنین برای مردانی که قصد سفر به انگلیس و اخذ ویزای آن رادارند داشتن کارت پایان خدمت باید به‌دقت ترجمه و ارائه شود.

تأثیر گردش مالی در وقت سفارت انگلیس

وقت سفارت انگلیس و روز مصاحبه

جلب اعتماد افسر مصاحبه‌کننده نکته بسیار مهمی در این راستا می‌باشد، بهترین کار تمرین برای پاسخ‌دهی درست و صادقانه به سؤالات می‌باشد.سعی کنید به سؤالات پاسخ‌های کوتاه دهید.هرگونه پرحرفی  و جواب‌های طولانی شمارا از ویزای انگلیس دور می‌کند. ویزای بریتانیا برای ایرانی‌ها کمی سخت صادر می‌شود و این موضوع باعث نگرانی بسیاری شده است.. مرور سؤالات احتمالی بهترین کار قبل از روز مصاحبه است.

شرایط وقت سفارت انگلیس

تا به این قسمت از کار نکات و قوانین کلی برای تعیین وقت سفارت انگلیس را شرح دادیم. حال در اینجا موارد خاص در تعیین وقت سفارت انگلیس را عنوان می‌کنیم ، دقت داشته باشید که همه افراد حتی افراد زیر 12 سال نیز باید برای رزرو وقت سفارت انگلیس به‌طور جداگانه درخواست دهند که این خود از مسائل نگران‌کننده است زیرا در روز مصاحبه ممکن است از کودکان سؤالات غافلگیرکننده‌ای پرسیده شود و کار را برای صدور ویزا مشکل کند بنابراین تمرین و دقت در این مرحله بسیار مهم می‌باشد.

وقت سفارت انگلیس فوری

تعیین وقت سفارت انگلیس کاری دشوار است! این امر گاه آن‌قدر سخت به نظر می‌آید که از دید بعضی اشخاص غیرممکن به نظر می‌آید . البته اشخاصی که دچار بیماری‌های خاصی هستند که برای معالجه نیاز به حضور در این کشور دارند شانس خوبی برای تعیین وقت سفارت انگلیس دارند اما این موضوع به این معنی نمی‌باشد که فردی با بهانه بیماری و مدارک بیماری می‌تواند به‌راحتی وقت سفارت انگلیس فوری را بگیرد. باید بدانید که مدارک ارائه‌شده توسط فرد متقاضی بارها و بارها موردبررسی قرا می‌گیرد و استعلام می‌شود و تعیین وقت سفارت انگلیس و اخذ ویزا آن از طریق روش‌های غیرقانونی ممکن نمی‌باشد.

وقت سفارت انگلیس فوری

استثنا در وقت سفارت انگلیس

معمولاً روند تعیین وقت سفارت انگلیس یکسان است، تمامی اشخاص طبق روال ارائه‌شده می‌توانند رزرو وقت سفارت انگلیس را انجام دهند. گاهی دیده‌شده که وقت تعیین‌شده یا لغو می‌شود و یا به زمان دیگری موکول می‌شود از سوی سفارت که کد رهگیری و پیگیری‌هایی که تأکید به آن داشتیم به خاطر همین مسائل می‌باشد. تعیین وقت سفارت انگلیس به‌صورت ادواری می‌باشد و این بدان معناست که اکثر مواقع بسته می‌باشد و موت زمان کوتاهی باز می‌شود که به‌صورت تصادفی است و منطق دوره‌های باز شدن وقت‌ها برای کسی روشن نمی‌باشد.

روش‌های آسان و مطمئن در تعیین وقت سفارت انگلیس

به‌طورکلی تمامی مراحل تعیین وقت سفارت انگلیس باید به‌صورت اینترنتی صورت پذیرد، بهتر است در ابتدا و قبل از ارسال فرم پرشده نمونه فرم‌های موجود را دقیق بررسی کنید و نکات گرفته‌شده را به‌دقت مطالعه کنید به‌این‌ترتیب می‌توانید با دقت بیشتری اقدام به پر کردن فرم درخواست کنید. در نظر داشته باشید که فرم ارسال‌شده دیگر قابل‌ویرایش نیست بنابراین اول از اطلاعات واردشده مطمئن شوید و سپس اقدام به ارسال کنید.

راهنمای وقت سفارت انگلیس

زمانی که اقدام به تکمیل فرم وقت سفارت انگلیس می‌کنید مطمئناً تعدادی سؤال برای شما پیش خواهد آمد که باید این سؤالات را در بخش مربوط به سؤالات عنوان کنید و منتظر جواب بمانید به‌هیچ‌وجه سؤالات به وجود آمده را بدون اطلاعات صحیح و کامل پاسخ ندهید چراکه کوچک‌ترین اشتباه شانس شمارا از بین می‌برد.

بررسی اصول وقت سفارت انگلیس

بیشتر افراد چنین تصور می‌کنند که برای تعیین وقت سفارت انگلیس باید به متخصص مراجعه کرده و خود شخص به‌تنهایی از عهده این کار برنخواهد آمد!

این فکر تا حدودی درست می‌باشد! دقت کنید که پر کردن فرم وقت سفارت انگلیس باید با دقت انجام شود و از مشورت با مشاوران خبره در این امر بهره برد تا از به وجود آمدن خطای احتمالی جلوگیری کرد. پیش از این امر اطلاعات خود را ذر این زمینه بالا ببرید و سپس اقدام کنید.

تعیین وقت سفارت انگلیس را جدی بگیرید و سعی کنید به روزهای پایانی موکول نشود!

موضوع مهم در رابطه با وقت سفارت انگلیس این است که زمان‌بندی شما باید به‌گونه‌ای باشد که حداقل چند ماه پیشتر از سفر شما باشد تا زمان کافی برای تهیه مدارک موردنیاز داشته باشید. گاهی ممکن است که زمان بررسی اطلاعات و مدارک شما تا 3 ماه طول بکشد و برنامه شمارا به تأخیر بیندازد پس بجاست که تمامی احتمالات را دز نظر گرفت سپس اقدام کرد.

جمع‌بندی در خصوص وقت سفارت انگلیس

همه نکات گفته‌شده در رابطه با وقت سفارت انگلیس باید با صحت و درستی رعایت شود. هر نوع احمال کاری  باعث می‌شود که شانس کمتری برای اخذ ویزای انگلیس  داشته باشید. دقت داشته باشید که تعیین زمان مصاحبه یا به عبارتی وقت سفارت انگلیس به عهده کنسولگری هست و هیچ دخالت و تأکیدی از طرف شما و یا کسی دیگر اثر نخواهد داشت.

منبع: سفریتو راهنمای سفر و مرجع خرید بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، خرید تور و مهاجرت[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][vc_row][/vc_row][/vc_row][vc_column][/vc_column][vc_toggle title=”آیا در سفارت انگلیس هر کسی باید به صورت انفرادی درخواست وقت سفارت نماید ؟” style=”round_outline” color=”sky”]در پاسخ به این سوال باید گفت بله.
چون سفارت انگلیس برای هر شخص پرونده ایجاد میکنید به همین خاطر باید برای ورود به سفارت انگلیس حتما به صورت جداگانه وقت سفارت انگلیس را درخواست و اخذ نمود.[/vc_toggle][vc_toggle title=”چه مدارکی باید مورد تایید سفارت انگلیس برسد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]برای اخذ ویزای انگلیس شما باید مدارک هویتی خود که شامل :
• شناسنامه
• کارت ملی
• پاسپورت
و مدارک مالی که شامل :
• نامه تمکن مالی
• نامه گردش حساب
• سهام شرکت
و اسناد ملکی شامل :
• سند منزل
• سند مغازه
• سند زمین
را به همراه داشته باشید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”در صورتی که قبلا ریجکت شده باشم چقدر شانس دریافت ویزای انگلیس وجود دارد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]در صورت ریجکتی شما باید ابتدا در صدد رفع ریجکتی خود باشید. اگر به هر دلیلی امکان رفع ریجکتی نباشد شما میتوانید بعد از گذشت 3 تا 6 ماه درخواست ویزا داشته باشید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”درصد ریجکتی سفارت انگلیس چقدر است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]درصد ریجکتی سفارت انگلیس چقدر است ؟[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا می شود وقت سفارت را به شخص دیگری واگذار کرد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]با توجه به قوانین داخلی سفارت انگلیس در حال حاشر این امکان وجود ندارد چرا وقت سفارت انگلیس شما براساس شماره پاسپورت رزرو و تایید میشود و از آنجای که شماره پاسپورت همچون کد ملی یکتا می باشد واگذاری وقت سفارت انگلیس به شخص دیگر غیر ممکن می باشد[/vc_toggle][vc_toggle title=”ایا می شود وقت سفارت انگلیس را کنسل کرد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]در پاسخ به این سوال میتوان گفت بله .
شما این حق را دارید که وقت رزرو شده خود را کنسل نمایید برای انجام این کار شما از این اموزش میتوانید کمک بگیرید. ( آموزش کنسل کردن وقت سفارت انگلیس )[/vc_toggle][vc_toggle title=”در صورت ریجکت از سفارت انگلیس چه مبالغی برگشت داده می شود ؟” style=”round_outline” color=”sky”]با توجه به قوانین داخلی سفارت انگلیس در صورت ریجکت شدن هیچ هزینه ای از طرف سفارت به مسافر یا مسافران عودت داده نمی شود.[/vc_toggle][vc_toggle title=”در صورت ریجکت شدن از سفارت انگلیس آیا حق اعتراض دارم ؟” style=”round_outline” color=”sky”]در صورت ریجکت شدن از سفارت انگلیس این حق برای شما محفوظ است که اعتراض نمایید برای انجام اعتراض طبق آموزش زیر عمل نمایید. ( اموزش اعتراض به ریجکت شدن سفارت انگلیس )[/vc_toggle][vc_toggle title=”برای سفارت انگلیس رزرو هتل و رزرو پرواز چگونه باید باشد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]
اگر حضور شما در انگلیس به منظور کنفرانس یا شرکت در مراسم خاصی می باشد بهتر است که کانفرم نهایی هتل و پرواز را تهیه نمایید و به سفارت انگلیس ارائه دهید .
و اما اگر حضور شما در انگلیس برای دیدار اقوام یا توریستی می باشد شما میتوانید هم کانفرم نهایی را به سفارت ارائه بدیهید و هم رزرو هتل و پرواز .[/vc_toggle][vc_toggle title=”من اطلاعات لازم برای دریافت وقت سفارت را اشتباه وارد کردم الان چکار باید کرد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]اگر در ثبت اطلاعات خود برای اخذ وقت سفارت انگلیس مواردی را اشتباه درج کرده اید از طریق آموزش زیر میتوانید این مشکل را حل نمایید. ( آموزش تغییر اطلاعات ثبت شده وقت سفارت انگلیس )[/vc_toggle][vc_toggle title=”بعد از ارسال مدارک چند روز بعد وقت سفارت مشخص می شود ؟” style=”round_outline” color=”sky”]بنا به نوع درخواست شما زمان تاییده ای مدارک شما در سفارت انگلیس کاملا متفاوت می باشد. اما در کل تاییده ای اولیه سفارت انگلیس بین 30 دقیقه الی 72 ساعت میتواند طول بکشد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا وقت سفارت به صورت تضمینی می باشد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]بله وقت سفارت انگلیس به صورت تضمینی دریافت می شود و به شما ارائه میگردد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”ایا دریافت وقت سفارت انگلیس برای یک تاریخ مشخص امکان پذیر است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]با توجه اذغام فعلی در درخواست ها به سفارت انگلیس این امکان در حال حاضر وجود ندارد. درخواست شما با توجه به زمان های خالی که در سفارت انگلیس است فقط قابل ارائه می باشد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”هزینه های مربوط به سفارت انگلیس شامل چه مواردی است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]برای دریافت ویزای انگلیس هزینه های متفاوتی وجود دارد که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
• هزینه دریافت وقت سفارت انگلیس
• هزینه ترجمه مدارک
• هزینه سفارت
• هزینه خدمات اضافی
[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا در سفارت انگلیس آشنایی دارید برای سریعتر وقت گرفتن ؟” style=”round_outline” color=”sky”]متاسفانه تعدادی افراد سودجو به بیان این جمله که ما در سفارت انگلیس آشنا داریم هدف در گمراه نمودن مسافران دارند و با جدیدت عرض میکنیم که هیچ شخصی در سفارت انگلیس آشنایی ندارد برای اخذ وقت فوری انگلیس یا دریافت فوری ویزای انگلیس.[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا می شود وقت سفارت انگلیس را به جلو انداخت ؟” style=”round_outline” color=”sky”]متاسفانه این امکان وجود ندارد که وقت سفارت تعیین شده خود را به زمان های زودتری تبدیل کرد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”چند روز مانده به تاریخ سفر باید درخواست وقت سفارت انگلیس بدم ؟” style=”round_outline” color=”sky”]با توجه به شلوغی بین از حد سفارت انگلیس در ایران شما باید حدود 4 الی 6 ماه زودتر از زمان سفر خود درخواست وقت سفارت انگلیس داده باشید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”فرم درخواست سفارت انگلیس به چه زبان باید تکمیل شود ؟” style=”round_outline” color=”sky”]سفارت انگلیس در ایران جزء محدود سفارت های می باشد که مدارک را به زبان فارسی دریافت میکند به همین منظور شما میتوانید مدارک خود را به زبان فارسی تکمیل و ارائه دهید . اما فرم اپلیکیشن به دلیل ساختاری انگلیسی پیشنهاد میشود هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی تکمیل نمایید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدت زمان اعتبار ویزاهای صادر شده از سفارت انگلیس چند وقت می باشد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]ویزاهای که توسط سفارت انگلیس در ایران صادر می شود کاملا متفاوت می باشد اما این مدت زمان میتواند از 10 روز تا 90 روز متغیر باشد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”ایا برای دریافت ویزای انگلیس داشتن دعوتنامه ضروری است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]برای دریافت ویزای کشور انگلیس داشتن دعوتنامه الزامی نیست اما با وجود دعوتنامه انگلیس پروسه دریافت ویزای شما راحتتر خواهد بود و شانس دریافت ویزای انگلیس بالاتر خواهد رفت.[/vc_toggle][vc_toggle title=”هزینه درخواست ویزای انگلیس چقدر است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]هزینه های لازم برای دریافت ویزای انگلیس متغیر می باشد اما مواردی که شما باید برای ویزای انگلیس هزینه کنید شامل:
• هزینه دریافت وقت سفارت انگلیس
• هزینه ترجمه مدارک
• هزینه سفارت
• هزینه خدمات اضافی
[/vc_toggle][vc_toggle title=”شرایط تمدید ویزای انگلیس به چه صورت است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]برای تمدید ویزای انگلیس شما باید دلایل محکمی قابل ارائه داشته باشید و دلایل دیگری هم هست که میتوان با بیان انها ویزای خود رو برای چند روز تمدید کرد که این دلایل عبارتند از :
• سیل
• زلزله
• طوفان
و اگر به دنبال تمدید با زمان بیشتری هستید شما باید دلایل بسیار محکمتری ارائه بدید که میتوان به این موارد اشاره کرد:
• درمان پزشکی
• مرگ خویشاوند نزدیک
• زایمان
البته ناگفته نماند درخواست شما باید توسط مامور مهاجرت تایید گردد که بتوانید در کشور انگلیس چند روز بیشتر بمانید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”درخواست ویزای مولتی از سفارت انگلیس برای بار اول امکان پذیر است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]بله امکان درخواست ویزای مولتی برای اولین بار از سفارت انگلیس امکانپذیر است اما توجه نمایید که سفارت انگلیس این حق دارد دارد که به شما ویزای یکبار ورود یا دوبار ورود و یا مولتی بدهد.
اما بهتر است بدانید معمولا سفارت انگلیس با درخواست مولتی کسانی موافقت میکند که دارای تراول هیستوری زیادی باشند.[/vc_toggle][vc_toggle title=”شرایط درخواست ویزای مولتی به سفارت انگلیس به چه صورت می باشد ؟” style=”round_outline” color=”sky”]شرایط درخواست ویزای مولتی به سفارت انگلیس به چه صورت می باشد ؟[/vc_toggle][vc_toggle title=”درخواست ویزای فوری به سفارت انگلیس به چه صورت است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]سفارت انگلیس معمولا برای دلایل بشر دوستانه ویزای فوری صادر میکنند که این دلایل شامل :
• بیماری
• مرگ خویشاوند
• و…
لازم به ذکر است که با ارائه مستندات قوی میتوانید ویزای انگلیس فوری بگیرید در غیر این صورت به هیچ عنوان امکانپذیر نمی باشد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدارک لازم سفارت انگلیس برای ویزای پیوست به خانواده چیست ؟” style=”round_outline” color=”sky”]مدارک لازم برای اخذ ویزای پیوست عبارتند از :
• فرم درخواست
• عکس گذرنامه
• گذرنامه شخص ایرانی
• گذرنامه شخص انگلیسی
• سند ازدواج
• وکالت نامه ازدواج
• شناسنامه زوجین
• مدرک زبان A1
• بیمه مسافرتی
[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدت زمان صدور ویزا در سفارت انگلیس چقدر است ؟” style=”round_outline” color=”sky”]صدور ویزای انگلیس بعد از ورود شما به سفارت انگلیس معمولا بین 14 تا 21 روز زمان میبرد. و در مواقعی هم شاهد بودیم که یک هفته ویزای افراد صادر شده است و یا بیشتر از 21 روز هم صدور ویزا زمان برده است اما در کا زمان 14 تا 21 روز اختصاص دهید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدارک لازم سفارت انگلیس برای ویزای توریستی چیست ؟” style=”round_outline” color=”sky”]توجه: از همه‌ی مدارک باید یک کپی هم موجود باشد. اصل مدارک بعد از مطابقت به شما برگردانده می‌شود و کپی آن‌ها در پرونده‌ شما در سفارت انگلیس می‌ماند.
• شناسنامه ایرانی
• گذرنامه
• سه قطعه عکس رنگی ۴*۶
• اسنادی مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی
– برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه‌ی آخرین حکم کارگزینی
– برای کارمندان بخش خصوصی‌: گواهی اشتغال به کار
– برای صاحبان شرکت‌های خصوصی: ترجمه‌ی روزنامه رسمی شرکت به همراه رزومه‌ی شرکت به زبان انگلیسی، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی.
– برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها: کارت بین‌المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی.
– برای مشاغل آزاد: ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی
• پرینت حساب بانکی
• ترجمه‌ یک سند مالکیت دو سری کپی از اصل مدارک فارسی
• بیمه مسافرتی
• بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت
• واچر قطعی هتل در یک یا چند شهر هتل در انگلیس
[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدارک لازم سفارت انگلیس برای ویزای کاری چیست ؟” style=”round_outline” color=”sky”]
لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• فرم درخواست برای اقامت بلند مدت
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• شناسنامه
• مدرکی دال بر وجود رابطه کاری
• مدارک تحصیلی ایران
• تأییدیه اعتبار مدرک تحصیلی در انگلیس

• مدارک مربوط به سوابق کاری
• رزومه
• گواهی مبنی بر معلومات زبان انگلیسی یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر
[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدارک لازم سفارت انگلیس برای ویزای تجاری چیست ؟” style=”round_outline” color=”sky”]
لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• دعوتنامه تجاری
• فرم درخواست برای اقامت بلند مدت
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• شناسنامه
• مدرکی دال بر وجود رابطه کاری
• مدارک مربوط به سوابق کاری
• گواهی مبنی بر معلومات زبان انگلیسی یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر
[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدارک لازم سفارت انگلیس برای ویزای تحصیلی چیست ؟” style=”round_outline” color=”sky”]
لطفا هنگام تقاضای روادید، دو سری از تمامی مدارک مربوطه برای درخواست روادید را به صورت جداگانه در دو دسته و به ترتیب ذیل مرتب نمائید. تمامی کپی ها می بایست بر روی کاغذ A4 ارائه گردند. این امر شامل کپی مدارکی که اصل آنها ابعادی غیر از A4 دارند نیز می باشد.
• فرم درخواست
• عکس گذرنامه ای
• گذرنامه معتبر
• اثبات امکان تأمین مالی هزینه های زندگی
• شناسنامه
• مدارک تحصیلی ایران
• تأییدیه اعتبار مدرک تحصیلی در انگلیس
• گواهی مبنی بر معلومات زبان انگلیسی یا انگلیسی
• گواهی بیمه درمانی مسافرتی معتبر

دسترسی سریع به مطالب این مقاله

سایت وقت سفارت

سایت وقت سفارت به عنوان کارگزار وقت سفارت در تهران فعالیت دارد. برای درخواست ویزای اتحادیه اروپا و تایید مدارک متقاضیان، از مجموعه ما کمک بگیرید. سایت وقت سفارت مستقر در تهران با اخذ مدارک، درخواست ویزا و ارسال آن به تمامی سفارت خانه ها، روند بررسی درخواست ها را تسریع کرده است.

سایت وقت سفارت پس از بررسی مدارک، نتیجه پذیرش یا رد درخواست ویزا را اعلام می کند و ویزای مورد نظر برای افراد صادر می شود. رزرو وقت سفارت یکی از دغدغه های علاقه مندان به سفر به کشورهای خارجی به ویژه آلمان، ایتالیا، هلند و… است.

به دلیل حجم بالای درخواست‌ها و به‌ ویژه افزایش تعداد علاقه‌مندان به درخواست ویزا، بسیاری از سفارت‌ها در ایران نمی‌توانند به متقاضیان وقت ملاقات فوری یا سریع ارائه دهند.

به منظور ساده‌سازی رویه‌ها، سایت وقت سفارت تمامی مراحل درخواست، دریافت، تحویل مدارک را برعهده میگیرد تا متقاضیان کمتر درگیر روند پیچیده سفارت ها شوند.

در نهایت پس از تایید مدارک ویزای صادر شده، می توانید ویزای صادر شده را نیز از طریق سایت وقت سفارت دریافت کنید. برای تعیین وقت و تحویل مدارک ویزا به سایت وقت سفارت مراجعه کنید.

یک پاسخ

  1. سلام من راننده پایه یکم تریلی کار کردم 8 سال سابقه کار دارم می تونم تو انگلیس کار کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *