موزه اسلامی شارجه – با در اختیار داشتن هزاران اثر نادر و مهم اسلامی. می‌توانید دستاوردهای جاودانه تمدن اسلامی و جهانی بودن آن را تحسین کنید. موزه تمدن اسلامی شارجه دارای هفت گالری در دو طبقه است. گالری های طبقه همکف جنبه هایی از ایمان اسلامی و دستاوردهای دانشمندان و ستاره شناسان عرب را پوشش می دهند.

طبقات فوقانی نمای زمانی از هنرها و صنایع دستی اسلامی از جمله منسوجات و جواهرات را ارائه می دهند. این موزه که در ساختمان هایی قرار دارد که به اندازه کلکسیونش چشمگیر است، در کورنیش شارجه، درست در شمال منطقه قلب شارجه واقع شده است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

موزه اسلامی شارجه زیبایی بیش از 5000 اثر تاریخی را تحسین کنید.

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به موزه اسلامی شارجه برویم

اسطرلاب ها، نسخه های خطی، سرامیک ها و سکه ها همگی برای جلب توجه شما رقابت می کنند. اما پرده طلا دوزی درب کعبه مقدس و موزاییک داخل گنبد مرکزی که برج های زودیاک را با جزئیات نشان می دهد را از دست ندهید. این موزه که در ساختمان هایی قرار دارد که به اندازه کلکسیونش چشمگیر است، در کورنیش شارجه، درست در شمال منطقه قلب شارجه واقع شده است. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور شارجه را به شما پیشنهاد می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *