پیاده روی در شارجه – وقتی صحبت از ماجراجویی‌های بیابانی برای پیاده‌روی در شارجه به میان می‌آید، از انتخاب خود نباید غافلگیرشوید. امارت دارای مسیرهایی برای پیاده روی از جمله رشته کوه‌ها با فتح قله ها، بیابان هایی با تپه های شنی بی پایان و جنگل های پر از حیوانات کمیاب است. درشهر Mleiha، می‌توانید در حین گشت وگذار در مکان‌های دیدنی معروف مانند صخره‌هایی Camel و صخره‌های فسیلی، به تاریخ پیش از اسلام بپردازید. بهترین قیمت تور شارجه را از سفریتو بخواهید.

برای ارتفاعات، کوه های هاجر در نزدیکی خورفکان مکانی محبوب برای کوهپیمایی است. یا به کوهنوردی در الدید بروید، جایی که می‌توانید درمیان درختان نخل قدم بزنید، بینشی در مورد فرهنگ بادیه‌نشینی کسب کنید و سعی کنید مسابقه شتر‌سواری را در عمل ببینید. در این میان، جنگل های حرا منطقه ای طبیعی مانند خور کلبا از مکان های ایده آل برای یک ماجراجویی خانوادگی با پای پیاده هستند. کاوش در طبیعت و آموزش کودکان در مورد حیات وحش شارجه با هم می‌تواند برای کودکان بسیار سرگرم کننده باشد.

پیاده روی در شارجه در میان انبوهی از شن و مسیرهای کوهستانی

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

فعالیت های توریستی و پیاده روی در شارجه

یک پیاده روی ساده را می توان با بسیاری از فعالیت های توریستی شارجه، از جمله تورهای سافاری معروف صحرا، ترکیب کرد. از راهنمای خود در مورد مسیرهای پیاده روی بپرسید تا از کاوش در بیابان بهترین استفاده را ببرید. قبل از رفتن به پیاده روی، توصیه می شود از GPS استفاده کنید، لباس های سبک و گشاد بپوشید، ضد آفتاب و کلاه خود را همراه داشته باشید و از پیاده روی در ماه های گرم و مرطوب از ژوئن تا سپتامبر خودداری کنید. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

اگرچه هیچ مسیر پیاده‌روی رسمی برای گردشگران وجود ندارد، اما به راحتی می‌توانید مسیرهای مال رو و کوره راه‌ها را ببینید. برای مثال، در Mleiha، می‌توانید مسیرهایی را دنبال کنید که زمانی تاجران برای عبور از صحرا طی می‌کردند و ماجراجویان هنوز هم از آن استفاده می‌کنند. پیاده‌روی با راهنما یا پیاده‌گردی شبانه را با مرکز باستان‌شناسی Mleiha یا یک راهنما با تجربه مانند Absolute Adventure (www.adventure.ae) در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *