وقتی صحبت از غذای عربی به میان می آید، بازار خرما یک خوراکی سنتی است. برای تجربه ای معتبر در شارجه، انواع خرما را در بازار خرما کشف کنید و همه چیز را در مورد میوه ای که نمادی از فرهنگ و مهمان نوازی محلی است، بیاموزید. اینجا با چندین تپه خرمای تازه و خشک به نمایش گذاشته شده، تاجران شما را تشویق می کنند که در حین بازدید از آنجا، کالاهای آنها را تست کنید. کودکان مخصوصاً دوست دارند این خوراکی‌های شیرین طبیعی را که از سراسر عمان، عربستان سعودی، ایران و سراسر خاورمیانه می‌آیند امتحان کنند. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

بازار خرما - بازاری عربی برای بهترین خرما در خاورمیانه + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چگونه به بازار خرما برویم

خرما در اینجا بسته به تنوع، می تواند به ازای هر کیلوگرم 10 درهم یا 150 درهم قیمت داشته باشد. این بازار تقریباً هر نوع خرمایی را دارد، از جمله خرماهای محبوب Medjool، Arwa، Bou Maan و Dabbas. علاوه بر تهیه خرما برای خانه های خود، مردم محلی اغلب به عنوان یکی از تفریحات خوذ با بچه ها به اینجا می آیند. بزرگسالان و کودکان به طور یکسان از نمونه میوه ملی امارات در همه گونه های غنی آن لذت می برند. اگر از مردم محلی در مورد مکان های توریستی شارجه بپرسید، محلی ها بازار خرما را توصیه می کنند.

مانند بسیاری از بازارهای شهر، فروشگاه خرما در آخر هفته و عصرها برپا می شود. بنابراین اگر به دنبال یک بازار شلوغ هستید، آن را در لیست مکان‌های دیدنی خود در شارجه قرار دهید. بازار خرما به ویژه در ماه مبارک رمضان شلوغ است و مردم برای افطار خرما تهیه می کنند. در اواسط سال، طیف وسیعی از فعالیت های تابستانی برای بچه ها در امتداد کورنیش شارجه در نزدیکی آن وجود دارد.

بازار خرما که در نزدیکی نهر شارجه قرار دارد، در یک قدمی بازار الجبیل، پشت ایستگاه اتوبوس در منطقه الجبیل قرار دارد. بهترین قیمت تور شارجه را از سفریتو بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *